XT BINGO 02.11.2019
02.11.2019
Paunküla
XT Sport
Start:11:30:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT BINGO DD 139
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1103DD Turbo Tammed Liisi Viljalo
Maris Terno
2:22:41
139
0
139 DD:1.
2106DD Muhu1 Kersti Jääger
Merili Palu
2:37:34
139
0
139 DD:2.
373DD Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
3:04:56
139
0
139 DD:3.
4111DD Plaanimoorid Anneli Orav
Marlen Valgma
Carolin Vaiksalu
3:27:19
139
0
139 DD:4.
5104DD Lost in the Bush Katriin Alasoo
Helen Kalberg
3:50:08
139
0
139 DD:5.
6109DD Piirilt Airika Lainoja
Aili Kangro
4:04:32
139
0
139 DD:6.
7110DD Konnad Helen Aart
Merle Rohtla
Jaana Toomik
4:21:44
120
0
120 DD:7.
872DD Kuusalu Pereühing Tagni Jõeleht
Kaie Ustav
4:14:51
85
0
85 DD:8.
-107DD Piknikumeetod Mari-Ann Saar
Maria Teng
Liis Kuusik
4:37:46
118
0
HILINES
-101DD EAS Katrin Tõnupärt
Kerli Paas
5:17:34
106
0
HILINES
XT BINGO DD40 137
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1114DD40 Rändajad Merike Mets
Evelyn Himma
2:47:18
137
0
137 DD40:1.
2112DD40 Vandersellid Epp Voitka
Airi Alnek
3:32:23
137
0
137 DD40:2.
3116DD40 Niff-Naff-Nuff Kärt Käärst
Anneli Pello
Tuulika Rammi
3:35:35
137
0
137 DD40:3.
4113DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
3:40:30
137
0
137 DD40:4.
5122DD40 Girl Power Katrin Arendi
Tiina Muts
Kristin Arm
3:55:13
137
0
137 DD40:5.
6115DD40 Puus ja põlv Esta Tamm
Tiina Kartau
Maire Nõmmik
3:57:55
137
0
137 DD40:6.
7119DD40 Lendoravad Helge Murutalu
Kadre Maalma
4:24:56
137
0
137 DD40:7.
8124DD40 PipilotadViktuaaliadRullkardiinedPiparmüntad Sigrit Mahla
Helen Kask
Marge Pajo
4:12:14
117
0
117 DD40:8.
9117DD40 Matkajad Kristi Vaigro
Ethel Madalik
4:14:11
113
0
113 DD40:9.
-160DD40 Traadivabriku Mõrrad Krista Tooming
Karin Koppel
4:32:34
103
0
HILINES
-118DD40 Reeda Tuules Kadi Taalberg
Reeda Tuula-Fjodorov
4:38:50
151
0
HILINES
-121DD40 Oh i Ah idut v pohod Maive Leif
Rita Ojala
4:44:22
137
0
HILINES
XT BINGO DH 166
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1125DH Vöötorav Markus Puusepp
Rahel Allas
2:44:13
166
0
166 DH:1.
2126DH Saue kased Marko Tammist
Laura Joonas
2:54:11
166
0
166 DH:2.
3140DH m.i.m.s. Riivo Kiljak
Imbi Soome
3:14:01
166
0
166 DH:3.
4131DH Seiklejad Jan Aas
Jonne Rooma
3:30:58
166
0
166 DH:4.
557DH Twister Myracarud Maris Pilvet
Heiti Hallikma
3:53:24
166
0
166 DH:5.
676DH Honey Power Jano Järvelaid
Katriin Ivanov
3:59:52
166
0
166 DH:6.
7145DH SPORDIPÄEV Hedi Laigar
Tanel Peterson
4:04:43
166
0
166 DH:7.
8128DH Tedred Kairi Luigelaht-Teder
Lauri Teder
4:14:01
166
0
166 DH:8.
9132DH Terve Elu Eksinud Janno Mäeotsa
Rita Kivila
4:15:17
166
0
166 DH:9.
10144DH Vaata ja imesta Anto Laarmaa
Marit Pulk
Ruth Kotov
4:22:01
157
0
157 DH:10.
11130DH 83 Markko Sinkkonen
Mari Hubel
4:19:51
153
0
153 DH:11.
12133DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
4:25:35
153
0
153 DH:12.
13147DH Midaginormaalset Olle Rõuk
Kerstin Rõuk
4:25:56
144
0
144 DH:13.
14123DH Väga toredad inimesed Katrin Sipelgas
Uku Sipelgas
4:28:49
85
0
85 DH:14.
-134DH Hara Purjetavad Kotkad Terje Vanahans
Ilmar Legenkov
Sven Kadaste
4:34:12
166
0
HILINES
-143DH Jokrid Kristiina Hendre
Joonas Hendre
4:41:20
151
0
HILINES
-136DH  Stardispurt Kristo Proosväli
Laidy Proosväli
0:00:00

KATK
XT BINGO DH40 151
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
162DH40  Kännu Ämblik Aivo Kaljumäe
Andra Puusepp
2:56:01
151
0
151 DH40:1.
2151DH40 Paat Heidi Sild
Margus Klementsov
3:04:38
151
0
151 DH40:2.
3163DH40 Leitud! Aivar Meindok
Maris Roosipuu
3:13:16
151
0
151 DH40:3.
4148DH40 JNE Joe Lepp
Ehtel Taevere
Erkki Penu
3:19:28
151
0
151 DH40:4.
5154DH40 Kombass Anu Poopuu
Meelis Merenäkk
3:27:06
151
0
151 DH40:5.
6150DH40  Inlook Color - meie värvime Margus Parts
Katrin Parts
3:29:52
151
0
151 DH40:6.
7152DH40 Sääsehirm Tarvo Jõeste
Merle Lilleoru
3:42:36
151
0
151 DH40:7.
8149DH40 Karupojad Kristi Luigelaht
Tiit Karu
3:49:59
151
0
151 DH40:8.
9156DH40 Hea Tahe Ivar Toots
Piret Uurimäe
3:52:54
151
0
151 DH40:9.
10157DH40 Lennuakadeemia Viiu Käsik
Rene Käsik
3:59:47
151
0
151 DH40:10.
11153DH40 Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
4:04:39
151
0
151 DH40:11.
12162DH40 PROOV 583 Rita Siniväli
Reigo Lehtla
4:26:53
151
0
151 DH40:12.
13159DH40 XT Sport IDA Daisy Kroon
Kaja Jõemets
Enn Kukk
4:29:57
151
0
151 DH40:13.
14155DH40 Team BÜFA Kait Vahter
Viivi-Anne Soots
2:39:57
150
0
150 DH40:14.
15158DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
4:23:01
136
0
136 DH40:15.
-79DH40 Superpuper kangelased Riho Võigemast
Nele Marrandi
Toomas Marrandi
3:40:38
153
0
VA
XT BINGO HH 179
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1172HH Õnnevalem Ain Fjodorov
Sander Mirme
2:28:24
179
0
179 HH:1.
2173HH Suunamudijad Mati Mägi
Ats Sõnajalg
2:32:09
179
0
179 HH:2.
3166HH Kännimäbi Martin Simpson
Janek Kähr
2:35:47
179
0
179 HH:3.
4174HH Heavyveight Lauri Malsroos
Tauno Riibak
2:36:36
179
0
179 HH:4.
5168HH Sparta Madis Osjamets
Tõnu Lillelaid
2:46:36
179
0
179 HH:5.
6170HH Metsapeatus Oliver Immato
Risto Laanoja
2:47:13
179
0
179 HH:6.
7169HH Viljandi Tööjõureservid Alar Viitmaa
Raul Viitmaa
2:51:49
179
0
179 HH:7.
869HH Vabalt Ott Viirmann
Jaan Viirmann
2:59:03
179
0
179 HH:8.
9175HH Rae Rebijad Jaak Kõiva
Tõnu Tänav
Erik Keerberg
3:13:08
179
0
179 HH:9.
1074HH Mustikale Martin Rohtsalu
Jürgen Arund
Fred Viidul
3:31:16
179
0
179 HH:10.
11138HH Twister Adventure Heiko Eesalu
Jaanus Moorits
3:49:13
179
0
179 HH:11.
12164HH Skispirit Priit Potter
Siim Saidla
Janar Adamberg
4:22:27
179
0
179 HH:12.
13165HH  Millal koju jõuame? Tanel Merigan
Alan Vask
3:17:45
150
0
150 HH:13.
1482HH Võsaotid Peeter Valk
Reijo Malinen
Arvi Toom
3:47:31
112
0
112 HH:14.
XT BINGO HH40 161
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1183HH40 Team 30+ Indrek Lillsoo
Arno Bachaus
2:41:15
161
0
161 HH40:1.
2178HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann
Tarmo Saare
2:47:37
161
0
161 HH40:2.
3179HH40 Jõuluks koju Siim Lannes
Priit Lopsik
2:49:34
161
0
161 HH40:3.
4181HH40 MI-51 Martin Aunin
Indrek Saarepera
3:03:54
161
0
161 HH40:4.
5180HH40 CoxArt Leonid Malikov
Aimar Liiver
3:13:34
161
0
161 HH40:5.
6176HH40 Värska Originaal Lauri Kikerpill
Indrek Mahla
3:14:07
161
0
161 HH40:6.
7177HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
4:26:05
161
0
161 HH40:7.
-182HH40 väsimatud raio piiroja
priit talu
2:24:11
170
0
VA
XT BINGO NOORED 88
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1185NOORED Seiklussellid Kurmet Kutti
Kardo Kutti
1:58:33
88
0
88 NOORED:1.
2184NOORED Tuks Markus Kaljur
Tõnis Ustav
2:09:05
88
0
88 NOORED:2.
3187NOORED Smail Emily Laurend
Kädi Ülle
3:53:12
88
0
88 NOORED:3.
-70NOORED Kolga poisid Georg Viilma
Jens Randlaht
4:38:45
61
0
HILINES
-186NOORED Leek Ida Leen Katvel
Laura Liisa Laas
4:52:43
56
0
HILINES
XT BINGO PERE 99
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1105PEREKOND OK Põrgupõhja 7. Riika Ploompuu
Brita Ploompuu
2:20:44
99
0
99 PEREKOND:1.
2135PEREKOND Hea mõte Tarmo Maiste
Miia Maiste
2:26:51
99
0
99 PEREKOND:2.
3141PEREKOND AASSAA Sander Saaring
Anneli Aas
2:27:43
99
0
99 PEREKOND:3.
468PEREKOND Forest Maido Kaljur
Liis-Marie Kaljur
2:29:47
99
0
99 PEREKOND:4.
567PEREKOND KEL-L Elina Kutti
Laura-Liis Kaljur
2:36:30
99
0
99 PEREKOND:5.
6171PEREKOND Metsalised Kristjan Maiste
Kert Piirak
Kaimo Maiste
2:44:51
99
0
99 PEREKOND:6.
7146PEREKOND Ükskõik Mari Kaseväli
Karel Kruuser
Kristofer Kruuser
3:29:11
99
0
99 PEREKOND:7.
865PEREKOND HP-Sport Team Heleri Pajuste
Juula Orav
3:45:47
99
0
99 PEREKOND:8.
983PEREKOND Avastart Riin Otstavel
Peep Otstavel
Olari Otstavel
4:01:30
99
0
99 PEREKOND:9.
1077PEREKOND Rommi Nina Kätlin Sipelgas
Anna Greta Raal
4:29:50
86
0
86 PEREKOND:10.
1171PEREKOND Haldjakimp ja võlunool Timo Poopuu
Siiri Poopuu
Lilian Poopuu
4:16:32
78
0
78 PEREKOND:11.
12129PEREKOND Mägrad 1 Meelis Pernits
Liisbet Pernits
4:21:16
69
0
69 PEREKOND:12.
13102PEREKOND Mägrad 2 Nele Pernits
Luiselota Pernits
Lisete Pernits
4:21:13
68
0
68 PEREKOND:13.
-127PEREKOND Rosinakuklid ja kohuke Kaido Põder
Airi-Anu Mugur
Anette Põder
4:37:28
87
0
HILINES
-161PEREKOND Langer ja Laur Toomas Laur
Sofia Laur
2:35:30
101
0
VA
-167PEREKOND Double Trouble 0:00:00

EiStart
XT BINGO RODD 159
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
163RODD Jänene Eleri Hirv
2:42:46
159
0
159 RODD:1.
253RODD 12,7mm Katrin Pihlakas
Helen Alliksoo
4:26:04
152
0
152 RODD:2.
352RODD Parem mitte Triin Salomets
Gerli Lehtlaan
Helena Veelmaa
4:21:02
141
0
141 RODD:3.
-120RODD HUNT Elina Lasseron
Lea Tusis
0:00:00

KATK
XT BINGO RODH 171
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
164RODH  Ethel ja Rain Ethel Eensaar
Rain Eensaar
2:49:01
171
0
171 RODH:1.
255RODH Twister sega Urmas Sassian
Marge Erm
3:10:25
171
0
171 RODH:2.
356RODH Bingo Rihod Karolin Illus
Hendrik Mikk
3:17:07
171
0
171 RODH:3.
481RODH Margus Marje Venelaine
Margus Venelaine
3:21:01
171
0
171 RODH:4.
580RODH KP Kaili Trossmann
Priit Poopuu
4:04:11
171
0
171 RODH:5.
654RODH Enimal Indrek Reitsak
Mattis Alliksoo
Katrin Oolmets
2:48:11
169
0
169 RODH:6.
XT BINGO ROHH 185
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
158ROHH SA.KE Vermo Siim
Kristian Esula
3:20:12
185
0
185 ROHH:1.
259ROHH Abiratturid Tarmo Margat
Kaupo Eerme
4:28:19
155
0
155 ROHH:2.
XT BINGO VABA 100
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
166VABAKLASS HP-Sport Team Plus Heiki Pajuste
Helena Pajuste
4:00:11
100
0
100 VABAKLASS:1.
261VABAKLASS Känarbikud Gerrit Kanarbik
Madli Kanarbik
4:04:18
46
0
46 VABAKLASS:2.
-60VABAKLASS Kratid 0:00:00

EiStart
XT BINGO VV55 123
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1142VV55 Lendorav Marje Viirmann
Mati Preitof
2:22:06
123
0
123 VV55:1.
2108VV55 Kadakkirss Ülle Kadak
Marika Kirsspuu
3:21:45
123
0
123 VV55:2.
375VV55 No Drift Ellen Lembra
Ingrid Ranna
4:09:15
123
0
123 VV55:3.
4137VV55 Uitajad Ahto Karu
Anu Pallon
4:11:21
123
0
123 VV55:4.

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com