XT SÜGISROGAIN 21.09.2019
21.09.2019
Kohtla-Nõmme
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT SÜGISROGAIN RATAS
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1113ROHH Värska Originaal Tanel Kalm
Janoš Nikopensius
Indrek Mahla
3:09:34
165
-10
155 ROHH:1.
2125ROHH Pargijooksud.ee Kaido Nurja
3:13:57
162
-14
148 ROHH:2.
3127ROHH Margus Margus Venelaine
2:56:51
145
0
145 ROHH:3.
4128ROHH Enimal Indrek Reitsak
3:04:34
145
-5
140 ROHH:4.
5114ROHH BGM Ragnar Lepp
3:00:10
137
-1
136 ROHH:5.
6130ROHH jalalabad Aldo Mett
2:59:38
134
0
134 ROHH:6.
7124ROHH HMV Puhvet Magnar Alev
3:03:43
138
-4
134 ROHH:7.
8123ROHH Peatus Risto Laanoja
3:10:49
141
-11
130 ROHH:8.
9133RODH Verska Setod Ingrit Kala
Raul Kudre
2:59:06
129
0
129 RODH:1.
10108RODH Twister sega Urmas Sassian
Marge Erm
2:58:03
119
0
119 RODH:2.
11116ROHH twister Myracarud Heiti Hallikma
Erki Erm
2:57:30
114
0
114 ROHH:9.
12122ROHH VS Vladimir Sidorov
2:59:28
110
0
110 ROHH:10.
13105RODH KP Kaili Trossmann
Priit Poopuu
3:00:51
110
-1
109 RODH:3.
14126ROHH MM Mait Mändmets
2:25:53
104
0
104 ROHH:11.
15106ROHH Lennuakadeemia Roland Truus
3:11:06
114
-12
102 ROHH:12.
1681ROHH Kazbek Rainer Jõesaar
Aare Aruniit
2:56:22
101
0
101 ROHH:13.
17107RODH Seiklejad Arvo Sala
Jonne Rooma
Jan Aas
2:58:22
100
0
100 RODH:4.
18102RODD Kobe kodar Marje Venelaine
2:49:19
97
0
97 RODD:1.
19117ROHH Väsind, näljas, kaardilt väljas Kaur Virunurm
Meelis Luukas
2:57:58
97
0
97 ROHH:14.
20112ROHH ACE Action Plan B Lauri Beilmann
3:03:09
101
-4
97 ROHH:15.
21109RODH Qwerty Erik Kirikmäe
Kaija Tammekivi
3:02:33
99
-3
96 RODH:5.
22115ROHH VAENLASED Maksim Zahharov
Rauno Voldek
2:56:33
92
0
92 ROHH:16.
2366RODH VAIKRE MITTE PERE BÄND Gerda Algre
Lasse Vaiksalu
3:02:22
92
-3
89 RODH:6.
24104RODD Lendoravad Helge Murutalu
Helen Mast
Kadre Maalma
2:56:50
82
0
82 RODD:2.
25110RODH Koljumurru Jana Schmidt
Joosep Truu
2:57:52
69
0
69 RODH:7.
26129ROHH YXI Allan Sülla
2:59:36
61
0
61 ROHH:17.
27103RODD XTSport Ida Daisy Kroon
Kaja Jõemets
2:57:41
56
0
56 RODD:3.
28118ROHH Käriste Paul Poopuu
Timo Poopuu
3:07:21
58
-8
50 ROHH:18.
XT SÜGISROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
185HH Improvised Alar Abram
Tauno Riibak
4:00:20
206
-1
205 HH:1.
272HH Kännimäbi Martin Simpson
Janek Kähr
4:09:39
205
-10
195 HH:2.
345DH Saue kased Marko Tammist
Laura Joonas
4:01:39
184
-2
182 DH:1.
476HH40 DATAFOX Marko Külaots
Gert Müürsepp
4:01:29
180
-2
178 HH:3. HH40:1.
586HH Shortcut Ülari Kais
Tarmo Siimsaare
3:55:16
176
0
176 HH:4.
691HH40 KESET LOOJANGUT Heno Ivanov
Raul Kangur
3:59:44
170
0
170 HH:5. HH40:2.
790HH40 KARVAJALAD Reigo Lehtla
Alexander Khalyapin
4:04:07
171
-5
166 HH:6. HH40:3.
857DH40 Paat Heidi Sild
Margus Klementsov
4:24:10
188
-25
163 DH:2. DH40:1.
962DH40 Team BÜFA Kait Vahter
Viivi-Anne Soots
4:05:04
165
-6
159 DH:3. DH40:2.
1095HH40 Rae Rebijad Tõnu Tänav
Erik Keerberg
4:07:36
167
-8
159 HH:7. HH40:4.
11120HH40 SA.KE Kristian Esula
4:01:56
156
-2
154 HH:8. HH40:5.
1261DH40 Kombass Anu Poopuu
Meelis Merenäkk
3:54:42
152
0
152 DH:4. DH40:3.
1384HH MaratoniKala Taavi Kala
Ivo Miller
4:04:30
155
-5
150 HH:9.
147DD Turbo tammed Liisi Viljalo
Maris Terno
3:59:01
147
0
147 DD:1.
15132HH40 AD Astra Martin Kaup
Kristjan Maade
4:05:24
151
-6
145 HH:10. HH40:6.
1697HH40 Jõuluks koju Siim Lannes
Priit Lopsik
3:58:17
144
0
144 HH:11. HH40:7.
1755DH40 Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
4:04:21
148
-5
143 DH:5. DH40:4.
1894HH40 Mongolian Adventure Team Janno Rodendau
Hirvo Rannu
Margus Marrandi
3:55:18
142
0
142 HH:12. HH40:8.
1992HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann
Rein Vares
Tarmo Saare
3:59:36
142
0
142 HH:13. HH40:9.
2043DH Stardispurt Laidy Proosväli
Riivo Kiljak
4:03:56
146
-4
142 DH:6.
2171HH Forest Maido Kaljur
Tiit Tali
3:54:11
141
0
141 HH:14. VV55HH:1.
2282HH Kiiret Pole Kaarel Julge
Alo Süvari
4:00:38
140
-1
139 HH:15.
2353DH40  Inlook Color - meie värvime Katrin Parts
Margus Parts
3:54:26
137
0
137 DH:7. DH40:5.
2418DD40 Rändajad Evelyn Himma
Merike Mets
3:55:13
137
0
137 DD:2. DD40:1.
2573HH Millal koju jõuame? Tanel Merigan
Alan Vask
4:01:46
139
-2
137 HH:16.
2683HH Mudamülka Mart Vernik
Lauri Ehrenpreis
4:06:29
144
-7
137 HH:17.
2746DH teeme Kairist hundi Andres Bauvald
Kairi Hunt
3:58:08
136
0
136 DH:8.
2899NOORED Seiklussellid Kurmet Kutti
Markus Kaljur
4:01:08
138
-2
136 NOORED:1.
2977HH Rabahundid Marko Valter
Tarmo Villum
3:56:03
135
0
135 HH:18.
3013DD40  m.i.m.s. Meelika Muiso
Merle Lilleoru
Imbi Soome
4:01:22
136
-2
134 DD:3. DD40:2.
3139DH Langer ja Laur Stella Langer Laur
toomas laur
Mattias Aurelius Pedak
4:02:16
134
-3
131 DH:9. PEREKOND:1.
3258DH Twister Adventure Maris Pilvet
Sven Liivand
Heiko Eesalu
4:00:02
131
-1
130 DH:10.
33134DH Juurte Juures Priit Rooden
Mikk Rooden
Kati Võrk
3:58:12
129
0
129 DH:11. PEREKOND:2.
3469HH  Skispirit 1 Siim Saidla
Priit Potter
3:57:30
125
0
125 HH:19.
3540DH Lendorav Mati Preitof
Marje Viirmann
4:10:11
133
-11
122 DH:12. VV55DH:1.
3649DH SRE Zaira Sorokina
Margus Lehtme
4:00:25
122
-1
121 DH:13.
374DD Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
4:04:21
126
-5
121 DD:4.
3819DD40 Vandersellid Airi Alnek
Epp Voitka
3:54:53
120
0
120 DD:5. DD40:3.
3924DD40 Kondajad Kersti Rahnel
Piret Uurimäe
Raili Nugin
3:55:58
120
0
120 DD:6. DD40:4.
4038DH Vabalt Jaan Viirmann
Mai Viirmann
4:13:47
134
-14
120 DH:14. PEREKOND:3.
41111DH Rogaini Rihod Karolin Illus
Hendrik Mikk
3:55:46
119
0
119 DH:15.
4230DH HP-Sport team Heleri Pajuste
Heiki Pajuste
4:00:05
120
-1
119 DH:16. PEREKOND:4.
4326DD40 Kim-sen Kadri Kimsen
Kaire Kimsen
3:55:15
116
0
116 DD:7. DD40:5.
4478HH Vanaküla Jukka Halttunen
Janno Roopa
Hillar Saare
3:58:58
113
0
113 HH:20.
4523DD40 HUNT Elina Lasseron
Lea Tusis
4:00:41
113
-1
112 DD:8. DD40:6.
4670HH Aan Aare Aan
Teet Aan
4:09:13
121
-10
111 HH:21.
4727DD40 Kraed Riina Salumäe
Kaja Kangur
3:59:59
110
0
110 DD:9. DD40:7.
4844DH Uurikad Terje Vanahans
Ilmar Legenkov
Sven Kadaste
4:01:35
112
-2
110 DH:17.
4987HH Jüri ja Arvi Arvi Käärd
Jüri Rokko
4:04:37
115
-5
110 HH:22. VV55HH:2.
5020DD40 Ehtel & Riika Ehtel Taevere
Riika Ploompuu
4:15:45
126
-16
110 DD:10. DD40:8.
5137DH STanchiki Tatjana Požarnaja
Stanislav Tolmachev
4:02:36
111
-3
108 DH:18.
5274HH Sneaky Kamikaze Pilots Toomas Eilat
Ülar Aasa
4:00:12
108
-1
107 HH:23.
5312DD Turistid Marlen Valgma
Helen Kalberg
Egle Tolk
4:01:36
109
-2
107 DD:11.
5454DH40  Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
4:15:55
123
-16
107 DH:19. DH40:6.
5556DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
3:39:55
105
0
105 DH:20. DH40:7.
5617DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
4:08:52
112
-9
103 DD:12. DD40:9.
5752DH Vänderdised Ahti Heinla
Keili Oja
4:00:35
103
-1
102 DH:21.
5860DH40 S.T. Toomas Aan
Siret Pärtel
3:56:06
101
0
101 DH:22. DH40:8.
5934DH Lindebergid Sanna Lindeberg
Kert Lindeberg
Hanna Lindeberg
3:52:51
100
0
100 DH:23. PEREKOND:5.
6093HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
4:05:49
106
-6
100 HH:24. HH40:10.
6128DH AASSAA Sander Saaring
Anneli Aas
3:52:07
98
0
98 DH:24. PEREKOND:6.
62135HH Võsaotid Arvi Toom
Peeter Valk
4:00:36
99
-1
98 HH:25.
6363DH40 Präänikud Andres Õunmaa
Hellin-Heilika Õunmaa
4:00:43
95
-1
94 DH:25. DH40:9.
6411DD  2 Oravat Anneli Orav
Virve Orav
4:02:21
96
-3
93 DD:13. PEREKOND:7.
6522DD40 Puus ja põlv Esta Tamm
Tiina Kartau
Maire Nõmmik
4:00:33
92
-1
91 DD:14. DD40:10.
665DD Restart Maie Tali
Elina Kutti
3:46:39
89
0
89 DD:15.
6715DD40 mine metsa Ülle Lobjakas
Anu Oras
4:04:14
91
-5
86 DD:16. DD40:11.
6825DD40 Oh i Ah idut v pohod Maive Leif
Rita Ojala
3:48:20
84
0
84 DD:17. DD40:12.
6950DH  ilmäraeksimatud Tatjana Vladimirova
Hendrik Pai
3:52:15
83
0
83 DH:26.
7016DD40 Reeda Tuules Kadi Taalberg
Maris Leponiemi
3:55:11
83
0
83 DD:18. DD40:13.
7159DH40 Krokodill Maire Kivimurd
Aleksander Parnabas
3:47:19
82
0
82 DH:27. DH40:10.
728DD Kaks musketäri Sofia Zdobnõh
Triin Johanson
3:52:29
80
0
80 DD:19.
7336DH Nuia Gümnaasium Tiina Sedman
Juhan Sedman
3:46:16
78
0
78 DH:28. VV55DH:2.
7447DH Uitajad Ahto Karu
Anu Pallon
3:35:17
77
0
77 DH:29. VV55DH:3.
7521DD40 Peata Kanad Elo Liiv
Michelle James
3:26:07
75
0
75 DD:20. DD40:14.
762DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsini
Mari-Liis Valgeväli
3:39:36
74
0
74 DD:21.
7732DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
3:44:28
73
0
73 DH:30.
783DD Nobejalaga metsas Marika Müür
Mare Niitsoo
3:41:32
72
0
72 DD:22. VV55DD:1.
79119DH Mahlad väljas Sigrid Mahla
Juhan Mahla
3:53:50
69
0
69 DH:31. PEREKOND:8.
8051DH Kolm põrsakest Olga Komissarova
Rain Aava
Oskar Aava
4:00:11
70
-1
69 DH:32. PEREKOND:9.
8141DH Võsaturistid Piret Ehrenpreis
Annika Elmet
Märt Elmet
3:59:49
67
0
67 DH:33.
8288HH TP Marko Martin Martin Murre
Marko Tutt
4:09:31
75
-10
65 HH:26.
8331NOORED KEL-L Laura-Liis Kaljur
Kardo Kutti
3:32:55
62
0
62 NOORED:2.
84136DH Roosinakuklid ja Kohuke Anette Põder
Kaido Põder
Airi-Anu Mugur
3:54:04
61
0
61 DH:34. PEREKOND:10.
8548DH Automaatikud Märt Rohtla
Monika Rosin
Frank Rohtla
Rafael Müürisepp
3:58:20
59
0
59 DH:35. PEREKOND:11.
869DD Karin ja Anne Anne Rehberg
Karin Aasaleht
3:44:44
56
0
56 DD:23. VV55DD:2.
871DD Kuusalu pereühing Kaie Ustav
Tagni Jõeleht
4:12:43
59
-13
46 DD:24.
88101NOORED XT sport noored Mari-Liis Jukk
Kätlin Toom
Kaisa Morgenson
3:59:33
42
0
42 NOORED:3.
8980HH Vlassovid M Jüri Vlassov
Richard Vlassov
2:48:03
41
0
41 HH:27. PEREKOND:12.
9029DH Haldjakimp ja võlunool Siiri Poopuu
Lilian Poopuu
Oliver Poopuu
3:58:48
41
0
41 DH:36. PEREKOND:13.
9135DH Mägrad Nele Pernits
Meelis Pernits
Luiselota Pernits
Lisete Pernits
Liisbet Pernits
3:56:20
38
0
38 DH:37. PEREKOND:14.
9210DD Vlassovid N Dagmar Vlassov
Margaret Vlassov
2:20:08
30
0
30 DD:25. PEREKOND:15.
93100NOORED Smail Kädi Ülle
Emily Laurend
3:43:32
25
0
25 NOORED:4.
9498NOORED Leek Ida Leen Katvel
Laura Liisa Laas
3:53:54
21
0
21 NOORED:5.
956DD Skispirit 2 Heidi Toome
Tuuli Rekkaro
0:44:54
2
0
2 DD:26.
-79HH Talvepoisid Taivo Tali
Joosep Tali
4:42:04
81
0
HILINES
-121DD VA Anu Malts
3:50:07
83
0
VA
-96HH40 Rajaotsijad Vello Loorits
3:55:36
92
0
VA
-64DH40 HP Sport team - KrisTaavi Kristina Vesilind
4:00:46
68
-1
VA
-14DD40 Matkajad 0:00:00

EiStart
-33DH Laurid 0:00:00

EiStart
-42DH Kukemuna 0:00:00

EiStart
-65DH40 Fujitsu- Less is more 0:00:00

EiStart
-67DH40 Leiger Team 0:00:00

EiStart
-68HH  Double Trouble 0:00:00

EiStart
-75HH Tuks 0:00:00

EiStart
-89HH Värska ANDRE' Team 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com