XT Suverogain 20.08.2016
20.08.2016
Koolmajärve, Põlvamaa
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
RATTARADA
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1100ROHH Compressport bike Aivo Kaljumäe M EST
Martti Mikk M EST
2:59:53
206
0
206 ROHH:1.
298ROHH Värska Originaal Team Tanel Kalm M EST
Janoš Nikopensius M EST
Indrek Mahla M EST
3:14:07
215
-15
200 ROHH:2.
391RODH Kudre team Raul Kudre M EST
Ingrit Kala W EST
3:01:17
197
-2
195 RODH:1.
499ROHH Soosambla Suusaklubi Martti Parve M EST
Veiko Pak M EST
Raivo Erik M EST
2:58:49
191
0
191 ROHH:3.
593RODH KP Priit Poopuu M EST
Kaili Trossmann W EST
3:00:45
192
-1
191 RODH:2.
695RODH Suprema Adventure Team Rene Käsik M EST
Anu Poopuu W EST
Taavi Kainel M EST
2:59:24
189
0
189 RODH:3.
792RODH Mürts ja Kärts Sander Mirme M EST
Eleri Hirv W EST
2:57:18
184
0
184 RODH:4.
894RODH Twister Adventure Team Urmas Sassian M EST
Mattis Alliksoo M EST
Regina Kaal W EST
3:10:45
195
-11
184 RODH:5.
989RODD XT Sport Las Chicas Mari Kaseväli W EST
Doris Kudre W EST
3:01:20
174
-2
172 RODD:1.
1097ROHH Uskumatud poisid Vladimir Sidorov M EST
Igor Petrovitski M EST
3:00:22
149
-1
148 ROHH:4.
1196RODH Rattamatkajad Meelika Muiso W EST
Indrek Mossov M EST
2:53:29
145
0
145 RODH:6.
1264ROHH JÄLJEKÜTID MARGUS SASSIAN M EST
TAIVAR PIND M EST
KERT KREBETSK M EST
2:52:09
127
0
127 ROHH:5.
1390RODD Järve seiklejad Merle Kruusamägi W EST
Greta-Maria Pisarev W EST
2:55:58
101
0
101 RODD:2.
XT SUVEROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
167HH OK VÕRU Tarmo Siimsaare M EST
Tanel Mõttus M EST
3:51:02
202
0
202 HH:1.
261HH Õnnevalem Eduard Taivere M EST
Kaido Hallik M EST
3:59:06
197
0
197 HH:2.
359HH Team PostPal Mati Mägi M EST
Mart Vernik M EST
3:59:38
192
0
192 HH:3.
425DH Compressport Ragnar Leimann M EST
Britt Jaaska W EST
3:59:43
184
0
184 DH:1.
563HH Rebas-Tõttas Olavi Ottas M EST
Ando Rebassoo M EST
4:03:30
187
-4
183 HH:4.
662HH Mustikale Jürgen Arund M EST
Martin Rohtsalu M EST
3:57:44
181
0
181 HH:5.
771HH40 P&T Toomas Laur M EST
Priit Evardi M EST
3:43:51
179
0
179 HH:6. HH40:1.
873HH40 Libabundi Jälg Veikko Tamlak M EST
Mairolt Kakko M EST
3:59:07
176
0
176 HH:7. HH40:2.
966HH Seiklusporr Kristjan Karabelnik M EST
Aivar Jõgiaas M EST
4:01:11
175
-2
173 HH:8.
1046DH40 Rakvere Baseilo-Husqvarna team Aleksander Pritsik M EST
Heidi Sild W EST
3:57:26
169
0
169 DH:2. DH40:1.
1150DH40 Lynx-Lynx Elin Ilves W EST
Tõnu Ilves M EST
3:59:26
167
0
167 DH:3. DH40:2.
12107HH Lendorav Maido Kaljur M EST
Mati Preitof M EST
4:03:49
170
-4
166 HH:9. VV55:1.
1368HH 3000MW Stanislav Tolmachev M EST
Roland Truus M EST
3:54:06
162
0
162 HH:10.
1458HH Kiiret pole Alo Süvari M EST
Kaarel Julge M EST
3:56:10
160
0
160 HH:11.
1565HH NO NAME 02 Martin Murre M EST
Rainer Jõesaar M EST
Raido Laidla M EST
4:00:12
161
-1
160 HH:12.
1613DD SRD+ Maria Novokovich W EST
Yana Zuhova W EST
3:54:24
158
0
158 DD:1.
17102DH spordilinn Eduard Pukkonen M EST
Marje Viirmann W EST
3:48:55
156
0
156 DH:4. VV55:2.
1876DH kivimäe käijad Liis Nemvalts W EST
Ain Nemvalts M EST
4:02:06
159
-3
156 DH:5. Perekond:1.
1952DH40 Särje team Epp Käpa W EST
Meelis Mälberg M EST
4:06:54
163
-7
156 DH:6. DH40:3.
2060HH Konnanimi Heno Ivanov M EST
Kristo Tammeoja M EST
4:01:10
156
-2
154 HH:13.
2172HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann M EST
Tarmo Saare M EST
3:51:46
151
0
151 HH:14. HH40:3.
2270HH40 Okaskera Kalle Tammjärv M EST
Jüri Lember M EST
3:56:08
150
0
150 HH:15. HH40:4.
2374HH40 Vanad Torisejad Margus Marrandi M EST
Hirvo Rannu M EST
4:01:29
152
-2
150 HH:16. HH40:5.
24105HH TARE Tiit Tali M EST
Jaanus Reha M EST
3:59:23
149
0
149 HH:17. VV55:3.
2545DH40 S.T. Siret Pärtel W EST
Toomas Aan M EST
3:50:58
147
0
147 DH:7. DH40:4.
26101HH Jüri ja Arvi Jüri Rokko M EST
Arvi Käärd M EST
3:48:58
146
0
146 HH:18. VV55:4.
2754HH Vennad metsas Teet Aan M EST
Aare Aan M EST
3:56:44
146
0
146 HH:19.
2853HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa M EST
Rain Bõmberg M EST
Toomas Eilat M EST
3:59:55
145
0
145 HH:20.
2938DH Homme ka päev Sander Linnus M EST
Katrin Vinkel W EST
4:00:40
145
-1
144 DH:8.
3012DD Piip&Tuut Kristel Kõivo W EST
Jonne Rooma W EST
3:52:04
143
0
143 DD:2.
3181HH KaLa Lauri Ruberg M EST
Kalev Ruberg M EST
3:59:14
143
0
143 HH:21. Perekond:2.
3256HH Ilmäraeksimatud Lauri Juhan Liivamägi M EST
Kristjan Kannike M EST
3:50:08
142
0
142 HH:22.
3328DH Paras Pähkel Liina Silluste W EST
Karl Pehk M EST
3:45:06
137
0
137 DH:9.
3416DD40 Rändajad Merike Mets W EST
Evelyn Himma W EST
3:46:05
136
0
136 DD:3. DD40:1.
3555HH RSK Jõhvikas ELIIT Allan Roosimägi M EST
Karmo Kübarsepp M EST
3:46:10
136
0
136 HH:23.
3685DH Suvitajad Taivo Tali M EST
Tiina-Maria Tali W EST
4:00:02
137
-1
136 DH:10. Perekond:3.
3783DH Küpsiseussid Indrek Viikmaa M EST
Kristin Viikmaa W EST
3:42:06
134
0
134 DH:11. Perekond:4.
386DD Suusahullud Rahel Allas W EST
Siiri Rist W EST
3:45:52
133
0
133 DD:4.
3926DH Sääsehirm Tarvo Jõeste M EST
Merle Lilleoru W EST
3:57:34
133
0
133 DH:12.
4023DD40 Suusahullud I Made Vares W EST
Mari Punab W EST
4:06:10
140
-7
133 DD:5. DD40:2.
4140DH40 JOKA Möldrid Ülle Pellja W EST
Raivo Pellja M EST
3:57:39
132
0
132 DH:13. DH40:5.
4282DH Regori Muks Teele Eensaar M EST
Kiur Erik Eensaar M EST
Emil Eensaar M EST
3:48:09
129
0
129 DH:14. Perekond:5.
4320DD40 Vandersellid Airi Alnek W EST
Epp Voitka W EST
3:50:18
129
0
129 DD:6. DD40:3.
4433DH Teemast mööda Margus Parts M EST
Laidy Lainoja W EST
3:42:25
128
0
128 DH:15.
4577DH 2 Oravat Virve Orav W EST
Anneli Orav W EST
Alari Orav M EST
3:54:54
125
0
125 DH:16. Perekond:6.
4641DH40 Leitud! Maris Roosipuu W EST
Aivar Meindok M EST
3:44:47
124
0
124 DH:17. DH40:6.
4778HH R-komando Raivo Saame M EST
Rasmus Saame M EST
3:56:33
123
0
123 HH:24. Perekond:7.
489DD Rabakanad Katrin Varik W EST
Maris Freudenthal W EST
3:48:38
122
0
122 DD:7.
4911DD Maitliis Mari-Liis Kaljur W EST
Thea Kaljur W EST
Marje Zernant W EST
3:52:48
120
0
120 DD:8.
5021DD40 Hunt Lea Tusis W EST
Elina Lasseron W EST
3:41:04
119
0
119 DD:9. DD40:4.
5149DH40 Juhuslik Triiv Paavo Helde M EST
Küllike Rehe W EST
3:51:03
119
0
119 DH:18. DH40:7.
523DD Niff-Naff-Nuff Anneli Pello W EST
Monika Vehlmann W EST
Ingrid Piht W EST
3:48:48
113
0
113 DD:10.
5375HH40 Metsakolli sõbrad Jüri Kadaja M EST
Peep Elmeste M EST
3:58:14
113
0
113 HH:25. HH40:6.
544DD HP-Sport team Plus Elina-Emiilie Leht W EST
Helis Pajuste W EST
3:48:32
112
0
112 DD:11.
55106HH Geo80 Jaak Jaagus M EST
Jüri Roosaare W EST
3:59:53
110
0
110 HH:26. VV55:5.
5642DH40 Vahet pole Marika Tammjärv W EST
Liina Krüünvald-Jaarman W EST
Kalle Jaarman M EST
3:46:14
108
0
108 DH:19. DH40:8.
5751DH40 Kolmekesi Anu Malts W EST
Arvo Raja M EST
Kai Treier W EST
3:52:12
108
0
108 DH:20. DH40:9.
5839DH Xdream MM Mirjam Almre W EST
Mikk Kadak M EST
3:47:42
107
0
107 DH:21.
5924DD40 EhEh Eha Lehtoja M EST
Ehtel Taevere W EST
4:12:00
116
-13
103 DD:12. DD40:5.
60103DD Võrgud välja Anne Arold W EST
Ene Ehrenpreis W EST
3:33:06
102
0
102 DD:13. VV55:6.
6118DD40 XTsport IDA Daisy Kroon W EST
Kaja Jõemets W EST
3:33:11
102
0
102 DD:14. DD40:6.
6269HH40 Novaator RSK Matis Märtson M EST
Villu Päärt M EST
3:54:34
99
0
99 HH:27. HH40:7.
6384DH Mahlad väljas Sigrit Mahla W EST
Mihkel Mahla M EST
3:49:32
98
0
98 DH:22. Perekond:8.
6422DD40 Kondajad Kersti Rahnel W EST
Raili Nugin W EST
Piret Uurimäe W EST
3:51:11
98
0
98 DD:15. DD40:7.
6543DH40 Omas Tempos Priit Roosnupp M EST
Moonika Roosnupp W EST
3:50:45
95
0
95 DH:23. DH40:10.
6615DD Hülgekütid Kristiina Lind W EST
Imbi Hoop W EST
4:05:50
100
-6
94 DD:16.
671DD Turboparmud Ülle Lobjakas W EST
Kristi Luigelaht W EST
Kadi Taalberg W EST
3:42:47
93
0
93 DD:17.
6814DD Metsakunnid Kristi Uudeberg W EST
Tuuli Uudeberg W EST
Kärt Aavel W EST
3:54:02
92
0
92 DD:18.
697DD Leekiv Apelsin Mari-Liis Valgeväli W EST
Kaie Kõrtsini W EST
3:42:40
91
0
91 DD:19.
7037DH Teod Katri Enno W EST
Sven-Erik Enno M EST
Anneli Hirv W EST
3:44:19
91
0
91 DH:24.
7131DH SkiSpirit Tuuli Rekkaro W EST
Siim Saidla M EST
Harry Tuul M EST
3:51:46
91
0
91 DH:25.
7229DH Vunder Hedi Vaikjärv W EST
Jörn Aadnevik M EST
3:50:41
87
0
87 DH:26.
7336DH Dream team Veiko Busch M EST
Asti Piron W EST
3:38:36
85
0
85 DH:27.
7417DD40 NIPERNAADID Malle Viilma W EST
Ivi Õunapuu W EST
3:54:05
82
0
82 DD:20. DD40:8.
7534DH Kuku võI pikali Mari Arold W EST
Craig Scott M EST
3:50:18
81
0
81 DH:28.
7679DH HP-Sport team Heiki Pajuste M EST
Heleri Pajuste W EST
3:48:23
80
0
80 DH:29. Perekond:9.
77108HH JK HERMES ARVO SOOSALU M EST
JAAN VEHLMANN M EST
3:44:21
73
0
73 HH:28. VV55:7.
7888DD Naksitrallid Stella Laansoo W EST
Laura Rohtmets W EST
3:54:14
72
0
72 DD:21. Perekond:10.
7930DH NURR Gerda Arr W EST
Alar Ojamets M EST
3:41:40
69
0
69 DH:30.
805DD Ulguv susi Eve Hunt W EST
Tiia Laul W EST
3:35:57
68
0
68 DD:22.
8186HH Matkasellid Aivar Leht M EST
Peeter August Leht M EST
Rasmus Romeo Truuver M EST
3:45:47
66
0
66 HH:29. Perekond:11.
822DD Tõttajad Gleneric Kokk W EST
Imbi Soome W EST
Aleks Kokk EST
Gregor Kokk EST
4:01:39
67
-2
65 DD:23.
8387DH SLT Poopuud Siiri Poopuu W EST
Timo Poopuu M EST
Lilian Poopuu W EST
3:47:15
46
0
46 DH:31. Perekond:12.
848DD SkiSpirit NAISED Birgit Rootsi W EST
Heidi Toome W EST
3:45:40
40
0
40 DD:24.
-57HH MÜRSK Märt Roosaare M EST
Siim Klais M EST
15:53:55
44
0
HILINES
-35DH Fujitsu High Power Ain Fjodorov M EST
3:53:24
214
0
VA
-10DD Koopaorav 0:00:00

EiStart
-19DD40 Proov 0:00:00

EiStart
-27DH GO Salva Travel 0:00:00

EiStart
-32DH Pihlakad.eu 0:00:00

EiStart
-44DH40 ERMV 0:00:00

EiStart
-47DH40 Kollased botased 0:00:00

EiStart
-48DH40 Virmalised 0:00:00

EiStart
-80HH NCS 0:00:00

EiStart
-104HH Festina Lente 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com