XT Kevadrogain 09.05.2015
09.05.2015
Pannjärve, Ida-Virumaa
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT KEVADROGAIN RATAS
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
135ROHH Viasat Sport Baltic Riho Taba
Tannel Taal
2:58:28
180
0
180 ROHH:1.
275ROHH Team 30+ feat Seiklushunt Arno Bachaus M EST
Arvi Anton M EST
2:57:09
178
0
178 ROHH:2.
374ROHH Suppid Timo Suppi M EST
Ahti Suppi M EST
3:03:51
182
-4
178 ROHH:3.
471ROHH Aarain Janos Nikopensius M EST
Indrek Mahla M EST
3:14:39
185
-15
170 ROHH:4.
572ROHH Jõhvikalised Ivar Rooma M EST
Urmas Sulaoja M EST
2:58:47
150
0
150 ROHH:5.
699ROHH Soosambla SK Martti Parve M EST
Raivo Erik M EST
Veiko Hintsov M EST
2:56:18
149
0
149 ROHH:6.
7102ROHH XTSport/JRK Paul Nestor M
Taavi Selder
2:57:56
149
0
149 ROHH:7.
869RODH PEDALKI Vera Ponomareva W RUS
Aleksei Ponomarev M RUS
3:01:00
150
-2
148 RODH:1.
970RODH Pohlad Taavi Dovnar M EST
Riina Salumäe W EST
3:07:19
109
-8
101 RODH:2.
1073ROHH Klemmide SÕBRAD Tarmo Saare M EST
Gert Saamann M EST
3:02:54
103
-3
100 ROHH:8.
1168RODD Punkt ei ole jänes Merike Mumme W EST
Kristin Peebo W EST
2:56:06
97
0
97 RODD:1.
12100ROHH velopood team IGOR PETROVITSKI M EST
VADIM IVLIJEV M EST
VLADIMIR SIDOROV M EST
3:03:09
101
-4
97 ROHH:9.
1367RODD MPM Piret Urmet W EST
Marje Ott W EST
2:58:59
90
0
90 RODD:2.
1416RODH Jooksupartner Diana Kaljuvee W EST
Janno Kaljuvee M EST
2:07:50
60
0
60 RODH:3.
XT KEVADROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
155HH40 Tammed Alar Abram M EST
Erkki Aadli M EST
4:33:18
260
0
260 HH:1. HH40:1.
242HH seiklusporr eliit Sander Mirme M EST
Kaido Hallik M EST
4:59:50
258
0
258 HH:2.
339HH M-klubi Mehis Muru M EST
Marek Zahkna M EST
4:56:24
252
0
252 HH:3.
449HH40 Aarain veteranid Ain Fjodorov M EST
Eduard Taivere M EST
4:55:27
247
0
247 HH:4. HH40:2.
548HH40 40+ Erik Aibast M EST
Tiit Pekk M EST
4:58:09
242
0
242 HH:5. HH40:3.
65DD Sandberg Reisid Eleri Hirv W EST
Mariann Sulg W EST
5:00:32
220
-1
219 DD:1.
756HH40 Toward the MMB Alexander Tonis M EST
Alexander Khalyapin M EST
4:58:18
214
0
214 HH:6. HH40:4.
844HH Salomon Timmo Tammemäe M EST
Toomas Marrandi M EST
5:02:20
211
-3
208 HH:7.
940HH Põhja-Tartu Marek Mäoma M EST
Revo Lumpre M EST
4:54:04
207
0
207 HH:8.
1027DH40 Lynx-Lynx Elin Ilves W EST
Tõnu Ilves M EST
4:58:43
206
0
206 DH:1. DH40:1.
1115DH Fast and lost Anneken Lemberg W EST
Toomas Laur M EST
5:03:48
210
-4
206 DH:2.
12103HH Fratelli Team Veiko Mataloja M EST
Raivo Prants M EST
Kristjan Maade
4:56:43
204
0
204 HH:9.
1333DH Printcenter Merill Mägi
Lauri Lahtmäe
4:55:32
203
0
203 DH:3.
1441HH RSK Jõhvikas Karmo Kübarsepp M EST
Allan Roosimägi M EST
4:47:07
201
0
201 HH:10.
1546HH TIM-Team Taavi Kala M EST
Ivo Miller M EST
4:55:21
201
0
201 HH:11.
1636HH I am MT Mati Mägi M EST
Mart Vernik M EST
4:47:12
195
0
195 HH:12.
1730DH40 Rakvere Baseilo-Husqvarna team Heidi Sild W EST
Aleksander Pritsik M EST
5:00:28
195
-1
194 DH:4. DH40:2.
1857HH40 Vanad Torisejad Hirvo Rannu M EST
Margus Marrandi M EST
4:50:03
193
0
193 HH:13. HH40:5.
19104DH40 spordilinn Eduard Pukkonen M EST
Marje Viirmann W EST
Mati Preitof
4:59:13
193
0
193 DH:5. DH40:3.
2060DH Kivimäe käijad Liis Nemvalts W EST
Ain Nemvalts M EST
4:55:23
190
0
190 DH:6. PERE:1.
2112DD40 Rändajad Evelyn Himma W EST
Merike Mets W EST
4:54:10
188
0
188 DD:2. DD40:1.
2224DH40 EVKV Tonis Piirisild M EST
Monika Irves W EST
4:59:40
188
0
188 DH:7. DH40:4.
2317DH KIIGEMÄE Toomas Tammer M EST
Merike Haugas W EST
4:54:27
187
0
187 DH:8.
2477HH Festina Lente Peep Eomois M EST
Sulev Kuiv M EST
4:54:45
186
0
186 HH:14. VV55:1.
2562HH Linde Jüri Linde M EST
Meelis Linde M EST
4:57:56
183
0
183 HH:15. PERE:2.
264DD Okaspäkad Liisi Viljalo W EST
Mari Kaseväli W EST
4:53:38
181
0
181 DD:3.
2714DD40 Vandersellid Airi Alnek W EST
Kaie Konsap W EST
4:52:48
180
0
180 DD:4. DD40:2.
2822DH Walkie-Talkie X Anu Poopuu W EST
Paul Lumi M EST
4:50:35
179
0
179 DH:9.
2934DH40 Virmalised Anneli Rämmann W EST
Andrus Rämmann M EST
4:55:47
177
0
177 DH:10. DH40:5.
3043HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa M EST
Toomas Eilat M EST
4:53:57
174
0
174 HH:16.
3145HH Team Tree Service Jürjo Lokk M EST
Marko Laanes M EST
4:56:14
174
0
174 HH:17.
3228DH40 MägeR Rene Käsik M EST
Riika Ploompuu W EST
4:44:25
169
0
169 DH:11. DH40:6.
3398DH Viru Tull Kain Väljaots M EST
Kevin Väljaots M EST
Karol Keskküla M EST
4:53:51
169
0
169 DH:12. PERE:3.
3438HH Lähme otse? Priit Transtok M EST
Ando Rebassoo M EST
4:57:57
169
0
169 HH:18.
3532DH40 S.T. Siret Pärtel W EST
Toomas Aan M EST
4:54:55
168
0
168 DH:13. DH40:7.
3619DH MAHE Marika Mander W EST
Heiko Mander M EST
4:50:14
163
0
163 DH:14.
3759DH HP-Sport team Heiki Pajuste M EST
Helis Pajuste W EST
4:54:00
161
0
161 DH:15. PERE:4.
3851HH40 Metsakolli sõbrad Jüri Kadaja M EST
Peep Elmeste M EST
4:58:35
160
0
160 HH:19. HH40:6.
3953HH40 Praali Allan Sülla M EST
Marti Ranne M EST
4:57:09
158
0
158 HH:20. HH40:7.
408DD40 EhEh Ehtel Taevere W EST
Eha Lehtoja W EST
4:50:23
157
0
157 DD:5. DD40:3.
4123DH40 Aas-A-Roos Maris Roosipuu M EST
Aivar Meindok M EST
4:50:21
155
0
155 DH:16. DH40:8.
4283DD Paras Pähkel II Liina Silluste W EST
Karin Kallisma W EST
4:51:55
153
0
153 DD:6.
4347HH Vennad metsas Aare Aan M EST
Teet Aan M EST
4:58:32
151
0
151 HH:21.
4463HH Orelid Helger Orel M EST
Randy Orel M EST
5:05:48
154
-6
148 HH:22. PERE:5.
4529DH40 Matkates Rappa Enn Kukk M EST
Kristina Suokas W EST
4:50:09
147
0
147 DH:17. DH40:9.
4687DD40 No Drift Ellen Lembra W EST
Ülle Raudsepp W EST
Epp Voitka W EST
5:01:10
148
-2
146 DD:7. DD40:4.
4711DD40 Millimallikas Kadi Kuusk W EST
Anne-Ly Lään W EST
4:52:34
143
0
143 DD:8. DD40:5.
4888DD40 Suusahullud Made Vares W EST
Mari Punab W EST
Sigrid Saluri W EST
4:55:06
141
0
141 DD:9. DD40:6.
4952HH40 Novaator RSK Matis Märtson M EST
Villu Päärt M EST
5:03:21
145
-4
141 HH:23. HH40:8.
5010DD40 Kulgejad Inger Jalakas W EST
Liis Lille W EST
4:43:54
140
0
140 DD:10. DD40:7.
5120DH Sääsehirm Tarvo Jõeste M EST
Kati Kala W EST
4:51:53
140
0
140 DH:18.
5293HH KPMG Risto Viirg M EST
Indrek Alliksaar M EST
Siim Kannistu M EST
4:51:38
138
0
138 HH:24.
5378HH Jüri ja Arvi Jüri Rokko M EST
Arvi Käärd M EST
4:52:06
138
0
138 HH:25. VV55:2.
5418DH Kruiisijad Erkki Vähi M EST
Kaisa Peiker W EST
4:53:20
138
0
138 DH:19.
5550HH40 Kipper Margus Jaanus M EST
Heigo Ojaste M EST
4:43:13
137
0
137 HH:26. HH40:9.
5682DD Niff-Naff-Nuff Anneli Pello W EST
Ingrid Piht W EST
Kärt Käärst W EST
4:48:46
137
0
137 DD:11.
5726DH40 Juhuslik Triiv Paavo Helde M EST
Küllike Rehe W EST
4:48:54
133
0
133 DH:20. DH40:10.
5880DD TiiViK Tiiu Kaasik W EST
Virve Orav W EST
4:40:35
131
0
131 DD:12. VV55:3.
5994DH Ohh ja Ahh matkal Tiit Vainura M EST
Karl-Martin Vainura M EST
Kristi Vainura W EST
4:50:30
130
0
130 DH:21. PERE:6.
609DD40 Hunt Elina Lasseron W EST
Lea Tusis W EST
4:49:06
128
0
128 DD:13. DD40:8.
6185DD Turboparmud Kadi Taalberg W EST
Kristi Luigelaht W EST
Krista Kõiv W EST
4:52:10
125
0
125 DD:14.
6213DD40 Saarepiigad Raili Nõgu W EST
Vaige Aav W EST
4:51:53
124
0
124 DD:15. DD40:9.
6386DD40 Matkavad Jõhvikad Kadre Maalma W EST
Sirje Nurgamaa W EST
Piret Niglas W EST
4:52:24
122
0
122 DD:16. DD40:10.
642DD Leekiv apelsin Annika Aruste W EST
Kaie Kõrtsini W EST
4:42:07
121
0
121 DD:17.
6576DH DUO Aime Mõik W EST
Arne Kolk M EST
4:56:31
112
0
112 DH:22. VV55:4.
6621DH Vunder Hedi Vaikjärv W EST
Jörn Aadnevik M NOR
5:02:44
114
-3
111 DH:23.
6765DH Varjo Vallo Varjo M EST
Anni Varjo W EST
4:17:21
101
0
101 DH:24. PERE:7.
6884DD sääred marge taivere W EST
kristi parro W EST
evelin sepp W EST
4:41:43
100
0
100 DD:18.
6981DD Konstruktiivsed Lobisejad Siiri Suursoo W EST
Kadri Isakar W EST
Krista Rooni W EST
4:41:17
95
0
95 DD:19.
707DD thinkpink Katerina Roma?evski W EST
Mariliis Randmer W EST
4:46:08
95
0
95 DD:20.
7179HH KV Vello Loorits M EST
Kai Valge M EST
4:58:41
94
0
94 HH:27. VV55:5.
726DD TELH Tiia Laul W EST
Eve Hunt W EST
4:23:34
92
0
92 DD:21.
7397DH Uitajad Koit Ojaliiv M EST
Juhan Rohtla M EST
Anu Pallon W EST
4:37:09
92
0
92 DH:25. PERE:8.
7431DH40 Risti-rästi läbi metsa Piret Kreutzwald W EST
Raivo Kreutzwald M EST
4:35:05
89
0
89 DH:26. DH40:11.
7589HH AMI Andrei Dovbnja M EST
Mihkel Hein M EST
Laur Kelder W EST
4:39:36
88
0
88 HH:28.
7666HH Zurf Toomas Talumaa M EST
Siim Talumaa M EST
4:10:30
75
0
75 HH:29. PERE:9.
773DD LemGer Gerda Arr W EST
Lembe Lutterus W EST
4:36:53
75
0
75 DD:22.
7891DH PIT Pille Põder W EST
Tõnu Soodla M EST
4:56:19
73
0
73 DH:27.
791DD Kino Liivi Volt W EST
Mari Valgma W EST
4:10:39
66
0
66 DD:23.
8095DH Sink sank pada tahtis jalutada Katrin Koov W EST
Anni Koov W EST
Ekke Mattis Koov M EST
3:39:47
41
0
41 DH:28. PERE:10.
8158DD Aeglased ja rõõmsad Marika Stokkeby W EST
Elo Kiristaja W EST
3:39:54
41
0
41 DD:24. PERE:11.
8261DH Lannes Helena Mai Lannes W EST
Siim Lannes M EST
2:56:12
27
0
27 DH:29. PERE:12.
-64DD Sulem 0:00:00

EiStart
-90DH Meredivisjon 0:00:00

EiStart
-96DH Soroko 0:00:00

EiStart
-25DH40 Ilves 0:00:00

EiStart
-37HH IPC 0:00:00

EiStart
-92HH ELI 0:00:00

EiStart
-54HH40 Punkt leitud 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com