XT ÖÖ Rogain 30.04.2012
30.04.2012
Illuka , Ida-Virumaa
Seiklusspordiklubi X-TEAM
Start:21:00:00
Loojang:04:00:00
Päikese tõus:00:00:00
ÖÖ RATTAROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1114HH Ratas Twister - teel siklusspordi MM-ile Tiit Tähnas
Reigo Luurmees
4:02:44
97
-3
94 HH Ratas:1.
2103HH Ratas Investment Agency Team Tauri Selder
Taavi Selder
Paul Nestor
3:50:09
81
0
81 HH Ratas:2.
3111HH Ratas Spordipartner Adventure Team Toomas Marrandi
Kait Vahter
Margus Marrandi
3:53:20
76
0
76 HH Ratas:3.
4105HH Ratas Keset Loojangut Raul Kangur
Indrek Mahla
3:49:42
74
0
74 HH Ratas:4.
5109HH Ratas PPA II Tõnu Tänav
Veiko Pak
4:00:48
72
-1
71 HH Ratas:5.
6106DH Ratas Kivil Team Peep Kivil
Allar Kivil
Heleri Kivil
3:49:34
69
0
69 DH Ratas:1.
7104HH Ratas Jõhvikas Ivar Rooma
Urmas Sulaoja
3:54:38
69
0
69 HH Ratas:6.
8110DH Ratas seiklusporr Kaili Hallik
Aivar Jõgiaas
Kaido Hallik
3:57:20
64
0
64 DH Ratas:2.
9101HH Ratas A-RUUT Espar Samblik
Urmas Sassin
3:55:19
59
0
59 HH Ratas:7.
10116HH Ratas Velopood Team Igor Petrovitski
Vladimir Sidorov
Vadim Ivlijev
3:59:33
58
0
58 HH Ratas:8.
11107DH Ratas Kuldsed lokid mustad sokid Tiit Tiivoja
Khetlin Lõvend
3:50:17
50
0
50 DH Ratas:3.
12112DH Ratas Tornimäe Kotkad - Eliit Tõnis Kerner
Arlika Miiter
3:46:45
40
0
40 DH Ratas:4.
13113DD Ratas TurboÄpud Annabel Klein
Kristin Samblik
3:55:01
31
0
31 DD Ratas:1.
14108DH Ratas New Entry Unused Aiki Pärle
Hardi Raiend
3:59:18
31
0
31 DH Ratas:5.
15102DH Ratas HAI Hirvo Rannu
Ain Nemvalts
Riinu Nemvalts
4:12:23
39
-13
26 DH Ratas:6.
16115DH Ratas Tõnis Margus Lehtme
Märten Kuus
Triin Ivandi
4:15:14
35
-16
19 DH Ratas:7.
ÖÖ JALGSIROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
122HH40 OK KAPE Lauri Lahtmäe
Armo Hiie
4:02:33
74
-3
71 HH40:1.
216DD KAPE Merike Vanjuk
Jana Kink
3:57:50
63
0
63 DD:1.
326HH RSK Jõhvikas Karmo Kübarsepp
Allan Roosimägi
3:57:56
63
0
63 HH:1.
424HH PPA I Jaak Kõiva
Jaanus Müür
4:03:08
63
-4
59 HH:2.
57DH Experience Maret Vaher
Sixten Sild
4:03:03
62
-4
58 DH:1.
647HH Hellys ADVENTURE TEAM Anti Talves
Priit Utso
3:33:07
55
0
55 HH:3.
732HH Teeme trenni Veiko Hintsov
Mikk Kalamees
Targo Kalamees
3:49:51
55
0
55 HH:4.
82HH Ansvar Siim Tõld
Olavi Ottas
3:57:41
55
0
55 HH:5.
923HH OMSK Evgeny Ragozin
Vladimir Ragozin
3:58:02
51
0
51 HH:6.
1028HH40 S-Petersburg Alexander Kopelevich
Sergey Pautov
3:59:02
51
0
51 HH40:2.
1118HH Korp FA! Pearu Kuusk
Jüri-Ott Salm
3:58:14
49
0
49 HH:7.
1240HH Walkie-Talkie X Paul Lumi
Tõnu Kits
4:09:49
54
-10
44 HH:8.
138HH Fratelli Team Veiko Mataloja
Raivo Prants
3:58:52
43
0
43 HH:9.
145HH EKSTREEM.EE Leivo Sepp
Raul Aava
4:22:11
65
-23
42 HH:10.
1520DH40 m&m Martti Kuldma
Marika Raiski
3:49:19
41
0
41 DH40:1.
1630DD SUUSAHULLUD Marika Kustavus
Anniki Inno
3:51:42
37
0
37 DD:2.
1734HH40 TiksojaPG Kuno Kurg
Tuulis Mägi
4:03:01
40
-4
36 HH40:3.
184HH BM Mati Mägi
Bruno Piper
4:03:48
39
-4
35 HH:11.
196DH ElEk Enn Kukk
Ele Luuk
3:20:27
31
0
31 DH:2.
2031DD TAM Tiiu Naagel
Maret Naagel
3:51:49
30
0
30 DD:3.
2119DH Kuniks elu Kärt Käärst
Rain Käärst
Anneli Pello
4:06:32
37
-7
30 DH:3.
2214DD Jõhvikas noored Jonne Rooma
Mariethe-Piret Niglas
3:28:19
28
0
28 DD:4.
2313DD40 Jõhvikas naised Kadre Maalma
Piret Niglas
3:36:16
28
0
28 DD40:1.
2436DD Urbmag Elo Liina Kaivo
Laura Uibopuu
4:13:11
41
-14
27 DD:5.
2511DD40 Hunt Elina Lasseron
Lea Tusis
3:56:46
26
0
26 DD40:2.
2610HH Hagejad Aavo Moltsaar
Indrek Roasto
3:48:44
24
0
24 HH:12.
2741DH walkie-walkie Monika Järg
Urmas Järg
3:50:51
22
0
22 DH:4.
2843DH Volbriöö karujaht Martin Suga
Lembi-Liis Ebre
Merili Palu
3:56:48
22
0
22 DH:5.
2927DH siil.net Heno Ivanov
Anu Iher
Kristo Tammeoja
4:02:48
25
-3
22 DH:6.
3017DD Kellaklubi Liina Jõgisu
Eli Rand
3:55:53
20
0
20 DD:6.
3145DH Öine jalutuskäik Piret Freudenthal
Margus Freudenthal
4:01:20
21
-2
19 DH:7.
3215VV55 Jõhvikas sega Arne Kolk
Aime Mõik
4:15:23
35
-16
19 VV55:1.
3338DD walkie- talkie R Kristiina Saks
Kaia Kuusler
4:02:38
21
-3
18 DD:7.
3442VV55 Visad Vanurid Evi Vahu
Eha Arb
3:36:02
17
0
17 VV55:2.
3537DD Walkie Talkie Marika Maidla
Kei Kvarnstrom
Margit Viilep
3:43:21
16
0
16 DD:8.
361DD 2 Oravat Anneli Orav
Virve Orav
4:08:50
25
-9
16 DD:9.
3739DD Naisseiklejad Ivika Villers
Anne-Liis Raatma
3:54:25
14
0
14 DD:10.
383DD BAMBUS Sandra Suviste
Merike Üts
Maris Aleksašin
4:03:46
16
-4
12 DD:11.
3921DH Norde Team Rem Sillastu
Diana Uustalu
Andres Vesilind
4:09:34
22
-10
12 DH:8.
4035DD Traadivabriku Mõrrad Krista Tooming
Karin Koppel
3:07:04
8
0
8 DD:12.
419DH Fun Tiina Luts
Henri-Markus Luts
0:57:09
6
0
6 DH:9.
4244DH Väsimatud Kristi Kurg
Reimo Leedjärv
4:17:08
20
-18
2 DH:10.
-25DH Pänta Kati Ernits
Erik Ernits
4:48:01
29
0
HILINES
-33DH terve elu eksinud Janno Mäeotsa
Annett Lymar
5:02:21
21
0
HILINES
-12HH Ilmäraeksimatud 0:00:00

0
-29DH Spordielamused.ee 0:00:00

0
-46DH Öökull 0:00:00

0

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2011, www.tak-soft.com