XT Sügisrogain 22.09.2018
22.09.2018
Loksa
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT SÜGISROGAIN RATAS
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1122ROHH Musta pori näkku Ahti Saluvee
3:05:35
184
-6
178 ROHH:1.
2130ROHH Omadega metsas Stanislav Tarassov
3:02:05
174
-3
171 ROHH:2.
3120RODD Jänene Eleri Hirv
2:59:02
168
0
168 RODD:1.
4128ROHH MM Mait Mändmets
3:01:19
170
-2
168 ROHH:3.
5124ROHH Margus Margus Venelaine
2:56:52
167
0
167 ROHH:4.
6131ROHH Vermo Vermo Siim
2:59:42
167
0
167 ROHH:5.
7112ROHH BGM Ragnar Lepp
Indrek Müürsep
2:58:24
163
0
163 ROHH:6.
8113ROHH Enimal Idnrek Reitsak
Kristian Esula
3:03:41
167
-4
163 ROHH:7.
9133ROHH 12,7mm Mattis Alliksoo
2:54:57
162
0
162 ROHH:8.
10125ROHH Pargijooksud.ee Kaido Nurja
2:59:54
161
0
161 ROHH:9.
11116ROHH Rae Rebijad Tõnu Tänav
Ain Fjodorov
3:07:54
168
-8
160 ROHH:10.
12115ROHH Värska Originaal Janoš Nikopensius
Indrek Mahla
3:02:27
153
-3
150 ROHH:11.
13110RODH Kümme Käbi Tõnis Erm
Tuuli Erm
3:05:04
153
-6
147 RODH:1.
14132ROHH jalalabad Aldo Mett
2:59:48
146
0
146 ROHH:12.
15164ROHH Twister Adventure Team Heiti Hallikma
Erki Erm
Urmas Sassian
2:53:42
144
0
144 ROHH:13.
16123ROHH Eesti Energia Spordiklubi Arvo Sala
2:57:35
142
0
142 ROHH:14.
17108RODH Rogaini Rihod Karolin Illus
Hendrik Mikk
2:59:15
140
0
140 RODH:2.
18165ROHH Svisalu Alvar Svisalu
3:00:36
141
-1
140 ROHH:15.
19127ROHH Metsatuka Dünamo Janar Mees
3:03:38
141
-4
137 ROHH:16.
20106RODH KP Kaili Trossmann
Priit Poopuu
2:59:24
136
0
136 RODH:3.
21118ROHH Metssigade Ordu Rainer Jõesaar
Randar Jõesaar
2:57:30
131
0
131 ROHH:17.
22129ROHH RO Raul Olesk
3:05:16
137
-6
131 ROHH:18.
23114ROHH ACE Action Plan B Karli Lambot
Lauri Beilmann
2:58:59
128
0
128 ROHH:19.
24121RODD Üksiküritaja Marje Venelaine
2:58:18
123
0
123 RODD:2.
25117ROHH Kiiret pole Ronald Kask
Alo Süvari
2:58:11
119
0
119 ROHH:20.
2684ROHH Suprema Georg Kainel
Taavi Kainel
2:57:48
110
0
110 ROHH:21.
27134ROHH Vanaisa Vladimir Sidorov
3:06:49
115
-7
108 ROHH:22.
28109RODH Ei tea Kadre Maalma
Ivar Rooma
2:57:28
105
0
105 RODH:4.
29166RODH Kangrud Herrki Suurman
Kai Suurman
2:58:37
99
0
99 RODH:5.
30119ROHH Hundiga metsas Toomas Kreek
Andres Hunt
3:12:06
111
-13
98 ROHH:23.
31102RODD Twister Female Maret Hallikma
Marge Erm
Anniki Inno
2:55:19
97
0
97 RODD:3.
32111RODH Stereo Ranno Kannel
Edit Kannel
2:52:58
92
0
92 RODH:6.
33103RODD MPM Piret Urmet
Marje Ott
2:55:18
85
0
85 RODD:4.
34126ROHH Andreas Agu Koppa
2:56:02
71
0
71 ROHH:24.
35107RODH Nõrgalised Kummitused Janne Lokkota
Margus Lohk
2:50:35
61
0
61 RODH:7.
3682ROHH Team Vlassov Jüri Vlassov
Richard Vlassov
2:46:39
54
0
54 ROHH:25.
37105RODD XT Sport IDA Daisy Kroon
Kaja Jõemets
2:59:08
54
0
54 RODD:5.
-104RODD Kevadised kanad 0:00:00

EiStart
XT SÜGISROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
195HH40 AT Sport Rait Pallo
Tanel Kannel
4:06:22
216
-7
209 HH:1. HH40:1.
293HH40 Õnnevalem seeniorid Eduard Taivere
Kaido Hallik
3:59:42
204
0
204 HH:2. HH40:2.
385HH väsimatud Raio Piiroja
Priit Talu
4:07:12
212
-8
204 HH:3.
472HH Kännimäbi Janek Kähr
Martin Simpson
3:59:11
200
0
200 HH:4.
596HH40 Datafox Marko Külaots
Gert Müürsepp
3:58:59
193
0
193 HH:5. HH40:3.
665HH Forest Tiit Tali
Maido Kaljur
3:56:25
186
0
186 HH:6. VV55HH:1.
762DH40 AMPAP Anu Poopuu
Meelis Merenäkk
3:57:28
177
0
177 DH:1. DH40:1.
868HH SK100 Taliujujad Raido Raidla
Artur Rauk
4:11:19
189
-12
177 HH:7.
951DH40 Paat Margus Klementsov
Heidi Sild
3:58:48
176
0
176 DH:2. DH40:2.
1056DH40 La Forza Anneken Lemberg
Priit Evardi
3:57:10
174
0
174 DH:3. DH40:3.
1129DH Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
4:04:20
172
-5
167 DH:4.
12153DH Honey Power Andra Puusepp
Aivo Kaljumäe
Jano Järvelaid
4:04:30
171
-5
166 DH:5.
13159HH  Mezzanine Ardo Pajur
Lauri Olli
Priit Brus
4:00:24
165
-1
164 HH:8.
1432DH aegluubid Ragnar Leimann
Britt Jaaska
4:10:11
175
-11
164 DH:6.
1537DH happyfeet Merili Palu
Riivo Kiljak
3:57:47
163
0
163 DH:7.
1687HH40 KESET LOOJANGUT Heno Ivanov
Raul Kangur
3:51:13
162
0
162 HH:9. HH40:4.
1721DD40 Rändajad Evelyn Himma
Merike Mets
3:56:33
162
0
162 DD:1. DD40:1.
1854DH40 Well Paavo Rõigas
Imbi Soome
3:57:54
162
0
162 DH:8. DH40:4.
19152DH Lendorav Eduard Pukkonen
Marje Viirmann
Mati Preitof
3:55:42
157
0
157 DH:9. VV55DH:1.
2063HH STIHL Adventure Team Peep Teppo
Mart Kelk
3:56:07
157
0
157 HH:10.
2186HH40 KARVAJALAD Reigo Lehtla
Alexander Khalyapin
4:07:28
165
-8
157 HH:11. HH40:5.
2267HH Jõhvika Mehed Stanislav Tolmatshev
Karmo Kübarsepp
3:57:33
154
0
154 HH:12.
2383HH Slavõ Vjatseslav Safonov
Vladislav Pakhomenkov
3:56:31
153
0
153 HH:13. PEREKOND:1.
2447DH40  Inlook Color - meie värvime Katrin Kala
Margus Parts
3:48:10
152
0
152 DH:10. DH40:5.
2594HH40 Okaskera Kalle Tammjärv
Jüri Lember
3:55:34
152
0
152 HH:14. HH40:6.
2689HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann
Tarmo Saare
4:01:20
154
-2
152 HH:15. HH40:7.
2769HH AAN Aare Aan
Teet Aan
3:58:17
151
0
151 HH:16.
2864HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa
Toomas Eilat
4:01:00
153
-2
151 HH:17.
29160HH Twister Saiavorm Team Rain Rohtla
Sven Liivand
Kristjan Maade
4:04:23
156
-5
151 HH:18.
3073HH Mustikale Jürgen Arund
Martin Rohtsalu
3:58:02
150
0
150 HH:19.
3192HH40 Mongolian Adventure Team Hirvo Rannu
4:01:48
151
-2
149 HH:20. HH40:8.
32139DH Lennuakadeemia Viiu Juurik
Rene Käsik
Roland Truus
3:59:37
144
0
144 DH:11.
3324DD40 Vandersellid Airi Alnek
Epp Voitka
3:50:31
142
0
142 DD:2. DD40:2.
3433DH SK ESTO Nele Marrandi
Toomas Marrandi
4:01:10
144
-2
142 DH:12.
3540DH teeme Kairist hundi Andres Bauvald
Kairi Hunt
3:46:19
141
0
141 DH:13.
3641DH Vabalt Jaan Viirmann
Mai Viirmann
3:58:10
139
0
139 DH:14. PEREKOND:2.
3761DH40 2A Aivar Meindok
Anneli Rämmann
3:41:07
137
0
137 DH:15. DH40:6.
3874HH Retro Andrus Viilma
Tanel Vainura
3:53:59
136
0
136 HH:21.
3991HH40 Libahunt Veikko Tamlak
Jaak Väärsi
4:11:35
148
-12
136 HH:22. HH40:9.
4075HH TIT Marko Valter
Aivar Tugedam
3:58:14
135
0
135 HH:23.
4179HH Jõuluks koju Siim Lannes
Priit Lopsik
3:55:27
132
0
132 HH:24.
4225DD40 Ehtel & Riika Ethel Taevere
Riika Ploompuu
3:59:00
132
0
132 DD:3. DD40:3.
4378HH Jüri ja Arvi Jüri Rokko
Arvi Käärd
3:53:02
131
0
131 HH:25. VV55HH:2.
4480HH 200-ga Marko Viru
Rauno Tiits
4:07:34
138
-8
130 HH:26.
4546DH Mt. Ida Eeva Lahtinen
Alar Abram
4:04:18
134
-5
129 DH:16.
4660DH40 SKIFORCE Erti Paalberg
Raili Rooba
4:01:16
130
-2
128 DH:17. DH40:7.
4752DH40 Sääsehirm Tarvo Jõeste
Merle Lilleoru
3:57:09
127
0
127 DH:18. DH40:8.
4827DD40 Õed Tihedad Kadri Kimsen
Kaire Kimsen
3:45:16
124
0
124 DD:4. DD40:4.
49163HH40 SUVA Line Andres Viira
Argo Sikk
Toomas Viira
4:04:29
129
-5
124 HH:27. HH40:10.
5043DH Maika Kaidi Külaots
Mikhkel Adler
3:50:52
123
0
123 DH:19.
51145DH SK XDREAM Mikk Kadak
Meelis Kadak
Tatjana Kadak
3:48:04
122
0
122 DH:20.
5249DH40 Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
3:52:47
122
0
122 DH:21. DH40:9.
5398NOORED HP sport team ananassisõbrad Helena Zvorovski
Tõnis Ustav
3:53:40
118
0
118 NOORED:1.
548DD Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
3:51:21
117
0
117 DD:5.
553DD Femme Müttale Meelika Muiso
Karin Paloots
4:01:14
119
-2
117 DD:6.
5634DH HP-Sport team Heleri Pajuste
Heiki Pajuste
4:01:53
119
-2
117 DH:22. PEREKOND:3.
57144DH Skispirit 1 Siim Saidla
Priit Potter
Tuuli Rekkaro
Aivar Rahno
3:53:18
116
0
116 DH:23.
5835DH AASSAA Anneli Aas
Sander Saaring
3:55:08
116
0
116 DH:24. PEREKOND:4.
59155HH IMO Oleg Koshik
Martin Rahe
3:59:30
116
0
116 HH:28.
606DD Nobejalaga metsas Marek Niitsoo
Anu Malts
3:54:43
114
0
114 DD:7. VV55DD:1.
6118DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
3:53:10
112
0
112 DD:8. DD40:5.
6210DD Võrgud Välja Anne Arold
Ene Ehrenpreis
3:59:36
112
0
112 DD:9. VV55DD:2.
63162HH40 Quattro Erko Virgepuu
Tõnu Ots
Olavi Lepp
Marco Mardim
3:53:38
110
0
110 HH:29. HH40:11.
6481HH Eesti Energia Spordiklubi Raul Roots
Lauri Joosu
3:56:18
110
0
110 HH:30.
65138DD40 Kondajad Kersti Rahnel
Piret Uurimäe
Raili Nugin
3:56:38
109
0
109 DD:10. DD40:6.
66154HH Kolm Tala Heiko Mander
Indrek Kustavus
3:57:51
109
0
109 HH:31.
6723DD40 HUNT Elina Lasseron
Lea Tusis
3:58:07
109
0
109 DD:11. DD40:7.
68135DD Maitliis Maie Tali
Mari-Liis Kaljur
3:49:30
108
0
108 DD:12.
6958DH40 S.T. Toomas Aan
Siret Pärtel
3:58:30
108
0
108 DH:25. DH40:10.
70157HH Mannerg Madis Lepiksaar
Mirek Paloson
Kristjan Kalja
3:48:29
107
0
107 HH:32.
71140DH Kolm Oravat Anneli Orav
Virve Orav
3:55:01
107
0
107 DH:26. PEREKOND:5.
7244DH Plirts ja plärts Merike Mumme
Uku Süvari
3:55:50
105
0
105 DH:27. PEREKOND:6.
73161HH Vanaküla Jukka Halttunen
Janno Roopa
Hillar Saare
3:59:07
105
0
105 HH:33.
74150DH Mota Sulev Kuiv
Esta Tamm
Sigrit Kõomägi
3:49:33
104
0
104 DH:28.
7588HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
3:57:22
104
0
104 HH:34. HH40:12.
76143DH Maru Sanna Lindeberg
Kert Lindeberg
Hanna Lindeberg
3:48:21
101
0
101 DH:29. PEREKOND:7.
7750DH40 Kolm präänikut Andres Õunmaa
Hellin-Heilika Õunmaa
3:56:02
100
0
100 DH:30. DH40:11.
7822DD40 Okaskuup Marika Tammjärv
Liina Krünvald
3:32:41
99
0
99 DD:13. DD40:8.
7915DD CaMa Carolin Vaiksalu
Marlen Valgma
3:57:36
99
0
99 DD:14.
8030DH Laurid Elisabeth Lauri
Ago Lauri
3:45:19
98
0
98 DH:31. PEREKOND:8.
8166HH Siili Tiim Sten Talumaa
Toomas Talumaa
4:01:19
100
-2
98 HH:35. PEREKOND:9.
8216DD40 Reeda Tuules Kadi Taalberg
Reeda Tuula
3:45:42
96
0
96 DD:15. DD40:9.
83101NOORED Põrgulised Brita Ploompuu
Karmen Eveli Kauge
3:53:16
96
0
96 NOORED:2.
8477HH HITO Jürmo Rooma
Siim Abner
3:36:53
94
0
94 HH:36.
8555DH40 JUPS Aive Mõttus
Riho Salumäe
3:52:29
94
0
94 DH:32. DH40:12.
8659DH40 Krokodill Maire Kivimurd
Aleksander Parnabas
4:02:37
94
-3
91 DH:33. DH40:13.
8728DD40 Woodpecker @ Werewolf Tiiu Mägi
Helle Väärsi
4:03:32
95
-4
91 DD:16. DD40:10.
8857DH40 Rajaotsijad Vello Loorits
Tiina Raja
3:52:24
90
0
90 DH:34. DH40:14.
8931DH Uitajad Ahto Karu
Anu Pallon
3:53:24
90
0
90 DH:35. VV55DH:2.
90151DH Isa, tütar ja M kaardistamas Karin Koppel
Peep Koppel
Marek Kutepov
3:56:15
89
0
89 DH:36. PEREKOND:10.
919DD Hülgekütid Imbi Hoop
Kristiina Lind
3:55:05
86
0
86 DD:17.
9242DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
4:08:40
93
-9
84 DH:37.
93147DH PEPE Priit Transtok
Ando Rebassoo
Pille Lõmps
4:03:00
87
-4
83 DH:38.
9448DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
3:37:55
82
0
82 DH:39. DH40:15.
9539DH SRE Zaira Sorokina
Janne Udeküll
3:58:33
81
0
81 DH:40.
9697NOORED Seiklussellid Mihkel Tali
Markus Kaljur
3:44:26
80
0
80 NOORED:3.
9714DD HÜLGED Annemari Sepp
Marju Sepp
4:11:50
91
-12
79 DD:18.
9811DD Metsamaja veteranid Mare Leis
Evi Vaino
3:46:59
78
0
78 DD:19. VV55DD:3.
99100NOORED XTSport noored Kätlin Toom
Ardo Toom
4:02:44
80
-3
77 NOORED:4.
10026DD40 Kraed Riina Salumäe
Kaja Kangur
3:45:43
76
0
76 DD:20. DD40:11.
10120DD40 Sookoll või sisalik Jaanika Jundas
Ave Talts
3:50:10
76
0
76 DD:21. DD40:12.
102137DD Pätud Reet Otsus
Helen Prommik
Kärt Jaarma
3:37:08
73
0
73 DD:22.
1032DD Visad vanurid Lembe Lutterus
Eha Arb
3:41:02
67
0
67 DD:23. VV55DD:4.
104148DH Väle nagu tihane Kristi Uukkivi
Andres Ainlo
Ingrid Öövel
Karin Öövel
3:47:57
67
0
67 DH:41.
10519DD40 Matkajad Kristi Vaigro
Ethel Madalik
3:49:17
66
0
66 DD:24. DD40:13.
106136DD Asimuut Siiri Part
Margit Paumets
Erle Taim-Andersson
3:38:20
65
0
65 DD:25.
10713DD Raudsed Leedid Ülle Raudsepp
Tiia Raudsepp
3:48:31
61
0
61 DD:26. VV55DD:5.
108142DH Põdrad seltsilisega Kaido Põder
Airi-Anu Mugur
Anette Põder
Meeli Vaarpuu
3:57:33
60
0
60 DH:42. PEREKOND:11.
109146DH  Emad ja pojad metsas Lea Tikenberg-Rulli
Kadri Sipria
Riho Männik
Raigo Sipria
3:19:30
55
0
55 DH:43. PEREKOND:12.
11045DH Soorebased Janar Reikop
Mikk Valter Kindel
3:48:42
55
0
55 DH:44. PEREKOND:13.
1117DD Karin ja Anne Anne Rehberg
Karin Aasaleht
3:41:35
54
0
54 DD:27. VV55DD:6.
1121DD Vanad Viisud Malle Viilma
Ilse Uus
3:31:58
53
0
53 DD:28. VV55DD:7.
11376HH Lõputu Laupäev Anto Laarmaa
Mikk Laarmaa
3:42:28
48
0
48 HH:37. PEREKOND:14.
1145DD Skispirit 2 Heidi Toome
Birgit Rootsi
3:51:09
47
0
47 DD:29.
115141DH Sabinasüda ja võlunool Timo Poopuu
Siiri Poopuu
Lilian Poopuu
3:41:19
42
0
42 DH:45. PEREKOND:15.
11653DH40 Anna Minna! Ingrid Piht
Danilo Piht
2:45:22
35
0
35 DH:46. DH40:16.
117149DH Väikesed Matkasportlased Morten Mõttus
Marii Mõttus
Siiri Mere
2:20:47
29
0
29 DH:47. PEREKOND:16.
11812DD SOS Jelena Tarassova
Alisa Tarassova
4:06:18
32
-7
25 DD:30. PEREKOND:17.
-158HH Matkasellid Rein Kriks
3:59:09
133
0
VA
-4DD HP-Sport team Plus 0:00:00

EiStart
-17DD40 Jaanuarimutid 0:00:00

EiStart
-36DH Siilihunt 0:00:00

EiStart
-38DH STanchiki 0:00:00

EiStart
-70HH Torevanad 0:00:00

EiStart
-71HH Õuesõpe 0:00:00

EiStart
-90HH40 KIKSTU 0:00:00

EiStart
-99NOORED Noored Libahundid 0:00:00

EiStart
-156HH Rakvere Baseilo-Husqvarna team 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com