XT Kevadrogain 11.05.2019
11.05.2019
Kolgakula
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT KEVADROGAIN RATAS
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1110ROHH Väike Paks Lauri Malsroos
2:23:15
220
0
220 ROHH:1.
295ROHH Hannele Tõnis Erm
2:26:31
220
0
220 ROHH:2.
3101ROHH SK100/Mapest Marek Karm
2:39:53
215
0
215 ROHH:3.
4117ROHH Metsa Oliver Immato
3:00:41
213
-1
212 ROHH:4.
5106ROHH Margus Margus Venelaine
2:57:01
211
0
211 ROHH:5.
699ROHH Omadega metsas Stanislav Tarassov
2:48:57
209
0
209 ROHH:6.
782RODD Linnaorienteerumine.ee Piibe Tammemäe
Mari Linnus
2:54:53
208
0
208 RODD:1.
8116ROHH peatus Risto Laanoja
2:40:28
206
0
206 ROHH:7.
996RODD Jänene Eleri Hirv
2:51:38
206
0
206 RODD:2.
1086ROHH BGM Ragnar Lepp
Indrek Müürsep
2:59:54
206
0
206 ROHH:8.
11105ROHH MM Mait Mändmets
2:46:24
205
0
205 ROHH:9.
12141ROHH Värska Originaal Indrek Mahla
Raivo Prants
2:57:46
205
0
205 ROHH:10.
13100ROHH Enimal Vermo Siim
3:00:55
204
-1
203 ROHH:11.
14114ROHH HMV Kuld Magnar Alev
2:59:44
201
0
201 ROHH:12.
15140ROHH ACE Action Plan B Karli Lambot
Lauri Beilmann
Timo Suppi
2:54:06
199
0
199 ROHH:13.
1684RODH Twister sega Marge Erm
Urmas Sassian
2:55:55
199
0
199 RODH:1.
1798ROHH jalalabad Aldo Mett
2:56:51
194
0
194 ROHH:14.
1890ROHH Twister Myracarud Heiti Hallikma
Erki Erm
2:32:18
193
0
193 ROHH:15.
19108ROHH Pargijooksud.ee Kaido Nurja
2:35:32
193
0
193 ROHH:16.
2088ROHH The Good and The Ugly Alvar Suisalu
Joonas Vaabel
2:58:50
191
0
191 ROHH:17.
21103ROHH SA.KE Kristian Esula
3:04:26
195
-5
190 ROHH:18.
2292ROHH Rattamatk anno Kannel
Tanel Kannel
2:49:28
187
0
187 ROHH:19.
23137RODH Lennuakadeemia Viiu Juurik
Rene Käsik
Roland Truus
2:58:32
186
0
186 RODH:2.
2485ROHH Rae Rebijad Veiko Pak
Tõnu Tänav
2:47:30
184
0
184 ROHH:20.
2578RODD Kobe kodar Tiina Kriisa
Marje Venelaine
2:57:40
181
0
181 RODD:3.
26147ROHH Kangrud Herkki Suurman
Tarmo Pintson
2:58:20
179
0
179 ROHH:21.
2783RODH KP Kaili Trossmann
Priit Poopuu
2:57:05
168
0
168 RODH:3.
28115ROHH HK Helar Kriisa
2:51:48
166
0
166 ROHH:22.
29107ROHH RO Raul Olesk
2:33:23
163
0
163 ROHH:23.
3091ROHH VS Silvar Savolainen
Vallo Vardja
2:49:18
151
0
151 ROHH:24.
31104ROHH Rattaga Siim Turban
2:47:19
150
0
150 ROHH:25.
32102ROHH YXI Allan Sülla
2:45:36
149
0
149 ROHH:26.
3381RODD SAQ SC Naised Marlen Valgma
Gerda Algre
2:48:36
142
0
142 RODD:4.
34111ROHH Billo ja Karu Tauno Trallmann
2:52:07
142
0
142 ROHH:27.
3587ROHH Abiratturid Kaupo Eerme
Tarmo Margat
3:06:00
147
-7
140 ROHH:28.
3680RODD Just us and skiing Laura Lään
Greta-Maria Pisarev
2:46:22
132
0
132 RODD:5.
37113ROHH Kallemets Mati Kallemets
3:01:01
134
-2
132 ROHH:29.
38139RODH Vägevad Jana Schmidt
Joosep Truu
Mati Meier
3:03:13
109
-4
105 RODH:4.
39109ROHH Fysioapteek Tõnu Kuusik
2:47:57
100
0
100 ROHH:30.
40138RODH SK Parksi Toomas Kurg
Alo Allmägi
Anni Jõe
3:01:44
101
-2
99 RODH:5.
4179RODD XTSport Ida Daisy Kroon
Kaja Jõemets
2:43:13
93
0
93 RODD:6.
-89ROHH Porter Racing Tarmo Tarlap
Lauri Lepalaan
0:00:00

KATK
-93ROHH KOFIDIS 0:00:00

EiStart
-97RODD Adrenalist 0:00:00

EiStart
-112ROHH Enima 100kg + 0:00:00

EiStart
XT KEVADROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
162HH Pikad Tõnu Lillelaid
Jaanus Kallaste
3:36:23
217
0
217 HH:1.
265HH40 KARVAJALAD Reigo Lehtla
Alexander Khalyapin
3:59:58
209
0
209 HH:2. HH40:1.
3148HH40 4EST Runners Lauri Lahtmäe
Jaak Väärsi
3:44:22
208
0
208 HH:3. HH40:2.
4131HH Viimase minuti tramm Mati Mägi
Madis Osjamets
Sander Mirme
3:14:40
206
0
206 HH:4.
552HH Kännimäbi Erko Jakobson
Janek Kähr
3:32:18
205
0
205 HH:5.
666HH40 KESET LOOJANGUT Heno Ivanov
Raul Kangur
3:44:27
205
0
205 HH:6. HH40:3.
760HH Spordilinn Eduard Pukkonen
Jaak Rohtsalu
3:46:56
205
0
205 HH:7. VV55HH:1.
834DH Team Åkerman Anu Åkerman
Anders Åkerman
3:36:51
203
0
203 DH:1.
938DH40 Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
3:41:10
203
0
203 DH:2. DH40:1.
106DD Turbo tammed Liisi Viljalo
Maris Terno
3:48:19
203
0
203 DD:1.
11133HH DATAFOX Marko Külaots
Tauno Riibak
3:29:11
201
0
201 HH:8.
1251HH Forest Maido Kaljur
Aleksaner Pritsik
3:55:56
201
0
201 HH:9. VV55HH:2.
1342DH40 Twister Adventure Anneken Lemberg
Sven Liivand
3:31:32
199
0
199 DH:3. DH40:2.
1440DH40 Paat Heidi Sild
Margus Klementsov
3:41:24
199
0
199 DH:4. DH40:3.
1567HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann
Raivo Pellja
3:49:14
198
0
198 HH:10. HH40:4.
1653HH Millal koju jõuame? Tanel Merigan
Alan Vask
3:51:30
197
0
197 HH:11.
1714DD40 Rändajad Evelyn Himma
Merike Mets
3:51:01
196
0
196 DD:2. DD40:1.
1845DH40 Kombass Anu Poopuu
Meelis Merenäkk
3:39:15
195
0
195 DH:5. DH40:4.
1964HH Mustikale Jürgen Arund
Fred Viidul
4:00:20
196
-1
195 HH:12.
2069HH40 Libahunt Veikko Tamlak
Mairolt Kakko
3:45:03
194
0
194 HH:13. HH40:5.
2173HH40 MI-46 Martin Aunin
Indrek Saarepera
3:53:26
193
0
193 HH:14. HH40:6.
2254HH Sneaky Kamikaze Pilots Toomas Eilat
Ülar Aasa
3:52:13
187
0
187 HH:15.
2357HH All Pain, No Gain Andrus Viilma
Tanel Vainura
3:56:32
187
0
187 HH:16.
24128DH väsimatud Raio Piiroja
Priit Talu
Anu Teppo
3:21:20
186
0
186 DH:6.
258DD Muhu1 Kersti Jääger
Merili Palu
3:41:56
186
0
186 DD:3.
2633DH Lendorav Mati Preitof
Marje Viirmann
3:56:42
186
0
186 DH:7. VV55DH:1.
2743DH40 Chillout squad Toomas Marrandi
Nele Marrandi
3:45:08
185
0
185 DH:8. DH40:5.
28120DD40  m.i.m.s. Imbi Soome
Meelika Muiso
3:55:38
184
0
184 DD:4. DD40:2.
2950HH Aan Aare Aan
Teet Aan
3:56:05
183
0
183 HH:17.
3027DH Vabalt Jaan Viirmann
Mai Viirmann
3:51:12
181
0
181 DH:9. PEREKOND:1.
31126DH Langer ja Laur Stella Langer
Toomas Laur
Mattias Aurelius Pedak
3:58:54
179
0
179 DH:10. PEREKOND:2.
3212DD40 Vandersellid Epp Voitka
Airi Alnek
3:50:03
173
0
173 DD:5. DD40:3.
3318DD40 Kim-Sen Kadri Kimsen
Kaire Kimsen
3:53:11
173
0
173 DD:6. DD40:4.
3472HH40 SAQ SC Tarmo Alasoo
Raini Valgma
3:55:22
172
0
172 HH:18. HH40:7.
3549HH  Double Trouble Koit Kolsar
Samuel Kolsar
3:31:19
171
0
171 HH:19. PEREKOND:3.
36125DH Jamaika Jaanus Metsar
Kaidi Külaots
Mihkel Adler
3:53:30
171
0
171 DH:11.
3717DD40 Kaspar Edit Kannel
Riika Ploompuu
3:53:28
170
0
170 DD:7. DD40:5.
3861HH Saturnlased Siim Peetrimägi
Kaarel Nestor
3:54:03
170
0
170 HH:20.
3955HH Tuks Sven Kadaste
Tõnis Ustav
3:55:40
169
0
169 HH:21.
4058HH Stardispurt Riivo Kiljak
Reiko Kiljak
3:22:58
167
0
167 HH:22.
41134HH40 Mongolian Adventure Team Janno Rodendau
Hirvo Rannu
3:44:26
166
0
166 HH:23. HH40:8.
4274HH40 Punkt leitud Raul Sankovski
Ivar Lai
3:54:59
166
0
166 HH:24. HH40:9.
4336DH40 Inlook Color - meie värvime Katrin Kala
Margus Parts
3:58:49
164
0
164 DH:12. DH40:6.
4431DH STanchiki Tatjana Požarnaja
Stanislav Tolmachev
3:39:12
163
0
163 DH:13.
45135NOORED Seiklussellid Kurmet Kutti
Markus Kaljur
3:46:22
163
0
163 NOORED:1.
4611DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
3:56:53
162
0
162 DD:8. DD40:6.
4719DD40 M&M Kärt Käärst
Mari Punab
3:47:27
161
0
161 DD:9. DD40:7.
4837DH40 Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
3:33:58
156
0
156 DH:14. DH40:7.
4959HH Jüri ja Arvi Jüri Rokko
Arvi Käärd
3:44:34
154
0
154 HH:25. VV55HH:3.
50132HH Vanaküla Jukka Halttunen
Janno Roopa
Hillar Saare
3:54:23
154
0
154 HH:26.
5128DD Õed Tihedad Kairi Luigelaht-Teder
Kristi Luigelaht
3:41:53
149
0
149 DD:10.
5215DD40 Hunt Elina Lasseron
Lea Tusis
3:54:07
149
0
149 DD:11. DD40:8.
5321DH AASSAA Sander Saaring
Anneli Aas
3:47:05
148
0
148 DH:15. PEREKOND:4.
541DD Kaks Musketäri Sofia Zdobnõh
Triin Johanson
3:49:54
148
0
148 DD:12.
5541DD40 Reeda Tuules Kadi Taalberg
Reeda Tuula
3:30:47
146
0
146 DD:13. DD40:9.
564DD Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
3:44:40
146
0
146 DD:14.
5710DD40 mine metsa Ülle Lobjakas
Anu Oras
3:52:21
146
0
146 DD:15. DD40:10.
58127DH Paras Pähkel Jari Julge
Karin Kallisma
3:51:46
144
0
144 DH:16.
5913DD40 Puus ja põlv Tiina Kartau
Esta Tamm
3:57:11
143
0
143 DD:16. DD40:11.
6046DH40 Präänikud Andres Õunmaa
Hellin-Heilika Õunmaa
3:48:37
139
0
139 DH:17. DH40:8.
6171HH40 Kati Kovacsi nimeline vanadekodu Villu Päärt
Matis Märtson
4:02:08
142
-3
139 HH:27. HH40:10.
6223DH HP-Sport team Heleri Pajuste
Heiki Pajuste
3:54:49
138
0
138 DH:18. PEREKOND:5.
63121DH KEL-L Elina Kutti
Kardo Kutti
Laura-Liis Kaljur
3:50:30
137
0
137 DH:19. PEREKOND:6.
64145DH Vänderdised Ahti Heinla
Keili Oja
3:53:17
137
0
137 DH:20.
6577NOORED Poolsaare Vägevad Kuldar Paalberg
Marten Mänd
3:56:52
137
0
137 NOORED:2.
6668HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
3:59:24
136
0
136 HH:28. HH40:11.
6720DD40 Oh i Ah idut v pohod Maive Leif
Rita Ojala
3:35:33
135
0
135 DD:17. DD40:12.
6816DD40 ALBERT Terje Aloel
Diana Dukan
3:50:23
135
0
135 DD:18. DD40:13.
6930DH Ehala Martin Ehala
Kersti Ehala
3:26:59
134
0
134 DH:21. VV55DH:2.
707DD 2 Oravat Anneli Orav
Virve Orav
3:55:10
128
0
128 DD:19. PEREKOND:7.
719DD Matkajad Kristi Vaigro
Katriin Alasoo
3:46:13
127
0
127 DD:20.
72130HH Nõmme Tiit Kriiska
Joel Rillo
Toomas Aarna
3:48:43
125
0
125 HH:29.
73142DH  Skispirit 1 Siim Saidla
Priit Potter
Harry Tuul
Tuuli Rekkaro
3:56:59
124
0
124 DH:22.
7444DH40 JUPS Aive Mõttus
Riho Salumäe
3:55:34
123
0
123 DH:23. DH40:9.
7570HH40 Rajaotsijad Vello Loorits
Tanel Raja
3:52:34
120
0
120 HH:30. HH40:12.
7639DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
3:47:34
119
0
119 DH:24. DH40:10.
77124DH Kõrvad ja varred Renno Reitsnik
Kristel Tammel
Andreas Tähnas
3:59:05
119
0
119 DH:25. PEREKOND:8.
7826DH Nuia Gümnaasium Tiina Sedman
Juhan Sedman
4:04:20
119
-5
114 DH:26. VV55DH:3.
7924DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
3:42:28
108
0
108 DH:27.
803DD Nobejalaga metsas Marika Müür
Mare Niitsoo
3:49:21
108
0
108 DD:21. VV55DD:1.
815DD Restart Kristina Vesilind
Mari-Liis Kaljur
3:54:31
107
0
107 DD:22.
8248DH40 K.R.I Kärri Sõelsepp
Kristjan Pulma
3:49:17
105
0
105 DH:28. DH40:11.
83122DH Lindebergid Sanna Lindeberg
Kert Lindeberg
Hanna Lindeberg
3:31:33
99
0
99 DH:29. PEREKOND:9.
8476NOORED XT sport noored Mari-Liis Jukk
Kätlin Toom
3:42:44
93
0
93 NOORED:3.
85146HH AV Vitali Buharkin
Aleksandr Kartashov
Aleksandr Kozõrev
4:04:42
98
-5
93 HH:31.
86118DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsini
Anu Salujärv
Mari-Liis Valgeväli
3:32:24
89
0
89 DD:23.
8732DH Uitajad Ahto Karu
Anu Pallon
2:57:12
86
0
86 DH:30. VV55DH:4.
882DD Kuusalu pereühing Kaie Ustav
Tagni Jõeleht
3:24:12
86
0
86 DD:24.
89123DH Rosinakuklid ja kohuke Kaido Põder
Airi-Anu Mugur
Anette Põder
3:35:52
86
0
86 DH:31. PEREKOND:10.
90129DH Väga toredad inimesed Katrin Sipelgas
Uku Sipelgas
Kätlin Sipelgas
3:36:20
78
0
78 DH:32. PEREKOND:11.
9147DH40 Kevad Tiina Välb
Andi Eiser
3:35:31
76
0
76 DH:33. DH40:12.
9275NOORED Leek Ida Leen Katvel
Laura Liisa Laas
3:51:41
73
0
73 NOORED:4.
9322DH Family Power Johannes Mattias Toome
Tiina Muts
3:34:46
72
0
72 DH:34. PEREKOND:12.
9435DH Pärnakad lasti metsa Riho Kalda
Elise Kalda
3:55:27
66
0
66 DH:35. PEREKOND:13.
95144DH Mägrad Nele Pernits
Meelis Pernits
Lisete Pernits
Liisbet Pernits
3:50:21
57
0
57 DH:36. PEREKOND:14.
96119DD Skispirit 2 Heidi Toome
Birgit Rootsi
3:43:36
56
0
56 DD:25.
97143DH Haldjakimp ja võlunool Timo Poopuu
Siiri Poopuu
Lilian Poopuu
Oliver Poopuu
3:57:00
54
0
54 DH:37. PEREKOND:15.
9863HH Duncan Aksel Avaste
Tarvo Avaste
2:42:30
52
0
52 HH:32. PEREKOND:16.
99136NOORED Smail Kädi Ülle
Emily Laurend
Emma Viilma
3:09:52
50
0
50 NOORED:5.
-56HH Rabahundid Marko Valter
3:53:15
169
0
VA
-25DH Laurid 0:00:00

EiStart
-29DH Idaekspress 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com