XT Suverogain 11.08.2018
11.08.2018
Meenikunno
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT SUVEROGAIN RATAS
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1112ROHH Nordwood Martti Mikk
Aivo Kaljumäe
3:06:27
237
-7
230 ROHH:1.
2111ROHH Viljandi Tööjõureservid Alari Viitmaa
Raul Viitmaa
2:55:37
218
0
218 ROHH:2.
3103ROHH Värska Originaal Indrek Mahla
Tanel Kalm
Janoš Nikopensius
3:00:43
216
-1
215 ROHH:3.
4115ROHH ACE Action Plan B Karli Lambot
Lauri Beilmann
Timo Suppi
2:57:40
206
0
206 ROHH:4.
5106ROHH Twister Adventure Team Erki Erm
Urmas Sassian
2:59:38
201
0
201 ROHH:5.
6104ROHH Rae Rebijad Tõnu Tänav
3:03:05
205
-4
201 ROHH:6.
7101ROHH BGM Ragnar Lepp
Indrek Müürsep
2:54:15
197
0
197 ROHH:7.
8136ROHH Datafox Marko Külaots
3:01:02
199
-2
197 ROHH:8.
9102ROHH Enimal Idnrek Reitsak
Kristian Esula
3:04:06
195
-5
190 ROHH:9.
10108ROHH Porter Racing Priit Grünberg
Lauri Lepalaan
2:55:26
186
0
186 ROHH:10.
11113ROHH HMV Kuld Magnar Alev
3:00:04
184
-1
183 ROHH:11.
12139ROHH Fenomen Veiko Kook
3:00:16
180
-1
179 ROHH:12.
13109ROHH Itimehed Keio Kraaner
Erkki Vähi
2:57:46
174
0
174 ROHH:13.
14105ROHH  jalalabad Aldo Mett
3:00:02
171
-1
170 ROHH:14.
1599RODH Aa Tatjana Kadak
Siim Kadak
3:03:33
168
-4
164 RODH:1.
1698RODH KP Kaili Trossmann
Priit Poopuu
3:11:44
176
-12
164 RODH:2.
1796RODD Adrenalistid Regina Kaal
Katrin Oolmets
2:58:18
156
0
156 RODD:1.
18114ROHH Säga Alo Süvari
Ott Süvari
Uku Süvari
2:57:25
144
0
144 ROHH:15.
19110ROHH Viimaseks ei jää! Hendrik Mikk
Raivo Pöhönen
2:56:51
136
0
136 ROHH:16.
20138ROHH Haaslava MTB Martin Mikk-Kirsme
Aaron Mikk-Kirsme
2:59:47
134
0
134 ROHH:17.
2197RODD Solo Mio Maigi Mäela
3:00:01
116
-1
115 RODD:2.
2247ROHH Siili Tiim Sten Talumaa
Toomas Talumaa
2:59:07
106
0
106 ROHH:18.
2395RODD XT Sport IDA Daisy Kroon
Kaja Jõemets
2:45:30
89
0
89 RODD:3.
2412RODD Twister Female Maret Hallikma
Marge Erm
2:58:57
88
0
88 RODD:4.
25107ROHH Käbimees ja ussikene Dmitri Zutskov
Tihon Zutskov
3:01:21
89
-2
87 ROHH:19.
26140ROHH Kokk Alex Kokk
Glen Erik Kokk
3:02:46
82
-3
79 ROHH:20.
-66ROHH Jõhvika Mehed 0:00:00

EiStart
-100ROHH Omadega metsas 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
185HH40 Õnnevalem seeniorid Eduard Taivere
Kaido Hallik
3:55:24
225
0
225 HH:1. HH40:1.
276HH Õnnevalem Ain Fjodorov
Sander Mirme
4:02:02
225
-3
222 HH:2.
379HH40 KESET LOOJANGUT Heno Ivanov
Raul Kangur
3:58:09
212
0
212 HH:3. HH40:2.
452DH40 HM Merike Vanjuk
Heiti Hallikma
3:57:09
210
0
210 DH:1. DH40:1.
525DH SK ESTO Viivi-Anne Soots
Toomas Marrandi
3:48:43
208
0
208 DH:2.
650DH40 Well Imbi Soome
Neeme Loorits
3:59:43
206
0
206 DH:3. DH40:2.
724DH aegluubid Ragnar Leimann
Britt Jaaska
3:59:46
206
0
206 DH:4.
856DH40 La Forza Anneken Lemberg
Priit Evardi
3:59:37
203
0
203 DH:5. DH40:3.
953DH40 AMPAP Anu Poopuu
Meelis Merenäkk
3:58:36
201
0
201 DH:6. DH40:4.
1033DH HoneyPower Jano Järvelaid
Andra Puusepp
3:55:37
200
0
200 DH:7.
11133HH KaMa2 Madis Osjamets
Lauri Sõõro
Kaido Lepik
3:57:56
200
0
200 HH:4.
1277HH Lonkav Ivo Ivo Miller
Mairo Kirss
3:53:55
193
0
193 HH:5.
1378HH40 KARVAJALAD Reigo Lehtla
Alexander Khalyapin
3:58:40
192
0
192 HH:6. HH40:3.
1436DH Möbiuse sokid Helle Hallik
Taavi Dovnar
3:55:57
191
0
191 DH:8.
1565HH Forest Mati Preitof
Maido Kaljur
3:56:39
189
0
189 HH:7. VV55HH:1.
1646DH40 Paat Margus Klementsov
Heidi Sild
4:02:46
192
-3
189 DH:9. DH40:5.
1762HH STIHL Adventure Team Peep Teppo
Mart Kelk
3:55:27
188
0
188 HH:8.
1858DH40 Umbe Täpsed! Triinu Jaaniste
Mart Koppel
4:02:00
189
-3
186 DH:10. DH40:6.
1942DH40  Inlook Color - meie värvime Katrin Kala
Margus Parts
3:54:27
184
0
184 DH:11. DH40:7.
2086HH40 Rebasejahtijad Andres Viira
Kalle Kuusik
3:58:32
184
0
184 HH:9. HH40:4.
2167HH SK100 Taliujujad Raido Raidla
Olavi Ottas
3:57:05
183
0
183 HH:10.
2221DH Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
3:51:01
182
0
182 DH:12.
2383HH40 Libahunt Veikko Tamlak
Mairot Kakko
4:00:42
183
-1
182 HH:11. HH40:5.
24119DH Lennuakadeemia Viiu Juurik
Rene Käsik
Roland Truus
3:56:08
176
0
176 DH:13.
2563HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa
Toomas Eilat
3:50:11
174
0
174 HH:12.
2619DD40 Vandersellid Epp Voitka
Airi Alnek
3:57:42
172
0
172 DD:1. DD40:1.
2764HH IMO Oleg Koshik
Hendrik Vija
3:59:31
172
0
172 HH:13.
2814DD40 Rändajad Evelyn Himma
Merike Mets
3:48:13
170
0
170 DD:2. DD40:2.
2940DH happyfeet Riivo Kiljak
Merili Palu
3:56:38
169
0
169 DH:14.
30130DH40 Okaskera Marika Tammjärv
Kalle Tammjärv
Jüri Lember
3:52:34
168
0
168 DH:15. DH40:8.
3172HH Kännimäbi Janek Kähr
Vallo Männiste
3:53:57
168
0
168 HH:14.
3260DH40 Lynx-Lynx Tõnu Ilves
Elin Ilves
3:55:28
164
0
164 DH:16. DH40:9.
33116DD Mütokondrid Teele Eensaar
Kersti Jääger
Kristiina Rull
3:58:26
164
0
164 DD:3.
3484HH40 Mongolian Adventure Team Hirvo Rannu
Margus Marrandi
3:55:09
163
0
163 HH:15. HH40:6.
3561DH40 4L Lauri Leppik
Lea Leppik
3:49:29
162
0
162 DH:17. DH40:10.
363DD Femme Müttale Meelika Muiso
Karin Paloots
3:56:30
162
0
162 DD:4.
3731DH SRE Margus Lehtme
Zaira Sorokina
Johan Kütt
4:02:20
165
-3
162 DH:18.
3875HH Jüri ja Arvi Jüri Rokko
Arvi Käärd
3:44:59
161
0
161 HH:16. VV55HH:2.
3981HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann
Tarmo Saare
3:54:56
160
0
160 HH:17. HH40:7.
4089HH40 Tiksoja PG Kuno Kurg
Paul Lumi
4:07:44
167
-8
159 HH:18. HH40:8.
4159DH40 Virmalised Andrus Rämmann
Anneli Rämmann
3:48:40
158
0
158 DH:19. DH40:11.
4251DH40 TEAM TILDA Einar Luup
Päivi Kärkkäinen
3:54:53
158
0
158 DH:20. DH40:12.
4335DH Vabalt Mai Viirmann
Jaan Viirmann
3:50:15
156
0
156 DH:21. PEREKOND:1.
4468HH AAN Aare Aan
Teet Aan
4:02:34
159
-3
156 HH:19.
4548DH40 Sääsehirm Tarvo Jõeste
Merle Lilleoru
3:58:37
152
0
152 DH:22. DH40:13.
4693NOORED VõsaIlvesed Bert Joosep Panker
Brigitte Panker
3:57:36
151
0
151 NOORED:1.
4788HH40 SAQSC Tarmo Alasoo
Raini Valgma
3:58:41
148
0
148 HH:20. HH40:9.
4815DD40 Ehtel & Riika Ethel Taevere
Riika Ploompuu
3:49:14
147
0
147 DD:5. DD40:3.
4944DH40 Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
4:03:48
147
-4
143 DH:23. DH40:14.
5055DH40 Rabasellid Raivo Panker
Rutti Räbovoitra
4:01:23
144
-2
142 DH:24. DH40:15.
5117DD40 HUNT Elina Lasseron
Lea Tusis
3:43:51
141
0
141 DD:6. DD40:4.
5211DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
3:48:46
141
0
141 DD:7. DD40:5.
5328DH Siilihunt Tiia Toming
Sander Schmidt
3:55:41
139
0
139 DH:25.
548DD Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
3:50:16
138
0
138 DD:8.
5518DD40 M&M Made Vares
Mari Punab
3:58:19
138
0
138 DD:9. DD40:6.
5691NOORED HP sport team ananassisõbrad Helena Zvorovski
Tõnis Ustav
3:57:18
137
0
137 NOORED:2.
57117DD Maitliis Heisi Väljak
Maie Tali
Mari-Liis Kaljur
3:58:41
137
0
137 DD:10.
584DD HP-Sport team Plus Helis Pajuste
Heleri Pajuste
3:42:37
136
0
136 DD:11.
5957DH40 Langer ja Laur Stella Langer
Toomas Laur
3:53:17
132
0
132 DH:26. DH40:16.
6029DH Plätud Silver Kangur
Liisi Kangur
3:53:59
132
0
132 DH:27.
61127DH Õed Tihedad ja mehed Kairi Luigelaht-Teder
Lauri Teder
Kristi Luigelaht
Tiit Karu
3:51:34
131
0
131 DH:28.
6237DH Mahlad Väljas Mikhkel Mahla
Sigrit Mahla
3:43:36
130
0
130 DH:29. PEREKOND:2.
636DD Nobejalaga metsas Mare Niitsoo
Anu Malts
3:52:39
128
0
128 DD:12. VV55DD:1.
6471HH SK XDREAM Mikk Kadak
Meelis Kadak
4:02:54
131
-3
128 HH:21.
65124DH Skispirit 1 Siim Saidla
Priit Potter
Tuuli Rekkaro
Aivar Rahno
3:56:19
127
0
127 DH:30.
6654DH40 Naabrid Sulev Kuiv
Krista Raid
3:50:29
126
0
126 DH:31. DH40:17.
67123DH Maru Sanna Lindeberg
Kert Lindeberg
Hanna Lindeberg
3:50:51
125
0
125 DH:32. PEREKOND:3.
68132HH Running Faggots Allar Ninn
Aiko Aigro
Märten Mõttus
3:53:48
123
0
123 HH:22.
6934DH Tiganikud Kaarerl Tiganik
Liisa Tiganik
3:59:08
121
0
121 DH:33. PEREKOND:4.
70125DH Age 19! Kirke Lepik
Karl Robert Kuum
Age Kannumäe
3:49:34
116
0
116 DH:34.
71128DH Bonne nuit Eliisa Saksing
Eegi Saksing-Berruet
Patric Berruet
3:50:25
114
0
114 DH:35.
7222DH Laurid Elisabeth Lauri
Ago Lauri
3:50:36
114
0
114 DH:36. PEREKOND:5.
7387HH40 Rahva SK Villu Päärt
Matis Märtson
3:37:11
113
0
113 HH:23. HH40:10.
7443DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
3:47:25
112
0
112 DH:37. DH40:18.
7539DH No Drift Sander Lembra
Laura Vill
3:54:17
112
0
112 DH:38.
7630DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
4:07:48
117
-8
109 DH:39.
7716DD40 Matkajad Kristi Vaigro
Ethel Madalik
Marlen Valgma
3:57:39
98
0
98 DD:13. DD40:7.
7841DH Cyber Piret Freudenthal
Margus Freudenthal
3:56:43
94
0
94 DH:40.
79134DH Elu on lill Sixten Suppi
Katre Lambot
Krista Suppi
3:33:04
89
0
89 DH:41.
8027DH AASSAA Anneli Aas
Sander Saaring
3:18:12
88
0
88 DH:42. PEREKOND:6.
8126DH HP-Sport team Helena Pajuste
Heiki Pajuste
3:49:10
88
0
88 DH:43. PEREKOND:7.
8290NOORED Seiklussellid Mihkel Tali
Markus Kaljur
3:25:01
79
0
79 NOORED:3.
8323DH Uitajad Ahto Karu
Anu Pallon
3:29:53
78
0
78 DH:44. VV55DH:1.
84129DH Väike pätt Taimo Kolsar
Triinu Pohla
Kairit Kolsar
Sienna Roose
3:51:56
73
0
73 DH:45.
85122DH Põdrad seltsilisega Kaido Põder
Airi-Anu Mugur
Anette Põder
4:10:36
80
-11
69 DH:46. PEREKOND:8.
8694NOORED XTSport noored Kätlin Toom
Ardo Toom
4:06:04
71
-7
64 NOORED:4.
87121DH Sabinasüda ja võlunool Timo Poopuu
Siiri Poopuu
Lilian Poopuu
3:41:39
58
0
58 DH:47. PEREKOND:9.
885DD Skispirit 2 Heidi Toome
Birgit Rootsi
3:29:26
51
0
51 DD:14.
8938DH XT Sport PERE Kirstin Põld
Andrus Toom
4:28:09
47
-29
18 DH:48. PEREKOND:10.
-80HH40 Metsakolli sõbrad Jüri Kadaja
3:51:05
160
0
VA
-70HH Õuesõpe Meelis Muhk
3:58:57
160
0
VA
-1DD Vanad Viisud 0:00:00

EiStart
-2DD Visad vanurid 0:00:00

EiStart
-7DD Peatu rabas 0:00:00

EiStart
-9DD40 Reeda Tuules 0:00:00

EiStart
-10DD40 Jaanuarimutid 0:00:00

EiStart
-13DD40 Saarepiigad 0:00:00

EiStart
-20DD40 Võrgud Välja 0:00:00

EiStart
-32DH Konstruktiivsed lobisejad 0:00:00

EiStart
-45DH40 Kolm präänikut 0:00:00

EiStart
-49DH40 Anna Minna! 0:00:00

EiStart
-69HH Torevanad 0:00:00

EiStart
-73HH Rakvere Baseilo-Husqvarna team 0:00:00

EiStart
-74HH Mustikale 0:00:00

EiStart
-82HH40 KIKSTU 0:00:00

EiStart
-92NOORED Noored Libahundid 0:00:00

EiStart
-118DD Asimuut 0:00:00

EiStart
-120DH Kolm Oravat 0:00:00

EiStart
-126DH Jalgpallur, kunstnik ja teised 0:00:00

EiStart
-131HH Kolm Tala 0:00:00

EiStart
-135HH Adojaan 0:00:00

EiStart
-137DD Viimased ei jää 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com