XT Bingo 03.11.2018
03.11.2018
Valgehobusemägi
XT Sport
Start:11:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT BINGO
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1181RATAS Twister Adventure Team Marge Erm
Erki Erm
Urmas Sassian
2:49:08
186
0
186 RATAS:1.
2180RATAS Enimal Indrek Reitsak
Kristian Esula
Katrin Oolmets
3:10:23
186
0
186 RATAS:2.
3177RATAS KP Kaili Trossmann
Priit Poopuu
3:19:01
186
0
186 RATAS:3.
4182RATAS Kobe Kodar Marje Venelaine
Helar Kriisa
Tiina Kriisa
3:40:39
186
0
186 RATAS:4.
5179RATAS Punased Rene Punane
Marian Punane
3:50:15
186
0
186 RATAS:5.
6142HH Viimase minuti tramm Madis Osjamets
Mati Mägi
Ats Sõnajalg
2:42:41
179
0
179 HH:1.
7138HH Tipp ja Täpp Tauno Riibak
Heiti Hallikma
2:44:24
179
0
179 HH:2.
8137HH Raamat parem kingitus Sergei Rjabõškin
Vjatšeslav Safonov
2:45:22
179
0
179 HH:3.
9127HH Kännimäbi Martin Simpson
Janek Kähr
2:45:32
179
0
179 HH:4.
10131HH Õnnevalem Ain Fjodorov
Tiit Tähnas
2:57:03
179
0
179 HH:5.
11134HH Metsapeatus Oliver Immato
Risto Laanoja
3:06:03
179
0
179 HH:6.
12130HH Väsimatud Raio Piiroja
Priit Talu
3:23:31
179
0
179 HH:7.
13133HH OSM PIV Erik Keerberg
Margus Randmäe
3:24:16
179
0
179 HH:8.
14125HH Rae Rebijad Tõnu Tänav
Jaak Kõiva
3:51:48
179
0
179 HH:9.
15129HH Jõuluks koju Siim Lannes
Priit Lopsik
3:57:33
179
0
179 HH:10.
16132HH Kukemuna Jaanus Moorits
Heiko Eesalu
4:23:31
179
0
179 HH:11.
17144HH Eesti Energia Spordiklubi Tarmo All
Raul Roots
Lauri Joosu
4:25:24
179
0
179 HH:12.
18135HH CoxArt Leonid Malikov
Ilja Radjuhhin
4:26:44
179
0
179 HH:13.
19124HH 200-ga Marko Viru
Rauno Tiits
4:48:09
179
0
179 HH:14.
20126HH Terve Elu Eksinud Janno Mäeotsa
Raimo Lust
5:23:45
179
0
179 HH:15.
21128HH Running Faggots Allar Ninn
Aiko Aigro
5:33:46
179
0
179 HH:16.
2293DH Honey Power Jano Järvelaid
Laura Maasik
2:53:24
168
0
168 DH:1.
2392DH teeme Kairist hundi Andres Bauvald
Kairi Hunt
3:51:22
168
0
168 DH:2.
2489DH Ässad Kertu Savitsch
Reimo Liiv
3:55:43
168
0
168 DH:3.
2587DH Lennuakadeemia Viiu Juurik
Rene Käsik
4:12:14
168
0
168 DH:4.
2686DH happyfeet Riivo Kiljak
Merili Palu
4:17:50
168
0
168 DH:5.
2799DH Tirillisven Ilmar Legenkov
Terje Vanahans
Sven Kadaste
4:18:55
168
0
168 DH:6.
2897DH Bingo Rihod Karolin Illus
Hendrik Mikk
Raivo Pöhönen
4:38:50
168
0
168 DH:7.
2994DH Tipp ja Täpp 2 Paavo Truu
Murel Truu
4:51:51
168
0
168 DH:8.
3085DH Plätud Liisi Kangur
Silver Kangur
5:22:56
168
0
168 DH:9.
31147HH  JOKA 8 Ekke Tõnn Rütman
Indrek Noor
Kristjan Raava
5:52:45
168
0
168 HH:17.
32145HH JOKA 1 Georg Paal
Raiko Marrandi
Artur Soo
4:00:15
167
0
167 HH:18.
33155HH40 Datafox Gert Müürsepp
Marko Külaots
2:51:46
165
0
165 HH40:1.
34152HH40 TOPRI Priit Evardi
Toomas Laur
2:54:59
165
0
165 HH40:2.
35151HH40 Tarmo-Martin Tarmo Maiste
Martin Aunin
3:12:10
165
0
165 HH40:3.
36154HH40 Ad Astra Kristjan Maade
Arthur Raichmann
3:14:56
165
0
165 HH40:4.
37157HH40 Värska Originaal Janoš Nikopensius
Indrek Mahla
Lauri Kikerpill
3:35:08
165
0
165 HH40:5.
38159HH40 Manza Tõnu Kits
Paul Lumi
Siim Kokk
3:43:17
165
0
165 HH40:6.
39150HH40 Punkt leitud Raul Sankovski
Ivar Lai
4:18:42
165
0
165 HH40:7.
40148HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
5:11:56
165
0
165 HH40:8.
41153HH40 Korter 13 Pearu Kuusk
Anto Laarmaa
3:51:31
162
0
162 HH40:9.
4296DH A-Team Tarmo Alasoo
Katriin Alasoo
5:46:51
162
0
162 DH:10.
43146HH JOKA 2 Joosep Ainjärv
Andreas Tähnas
Kerdo Männilaan
5:29:37
160
0
160 HH:19.
44143HH Seiklussellid Kurmet Kutti
Kardo Kutti
Mihkel Tali
5:40:06
160
0
160 HH:20.
45158HH40 Võttegrupp Raivo Saame
Kaimo Käärmann-Liive
Allan Sülla
4:04:42
159
0
159 HH40:10.
46140HH JOKA 4 Sten Aasaväli
Andre Beljajev
5:06:48
159
0
159 HH:21.
4795DH W.i.N. Anastasija Pahhomenkova
Vladislav Pahhomenkov
3:54:59
155
0
155 DH:11.
48103DH Skispirit 1 Priit Potter
Marili Merendi
5:38:56
153
0
153 DH:12.
49109DH40  Paat Margus Klementsov
Heidi Sild
2:39:10
151
0
151 DH40:1.
50104DH40 Tiim Büfa Kait Vahter
Viivi-Anne Soots
2:40:54
151
0
151 DH40:2.
51120DH40 AMPAP Anu Poopuu
Meelis Merenäkk
3:04:25
151
0
151 DH40:3.
52115DH40 JOKA Möldrid Mäel Raivo Pellja
Ülle Pellja
3:05:59
151
0
151 DH40:4.
53108DH40 Julge hunt Aivo Kaljumäe
Piret Uurimäe
3:09:08
151
0
151 DH40:5.
54122DH40 JNE Ehtel Taevere
Erkki Penu
Joe Lepp
3:17:03
151
0
151 DH40:6.
55111DH40 Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
3:26:18
151
0
151 DH40:7.
56116DH40 Twister Female Helen Jürjo
Sven Liivand
3:30:51
151
0
151 DH40:8.
57106DH40 Tosin Imar Raap
Riika Ploompuu
3:36:38
151
0
151 DH40:9.
58117DH40 Võsarändurid Aari Talver
Andres Talver
3:45:17
151
0
151 DH40:10.
59105DH40 Inlook Color - meie värvime Katrin Kala
Margus Parts
4:01:39
151
0
151 DH40:11.
60121DH40 Kulgejad Andrus Sipsaka
Liisi Lille
Inger Jalakas
4:03:15
151
0
151 DH40:12.
61119DH40 Paksud oravad Liisi Meigas
Priit Meigas
4:17:35
151
0
151 DH40:13.
62114DH40 Präänikud Andres Õunmaa
Hellin-Heilika Õunmaa
4:20:45
151
0
151 DH40:14.
63123DH40 XT Sport IDA Enn Kukk
Daisy Kroon
Kaja Jõemets
4:20:58
151
0
151 DH40:15.
64118DH40 Virmalised Andrus Rämmann
Anneli Rämmann
4:35:37
151
0
151 DH40:16.
65107DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
5:13:01
149
0
149 DH40:17.
66178RATAS Nõrgalised Kummitused Janne Lokkota
Margus Lohk
5:34:02
148
0
148 RATAS:6.
6791DH HMV Helena Vellau
Marko Visse
5:35:30
147
0
147 DH:13.
6863DD memmed Brit Rammul
Maris Terno
2:16:47
141
0
141 DD:1.
6965DD Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
3:34:29
141
0
141 DD:2.
7062DD Kaks musketäri Sofia Zdobnõh
Triin Johanson
3:37:51
141
0
141 DD:3.
7166DD Maitliis Elina Kutti
Maie Tali
4:09:15
141
0
141 DD:4.
7264DD Tiigrikiisud Ella Shved
Tais Vakrõõm
5:47:37
141
0
141 DD:5.
7398DH CaMa Carolin Vaiksalu
Marlen Valgma
4:18:41
140
0
140 DH:14.
7469DD40 Rändajad Evelyn Himma
Merike Mets
2:39:47
139
0
139 DD40:1.
7579DD40 Ukuit Women Johanna Hakala-Kähäri
Päivi Luoma
2:59:33
139
0
139 DD40:2.
7680DD40 Maari ja Siiri Siiri Vallner
Maari Idnurm
3:35:27
139
0
139 DD40:3.
7770DD40 Vandersellid Airi Alnek
Epp Voitka
3:43:38
139
0
139 DD40:4.
7883DD40 Anna-Minna Kärt Käärst
Anneli Pello
Ingrid Piht
3:53:32
139
0
139 DD40:5.
7972DD40 Luigefornia Anneken Lemberg
Imbi Soome
3:54:44
139
0
139 DD40:6.
8075DD40 Siplased Rita Toome
Maarika Suursu
4:00:16
139
0
139 DD40:7.
8171DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
4:06:55
139
0
139 DD40:8.
8273DD40  Kondajad Kersti Rahnel
Raili Nugin
4:07:40
139
0
139 DD40:9.
8374DD40 Kraed Kaja Kangur
Riina Salumäe
4:16:26
139
0
139 DD40:10.
8482DD40 Girl Power Kristin Arm
Tiina Muts
Katrin Arendi
4:34:31
139
0
139 DD40:11.
8581DD40 OH ja AH Rita Ojala
Maive Leif
4:45:00
139
0
139 DD40:12.
8677DD40 Puus ja põlv Tiina Kartau
Esta Tamm
4:56:48
139
0
139 DD40:13.
8784DD40 Matkajad Kristi Vaigro
Ethel Madalik
Gerda Algre
5:16:18
139
0
139 DD40:14.
8868DD Kolm Konna Merle Rohtla
Jaana Toomik
Helena Aart
5:41:04
132
0
132 DD:6.
8976DD40 HUNT Elina Lassseron
Lea Tusis
4:14:44
130
0
130 DD40:15.
90183VV55 Lendorav Marje Viirmann
Mati Preitof
2:28:33
123
0
123 VV55:1.
91186VV55 Nobejalaga metsas Mare Niitsoo
Anu Malts
3:19:24
123
0
123 VV55:2.
92184VV55 Uitajad Ahto Karu
Anu Pallon
4:16:59
123
0
123 VV55:3.
93187VV55 Forest Maido Kaljur
Tiit Tali
2:23:10
122
0
122 VV55:4.
94141HH  JOKA 6 Laurits Rütman
Raiko Alliksaar
4:52:38
119
0
119 HH:22.
95113DH40 Käibtööjarogainkoos Piret Almiste
Hardi Raiend
5:09:39
118
0
118 DH40:18.
96112DH40 Üksik Traadivabriku Mõrd ja Suur M Karin Koppel
Marek Kutepov
5:27:41
117
0
117 DH40:19.
97101DH JOKA 7 Kerto Kaasiku
Kennet Keerberg
Anett Liisa Parts
5:47:31
116
0
116 DH:15.
98188VV55 Kadakkirss Ülle Kadak
Marika Kirsspuu
4:14:37
115
0
115 VV55:5.
99110DH40 Murumuna ja Muruvana Margit Paumets
Meelis Laks
5:03:04
110
0
110 DH40:20.
100102DH Asimuut Bingo Siiri Parts
Erle Taim-Andersson
Erko Aasma
5:02:58
109
0
109 DH:16.
101167PERE Double Trouble Koit Kolsar
Samuel Kolsar
1:57:04
104
0
104 PERE:1.
102163PERE Pingu Triinu Rooni
Rein Rooni
2:18:05
104
0
104 PERE:2.
103160PERE Vabalt Jaan Viirmann
Mai Viirmann
2:27:37
104
0
104 PERE:3.
104169PERE Linded Kaspar Linde
Jüri Linde
2:37:40
104
0
104 PERE:4.
105161PERE AASSAA Anneli Aas
Sander Saaring
2:44:17
104
0
104 PERE:5.
106171PERE HP-Sport team Heleri Pajuste
Juula Orav
Helis Pajuste
2:45:25
104
0
104 PERE:6.
107166PERE Täpilised Oravad Anneli Orav
Virve Orav
3:00:02
104
0
104 PERE:7.
108173PERE Metsalised Aili Piirak
Kaimo Maiste
Kristjan Maiste
3:16:15
104
0
104 PERE:8.
109162PERE Metsaperepeatus Joonas Grauen
Viljar Grauen
4:04:33
104
0
104 PERE:9.
110172PERE Pohlakesed Helle Hallik
Kiur Hallik
Ebe Hallik
4:04:43
104
0
104 PERE:10.
111170PERE Põdrad seltsilisega Kaido Põder
Airi-Anu Mugur
Anette Põder
5:09:12
104
0
104 PERE:11.
112176PERE Saal Angela Ivask
Kristjan Saal
5:39:08
104
0
104 PERE:12.
113139HH JOKA 3 Henri Perillus
Maarius Kotsulim
4:54:48
102
0
102 HH:23.
11488DH HP-Sport team Plus Helena Pajuste
Heiki Pajuste
4:15:48
95
0
95 DH:17.
11567DD  JOKA 9 Roosi Rütman
Helena Raava
Anna Liisa Leiten
4:46:57
94
0
94 DD:7.
116100DH  JOKA 5 Kaarel Kallas
Annaliisa Arendi
Kaisa Kallas
4:08:31
92
0
92 DH:18.
117174PERE Sabinasüda ja võlunool Timo Poopuu
Siiri Poopuu
Lilian Poopuu
5:17:15
89
0
89 PERE:13.
118165PERE Nublu Kirstin Põld
Kätlin Toom
4:53:41
84
0
84 PERE:14.
119136HH Eksin ära Koit Hallik
Kaur Hallik
2:39:40
78
0
78 HH:24.
120164PERE Betu Meelis Pernits
Liisbet Pernits
5:51:47
64
0
64 PERE:15.
121175PERE Prouad Nele Pernits
Luiselota Pernits
Lisete Pernits
5:51:57
64
0
64 PERE:16.
-189RATAS Fenomen Veiko Kook
Kaido Kook
Kadri Kook
6:04:03
188
0
HILINES
-168DD Mahlad väljas Sigrit Mahla
2:42:46
141
0
VA
-149HH40 Klemmide Sõbrad Gert Saamann
Tarmo Saare
3:25:00
169
0
VA
-156HH40 Mongolian Adventure Team Margus Marrandi
Janno Rodendau
Hirvo Rannu
3:32:33
171
0
VA
-90DH  STanchiki Tatjana Pozarnaja
Stanislav Tolmachev
4:42:10
177
0
VA
-78DD40 Järve seiklejad 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com