XT Seiklusrogain Madaliku Cup 28.03.2015
28.03.2015
Saue
XT sport, Edith Madalik, Randy Korb
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT SEIKLUSROGAIN MADALIKU CUP
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
124PõHIKLASS Puujalad Marek Zahkna
Mehis Muru
4:02:43
228
-3
225 PõHIKLASS:1.
228PõHIKLASS Tõttas Olavi Ottas
Siim Tõld
3:53:02
214
0
214 PõHIKLASS:2.
334PõHIKLASS Klemmide SÕBRAD Tarmo Saare
Gert Saamann
3:57:46
210
0
210 PõHIKLASS:3.
420PõHIKLASS Viska leili Jano Järvelaid
Gert Müürsepp
4:08:33
219
-9
210 PõHIKLASS:4.
523PõHIKLASS Punkt leitud Ivar Lai
Raul Sankovski
3:51:59
196
0
196 PõHIKLASS:5.
614PõHIKLASS Fratelli Makaroni Veiko Mataloja
Anu Poopuu
3:50:01
192
0
192 PõHIKLASS:6.
717PõHIKLASS Käib küll Toomas Talumaa
Kaimo Käärmann-Liive
3:58:38
173
0
173 PõHIKLASS:7.
835PõHIKLASS Vanamõisa Suusaklubi Andres Laineste
Asko Kuusalu
Urmo Keskküla
2:58:34
162
0
162 PõHIKLASS:8.
97PõHIKLASS Koidu Peeter Tamm
Rene Salk
3:48:38
162
0
162 PõHIKLASS:9.
1027PõHIKLASS Teetamm Annabel Teetamm
Tago Teetamm
3:58:14
162
0
162 PõHIKLASS:10.
1142PõHIKLASS emt-4g Aimar Liiver
Raimond Saks
Anne Aaver
Külli Sarna
3:46:56
141
0
141 PõHIKLASS:11.
1238PEREKLASS KIIRED GEPARDID Anneli Aas
Annika Saaring
Sander Saaring
3:39:29
140
0
140 PEREKLASS:1.
1311PEREKLASS Mahlad väljas Indrek Mahla
Mihkel Mahla
3:05:43
137
0
137 PEREKLASS:2.
1422PõHIKLASS NURR Gerda Arr
Alar Ojamets
3:38:00
126
0
126 PõHIKLASS:12.
1513PõHIKLASS AK Kadi Taalberg
Alice Kaska
3:35:58
124
0
124 PõHIKLASS:13.
1625PõHIKLASS Suusahullud Mari Punab
Made Vares
3:47:52
121
0
121 PõHIKLASS:14.
1737PõHIKLASS Kevadet otsimas Marlen Valgma
Kristi Vaigro
Anneli Orav
3:49:57
120
0
120 PõHIKLASS:15.
1816PõHIKLASS Inspiredi kihutajad Urmas Väärtnõu
Daniel Raud
3:48:09
113
0
113 PõHIKLASS:16.
1941PEREKLASS Isad ja tütred Silvar Savolainen
Hanna Savolainen
Siim Lannes
Helena Mai Lannes
3:54:34
109
0
109 PEREKLASS:3.
2019PõHIKLASS K&K Kairi Vain
Kairi Telliskivi
3:33:10
95
0
95 PõHIKLASS:17.
2121PõHIKLASS Mõmmikud Andres Palk
Anne-Ly  Palk
4:02:01
97
-3
94 PõHIKLASS:18.
2212PEREKLASS Tuulepead Priit Onton
Ott Onton
2:27:05
91
0
91 PEREKLASS:4.
2318PõHIKLASS Kepiga ja kotiga Ingrid Kuningas
Naima Säde
3:55:32
89
0
89 PõHIKLASS:19.
2473PEREKLASS Inspired jalutajad Anna Peterson
Hedi Kuusing
Marilii Kuusing
Marek Käo
Grete Hints
3:55:57
89
0
89 PEREKLASS:5.
2571PEREKLASS Voviki Vladimir Mironov
Olga MIronova
Leonid Muskevits
Aleksander Muskevits
3:30:26
77
0
77 PEREKLASS:6.
2639PEREKLASS KonVoi Edward Voiko
Evelina Voiko
Sofia Kondratjeva
3:30:53
77
0
77 PEREKLASS:7.
2729PõHIKLASS Visad Vanurid Evi Vahu
Eha Arb
3:37:25
77
0
77 PõHIKLASS:20.
2810PEREKLASS Känarbikud Gerrit Kanarbik
Ats Kanarbik
3:53:18
70
0
70 PEREKLASS:8.
2926LASTEKLASS XTsport noored Leana Jete Korb
Liisa Vilms
Elisabeth Jallai
2:40:56
66
0
66 LASTEKLASS:1.
-15PõHIKLASS I am MT 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com