XT BINGO 09.11.2013
09.11.2013
Jõulumäe
XT-sport
Start:12:00:00
Loojang:00:00:00
Päikese tõus:00:00:00
PEREKOND
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
11PEREKOND Aarain team Mari Kaseväli
Ain Fjodorov
2:14:30
70
0
70
25PEREKOND Bongo Kaisa Peiker
Kaido Peiker
Erkki Vähi
3:14:27
70
0
70
32PEREKOND Probleem, Paanika ja Pidur Mailis Terno
Maris Terno
Krista Terno
3:48:19
70
0
70
46PEREKOND Lissu ja Issi Veiko Pak
Lisli Pak
3:48:58
70
0
70
57PEREKOND Metsa minnud Siim Talumaa
Toomas Talumaa
4:31:09
70
0
70
64PEREKOND Libahundi pesakond Tiiu Mägi
Aksel Jan Tamlak
4:54:24
70
0
70
73PEREKOND Plunzer Eike Simmer
Karl Simmer
Paul Toomik
4:23:27
64
0
64
DH
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
115DH Punasest üle Anu Teppo
Alar Abram
2:50:49
120
0
120
231DH40 spordilinn Eduard Pukkonen
Marje Viirmann
3:08:27
120
0
120 DH40:1.
328DH40 Lendorav Mati Preitof
Heidi Sild
Aleksander Pritsik
3:27:35
120
0
120 DH40:2.
427DH40 Saare sega Annika Vaher
Jüri Linde
4:06:10
120
0
120 DH40:3.
533DH40 Team Lemon Sigrid Saluri
Tiit Pekk
4:49:25
120
0
120 DH40:4.
614DH Walkie-walkie Monika Järg
Urmas Järg
4:19:48
119
0
119
732DH40 Võsarändurid Aari Talver
Andres Talver  
4:19:34
117
0
117 DH40:5.
830DH40 Kadarbiku kange Viivi-Anne Soots
Heiti Hallikma
2:32:26
110
0
110 DH40:6.
916DH Sääsehirm Tarvo Jõeste
Merle Lilleoru
4:56:16
109
0
109
1029DH40 Kulgejad Andrus Sipsaka
Inger Jalakas
Liis Lille
4:56:27
98
0
98 DH40:7.
-26DH40 Poljakova ja Poeg Ilona Poljakova
Mait Tõnisson
5:00:04
104
0
HILINES
HH
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
110HH Ilmäraeksimatud Sander Mirme
Ilmar Ansko
3:14:13
135
0
135
213HH Salomon ACE Karli Lambot
Rait Pallo
3:24:10
135
0
135
325HH40 Walkie-Talkie X Paul Lumi
Tõnu Kits
3:32:27
135
0
135 HH40:1.
422HH40 Soosambla Suusaklubi Martti Parve
Raivo Erik
3:48:10
135
0
135 HH40:2.
523HH40 Dream team 2013 Rene Ottesson
Alari Kannel
Paavo Rõigas
3:55:53
135
0
135 HH40:3.
624HH40 Libahundi isad Mairolt Kakko
Veikko Tamlak
4:17:12
135
0
135 HH40:4.
721HH40 Tiksoja PG Kuno Kurg
Tuulis Mägi
4:54:30
135
0
135 HH40:5.
811HH A-RUUT Espar Samblik
Urmas Sassian
4:59:46
135
0
135
912HH iRuut Margus Lehtme
Johan Kütt
4:57:47
120
0
120
-20HH40 Punkt leitud Raul Sankovski
Ivar Lai
5:00:13
127
0
HILINES
-9HH Rumm ja Koola Jano Järvelaid
Margus Kontus
4:55:56
139
0
Tühist.
-8HH WAFI 0:00:00

EiStart
DD
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
117DD Geniaalne Superkonn Eleri Hirv
Mariann Sulg
2:19:56
90
0
90
235DD40 Suusahullud Kaire Kallak
Made Vares
3:33:51
90
0
90 DD40:1.
318DD Pohlad Kaie Kõrtsini
Ene Soop
3:57:20
90
0
90
419DD Jäälilled Liisi Viljalo
Viiu Juurik
4:04:08
90
0
90
536DD40 Condesa Kadi Kuusk
Ehtel Taevere
3:40:41
88
0
88 DD40:2.
634DD40 Saarepiigad Maarika Saks
Vaige Aav
4:54:37
88
0
88 DD40:3.

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2012, www.tak-soft.com