XT Suverogain 04.07.2015
04.07.2015
Taevaskoja
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT SUVEROGAIN RATTAS
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1116ROHH Aarain Janos Nikopensius M EST
Indrek Mahla M EST
Martti Mikk M EST
4:04:12
218
-5
213 ROHH:1.
283ROHH Team 30+ Arno Bachaus M EST
Arvi Anton M EST
4:04:33
190
-5
185 ROHH:2.
382ROHH Soosambla SK Martti Parve M EST
Raivo Erik M EST
3:55:22
182
0
182 ROHH:3.
4115ROHH Shortcut Tarmo Siimsaare M EST
Ats Uiboupin M EST
Tõnis Uiboupin M EST
3:55:18
177
0
177 ROHH:4.
580ROHH Klemmide SÕBRAD Tarmo Saare M EST
Gert Saamann M EST
3:58:13
160
0
160 ROHH:5.
675RODH HMV Kuld Mixed Magnar Alev M EST
Kristi Alev W EST
3:55:50
157
0
157 RODH:1.
781ROHH Rae Rebijad Tõnu Tänav M EST
Veiko Pak M EST
4:04:54
159
-5
154 ROHH:6.
879ROHH Jõhvikalised Ivar Rooma M EST
Urmas Sulaoja M EST
3:49:51
153
0
153 ROHH:7.
976RODH Kadiver Kadi Niggulis W EST
Oliver Immato M EST
3:54:41
124
0
124 RODH:2.
10114ROHH Nibudeni nõgestes Veiko Herodes M EST
Georg Herodes M EST
Joonas Veski M EST
3:53:27
122
0
122 ROHH:8.
1178RODH Sompajad Meelika Muiso W EST
Ivar Laur M EST
3:58:11
121
0
121 RODH:3.
12112RODD E-Liit Heidi Prits W EST
Eli Rand W EST
Kristiina Fuchs M EST
3:47:11
94
0
94 RODD:1.
13113RODH Päikeseloojang Keili Veetamm W EST
Anneli Ausman W EST
Danila Ruusu M EST
3:59:52
90
0
90 RODH:4.
1464RODH Kulgejad Imbi Soome W EST
Gregor Kokk M EST
4:01:35
89
-2
87 RODH:5.
1577RODH Rogain on POP Merle Kale W EST
Kert Pallo M EST
3:19:17
66
0
66 RODH:6.
XT SUVEROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
141HH Estonian ACE Adventure Silver Eensaar M EST
Rain Eensaar M EST
5:59:55
269
0
269 HH:1.
240HH ACE Salomon Timmo Tammemäe M EST
Rait Pallo M EST
5:55:06
253
0
253 HH:2.
353HH40 Aarain veteranid. Ain Fjodorov M EST
Eduard Taivere M EST
5:40:39
232
0
232 HH:3. HH40:1.
4108HH TIM-Team Taavi Kala M EST
Ivo Miller M EST
Mairo Kirss M EST
5:58:06
220
0
220 HH:4.
544HH M-klubi Mehis Muru M EST
Martin Vilismäe M EST
5:59:27
219
0
219 HH:5.
67DD Sandberg Reisid Eleri Hirv W EST
Mariann Sulg W EST
5:53:10
207
0
207 DD:1.
751HH Team Büfa Kristjan Maade M EST
Toomas Marrandi M EST
5:54:06
203
0
203 HH:6.
898DH Fast and lost Anneken Lemberg W EST
Toomas Laur M EST
Priit Evardi M EST
5:55:54
197
0
197 DH:1.
921DH PhDs Helle Hallik W EST
Antti Roose M EST
5:55:03
195
0
195 DH:2.
1049HH40 seiklusporr eliit Kaido Hallik M EST
Aivar Jõgiaas M EST
6:00:36
195
-1
194 HH:7. HH40:2.
1163DH Kivimäe käijad Liis Nemvalts W EST
Ain Nemvalts M EST
5:55:43
192
0
192 DH:3. Perekond:1.
1222DH Prügikala Ragnar Leimann M EST
Britt Jaaska W EST
5:53:05
189
0
189 DH:4.
1331DH40 Lynx-Lynx Elin Ilves W EST
Tõnu Ilves M EST
5:53:33
183
0
183 DH:5. DH40:1.
1493DD SK100 naised hoos Grete Gutman W EST
Piibe Tammemäe W EST
Sigrid Saluri W EST
5:54:52
179
0
179 DD:2.
1524DH Team FF Kristi Nigul W EST
Meelis Merenäkk M EST
5:50:57
178
0
178 DH:6.
1638DH40 Virmalised Anneli Rämmann W EST
Andrus Rämmann M EST
5:53:06
178
0
178 DH:7. DH40:2.
1743HH I am MT Mati Mägi M EST
Mart Vernik M EST
5:47:44
176
0
176 HH:8.
186DD Okaspäkad Anu Poopuu W EST
Mari Kaseväli W EST
5:46:41
175
0
175 DD:3.
19107HH Põhja-Tartu Marek Mäoma M EST
Revo Lumpre M EST
Tõnu Arrak M EST
5:36:15
172
0
172 HH:9.
2018DH KIIGEMÄE Merike Haugas W EST
Toomas Tammer M EST
5:54:42
170
0
170 DH:8.
2150HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa M EST
Toomas Eilat M EST
5:50:41
169
0
169 HH:10.
2234DH40 Rakvere Baseilo-Husqvarna team Heidi Sild W EST
Aleksander Pritsik M EST
6:03:37
171
-4
167 DH:9. DH40:3.
2336DH40 S.T. Siret Pärtel W EST
Toomas Aan M EST
5:43:42
166
0
166 DH:10. DH40:4.
2454HH40 KaMa Kalmet Kala M EST
Margus Kreinin M EST
5:45:24
162
0
162 HH:11. HH40:3.
2542HH Fratelli Team Hillar Saare M EST
Raivo Prants M EST
5:58:30
159
0
159 HH:12.
2648HH RSK Jõhvikas Karmo Kübarsepp M EST
Allan Roosimägi M EST
5:49:33
158
0
158 HH:13.
2723DH Sääsehirm Tarvo Jõeste M EST
Kati Kala W EST
5:43:06
156
0
156 DH:11.
2857HH40 Praali Allan Sülla M EST
Marti Ranne M EST
5:48:07
156
0
156 HH:14. HH40:4.
2952HH Vennad metsas Aare Aan M EST
Teet Aan M EST
5:48:08
154
0
154 HH:15.
3092DD Paras Pähkel II Katrin Kallisma-Saat W EST
Liina Silluste W EST
Karin Kallisma W EST
5:58:19
154
0
154 DD:4.
3129DH40 Aas-A-Roos Anneli Aas W EST
Aivar Meindok M EST
5:53:46
149
0
149 DH:12. DH40:5.
3214DD40 Rändajad Evelyn Himma W EST
Merike Mets W EST
5:43:26
147
0
147 DD:5. DD40:1.
3385HH Jüri ja Arvi Jüri Rokko M EST
Arvi Käärd M EST
6:01:53
149
-2
147 HH:16. VV55:1.
3484HH Festina Lente Peep Eomois M EST
Sulev Kuiv M EST
5:43:53
146
0
146 HH:17. VV55:2.
359DD40 EhEh Ehtel Taevere W EST
Eha Lehtoja W EST
5:58:25
146
0
146 DD:6. DD40:2.
3673DH40 Kulgejad 2 Inger Jalakas
Andrus Sipsaka
Liis Lille
5:31:27
145
0
145 DH:13. DH40:6.
3770DD Sulem Ene Sulg W EST
Marelle Sulg W EST
5:51:08
145
0
145 DD:7. Perekond:2.
3899DH Habemega Nali Katrin Karu W EST
Martin Piispea M EST
Jaanus Erm M EST
5:42:13
142
0
142 DH:14.
391DD Duubel Nele Taba W EST
Nele Marrandi W EST
5:51:11
142
0
142 DD:8.
4012DD40 Millimallikas Kadi Kuusk W EST
Anne-Ly Lään W EST
5:53:44
142
0
142 DD:9. DD40:3.
4191DD Niff-Naff-Nuff Anneli Pello W EST
Ingrid Piht W EST
Kärt Käärst W EST
5:37:10
139
0
139 DD:10.
4226DH Vana Hunt Tanel Mõttus M EST
Mirjam Nutov W EST
5:54:56
139
0
139 DH:15.
4316DD40 Suusahullud Made Vares W EST
Mari Punab W EST
6:04:39
142
-5
137 DD:11. DD40:4.
4458HH40 Punkt leitud Raul Sankovski M EST
Heldur-Valdek Seeder M EST
5:36:00
136
0
136 HH:18. HH40:5.
4561DH HP-Sport team Heiki Pajuste M EST
Helis Pajuste W EST
5:38:03
136
0
136 DH:16. Perekond:3.
465DH Möödalasukolmik Marju Villak W EST
Hannes Veide W EST
5:53:22
135
0
135 DH:17.
4760HH40 VS Silvar Savolainen M EST
Vallo Vardja M EST
5:57:07
135
0
135 HH:19. HH40:6.
4813DD40 No Drift Ellen Lembra W EST
Ülle Raudsepp W EST
5:43:33
134
0
134 DD:12. DD40:5.
49104DH40 Juhuslik Triiv Paavo Helde M EST
Küllike Rehe W EST
Vello Loorits M EST
5:49:04
134
0
134 DH:18. DH40:7.
5055HH40 Metsakolli sõbrad Jüri Kadaja M EST
Peep Elmeste M EST
5:54:31
134
0
134 HH:20. HH40:7.
5146HH Noor tammemets Ivo Tamm M EST
Alo Noormets M EST
5:52:23
132
0
132 HH:21.
5271DD Tiigrikiisud Ella Shved W EST
Tais Vakrõõm W EST
5:55:51
132
0
132 DD:13. Perekond:4.
534DD Metsakunnid Kristi Uudeberg W EST
Margit Antson W EST
5:53:22
131
0
131 DD:14.
5432DH40 MägeR Rene Käsik M EST
Riika Ploompuu W EST
5:32:41
130
0
130 DH:19. DH40:8.
5510DD40 HUNT Lea Tusis W EST
Elina Lasseron W EST
5:31:10
128
0
128 DD:15. DD40:6.
5656HH40 Novaator RSK Matis Märtson M EST
Villu Päärt M EST
5:52:22
126
0
126 HH:22. HH40:8.
5786DD TiiVik Virve Orav W EST
Tiiu Kaasik W EST
6:00:57
127
-1
126 DD:16. VV55:3.
5897HH AMI Andrei Dovbnja M EST
Mihkel Hein M EST
5:54:17
125
0
125 HH:23.
5972DH Varjo Vallo Varjo M EST
Anni Varjo W EST
5:35:50
124
0
124 DH:20. Perekond:5.
6069DH Setod Kaisa Raudkepp W EST
Einar Raudkepp M EST
4:40:09
123
0
123 DH:21. Perekond:6.
6147HH Novaator noored Oliver Kütt M EST
Kaarel Hendrik Zernant M EST
5:53:31
123
0
123 HH:24.
6266HH Orelid Helger Orel M EST
Randy Orel M EST
5:59:18
123
0
123 HH:25. Perekond:7.
6390DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsini W EST
Mari-Liis Valgeväli W EST
Kersti Peterson W EST
5:39:13
122
0
122 DD:17.
6428DH Vunder Hedi Vaikjärv W EST
Jörn Aadnevik M EST
5:26:51
120
0
120 DH:22.
6559HH40 Vanad Torisejad Hirvo Rannu M EST
Margus Marrandi M EST
5:02:39
119
0
119 HH:26. HH40:9.
66111DH Ohh ja Ahh matkal Tiit Vainura M EST
Karl-Martin Vainura M EST
Kristi Vainura W EST
5:13:33
116
0
116 DH:23. Perekond:8.
6720DH Nakd Bar Racing Merilin Väärtnõu W EST
Villu Uus M EST
5:49:42
116
0
116 DH:24.
6865HH Männikud Kert Männik M EST
Marko Männik M EST
5:59:56
116
0
116 HH:27. Perekond:9.
6968DH Regori Muks Kiur Erik Eensaar M EST
Teele Eensaar W EST
5:21:01
112
0
112 DH:25. Perekond:10.
7096DD40 Muhvi auto Terje Aloel W EST
Kristiina Ojamäe M EST
5:52:51
111
0
111 DD:18. DD40:7.
71103DH SKISPIRIT Kristel Laurson W EST
Maris Laurson M EST
Siim Saidla M EST
5:45:13
110
0
110 DH:26.
7239DH40 Waterword.ee Tiina Krutob W EST
Einari Talviste M EST
5:59:49
110
0
110 DH:27. DH40:9.
7330DH40 Ilves Evelin Vaik W EST
Mairold Vaik M EST
5:30:52
102
0
102 DH:28. DH40:10.
74118DH40 Zaffaari Reelika Marrandi W EST
Raiko Marrandi M EST
Rando Marrandi
5:29:12
101
0
101 DH:29. DH40:11. Perekond:11.
7595DD40 Matkavad Jõhvikad Kadre Maalma W EST
Piret Niglas W EST
5:35:17
101
0
101 DD:19. DD40:8.
76110DH KolmNurk Hugo Johannes Nurk M EST
Ave Nurk W EST
Andres Nurk M EST
5:40:02
100
0
100 DH:30. Perekond:12.
77102DH Põrsad kotis Jonne Rooma W EST
Mariethe-Piret Niglas W EST
Heigo Ers M EST
5:44:58
98
0
98 DH:31.
788DD TELH Tiia Laul W EST
Eve Hunt W EST
5:59:13
91
0
91 DD:20.
7917DD40 Virvatuled Virve Palu W EST
Anu Malts W EST
5:32:01
90
0
90 DD:21. DD40:9.
803DD LemGer Gerda Arr W EST
Lembe Lutterus W EST
5:52:29
89
0
89 DD:22.
8135DH40 Risti-rästi läbi metsa Piret Kreutzwald W EST
Raivo Kreutzwald M EST
5:39:35
87
0
87 DH:32. DH40:12.
8225DH Valusad Jalad Priit Rajamägi M EST
Siiri Rajamägi W EST
5:44:17
86
0
86 DH:33.
8394DD Ukerdajad Liili Vatsar W EST
Kätlin Veber W EST
Signe Pruul W EST
5:59:02
86
0
86 DD:23.
84109DH Kolm Kuuske Pearu Kuusk M EST
Külliki Kuusk W EST
Triin Kuusk W EST
5:58:53
84
0
84 DH:34. Perekond:13.
85101DH PIT Ilmar Kelder W EST
Tõnu Soodla M EST
5:14:06
79
0
79 DH:35.
8633DH40 Omas tempos Priit Roosnupp M EST
Moonika Roosnupp W EST
5:27:29
76
0
76 DH:36. DH40:13.
8719DH MOKA Team Monika Karmin W EST
Kalju Vaikjärv M EST
3:02:51
74
0
74 DH:37.
8862DD Järve seiklejad Merle Kruusamägi W EST
Greta-Maria Pisarev W EST
5:49:45
72
0
72 DD:24. Perekond:14.
8927DH VIIV Ivar Põri M EST
Victoria Vesmes W EST
5:31:27
69
0
69 DH:38.
9011DD40 MAIN Mare Kitsnik W EST
Ingrid Ranna W EST
3:38:27
61
0
61 DD:25. DD40:10.
9174HH Zurf Toomas Talumaa M EST
Siim Talumaa M EST
5:15:51
60
0
60 HH:28. Perekond:15.
-67DH Puhhi sõbrad Neeme Loorits M EST
5:59:33
209
0
Tühist.
-2DD Kino 0:00:00

EiStart
-15DD40 Saarepiigad 0:00:00

EiStart
-100DH Meredivisjon 0:00:00

EiStart
-37DH40 spordilinn 0:00:00

EiStart
-45HH Mustikale 0:00:00

EiStart
-106HH ELI 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com