XT Kevadrogain 12.05.2018
12.05.2018
Soodla
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT KEVADROGAIN RATAS
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1139ROHH Nordwood Martti Mikk
3:21:59
252
-22
230 ROHH:1.
2147ROHH Omadega metsas Stanislav Tarassov
2:59:29
215
0
215 ROHH:2.
3123ROHH Uzavas Racing Erik Aibast
2:59:24
214
0
214 ROHH:3.
4133ROHH MM Mait Mändmets
2:58:34
208
0
208 ROHH:4.
5132ROHH Saarlased Heljus Saks
3:01:00
210
-2
208 ROHH:5.
6135ROHH Metsatuka Dünamo Janar Mees
3:00:15
208
-1
207 ROHH:6.
7121RODD Jänene Eleri Hirv
2:55:53
204
0
204 RODD:1.
8119ROHH Ad Astra Arthur Raichmann
Kristjan Maade
2:59:59
204
0
204 ROHH:7.
9130ROHH Kuri hunt Sander Mirme
3:06:17
210
-7
203 ROHH:8.
10113ROHH Twister Adventur Team Heiti Hallikma
Erki Erm
2:51:57
200
0
200 ROHH:9.
11111ROHH Rae Rebijad Tõnu Tänav
Veiko Pak
3:00:41
201
-1
200 ROHH:10.
12179ROHH Porter Racing Tarmo Tarlap
Priit Grünberg
Alvar Suisalu
3:00:49
201
-1
200 ROHH:11.
13104RODH Kümme Käbi Tõnis Erm
Tuuli Erm
2:59:34
199
0
199 RODH:1.
14108ROHH BGM Ragnar Lepp
Indrek Müürsep
2:57:15
196
0
196 ROHH:12.
15144ROHH Metsapeatus Risto Laanoja
2:59:49
196
0
196 ROHH:13.
16146ROHH sokid.ee Aivo Kaljumäe
2:59:02
194
0
194 ROHH:14.
17109ROHH ACE Action Plan B Karli Lambot
Lauri Beilmann
Timo Suppi
2:57:50
191
0
191 ROHH:15.
18127ROHH Fratelli Raivo Prants
3:06:40
197
-7
190 ROHH:16.
19126ROHH Juusa Ain Fjodorov
Alex Kokk
3:07:37
197
-8
189 ROHH:17.
20145ROHH Müttajad Indrek Ott
2:56:03
188
0
188 ROHH:18.
21131ROHH HMV Puhvet Magnar Alev
2:57:07
188
0
188 ROHH:19.
22102RODD Peko power Ingrit Kala
Doris Kudre
3:08:08
197
-9
188 RODD:2.
23118ROHH Viimaseks ei jää! Hendrik Mikk
Raivo Pöhönen
2:58:46
185
0
185 ROHH:20.
24110ROHH Enimal Indrek Reitsak
Kristian Esula
2:58:46
183
0
183 ROHH:21.
25180ROHH Värska Originaal Indrek Mahla
Tanel Kalm
Janoš Nikopensius
3:08:40
192
-9
183 ROHH:22.
26129ROHH RO Raul Olesk
2:57:05
182
0
182 ROHH:23.
27103RODH KP Kaili Trossmann
Priit Poopuu
3:00:16
174
-1
173 RODH:2.
28120ROHH Riskikuller Erkki Luuk
Virko Raagmets
2:59:21
169
0
169 ROHH:24.
29176RODH Soosambla Suusaklubi Kairi Tuulmägi
Raivo Erik
Martti Parve
3:00:24
162
-1
161 RODH:3.
30106RODH Lauga SS Eero Joonas
Laura Joonas
3:01:13
156
-2
154 RODH:4.
31138ROHH CGI Erkki Vähi
2:59:14
152
0
152 ROHH:25.
32115ROHH Metssigade Ordu Rainer Jõesaar
Randar Jõesaar
3:05:53
155
-6
149 ROHH:26.
33136ROHH HV Harri Veide
3:00:58
147
-1
146 ROHH:27.
34142RODD Väle pätt Tiiu Naagel
3:00:37
146
-1
145 RODD:3.
35117ROHH No niin Tambet Vodi
Mihkel Tammaru
3:03:57
146
-4
142 ROHH:28.
36107RODH Musterplaan Gerda Algre
Tarmo Tomson
2:52:22
141
0
141 RODH:5.
37143ROHH Mati Kallemets Mati Kallemets
3:00:54
126
-1
125 ROHH:29.
38101RODD XTSport IDA Daisy Kroon
Kaja Jõemets
3:08:27
120
-9
111 RODD:4.
39134ROHH Jalalabad Aldo Mett
2:53:56
107
0
107 ROHH:30.
40174RODD Twister Female Maret Hallikma
Marge Erm
2:51:52
103
0
103 RODD:5.
41178RODH Kodutu Robert Sander
Kaisa Sander
2:57:47
96
0
96 RODH:6.
42124ROHH Andreas Agu Koppa
3:02:40
95
-3
92 ROHH:31.
43137ROHH TK Tõnu Kuusik
2:58:36
85
0
85 ROHH:32.
44114ROHH KitmanThulema Tarmo Margat
Simmo Kullerkupp
3:02:36
86
-3
83 ROHH:33.
45141RODD Alutaguse jõhvikas Greta-Maria Pisarev
2:40:18
63
0
63 RODD:6.
46175RODD Hispaanlased Maarika Raja
Silvia Seli
Elisabeth Eilart
3:29:46
89
-30
59 RODD:7.
4782ROHH Käbimees ja ussikene Dmitri Zutskov
Tihon Zutskov
3:07:16
64
-8
56 ROHH:34.
48116ROHH NEXT Andrei Zabello
Maksim Zabello
3:11:07
64
-12
52 ROHH:35.
49122ROHH SK100/Mapest Marek Karm
1:16:18
36
0
36 ROHH:36.
50105RODH Kangrud Herkki Suurman
Kai Suurman
1:43:40
36
0
36 RODH:7.
51177RODH VSA Silvar Savolainen
Vallo Vardja
Aile Kaljumäe
3:01:38
36
-2
34 RODH:8.
52112ROHH Pargijooksud.ee Vermo Siim
Kaido Nurja
3:06:44
28
-7
21 ROHH:37.
-140RODD Õnnelik juhus Ülle Põldoja
3:30:42
100
0
HILINES
-125ROHH Külitse Heiki Rammul
3:38:23
99
0
HILINES
-128ROHH StruGGle!_SPb 0:00:00

EiStart
XT KEVADROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
195HH40 3x maailmameistrid Silver Eensaar
Rain Eensaar
3:51:25
255
0
255 HH:1. HH40:1.
290HH40 Õnnevalem seeniorid Eduard Taivere
Kaido Hallik
3:57:53
244
0
244 HH:2. HH40:2.
362DH40 Kaljuvee Diana Kaljuvee
Janno Kaljuvee
4:00:18
220
-1
219 DH:1. DH40:1.
4185HH40 Kape60 Neeme Loorits
Lauri Lahtmäe
3:56:29
218
0
218 HH:3. HH40:3.
563DH40 Dejavu Ranno Erala
Eve Talts
3:59:42
218
0
218 DH:2. DH40:2.
628DH aegluubid Ragnar Leimann
Britt Jaaska
4:07:57
226
-8
218 DH:3.
785HH40 KARVAJALAD Reigo Lehtla
Alexander Khalyapin
3:56:51
217
0
217 HH:4. HH40:4.
886HH40 KESET LOOJANGUT Heno Ivanov
Raul Kangur
3:54:53
215
0
215 HH:5. HH40:5.
970HH SK100 Taliujujad Raido Laidla
Siim Vollmer
3:59:38
215
0
215 HH:6.
1059DH40 AMPAP Anu Poopuu
Meelis Merenäkk
3:57:59
214
0
214 DH:4. DH40:3.
11171HH  Funderbeam Jonatan Karjus
Gerd Laub
Urmas Peiker
4:27:02
242
-28
214 HH:7.
1267HH Forest Tiit Tali
Maido Kaljur
3:54:41
205
0
205 HH:8. VV55HH:1.
1383HH Põhja-Tartu Revo Lumpre
Marek Mäoma
3:55:25
203
0
203 HH:9.
1451DH40 Paat Margus Klementsov
Heidi Sild
3:58:17
202
0
202 DH:5. DH40:4.
1529DH SK ESTO Nele Marrandi
Toomas Marrandi
3:57:33
199
0
199 DH:6.
16167DH40 Well Toomas Laur
Imbi Soome
Inga Suik
3:54:14
191
0
191 DH:7. DH40:5.
1748DH40  Inlook Color - meie värvime Katrin Kala
Margus Parts
4:04:26
194
-5
189 DH:8. DH40:6.
1813DD40 Rändajad Evelyn Himma
Merike Mets
3:50:42
187
0
187 DD:1. DD40:1.
198DD memmed Maris Terno
Marion Tibar
3:54:49
187
0
187 DD:2.
2081HH Pogola Olev Piirisild
Tõnis Piirisild
3:50:27
185
0
185 HH:10. PEREKOND:1.
21155DH Lennuakadeemia Viiu Juurik
Rene Käsik
Roland Truus
3:47:02
184
0
184 DH:9.
22170HH Rakvere Baseilo-Husqvarna team Aleksander Pritsik
Marek Pritsik
Sander Pritsik
3:57:41
184
0
184 HH:11. PEREKOND:2.
2365HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa
Toomas Eilat
3:53:39
183
0
183 HH:12.
2464HH STIHL Adventure Team Peep Teppo
Mart Kelk
3:51:51
182
0
182 HH:13.
2576HH Mustikale Jürgen Arund
Martin Rohtsalu
4:19:59
201
-20
181 HH:14.
2652HH40 Pihlaka Tiim Kaimo Käärmann-Liive
Toomas Talumaa
4:07:03
186
-8
178 HH:15. HH40:6.
273DD Femme Müttale Meelika Muiso
Karin Paloots
3:57:21
173
0
173 DD:3.
2880HH  ABC GRUPP Tanel Merigan
Alan Vask
4:13:59
187
-14
173 HH:16.
29181DH Happyfeet Merili Palu
Urmo Utar
4:02:32
175
-3
172 DH:10.
30183HH40 SAQ SK Tarmo Alasoo
Raini Valgma
3:59:23
168
0
168 HH:17. HH40:7.
3175HH Kännimäbi Janek Kähr
Koit Kolsar
3:48:13
164
0
164 HH:18.
3253DH40 Sääsehirm Tarvo Jõeste
Merle Lilleoru
3:54:24
164
0
164 DH:11. DH40:7.
3384HH Jüri ja Arvi Jüri Rokko
Arvi Käärd
4:03:27
168
-4
164 HH:19. VV55HH:2.
3491HH40 VHM Aleksandr Hlebnikov
Vladislav Pahhomenkov
4:01:42
165
-2
163 HH:20. HH40:8.
3550DH40 Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
Mait Preitoff
4:05:29
169
-6
163 DH:12. DH40:8.
3693HH40 OSM PIV Aare Huik
Erik Keerberg
4:07:01
171
-8
163 HH:21. HH40:9.
3744DH Äkäslompolo Fanclub Kadi-Liis Minn
Tiit Tähnas
3:59:15
162
0
162 DH:13.
3819DD40 Vandersellid Airi Alnek
Epp Voitka
4:02:59
164
-3
161 DD:4. DD40:2.
3974HH SK XDREAM Mikk Kadak
Risto Kaljund
3:57:29
157
0
157 HH:22.
40153DD40 Ehtel & Riika + 1 Riika Ploompuu
Ethel Taevere
Marje Viirmann
4:14:55
171
-15
156 DD:5. DD40:3.
41168DH40 Kiiret pole Alo Süvari
Raili Nugin
Piret Uurimäe
3:57:16
155
0
155 DH:14. DH40:9.
4225DH Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
4:15:39
171
-16
155 DH:15.
4369HH Jõhvika Mehed Allan Roosimägi
Karmo Kübarsepp
4:19:58
174
-20
154 HH:23.
4411DD40 Reeda Tuules Kadi Taalberg
Reeda Tuula
4:00:02
151
-1
150 DD:6. DD40:4.
4546DH SRE Margus Lehtme
Zaira Sorokina
4:00:47
150
-1
149 DH:16.
4677HH Rabahundid Marko Valter
Tarmo Villum
4:09:00
159
-10
149 HH:24.
4723DD40 Kim- Sen Kadri Kimsen
Kaire Kimsen
3:43:08
148
0
148 DD:7. DD40:5.
4834DH Vabalt Jaan Viirmann
Mai Viirmann
3:52:06
148
0
148 DH:17. PEREKOND:3.
4971HH AAN Aare Aan
Teet Aan
4:09:46
156
-10
146 HH:25.
5061DH40 TEAM TILDA Einar Luup
Päivi Kärkkäinen
3:56:22
142
0
142 DH:18. DH40:10.
5114DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
3:50:58
138
0
138 DD:8. DD40:6.
5266HH IMO Oleg Koshik
Hendrik Vija
4:16:16
154
-17
137 HH:26.
53182DH40 Klemmide Sõbrad Tarmo Saare
Rita Ojala
3:57:03
136
0
136 DH:19. DH40:11.
5479HH Running Faggots Allar Ninn
Aiko Aigro
4:02:52
132
-3
129 HH:27.
556DD Õed tihedad Kristi Luigelaht
Kairi Luigelaht
4:03:49
132
-4
128 DD:9.
5637DH STanchiki Tatjana Pozarnaja
Stanislav Tolmachev
4:28:24
156
-29
127 DH:20.
5724DD40 Marethel Mare Parve
Ethel Ansip
3:48:17
122
0
122 DD:10. DD40:7.
5858DH40 Käbi 6 Markko Sinkkonen
Pille Rooks
4:22:17
145
-23
122 DH:21. DH40:12.
5910DD Turistid Carolin Vaiksalu
Marlen Valgma
3:49:59
121
0
121 DD:11.
6043DH Puujalad Mehis Muru
Saskia Tärk
3:58:25
120
0
120 DH:22.
6132DH Siilihunt Tiia Toming
Sander Schmidt
3:48:07
118
0
118 DH:23.
6216DD40 HUNT Elina Lasseron
Lea Tusis
3:48:59
118
0
118 DD:12. DD40:8.
63156DH Kolm Oravat Anneli Orav
Alari Orav
Virve Orav
4:00:57
118
-1
117 DH:24. PEREKOND:4.
647DD Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
4:26:19
142
-27
115 DD:13.
65148DD Maitliis Heisi Väljak
Maie Tali
Mari-Liis Kaljur
3:51:45
114
0
114 DD:14.
6687HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
4:05:40
118
-6
112 HH:28. HH40:10.
6740DH vänderdised Ahti Heinla
Keili Oja
3:52:02
111
0
111 DH:25.
6894HH40 Nordic Smurfs Andres Vesilind
Juan Saenz-Dies
3:29:38
107
0
107 HH:29. HH40:11.
69159DH Skispirit 1 Siim Saidla
Priit Potter
Tuuli Rekkaro
4:16:15
121
-17
104 DH:26.
7030DH HP-Sport team Heleri Pajuste
Heiki Pajuste
3:51:57
103
0
103 DH:27. PEREKOND:5.
71154DD40 ALBERT jalutab Terje Aloel
Kristiina Ojamäe
Diana Dukan
4:00:17
103
-1
102 DD:15. DD40:9.
7254DH40 Anna Minna! Ingrid Piht
Danilo Piht
3:24:42
100
0
100 DH:28. DH40:13.
7397NOORED HP sport team ananassisõbrad Helena Zvorovski
Tõnis Ustav
3:55:32
99
0
99 NOORED:1.
7422DD40 Kuus Alust Kärt Käärst
Triinu Rebane
3:59:26
99
0
99 DD:16. DD40:10.
75160DH Maru Sanna Lindeberg
Kert Lindeberg
Hanna Lindeberg
3:49:53
97
0
97 DH:29. PEREKOND:6.
7673HH Õuesõpe Vaido Salis
Meelis Muhk
3:57:46
97
0
97 HH:30.
7739DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
3:55:43
95
0
95 DH:30.
7812DD40 Jaanuarimutid Karin Laulik
Anne Pirn
3:49:49
94
0
94 DD:17. DD40:11.
79162DH Isa, tütar ja M kaardistamas Marek Kutepov
Karin Koppel
Peep Koppel
3:51:11
94
0
94 DH:31. PEREKOND:7.
8099NOORED Põrgulised Karmen Eveli Kauge
Brita Ploompuu
3:54:57
94
0
94 NOORED:2.
8192HH40 Rajaotsijad Vello Loorits
Tanel Raja
3:56:02
94
0
94 HH:31. HH40:12.
8226DH Laurid Elisabeth Lauri
Ago Lauri
4:23:11
117
-24
93 DH:32. PEREKOND:8.
8331DH AASSAA Anneli Aas
Sander Annika
3:48:01
92
0
92 DH:33. PEREKOND:9.
84173HH40 Vennad Wurlitzerid Kristjan Paavle
Margus Vahi
Peeter Kaasik
3:57:51
92
0
92 HH:32. HH40:13.
855DD Nobejalaga metsas Mare Niitsoo
Anu Malts
4:01:17
94
-2
92 DD:18. VV55DD:1.
8656DH40 Kolm präänikut Andres Õunmaa
Hellin-Heilika Õunmaa
3:51:17
91
0
91 DH:34. DH40:14.
8718DD40 Leekiv apelsin Kaie Kõrtsini
Kersti Peterson
3:47:29
86
0
86 DD:19. DD40:12.
8836DH Plätud Silver Kangur
Liisi Kangur
3:35:03
85
0
85 DH:35.
899DD Raudsed Leedid Ülle Raudsepp
Tiia Raudsepp
3:55:07
84
0
84 DD:20. VV55DD:2.
9017DD40 Sookoll või sisalik Jaanika Jundas
Ave Talts
3:56:10
84
0
84 DD:21. DD40:13.
91163DH Sink Sank Pada Tahtis Jalutada Katrin Koov
Marika Stokkeby
Anni Koov
Ekke Mattis Koov
Elo Kiristaja
4:00:25
85
-1
84 DH:36. PEREKOND:10.
92151DD Seiklejad Birgit Ülesoo
Triinu Zukovits
Liisi Needrit
Regina Mathisen
3:55:35
79
0
79 DD:22.
9338DH Mahlad väljas Sigrit Mahla
Juhan Mahla
3:32:43
76
0
76 DH:37. PEREKOND:11.
942DD Visad vanurid Lembe Lutterus
Eha Arb
4:15:03
92
-16
76 DD:23. VV55DD:3.
9521DD40 Matkajad Kristi Vaigro
Ethel Madalik
3:54:46
74
0
74 DD:24. DD40:14.
96150DD Pätud Reet Otsus
Helen Prommik
Kärt Jaarma
3:59:55
74
0
74 DD:25.
9715DD40 Kevadised kanad Elo Liiv
Michelle James
3:53:13
73
0
73 DD:26. DD40:15.
9896NOORED Seiklussellid Mihkel Tali
Markus Kaljur
3:23:24
72
0
72 NOORED:3.
99172HH METSKULDID Lauri Esko
Siim Loitme
Kaur Lõhmus
3:48:55
72
0
72 HH:33.
100165DH Saturnlased Siim Peetrimägi
Oskar Peetrimägi
Kaur Peetrimägi
3:49:14
69
0
69 DH:38. PEREKOND:12.
1011DD Vanad Viisud Malle Viilma
Ilse Uus
3:50:34
69
0
69 DD:27. VV55DD:4.
102149DD Asimuut Siiri Part
Erle Taim-Andersson
3:36:26
63
0
63 DD:28.
103161DH Linnas Lonkijad Eva Raba
Valdur Unt
Mattias Raba
4:14:51
76
-15
61 DH:39. PEREKOND:13.
10433DH Avaste Piia Avaste
Aksel Avaste
3:42:23
59
0
59 DH:40. PEREKOND:14.
105164DH Pähklinäpud Priit Meigas
Liisi Meigas
Mirjam Meigas
3:44:39
57
0
57 DH:41. PEREKOND:15.
10641DH Foxy Dream Team Kait Vahter
Viivi-Anne Soots
Triinu Erik
Joosep Vahter
3:41:52
56
0
56 DH:42. PEREKOND:16.
107158DH Põdrad seltsilisega Kaido Põder
Airi-Anu Mugur
Anette Põder
3:44:24
55
0
55 DH:43. PEREKOND:17.
10849DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
2:07:37
50
0
50 DH:44. DH40:15.
109100NOORED XTSport noored Kätlin Toom
Ardo Toom
3:57:09
49
0
49 NOORED:4.
110152DH Parimad aastad Märten Rosin
Hannele Asumets
Riina Konnapere
Helena Mardim
3:41:58
45
0
45 DH:45. PEREKOND:18.
11147DH Ventsli Raina Ventsli
Herman Ventsli
4:04:51
48
-5
43 DH:46. PEREKOND:19.
112157DH Sabinasüda ja võlunool Timo Poopuu
Siiri Poopuu
Lilian Poopuu
3:56:33
40
0
40 DH:47. PEREKOND:20.
11335DH Rusing Mari-Liis Valgeväli
Oskar Rusing
3:24:35
34
0
34 DH:48. PEREKOND:21.
114166DH Tombak ja nurmed Katrin Tombak
Iida Virunurm
Alo Virunurm
Ove Virunurm
4:17:18
48
-18
30 DH:49. PEREKOND:22.
-57DH40 S.T. Siret Pärtel
Toomas Aan
4:34:20
147
0
HILINES
-78HH R-komando Raivo Saame
Rasmus Saame
4:40:24
135
0
HILINES
-27DH Uitajad Ahto Karu
3:44:25
114
0
VA
-45DH Datafox Marko Külaots
3:53:45
203
0
VA
-89HH40 Mongolian Adventure Team Margus Marrandi
4:26:13
171
-27
VA
-4DD Skispirit 2 0:00:00

EiStart
-20DD40 Saarepiigad 0:00:00

EiStart
-55DH40 Libahunt 0:00:00

EiStart
-60DH40 Honey Power 0:00:00

EiStart
-68HH SaaMann 0:00:00

EiStart
-72HH Torevanad 0:00:00

EiStart
-88HH40 KIKSTU 0:00:00

EiStart
-98NOORED Noored Libahundid 0:00:00

EiStart
-169HH Kolm Tala 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com