ENFORMA XT BINGO 31.10.2015
31.10.2015
Pannjärve, Ida-Virumaa
XT sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
ENFORMA XT BINGO
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
130HH Tahtejõud Mr Y M EST
Mr X M EST
3:26:54
171
0
171 HH:1.
229HH Põhja-Tartu Revo Lumpre M EST
Marek Mäoma M EST
3:36:39
171
0
171 HH:2.
332HH Toetame Edgarit :) Andres Bauvald M EST
Tanel Leisalu M EST
Arvo Sala
3:49:00
171
0
171 HH:3.
428HH Metsapeatus Oliver Immato M EST
Risto Laanoja M EST
3:50:21
171
0
171 HH:4.
531HH Team 30+ Arno Bachaus M EST
Raul Kangur M EST
3:50:35
171
0
171 HH:5.
634HH Värska Originaal Team Indrek Mahla M EST
Lauri Kikerpill M EST
4:43:25
171
0
171 HH:6.
759HH Fratelli Team Veiko Mataloja M EST
Raivo Prants M EST
Kristjan Maade M EST
4:47:40
171
0
171 HH:7.
823HH GrillHouse team. Sander Mirme M EST
Ain Fjodorov M EST
3:14:19
170
0
170 HH:8.
926HH KruLo Taavet Tammik M EST
Aivar Kruup M EST
4:59:59
160
0
160 HH:9.
1012DH Prügikala Ragnar Leimann M EST
Britt Jaaska W EST
Aivo Kaljumäe
3:48:19
156
0
156 DH:1.
1110DH Modelliga läbipääsmatus mülkas! Neeme Loorits M EST
KaidiKeir Kukk W EST
3:50:53
156
0
156 DH:2.
126DH BackToTheFuture Jano Järvelaid M EST
Kairi Tuulmägi W EST
4:12:34
156
0
156 DH:3.
137DH ICEBUG Eesti Rene Käsik M EST
Siiri Mere W EST
4:15:01
156
0
156 DH:4.
1411DH Ohh ja Ahh matkal Kristi Vainura W EST
Tiit Vainura M EST
4:42:33
156
0
156 DH:5.
1556DH Müttaja Femmed Meelika Muiso W EST
Indrek Ott M EST
4:50:31
156
0
156 DH:6.
169DH Meremetslased Viiu Juurik W EST
Roland Truus M EST
4:25:07
152
0
152 DH:7.
1733HH Vanad Torisejad Janno Rodendau M EST
Hirvo Rannu M EST
4:55:35
152
0
152 HH:10.
1813DH Sääsehirm Tarvo Jõeste M EST
Merle Lilleoru W EST
4:55:43
149
0
149 DH:8.
1938HH40 Soosambla SK Martti Parve M EST
Raivo Erik M EST
4:03:43
147
0
147 HH40:1.
2036HH40 Klemmide Sõbrad Gert Saamann M EST
Tarmo Saare M EST
4:05:20
147
0
147 HH40:2.
2122HH40 A-RUUT  Urmas Sassian  M EST
Espar Samblik M EST
4:08:54
147
0
147 HH40:3.
2260HH Karukoerad Jaanus Erm M EST
Martin Piispea M EST
Karol Kisant M EST
4:53:17
144
0
144 HH:11.
233DD Sandberg Reisid Eleri Hirv W EST
Mariann Sulg W EST
3:14:54
137
0
137 DD:1.
2464DH40 Lendorav Marje Viirmann
Mati Preitof
3:52:49
137
0
137 DH40:1.
2542DH40 JOKA tiim Ülle Pellja W EST
Raivo Pellja M EST
4:08:16
137
0
137 DH40:2.
265DD Turboparmud Kadi Taalberg W EST
Kristi Luigelaht W EST
4:45:53
137
0
137 DD:2.
2758DH40 RTT Ruta Ottesson W EST
Toomas Rinne M EST
Targo Kalamees M EST
4:51:37
137
0
137 DH40:3.
2847DD 3 graatsiat, parukast rääkimata Kaie Kõrtsini W EST
Riina Salumäe W EST
Annika Aruste W EST
4:53:01
134
0
134 DD:3.
292DD40 Rändajad Evelyn Himma W EST
Merike Mets W EST
3:49:31
129
0
129 DD40:1.
301DD40 Hunt Elina Lasseron W EST
Lea Tusis W EST
4:21:37
129
0
129 DD40:2.
3154DD Tõttajad Imbi Soome W EST
Anneken Lemberg W EST
Regina Kaal W EST
4:54:47
129
0
129 DD:4.
3224HH Jerevanist Gerrit Kanarbik M EST
Janar Rosin M EST
4:41:37
128
0
128 HH:12.
3318DH40 Omas tempos Priit Roosnupp M EST
Moonika Roosnupp W EST
4:27:21
113
0
113 DH40:4.
3448DD Kiired ja Vigased DAISY KROON W EST
KAJA JÕEMETS W EST
REVETTA REILJAN W EST
4:59:44
113
0
113 DD:5.
3544PEREKOND Linde Meelis Linde M EST
Jüri Linde M EST
3:11:16
111
0
111 PEREKOND:1.
3625HH Jõuluks koju Siim Lannes M EST
Janar Eero M EST
3:39:26
111
0
111 HH:13.
3746PEREKOND Upa tiim Erik Keerberg M EST
Geivi Lember W EST
3:39:45
111
0
111 PEREKOND:2.
3861PEREKOND Jalutajad metsas Inga Karu W EST
Kaido Kepp M EST
Andreas Kepp M EST
3:53:59
111
0
111 PEREKOND:3.
3943PEREKOND Kivimäe käijad Riinu Nemvalts M EST
Liis Nemvalts W EST
3:59:52
111
0
111 PEREKOND:4.
4045PEREKOND Taevake Mehis Taevere M EST
Ehtel Taevere W EST
4:30:16
111
0
111 PEREKOND:5.
4165PEREKOND ORELID Helen Orel
Randy Orel
4:42:47
111
0
111 PEREKOND:6.
4262PEREKOND Maksinura Vadim Maksimov M EST
Sandro Maksimov M EST
Karl Vainura M EST
4:49:52
111
0
111 PEREKOND:7.
4320DH40 Pühaorukad Ivar Rooma M EST
Kadre Maalma W EST
4:34:29
110
0
110 DH40:5.
4440PEREKOND Epi 60 Andrei Lopsik M EST
Priit Lopsik M EST
4:35:39
106
0
106 PEREKOND:8.
4539PEREKOND AHU LAILA AHU W EST
ÜLO AHU M EST
4:29:46
102
0
102 PEREKOND:9.
4649DD Kolm konna Helen Aart W EST
Jaana Toomik W EST
Merle Rohtla W EST
4:44:27
102
0
102 DD:6.
4757DH Skispirit Siim Saidla M EST
Kristel Laurson W EST
Harry Tuul M EST
4:51:56
100
0
100 DH:9.
488DH Käopojad Merje Meerits W EST
Ragnar Rannamets M EST
4:26:26
89
0
89 DH:10.
4916DH Suundrändlejad Katrin Karu W EST
Martti Klesment M EST
4:40:41
87
0
87 DH:11.
5051DD Nurgamaad ja Niglas Piret Niglas W EST
Sirje Nurgamaa W EST
Iris Nurgamaa W EST
4:48:49
78
0
78 DD:7.
5117DH40 MaRe Maarika Raja W EST
Rene Kundla M EST
4:57:55
77
0
77 DH40:6.
5250DD40 MAIN Ingrid Ranna W EST
Tiia Laul W EST
Mare Kitsnik W EST
4:53:10
71
0
71 DD40:3.
5319DH40 Poljakova ja Poeg Ilona Poljakova W EST
Mait Tõnisson M EST
4:43:39
59
0
59 DH40:7.
5463PEREKOND SÖÖGITAKSO  team Igor Petrovitsk M EST
Olga Sestaeva W EST
Sofia Petrovitskaja W EST
2:50:04
20
0
20 PEREKOND:10.
5566DD Suvitajad Jaana Kolga
Kristina Pavlova
2:36:21
8
0
8 DD:8.
-37HH40 Novaator RSK Villu Päärt M EST
Matis Märtson M EST
5:00:30
125
0
HILINES
-55DH Arctic Sport Keili Veetamm W EST
Marelle Linde W EST
Danila Ruusu M EST
5:03:40
90
0
HILINES
-21DH40 Waterworld Tiina Krutob W EST
Einari Talviste M EST
5:06:30
105
0
HILINES
-53DD Sisterhood Margit Koitel W EST
Kristel Luisk W EST
Annabel Klein W EST
5:26:54
87
0
HILINES
-41PEREKOND Finishis näeme Viljar Grauen M EST
Elis Grauen W EST
4:37:38
114
0
VA
-4DD Suusahullud Kaire Kallak W EST
4:48:07
116
0
VA
-52DD Rabakanad Helen Kask W EST
Katrin Varik W EST
Maris Freudenthal M EST
4:51:24
145
0
VA
-27HH lont & kõver Allan Roosimägi M EST
Stanislav Tolmachev M EST
4:56:19
178
0
VA
-14DH Skyproff 0:00:00

EiStart
-15DH St-Petersburg-12 0:00:00

EiStart
-35HH40 Ahh & Ohh 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com