XT Seiklusrogain Madaliku Cup 25.03.2016
25.03.2016
Saunapunkt, Saue vald
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT MADALIKU CUP
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1103PõHIKLASS Fujitsu High Power Ain Fjodorov
Anneken Lemberg
4:00:28
282
-1
281 PõHIKLASS:1.
2104PõHIKLASS Honeypower Gert Müürsepp
Jano Järvelaid
3:56:28
265
0
265 PõHIKLASS:2.
3107PõHIKLASS Klemmide Sõbrad Tarmo Saare
Gert Saamann
4:03:26
261
-4
257 PõHIKLASS:3.
4111PõHIKLASS Lynx-Lynx Tõnu Ilves
Elin Ilves
3:59:12
241
0
241 PõHIKLASS:4.
5117PõHIKLASS Orud Maria Metsaorg
Erkki Mäeorg
4:02:19
240
-3
237 PõHIKLASS:5.
6126PõHIKLASS Tõttas Olavi Ottas
Siim Tõld
4:05:20
230
-6
224 PõHIKLASS:6.
7122PõHIKLASS Sääsehirm Tarvo Jõeste
Merle Lilleoru
3:50:45
207
0
207 PõHIKLASS:7.
8100PõHIKLASS Bevole värvid Harri Peiker
Erik Ernits
3:54:50
188
0
188 PõHIKLASS:8.
9108PõHIKLASS Koidu Rene Salk
Peeter Tamm
3:56:46
186
0
186 PõHIKLASS:9.
10118PEREKLASS RBBR-team Raivo Panker
Rutti Räbovoitra
Brigitte Panker
Bert Joosep Panker
3:41:31
176
0
176 PEREKLASS:1.
11112PõHIKLASS Marga tuules Taavi Dovnar
Margarete Merenäkk
3:41:28
171
0
171 PõHIKLASS:10.
12110PõHIKLASS Lumepaat Heidi Sild
Anu Malts
3:41:11
165
0
165 PõHIKLASS:11.
13123PõHIKLASS TeemeKoos Tiia Mõek
Egon Mõek
Tarmo Heinla
Signe Vaikla
3:20:26
164
0
164 PõHIKLASS:12.
14102PõHIKLASS emt-4g Aimar Liiver
Anne Aaver
Külli Sarna
3:33:21
163
0
163 PõHIKLASS:13.
15109PõHIKLASS Laagri pere Silvar Savolainen
Merje Savolainen
3:43:09
157
0
157 PõHIKLASS:14.
16106PõHIKLASS Kindel ja kiire Rein Raikna
Andrus Kaldma
Pärt Veske
3:45:23
157
0
157 PõHIKLASS:15.
17127PõHIKLASS Ulguv Susi Tiia Laul
Eve Hunt
3:48:56
137
0
137 PõHIKLASS:16.
18116PõHIKLASS NURR Gerda Arr
Alar Ojamets
3:51:27
131
0
131 PõHIKLASS:17.
19121PEREKLASS Soosaarmad Anneli Aas
Annika Saaring
Sander Saaring
3:46:54
130
0
130 PEREKLASS:2.
20125PõHIKLASS Torm Priit Onton
Kairi Knuut
Egle Onton
4:00:34
123
-1
122 PõHIKLASS:18.
21105PõHIKLASS Kepiga ja kotiga Ingrid Kuningas
Naima Säde-Aru
3:23:30
93
0
93 PõHIKLASS:19.
22124PõHIKLASS Tiigrikiisud Ella Šved
Tais Vakrõõm
3:49:02
91
0
91 PõHIKLASS:20.
23119PõHIKLASS Saue vanaemad Ülvi Miilmets
Krista Terno
3:02:36
87
0
87 PõHIKLASS:21.
24101PõHIKLASS Blond ja Kohuke Aet Kala
Karin Arrak
3:48:25
84
0
84 PõHIKLASS:22.
25115PEREKLASS Nobe Naber Silver Naber
Katrin Naber
Rasmus Naber
Karlis Naber
Karola Naber
2:58:52
68
0
68 PEREKLASS:3.
26113PEREKLASS MERI Kai Valtin
Joonas Meri
2:30:03
22
0
22 PEREKLASS:4.
-114PõHIKLASS Mõmmikud Andres Palk
Anne-Ly Palk
0:00:00

EiStart
-120PõHIKLASS Seiklushunt Lauri Malsroos
Arvi Anton
0:00:00

EiStart
-128PEREKLASS Põdrapere Priit Põder
Mairi Põder
Piia Põder
Markus Põder
0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com