XT Kevadrogain 22.05.2016
22.05.2016
Laulasmaa
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
RATTARADA
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1152ROHH ACE Adventure Team Silver Eensaar M EST
Rain Eensaar M EST
2:59:38
220
0
220 ROHH:1.
2157ROHH Team Nike_ SiSGO Erik Aibast M EST
Lauri Malsroos M EST
3:03:34
210
-4
206 ROHH:2.
3155ROHH Metsapeatus Oliver Immato M EST
Risto Laanoja M EST
Kristjan Maade M EST
2:58:40
190
0
190 ROHH:3.
4161ROHH Värska Originaal Team Tanel Kalm M EST
Indrek Mahla M EST
Janoš Nikopensius M EST
3:15:36
204
-16
188 ROHH:4.
5156ROHH Pargijooksud Vermo Siim M EST
Kaido Nurja M EST
3:00:40
179
-1
178 ROHH:5.
6159ROHH U2 Stanislav Tarassov M EST
Viktor Kassatkin M EST
3:01:17
180
-2
178 ROHH:6.
7149RODH Suprema Adventure Team Anu Poopuu W EST
Rene Käsik M EST
Taavi Kainel M EST
2:59:58
175
0
175 RODH:1.
8150RODH Twister Adventure Team Urmas Sassian M EST
Erki Erm M EST
Marge Erm W EST
2:59:07
173
0
173 RODH:2.
9112ROHH Müttajad Indrek Ott M EST
Ivar Laur M EST
2:59:50
163
0
163 ROHH:7.
10147RODH Libaturistid Nele Marrandi W EST
Toomas Marrandi M EST
3:00:20
162
-1
161 RODH:3.
11151RODH Viies ratas Marje Venelaine W EST
Margus Venelaine M EST
2:53:47
157
0
157 RODH:4.
12154ROHH Jalutuskäik pargis, ratastega Alo Ansmann M EST
Lauri Beilmann M EST
3:01:38
159
-2
157 ROHH:8.
13153ROHH Itimehed Keio Kraaner M EST
Marten Teino M EST
2:59:43
156
0
156 ROHH:9.
14142RODD Team Chica Regina Kaal W EST
Katrin Oolmets W EST
2:57:45
154
0
154 RODD:1.
15145RODD XT Sport Las Chicas Ethel Ansip W EST
Mari Kaseväli W EST
2:55:39
153
0
153 RODD:2.
16158ROHH Team Porter Racing  Erik Tammsoo M EST
Lauri Lepalaan M EST
2:59:48
132
0
132 ROHH:10.
17144RODD WAFI Naised Anne-Mai Angerjärv W EST
Margit Merimaa W EST
Triin Adamson W EST
2:51:50
114
0
114 RODD:3.
18160ROHH Uskumatud poisid Igor Petrovitski M EST
Vladimir Sidorov M EST
Vadim Ivlijev M EST
2:57:05
104
0
104 ROHH:11.
1941ROHH Ronin Janek Haud
Juho Järva
3:01:34
106
-2
104 ROHH:12.
20143RODD Turistid Marlen Valgma W EST
Kristi Vaigro W EST
2:57:34
101
0
101 RODD:4.
21148RODH Luige maffia Sigrid Sild W EST
Lauri Luige M EST
2:56:25
98
0
98 RODH:5.
22141RODD MPM Piret Urmet W EST
Marje Ott W EST
2:52:38
86
0
86 RODD:5.
23140RODD Järve seiklejad Greta-Maria Pisarev W EST
Merle Kruusamägi W EST
2:57:53
63
0
63 RODD:6.
24146RODH 12.7mm Mattis Alliksoo M EST
Helen Alliksoo W EST
2:57:44
9
0
9 RODH:6.
XT KEVADROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1137HH40 Tammed Alar Abram M EST
Erkki Aadli M EST
3:59:14
200
0
200 HH:1. HH40:1.
2130HH Õnnevalem Eduard Taivere M EST
Sander Mirme M EST
3:57:11
191
0
191 HH:2.
3129HH Väsimatud Raio Piiroja M EST
Priit Talu M EST
3:59:17
174
0
174 HH:3.
446DH Fujitsu High Power Anneken Lemberg W EST
Ain Fjodorov M EST
4:13:10
181
-14
167 DH:1.
5136HH40 Sinised botased Meelis Mälter M EST
Hannes Mälter M EST
3:55:41
164
0
164 HH:4. HH40:2.
6122HH Team PostPal Mart Vernik EST
Mati Mägi EST
3:56:01
164
0
164 HH:5.
7123HH Tõttas Siim Tõld M EST
Olavi Ottas M EST
4:02:49
167
-3
164 HH:6.
892DH40 Rakvere Baseilo-Husqvarna team Heidi Sild W EST
Aleksander Pritsik M EST
3:58:23
162
0
162 DH:2. DH40:1.
945DH Compressport Ragnar Leimann M EST
Aivo Kaljumäe M EST
Britt Jaaska W EST
3:57:59
161
0
161 DH:3.
10121HH Team Nordwood Kaido Hallik M EST
Martti Mikk M EST
4:06:54
163
-7
156 HH:7.
1148DH HoneyPower Jano Jävelaid M EST
Gert Müürsepp M EST
Andra Puusepp W EST
4:05:11
158
-6
152 DH:4.
12116HH Põhja-Tartu Revo Lumpre M EST
Marek Mäoma M EST
3:49:37
150
0
150 HH:8.
1360DH MATKaSPORT Siiri Mere W EST
Sven Liivand M EST
3:51:44
150
0
150 DH:5.
1455DH kivimäe käijad Ain Nemvalts M EST
Liis Nemvalts W EST
3:58:30
146
0
146 DH:6. PEREKOND:1.
15111HH Mustikale Jürgen Arund M EST
Fred Viidul M EST
Martin Rohtsalu M EST
4:02:10
147
-3
144 HH:9.
165DD Geniaalne Superkonn Eleri Hirv W EST
Mariann Sulg W EST
3:56:11
143
0
143 DD:1.
1767DH Paras Pähkel Liina Silluste W EST
Karl Pehk M EST
4:02:00
146
-3
143 DH:7.
18120HH TARE Jaanus Reha M EST
Tiit Tali M EST
4:03:44
146
-4
142 HH:10. VV55:1.
191DD 1_2 16E Piibe Tammemäe W EST
Hannula-Katrin Pandis W EST
4:04:07
143
-5
138 DD:2.
20109HH Lendorav Mati Preitof M EST
Maido Kaljur M EST
4:10:40
149
-11
138 HH:11. VV55:2.
21119HH Sneaky Kamikaze Pilots Ćoelar Aasa M EST
Toomas Eilat M EST
3:58:33
136
0
136 HH:12.
2234DD40 Rändajad Evelyn Himma W EST
Merike Mets W EST
4:03:55
138
-4
134 DD:3. DD40:1.
23118HH RSK Jõhvikas ELIIT Allan Roosimägi M EST
Karmo Kübarsepp M EST
4:08:42
142
-9
133 HH:13.
2418DD Rabakanad Helen Kask W EST
Katrin Varik W EST
Maris Freudenthal W EST
3:57:54
132
0
132 DD:4.
25133HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann M EST
Tarmo Saare M EST
4:04:30
136
-5
131 HH:14. HH40:3.
26132HH40 Fratelli Team Veiko Mataloja M EST
Raivo Prants M EST
4:06:36
138
-7
131 HH:15. HH40:4.
2757DH KP Priit Poopuu M EST
Kaili Trossmann W EST
4:06:46
137
-7
130 DH:8.
28126HH Vespa Crabro Tanel Merigan M EST
Theo Efros M EST
3:46:05
129
0
129 HH:16.
29124HH Wafi Kalle Kannel M EST
Kert Karelson M EST
3:48:22
128
0
128 HH:17.
3061DH Meremetslased Roland Truus M EST
Viiu Juurik W EST
3:58:50
128
0
128 DH:9.
3173DH spordilinn Eduard Pukkonen M EST
Marje Viirmann W EST
3:58:52
126
0
126 DH:10. VV55:3.
3264DH NoName Jane Rõuk W EST
Rainer Jõesaar M EST
3:57:02
125
0
125 DH:11.
3323DD Tõttajad Imbi Soome W EST
Kati Kala W EST
3:58:59
125
0
125 DD:5.
3499DH40 Võsarändurid Aari Talver W EST
Andres Talver M EST
4:08:08
134
-9
125 DH:12. DH40:2.
35134HH Libahundi Jälg Romet Kakko M EST
Mairolt Kakko M EST
4:04:00
129
-5
124 HH:18. PEREKOND:2.
36115HH P & T Toomas Laur M EST
Kristo Proosväli M EST
4:05:21
130
-6
124 HH:19.
3756DH Kondajad Alo Süvari M EST
Kersti Rahnel W EST
Raili Nugin W EST
4:02:01
126
-3
123 DH:13.
3853DH Karukoerad Katrin Karu W EST
Jaanus Erm M EST
Martin Piispea M EST
3:50:32
122
0
122 DH:14.
3920DD SK100 Vahvad Naised Maris Palopääl W EST
Sigrid Saluri W EST
3:53:39
122
0
122 DD:6.
4058DH Küpsiseussid Indrek Viikmaa M EST
Kristin Viikmaa W EST
3:57:15
122
0
122 DH:15. PEREKOND:3.
4189DH40 Lynx-Lynx Tõnu Ilves M EST
Elin Ilves W EST
4:01:36
122
-2
120 DH:16. DH40:3.
4274DH Sääsehirm Tarvo Jõeste M EST
Merle Lilleoru W EST
3:46:07
118
0
118 DH:17.
4388DH40 Leitud! Meindok Aivar M EST
Maris Roosipuu W EST
3:53:08
118
0
118 DH:18. DH40:4.
4494DH40 SAKU MARATON Reigo Lehtla M EST
Pille Rooks W EST
3:57:09
118
0
118 DH:19. DH40:5.
45114HH Okaskera Peep Teppo M EST
Kalle Tammjärv M EST
Jüri Lember M EST
3:57:38
118
0
118 HH:20.
4621DD Suusahullud Siiri Rist W EST
Rahel Allas W EST
4:06:08
124
-7
117 DD:7.
4775DH Team PostPal MN Ade Timmusk W EST
Taivo Timmusk M EST
3:58:37
116
0
116 DH:20.
4896DH40 Vahet pole Marika Tammjärv W EST
Liina Krüünvald-Jaarman W EST
Kalle Jaarman M EST
3:47:39
115
0
115 DH:21. DH40:6.
4959DH Marga tuules Margarete Merenäkk W EST
Taavi Dovnar M EST
3:55:56
115
0
115 DH:22.
506DD HP-Sport team Plus Elina-Emiilie Leht W EST
Helis Pajuste W EST
4:08:15
124
-9
115 DD:8.
5136DD40 Suusahullud I Made Vares W EST
Mari Punab W EST
3:53:35
113
0
113 DD:9. DD40:2.
5242DH AnniMar Annika Mets W EST
Margus Parts M EST
3:51:24
112
0
112 DH:23.
5310DD Kolm põlvkonda Kaisa Rooba W EST
Raili Rooba W EST
Liis Lille W EST
3:57:08
111
0
111 DD:10. PEREKOND:4.
54106HH Jüri ja Arvi Jüri Rokko M EST
Arvi Käärd M EST
4:01:18
113
-2
111 HH:21. VV55:4.
55125HH Vennad metsas Aare Aan M EST
Teet Aan M EST
4:14:54
125
-15
110 HH:22.
5676DH TEAM TRAD.ATTACK! Jalmar Vabarna M EST
Tõnu Tubli M EST
Sandra Sillamaa W EST
3:49:20
109
0
109 DH:24.
5713DD M&M Maris Terno W EST
Mailis Terno W EST
3:54:27
106
0
106 DD:11.
58139HH40 Viirus Andres Viira M EST
Toomas Viira M EST
3:58:51
106
0
106 HH:23. HH40:5.
5995DH40 Teemkoos Tiia Mõek W EST
Tarmo Heinla M EST
Egon Mõek M EST
4:10:52
117
-11
106 DH:25. DH40:7.
6086DH40 Juhuslik Triiv Paavo Helde M EST
Küllike Rehe W EST
3:58:37
103
0
103 DH:26. DH40:8.
61107HH KaRu Kalev Ruberg M EST
Jüri Kadaja M EST
4:12:32
114
-13
101 HH:24. VV55:5.
6272DH SK Pleki Pande Taavi Kala M EST
Helene Arula w EST
3:32:10
100
0
100 DH:27.
6315DD Niff-Naff-Nuff Anneli Pello W EST
Ingrid Piht W EST
Monika Vehlmann W EST
3:43:45
100
0
100 DD:12.
6454DH Kati Koertekool Kati Ernits W EST
Erik Ernits M EST
4:04:04
105
-5
100 DH:28.
6569DH Paras pähkel III Karin Kallisma W EST
Sass Saat M EST
3:49:53
98
0
98 DH:29.
66101HH Eesti Energia Spordiklubi Raul Roots M EST
Lauri Joosu M EST
3:59:18
98
0
98 HH:25.
6740DH 200-ga Heddy Sokmann W EST
Inge Reiman M EST
Marko Viru M EST
3:40:45
97
0
97 DH:30.
6852DH Kahekesi metsas Helmet Sulavee M EST
Liisa Sulavee W EST
4:07:16
105
-8
97 DH:31.
6990DH40 Omas Tempos Priit Roosnupp M EST
Moonika Roosnupp W EST
3:51:49
94
0
94 DH:32. DH40:9.
7039DH 2 Oravat Anneli Orav W EST
Virve Orav W EST
Alari Orav
4:02:12
96
-3
93 DH:33. PEREKOND:5.
7177DH Upa tiim Geivi Lember W EST
Erik Keerberg M EST
Gedrik Keinast M EST
3:46:52
92
0
92 DH:34. PEREKOND:6.
7263DH Naabrid hoos Kärt Käärst W EST
Rain Käärst M EST
Lauri Pettai M EST
3:51:12
91
0
91 DH:35.
733DD Chickad põllul Kadri Kütimaa W EST
Nelli Napp W EST
Heidi Speck W EST
3:54:19
90
0
90 DD:13.
7483DH40 AH ja OH matkal Rita Ojala W EST
Neeme Gross M EST
4:03:02
94
-4
90 DH:36. DH40:10.
7584DH40 Elbrus Ehtel Taevere W EST
Allan Sülla M EST
4:15:16
106
-16
90 DH:37. DH40:11.
7630DD40 Järveõis Marika Müür W EST
Mare Niitsoo W EST
3:52:17
89
0
89 DD:14. DD40:3.
7771DH Siilihunt Sander Schmidt M EST
Tiia Toming W EST
4:08:28
98
-9
89 DH:38.
7829DD40 Amatöörid Maret Viira W EST
Rita Siniväli W EST
3:43:58
88
0
88 DD:15. DD40:4.
79102HH Festina Lente Peep Eomois M EST
Sulev Kuiv M EST
4:11:50
100
-12
88 HH:26. VV55:6.
8097DH40 waterworld.ee Tiina Krutob W EST
Einari Talviste M EST
Veiko Busch M EST
3:50:59
87
0
87 DH:39. DH40:12.
8117DD Päikesekiired Johanna Liblik W EST
Krista Palder W EST
Anne Vaabel W EST
3:52:04
87
0
87 DD:16.
8281DH Vunder Hedi Vaikjärv W EST
Jörn Aadnevik M EST
4:02:01
90
-3
87 DH:40.
8380DH Venceremos Arvo Raja M EST
Anu Malts W EST
3:52:32
86
0
86 DH:41. VV55:7.
8412DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsini W EST
Mari-Liis Valgeväli W EST
3:51:05
85
0
85 DD:17.
85108HH Koerapüüdjad Martti Klesment M EST
Karol Kisant M EST
Priit Reichmann
3:58:21
85
0
85 HH:27.
86127HH Vhyyzikud Gerrit Kanarbik M EST
Viljar Tina M EST
4:15:32
101
-16
85 HH:28.
87104HH JK HERMES JAAN VEHLMANN M EST
ARVO SOOSALU M EST
3:44:57
83
0
83 HH:29. VV55:8.
88110HH Martinid Karl-Martin Vainura M EST
Jürgen-Martin Assafrei M EST
3:47:22
83
0
83 HH:30.
89100HH CGI Erkki Vähi M EST
Marek Lints M EST
3:48:27
81
0
81 HH:31.
9098DH40 Virmalised Andrus Rämmann M EST
Anneli Rämmann W EST
3:54:24
81
0
81 DH:42. DH40:13.
9185DH40 JFF Jaan Metsa M EST
Tiina Kangilaski W EST
3:56:04
81
0
81 DH:43. DH40:14.
929DD Kokomutid Lea Laidra W EST
Liis Lindvere W EST
3:57:16
81
0
81 DD:18.
9322DD Turboparmud Ćoelle Lobjakas W EST
Kristi Luigelaht W EST
Kadi Taalberg W EST
3:39:25
80
0
80 DD:19.
9424DD Ulguv susi Tiia Laul W EST
Eve Hunt W EST
3:59:26
79
0
79 DD:20.
95103HH Harjutusi iseseisvaks eluks Aivar Kruup M EST
Kristjan Säälik W EST
3:59:33
79
0
79 HH:32.
9619DD Seiklejad Birgit Ülesoo W EST
Liis Needrit W EST
4:11:53
91
-12
79 DD:21.
9725DD VIB Irina Kelder W EST
Annely Peiker W EST
3:48:11
78
0
78 DD:22.
9862DH Motus Spiritus Anneli Ausman W EST
Keili Veetamm W EST
Danila Ruusu M EST
3:49:49
77
0
77 DH:44.
9928DD40 ALBERT Terje Aloel W EST
Kristiina Ojamäe W EST
4:09:15
87
-10
77 DD:23. DD40:5.
1007DD ITK_EMO Piret Kannike W EST
Aune Surva W EST
3:47:00
73
0
73 DD:24.
10149DH HP-Sport team Heiki Pajuste M EST
Heleri Pajuste W EST
4:01:16
75
-2
73 DH:45. PEREKOND:7.
10233DD40 Rõõmsad kulgejad Krista Terno W EST
Virve Palu W EST
3:30:55
72
0
72 DD:25. DD40:6.
10387DH40 Kaks Tigu Valentin Mikson M EST
Meeli Kerem W EST
3:51:44
72
0
72 DH:46. DH40:15.
10470DH S.T.M Siret Pärtel W EST
Toomas Aan M EST
Mirjam Aan W EST
3:56:40
72
0
72 DH:47. PEREKOND:8.
10527DD Võrgud välja Anne Arold W EST
Ene Ehrenpreis W EST
4:06:04
79
-7
72 DD:26. VV55:9.
10631DD40 Matkasport DD40 Kai Kurg W EST
Aari Sammelselg W EST
3:47:44
71
0
71 DD:27. DD40:7.
10765DH Nora Roos Parmas W EST
Ronald Juurmaa M EST
4:06:20
77
-7
70 DH:48.
10847DH GO Salva Travel Anu Vane W EST
Kädi Pupart W EST
Urmas Kivirüüt M EST
4:10:46
81
-11
70 DH:49.
1092DD AHH JA OHH MATKAL KRISTI VAINURA W EST
ANNE-MARI VAINURA W EST
3:39:04
69
0
69 DD:28. PEREKOND:9.
1104DD ESET Merlin Nuiamäe W EST
Marelle Sulg W EST
3:42:26
69
0
69 DD:29.
11179DH Walk the walk Katre Woort W EST
Imre Kokmann M EST
3:58:47
69
0
69 DH:50.
11237DD40 XTsport IDA Daisy Kroon W EST
Kaja Jõemets W EST
3:55:13
68
0
68 DD:30. DD40:8.
11366DH NURR Alar Ojamets M EST
Gerda Arr W EST
3:40:07
65
0
65 DH:51.
11478DH Walk for fun Ivar Põri M EST
Victoria Vesmes W EST
Jaan Kõrtsini M EST
3:56:43
65
0
65 DH:52.
11591DH40 Rajaotsijad Vello Loorits M EST
Tiina Raja W EST
4:14:52
78
-15
63 DH:53. DH40:16.
11682DH Välk Marko Raudsepp M EST
Aire Rosik W EST
Jarko Luiga M EST
3:31:45
62
0
62 DH:54. PEREKOND:10.
11732DD40 NIPERNAADID Malle Viilma W EST
Ivi Ćounapuu W EST
3:36:40
62
0
62 DD:31. DD40:9.
11868DH Paras Pähkel II Katrin Kallisma-Saat W EST
Jari Julge M EST
3:47:04
62
0
62 DH:55.
11916DD Piraadid Pille Lõmps W EST
Maris Kobrusepp W EST
Eva-Maria Talts W EST
4:01:47
63
-2
61 DD:32.
12014DD Maitliis Mari-Liis Kaljur W EST
Ethel Madalik W EST
4:09:41
69
-10
59 DD:33.
12150DH HõPa Olavi Tomson M EST
Rita Mägi W EST
4:12:18
72
-13
59 DH:56. VV55:10.
12211DD KTK Kirstin Põld W EST
Kätlin Toom W EST
4:13:57
71
-14
57 DD:34. PEREKOND:11.
123113HH NCS Siim Talumaa M EST
Toomas Talumaa M EST
Sten Talumaa M EST
3:46:30
53
0
53 HH:33. PEREKOND:12.
1248DD Kino Liivi Volt W EST
Mari Valgma W EST
3:43:42
46
0
46 DD:35.
12535DD40 Saarepiigad Vaige Aav W EST
Raili Nõgu W EST
4:11:35
55
-12
43 DD:36. DD40:10.
126162HH AH ja OH Gregor Kokk
Glen Erik Kokk
Alex Kokk
4:06:30
44
-7
37 HH:34. PEREKOND:13.
12743DH Avaste Aksel Avaste M EST
Piia Avaste W EST
3:18:39
26
0
26 DH:57. PEREKOND:14.
128128HH Vunder 8 Markus Samuel Vaikjärv M EST
Kalju Vaikjärv M EST
2:10:56
22
0
22 HH:35. PEREKOND:15.
12938DH SLT Poopuud Timo Poopuu M EST
Siiri Poopuu W EST
Lilian Poopuu W EST
3:50:27
22
0
22 DH:58. PEREKOND:16.
13051DH Iti & Kusti Ingela Lehtla W EST
Rene Lehtla M EST
Rebeka Kand
3:44:38
20
0
20 DH:59.
-26DD Visad vanurid Evi Vahu W EST
Eha Arb W EST
4:37:42
79
0
HILINES
-44DH BE44 0:00:00

EiStart
-117HH R-komando 0:00:00

EiStart
-131HH40 Eriti rahulikult 0:00:00

EiStart
-135HH40 Sardell SK 0:00:00

EiStart
-138HH40 Vanad Torisejad 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com