XT Sügisrogain 19.09.2020
19.09.2020
Viimsi
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT SÜGISROGAIN MEHED 4 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
178HH Kännimäbi Martin Simpson
Janek Kähr
4:04:02
222
-5
217 HH:1.
274HH Viimase minuti tramm Mati Mägi
Madis Osjamets
4:00:50
204
-1
203 HH:2.
393HH Metsapeatus Oliver Immato
Viljar Grauen
4:01:51
204
-2
202 HH:3.
4108HH40 KARVAJALAD Pärtel Piirimäe
Reigo Lehtla
3:59:24
195
0
195 HH:4. HH40:1.
579HH Põrgupõhja Ott Viirmann
Jaan Viirmann
3:51:25
183
0
183 HH:5.
676HH Roadwolf Kristo Proosväli
Riivo Kiljak
3:58:39
181
0
181 HH:6.
798HH40 KESET LOOJANGUT Priit Talu
Raul Kangur
4:00:49
177
-1
176 HH:7. HH40:2.
877HH40 Forest Maido Kaljur
Tiit Tali
3:56:01
172
0
172 HH:8. HH40:3. VV55HH:1.
981HH Improvised Gert Müürsepp
Tauno Riibak
3:57:46
170
0
170 HH:9.
1094HH MM-35 Margus Mäll
Martin Veisman
3:56:56
164
0
164 HH:10.
1199HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann
Tarmo Saare
3:59:17
163
0
163 HH:11. HH40:4.
1295HH Mustikale Fred Viidul
Jürgen Arund
3:55:48
161
0
161 HH:12.
13110HH40 CoxArt Leonid Malikov
Kirill Klenski
Terik Jõgi
Ilja Radjukhin
4:02:59
163
-3
160 HH:13. HH40:5.
14111HH40 OSM PIV Aare Huik
Erik Keerberg
3:58:02
157
0
157 HH:14. HH40:6.
15102HH40 Jõuluks koju Siim Lannes
Priit Lopsik
4:01:50
154
-2
152 HH:15. HH40:7.
1684HH Sirkel Selga Karmo Kübarsepp
Sven Raja
3:59:46
150
0
150 HH:16.
1796HH 2meest3muna Aivar Kruup
Stan Tolmachev
3:56:08
146
0
146 HH:17.
1875HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa
Toomas Eilat
3:58:49
146
0
146 HH:18.
1983HH R-komando Raivo Saame
Rasmus Saame
3:56:44
144
0
144 HH:19.
2086HH Oht metsas Oleg Koshik
Hendrik Vija
4:00:46
142
-1
141 HH:20.
2191HH Vedela Reie Vellod Allar Ninn
Aiko Aigro
3:57:39
139
0
139 HH:21.
22104HH40 Kahvatud hülged Kert Lindeberg
Stig Lindeberg
3:57:33
137
0
137 HH:22. HH40:8.
23109HH40 Täiega rappa Rabahundid Marko Valter
Lauri Valdmaa
4:00:51
137
-1
136 HH:23. HH40:9.
24107HH40 Korp! FA Anto Laarmaa
Peeter Kenkmann
Pearu Kuusk
3:53:45
134
0
134 HH:24. HH40:10.
25112HH40 Arvi ja Jüri Arvi Käärd
Jüri Rokko
3:54:08
133
0
133 HH:25. HH40:11. VV55HH:2.
2687HH Noored Olümpiale Rain Leesi
Erkki Vähi
3:58:36
133
0
133 HH:26.
27100HH Mongolian Adventure Team Rando Marrandi
Kaspar Kitsing
4:00:57
128
-1
127 HH:27.
28103HH40 Kurase Hülged Veiko Busch
Markko Sinkkonen
3:48:50
126
0
126 HH:28. HH40:12.
29113HH40 Punkt leitud Raul Sankovski
Ivar Lai
3:59:09
126
0
126 HH:29. HH40:13.
3090HH Gorillad Tiit Kriiska
Joel Rillo
3:57:53
124
0
124 HH:30.
3172HH Skispirit Siim Saidla
Priit Potter
3:57:32
123
0
123 HH:31.
3244HH Kõrvad ja Varred Tiit Tähnas
Andreas Tähnas
3:57:30
116
0
116 HH:32.
3397HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
3:59:27
115
0
115 HH:33. HH40:14.
3485HH Veeässad Tauri Valk
Rait Põldsepp
4:06:10
108
-7
101 HH:34.
35105HH40 Rajaotsijad Vello Loorits
Tanel Raja
3:58:10
85
0
85 HH:35. HH40:15.
3692HH Lembit Raul Kuusalu
Heiko Lind
3:59:32
85
0
85 HH:36.
-106HH40 TT Tõnu Ots
3:56:54
122
0
VA
-101HH40 Reserv Kristian Esula
4:10:00
155
-11
VA
-80HH Double Trouble 0:00:00

EiStart
-82HH AAN 0:00:00

EiStart
-89HH TEVAL 0:00:00

EiStart
XT SÜGISROGAIN MIX 4 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
167DH40  Fujitsu- Less is more Toomas Marrandi
Anneken Lemberg
Priit Evardi
4:04:33
213
-5
208 DH:1. DH40:1.
250DH PT vs MT Tanel Kannel
Maris Terno
4:00:38
207
-1
206 DH:2.
348DH Vöötorav Markus Puusepp
Rahel Allas
3:58:20
199
0
199 DH:3.
442DH anu jooksutrennid-väsimatud Raio Piiroja
Anu Piiroja
3:59:20
168
0
168 DH:4.
562DH40 Paat Heidi Sild
Margus Klementsov
4:00:25
168
-1
167 DH:5. DH40:2.
658DH40 Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
3:51:44
166
0
166 DH:6. DH40:3.
765DH40 Kombass Anu Poopuu
Sven Liivand
3:54:10
166
0
166 DH:7. DH40:4.
855DH40 Lynx-Lynx Tõnu Ilves
Elin Ilves
3:56:42
163
0
163 DH:8. DH40:5. VV55DH:1.
953DH40 Lendorav Marje Viirmann
Mati Preitof
3:59:59
161
0
161 DH:9. DH40:6. VV55DH:2.
1040DH40 Noored ja ilusad Neeme Loorits
Andra Puusepp
3:48:48
157
0
157 DH:10. DH40:7.
1164DH40 Tosin Ilmar Raap
Riika Ploompuu
3:56:52
153
0
153 DH:11. DH40:8.
1256DH40 Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
3:53:52
144
0
144 DH:12. DH40:9.
1349DH Paras Pähkel Jari Julge
Karin Kallisma
3:59:10
143
0
143 DH:13.
1460DH40 Inlook Color - meie värvime Margus Parts
Katrin Parts
3:52:47
142
0
142 DH:14. DH40:10.
1569DH40 Okaskuup Jüri Lember
Kalle Tammjärv
Marika Tammjärv
3:53:46
141
0
141 DH:15. DH40:11.
1663DH40 Sääsehirm Tarvo Jõeste
Merle Lilleoru
3:59:36
129
0
129 DH:16. DH40:12.
1746DH MaRi Riivo Pohl
Mariel Karu
3:49:52
128
0
128 DH:17.
1861DH40 Lennuakadeemia Viiu Käsik
Rene Käsik
3:59:45
117
0
117 DH:18. DH40:13.
1957DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
3:51:35
116
0
116 DH:19. DH40:14.
2017DH Mulder ja Scully Terje Aloel
Joosep Aloel
3:56:56
115
0
115 DH:20.
2145DH Pokud Merle Laaneots
Mihkel Lukats
3:54:48
108
0
108 DH:21.
2252DH Mannaro Joonas Hendre
Kristiina Hendre
3:58:15
108
0
108 DH:22.
2366DH40 JA JÕUAB ROHKEM Lembit Männasoo
Tarvo Hendrikson
Pille Salu
Toomas Männasoo
3:51:12
107
0
107 DH:23. DH40:15.
2468DH40 Saku Õlletehase Spordiklubi Kristin Tuisk
Marek Paju
Kristo Sussen
3:57:27
105
0
105 DH:24. DH40:16.
2541DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
3:48:17
101
0
101 DH:25.
2651DH Leeturid Mari-Ann Piht
Robert Põldre
3:50:52
101
0
101 DH:26.
2771DH40 Kirvevars oli sitkest kasest Anu Käver
Andres Käver
3:51:15
101
0
101 DH:27. DH40:17.
2847DH MeSi Sirje Küla
Mehis Küla
3:56:59
100
0
100 DH:28.
2959DH40 Krokodill Maire Kivimurd
Aleksander Parnabas
3:53:55
99
0
99 DH:29. DH40:18.
3054DH40 Uitajad Ahto Karu
Anu Pallon
3:58:32
99
0
99 DH:30. DH40:19. VV55DH:3.
3170DH40 Põder ja Mäger Meeli Kerem
Andres Aotäht
3:53:37
98
0
98 DH:31. DH40:20.
-43DH Vlassovid 0:00:00

EiStart
XT SÜGISROGAIN NAISED 4 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
15DD Famiilia Maria Metsaorg
Kitty Kubo
3:59:35
161
0
161 DD:1.
26DD Muhu1 Kersti Jääger
Helis Pajuste
3:59:54
161
0
161 DD:2.
329DD40 Kim-sen Kadri Kimsen
Kaire Kimsen
3:56:50
160
0
160 DD:3. DD40:1.
420DD40 Roadwolf women Laidy Lainoja
Imbi Soome
4:00:34
152
-1
151 DD:4. DD40:2.
524DD40 Rändajad Merike Mets
Evelin Himma
3:55:10
141
0
141 DD:5. DD40:3.
621DD40 Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
3:49:37
140
0
140 DD:6. DD40:4.
711DD Kraed Piret Värnomasing
Riina Salumäe
3:49:32
134
0
134 DD:7.
82DD Mine metsa Meelika Muiso
Karin Paloots
Aire Vaher
3:57:22
134
0
134 DD:8.
932DD40 Hunt Elina Lasseron
Rita Ojala
4:00:30
127
-1
126 DD:9. DD40:5.
1035DD40 Ave ja Mare Mare Niitsoo
Ave Janu
3:49:28
125
0
125 DD:10. DD40:6. VV55DD:1.
1122DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
3:50:52
124
0
124 DD:11. DD40:7.
121DD Restart Maie Tali
Mari-Lis Kaljur
4:00:37
123
-1
122 DD:12.
1316DD Välkmõte outside.ee Elina Rant
Liisi Viljalo
3:58:43
119
0
119 DD:13.
1418DD40 Reeda Tuules Kadi Taalberg
Reeda Tuula-Fjodorov
4:02:10
122
-3
119 DD:14. DD40:8.
1531DD40 Vandersellid Kaie Konsap
Epp Voitka
3:44:33
115
0
115 DD:15. DD40:9.
1623DD40 Vabalt Mai Viirmann
Riina Laande
3:57:01
112
0
112 DD:16. DD40:10.
1728DD40 WILD CATZ Maret Viira
Rita Siniväli
3:50:11
111
0
111 DD:17. DD40:11.
188DD Kaks musketäri Sofia Zdobnõh
Triin Johanson
3:52:52
108
0
108 DD:18.
1915DD Ekslejad Helen Kalberg
Egle Tolk
3:53:41
107
0
107 DD:19.
2010DD SAQ SC1 Kristi Vaigro
Marlen Valgma
Carolin Vaiksalu
4:08:28
116
-9
107 DD:20.
2125DD40 Girl Power Kristin Arm
Tiina Muts
Katrin Arendi
3:32:40
105
0
105 DD:21. DD40:12.
2219DD40 PEKO-30 Naised Mare Parve
Epp Käpa
3:50:29
105
0
105 DD:22. DD40:13.
2334DD40 Tiku ja Taku Kärt Käärst
Karin Keernik
3:51:41
105
0
105 DD:23. DD40:14.
2430DD40 Kondajad Kersti Rahnel
Raili Nugin
4:01:07
103
-2
101 DD:24. DD40:15.
2537DD40 Kulgejad Tiina Talisoo
Liis Lille
Inger Jalakas
3:55:54
98
0
98 DD:25. DD40:16. VV55DD:2.
264DD Kuusalu Pereühing Kaie Ustav
Tagni Jõeleht
Anne Viilma
3:50:19
94
0
94 DD:26.
2739DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsini
Mari-Liis Valgeväli
3:54:15
94
0
94 DD:27.
2838DD40 NO DRIFT Ülle Raudsepp
Ingrid Ranna
3:48:24
93
0
93 DD:28. DD40:17. VV55DD:3.
2912DD Parimad aastad Lea Tikenberg-Rulli
Kadri Sipria
Hannele Asumets
3:55:18
91
0
91 DD:29.
3033DD40 Keeksivorm Tiina Kartau
Monika Viidul
Kristina Saarepera
3:56:00
89
0
89 DD:30. DD40:18.
317DD Cupcakes Maiken Vapper
Laura Luks
3:58:18
89
0
89 DD:31.
3236DD40 Libasportlased Eha Arb
Anu Malts
3:54:32
85
0
85 DD:32. DD40:19. VV55DD:4.
3314DD HP-Sport team Liina ja Elis Liina Vesilind
Elis Laasik
3:50:08
80
0
80 DD:33.
3413DD Jalutajad Ksenija Pesti
Liisi Kangur
3:59:15
80
0
80 DD:34.
3527DD40 Käime Koos Imbi Loomets
Ivi Õunapuu
3:56:10
75
0
75 DD:35. DD40:20.
369DD SKISPIRIT 2 Birgit Rootsi
Heidi Toome
3:50:37
46
0
46 DD:36.
-3DD H&E 0:00:00

EiStart
-26DD40 M ja M 0:00:00

EiStart
XT SÜGISROGAIN NOORTEKLASS 3 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1114NOORED Cortex-Team Markus Kaljur
Tõnis Ustav
2:57:56
113
0
113 NOORED:1.
2117NOORED Harju OK noored Laura-Liis Kaljur
Kardo Kutti
2:58:22
105
0
105 NOORED:2.
3115NOORED Kolga kool 1 Kädi Ülle
Emily Laurend
2:54:49
55
0
55 NOORED:3.
4118NOORED Kolga kool 3 Georg Viilma
Marta Viilma
2:47:40
47
0
47 NOORED:4.
5121NOORED Kuningamäe Kätlin Toom
Laura-Liisa Laanemäe
2:58:41
42
0
42 NOORED:5.
6122NOORED Harju OK noored õed Liis-Marie Kaljur
Maria Kaljur
Indra Jonanson
3:06:03
46
-7
39 NOORED:6.
7164NOORED Müttajad Liisi Uusmaa
Glen Eric Kokk
2:44:56
32
0
32 NOORED:7.
-116NOORED Kolga kool 2 0:00:00

EiStart
-119NOORED Kolga kool 4 0:00:00

EiStart
-120NOORED Hok noored 0:00:00

EiStart
XT SÜGISROGAIN PEREKLASS 3 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1142PEREKOND Kivil team Heleri Kivil
Ralf Kivil
Stefan Kivil
Gerda Kivil
2:58:56
118
0
118 PEREKOND:1.
2127PEREKOND Loodusnautlejad Stella Langer-Laur
Toomas Laur
Sofia Amelii Langer-Laur
Mattias Aurelius Pedak
Laura Langer
3:06:50
121
-7
114 PEREKOND:2.
3131PEREKOND HP-Sport Team Heleri Pajuste
Heiki Pajuste
2:58:20
110
0
110 PEREKOND:3.
4124PEREKOND Kuttid Elina Kutti
Kurmet Kutti
3:00:50
102
-1
101 PEREKOND:4.
5141PEREKOND A5 Andreas Aus
Jaanus Aus
2:50:42
92
0
92 PEREKOND:5.
6198PEREKOND OH ja AH matkal Tauno Murakas
Marco Murakas
2:56:17
88
0
88 PEREKOND:6.
7123PEREKOND AASSAA Sander Saaring
Anneli Aas
2:57:55
88
0
88 PEREKOND:7.
8137PEREKOND Matkasellid Saimon Tammiste
Rein Kriks
2:57:09
87
0
87 PEREKOND:8.
9143PEREKOND KolmKangetViimsis Terje Rohi
Meelis Mälberg
Marta Mälberg
3:05:37
84
-6
78 PEREKOND:9.
10144PEREKOND Pota-Pota Hendrik Steinpilm
Heimar Steinpilm
2:58:06
75
0
75 PEREKOND:10.
11133PEREKOND Matkajad Ethel Madalik
Annabel Mirtel Saskia Joakit
2:58:04
65
0
65 PEREKOND:11.
12129PEREKOND Rähnid põõsas Björn Martin Lindeberg
Hanna Lindeberg
3:03:07
66
-4
62 PEREKOND:12.
13138PEREKOND Kiired ja Vihased Robin Olli
Rasmus Olli
Ketriin Olli
Lauri Olli
3:10:32
71
-11
60 PEREKOND:13.
14139PEREKOND Twinpigs Oskar Aava
Olga Komissarova
Rain Aava
2:50:24
58
0
58 PEREKOND:14.
15134PEREKOND Soorebased 1 Mikk Valter Kindel
Jana Reikop
2:46:29
47
0
47 PEREKOND:15.
16125PEREKOND Kalkulaatorikleepsud Kaido Põder
Airi-Anu Mugur
Anette Põder
2:58:41
46
0
46 PEREKOND:16.
17132PEREKOND Probleem, Paanika ja Pidur Mirtel Paesüld
Miriam Paesüld
Krista Terno
2:58:01
30
0
30 PEREKOND:17.
18126PEREKOND Mägrad Nele Pernits
Meelis Pernits
Lisete Pernits
Liisbet Pernits
2:50:08
25
0
25 PEREKOND:18.
19140PEREKOND Vasknaised ja täheke Merlin Vask
Melani Vask
Eliisabet Vask
2:55:34
19
0
19 PEREKOND:19.
20136PEREKOND BRS Riho Sormunen
Johanna Sormunen
1:36:45
18
0
18 PEREKOND:20.
21135PEREKOND Soorebased 2 Kalle Kindel
Elisa Maria Kindel
3:20:47
28
-21
7 PEREKOND:21.
-128PEREKOND Haldjakimp ja võlunool 0:00:00

EiStart
-130PEREKOND MarMor 0:00:00

EiStart
XT SÜGISROGAIN RATTARADA 3 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
188ROHH ACE Adventure/ La Sportiva Timmo Tammemäe
Silver Eensaar
3:02:17
214
-3
211 ROHH:1.
2165ROHH Enimal Indrek Reitsak
2:59:45
210
0
210 ROHH:2.
3191ROHH ReUnion Tiit Pekk
Erik Aibast
2:55:28
208
0
208 ROHH:3.
4176ROHH Tren Riivo Roose
2:56:48
199
0
199 ROHH:4.
5187ROHH Pargijooksud.ee Vermo Siim
3:06:43
203
-7
196 ROHH:5.
6186ROHH Pargijooksud II. ee Kaido Nurja
3:10:58
204
-11
193 ROHH:6.
7162RODH Sõge Summukas Piibe Tammemäe
Riho Ahtijainen
Lauri Tammemäe
3:01:23
193
-2
191 RODH:1.
8177ROHH Kukemuna Heiko Eesalu
3:05:05
194
-6
188 ROHH:7.
9179ROHH 12,7mm matkaja Mattis Alliksoo
2:57:44
183
0
183 ROHH:8.
10169ROHH ACE Action Plan B Lauri Beilmann
Timo Suppi
3:01:25
185
-2
183 ROHH:9.
11182ROHH Töllerdised Team Meri Tanel Merigan
Jürgen Esinurm
3:00:32
183
-1
182 ROHH:10.
12156RODH SK Nõva Ethel Eensaar
Rain Eensaar
3:01:28
183
-2
181 RODH:2.
13194ROHH Kuupea Risto Laanoja
3:04:34
186
-5
181 ROHH:11.
14171ROHH Värska Originaal Indrek Mahla
Tanel Kalm
3:06:05
188
-7
181 ROHH:12.
15170ROHH BGM Ragnar Lepp
2:58:44
171
0
171 ROHH:13.
16174ROHH TiidudTõnnidNaksiTrallid Tiit Tiivoja
Tõnu Tänav
3:02:17
174
-3
171 ROHH:14.
17185ROHH Porter Racing Tarmo Tarlap
Kuido Salumäe
2:59:50
169
0
169 ROHH:15.
18152RODH Tuuletallajad Marika Mander
Heiko Mander
3:08:51
177
-9
168 RODH:3.
19175ROHH Metsamehed Riho Männi
2:58:09
166
0
166 ROHH:16.
20151RODH Seiklus-Rihod Raivo Pöhönen
Karolin Illus
Hendrik Mikk
3:01:18
168
-2
166 RODH:4.
21160RODH Lauga SS Laura Joonas
Eero Joonas
3:06:19
173
-7
166 RODH:5.
22181ROHH Rae Rebijad Veiko Pak
Tõnis Haldna
2:59:42
161
0
161 ROHH:17.
23188ROHH Seekord üksi Toomas Kreek
3:05:43
166
-6
160 ROHH:18.
24178ROHH Metsatuka Dünamo Janar Mees
3:00:28
159
-1
158 ROHH:19.
25197ROHH Ratturid Urmas Sassian
Margus Sassian
3:02:41
159
-3
156 ROHH:20.
26149RODD Lund otsimas Merike Mumme
Ruth Pallo
2:57:47
154
0
154 RODD:1.
27195ROHH Desorient Kristjan Maade
2:59:35
152
0
152 ROHH:21.
28161RODH Idaekspress Siim Kadak
Tatjana Kadak
2:57:38
149
0
149 RODH:6.
29190ROHH Spordilinn Eduard Pukkonen
Indrek Aarna
2:58:00
146
0
146 ROHH:22.
3073ROHH Töllerdised Turbo Alan Vask
3:02:06
145
-3
142 ROHH:23.
31199ROHH Rooster Erki Kukk
2:56:37
141
0
141 ROHH:24.
32180ROHH Viimsi Sport Krister Aule
Tarmo Visnapuu
2:56:44
141
0
141 ROHH:25.
33196RODH Cubacana Kai Suurman
Herkki Suurman
2:58:21
141
0
141 RODH:7.
34183ROHH SAQ SC2 Tarmo Alasoo
Raini Valgma
Rene Kuldkepp
2:55:23
140
0
140 ROHH:26.
35148RODD 12,7mm Helen Alliksoo
2:55:25
135
0
135 RODD:2.
36155RODH M&M Margus Varik
Mirjam Muhk
Märten Muhk
Hanno Eerme
2:58:43
130
0
130 RODH:8.
37193ROHH Pirgulane Urmas Tammemäe
3:01:28
131
-2
129 ROHH:27.
38173ROHH Best of KDP98 Tarmo Margat
Janar Janno
2:58:12
127
0
127 ROHH:28.
39157RODH SAQ SC3 Katriin Alasoo
Erol Jürgenson
Silver Õunapuu
Janno Kruustükk
Helena Puuorg
3:02:30
127
-3
124 RODH:9.
40192ROHH DATAFOX 2.0 Marko Külaots
Ott Külaots
2:53:32
119
0
119 ROHH:29.
41163RODH Saiavorm Tiina Kriisa
Helar Kriisa
2:55:16
118
0
118 RODH:10.
42153RODH LG Lasse Vaiksalu
Gerda Algre
3:01:38
116
-2
114 RODH:11.
43189ROHH Strohh Kaul Karja
Enn Pokk
3:02:34
117
-3
114 ROHH:30.
44172ROHH VS Vladimir Sidorov
3:05:45
118
-6
112 ROHH:31.
45184ROHH SAQ SC4 Raigo Paas
Marco Haas
Meelis Kogermann
Heigo Kopso
2:59:42
107
0
107 ROHH:32.
46166ROHH Fratelli Team Raivo Prants
2:55:01
100
0
100 ROHH:33.
47145RODD TriinTiim Triin Salomets
Kedy Liivakivi
2:51:23
99
0
99 RODD:3.
48146RODD  Am Aive Mõttus
2:48:47
91
0
91 RODD:4.
49147RODD PirMar Piret Urmet
Marje Ott
2:51:28
87
0
87 RODD:5.
50167ROHH Nõelasilmlane Hardi Raiend
2:15:23
80
0
80 ROHH:34.
51150RODH KP Tiit Poopuu
Priit Poopuu
Timo Poopuu
Oliver Poopuu
2:49:50
66
0
66 RODH:12.
52159RODH Nipitiri Ulla Tauraite
Pärtel Taure
Armin Aleks Nigul
Mari Kullamaa
Kirsten Nigul
2:53:30
60
0
60 RODH:13.
53154RODH Viies ratas Margus Venelaine
Marje Venelaine
1:42:18
59
0
59 RODH:14.
54158RODH SAQ SC5 Heikki Tõnumaa
Ivar Villo
Aivo Krünler
2:38:50
43
0
43 RODH:15.
-168ROHH a.m.poogen 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com