XT Suverogain 17.08.2019
17.08.2019
Mooste
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT SUVEROGAIN RATAS
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
190ROHH Enimal Indrek Reitsak
2:59:42
195
0
195 ROHH:1.
2109ROHH Värska Originaal Tanel Kalm
Janoš Nikopensius
Indrek Mahla
2:59:26
194
0
194 ROHH:2.
383RODD Linnaorienteerumine.ee Piibe Tammemäe
Mari Linnus
2:56:22
191
0
191 RODD:1.
492ROHH Margus Margus Venelaine
3:01:38
193
-2
191 ROHH:3.
588ROHH ACE Action Plan B Karli Lambot
Timo Suppi
3:01:02
190
-2
188 ROHH:4.
693ROHH Metsatuka Dünamo Janar Mees
2:59:12
187
0
187 ROHH:5.
7113ROHH Twister Myracarud Heiti Hallikma
Erki Erm
2:56:40
185
0
185 ROHH:6.
894ROHH MM Mait Mändmets
3:01:57
186
-2
184 ROHH:7.
986RODH Twister sega Urmas Sassian
Marge Erm
3:06:43
181
-7
174 RODH:1.
1096ROHH BGM Ragnar Lepp
Indrek Müürsep
3:09:16
181
-10
171 ROHH:8.
11150ROHH Haaslava MTB Diimar Tarajev
Rein Mölder
3:08:54
174
-9
165 ROHH:9.
1285RODH KP Kaili Trossmann
Priit Poopuu
2:57:54
161
0
161 RODH:2.
1391ROHH RO Raul Olesk
3:00:04
162
-1
161 ROHH:10.
14108RODH Lennuakadeemia Viiu Käsik
Rene Käsik
Roland Truus
2:59:22
159
0
159 RODH:3.
1584RODH Rogaini Rihod Raivo Pöhönen
Karolin Illus
Hendrik Mikk
2:58:09
158
0
158 RODH:4.
16116ROHH HMV Puhvet Magnar Alev
3:01:27
157
-2
155 ROHH:11.
1781RODD Kobe kodar Marje Venelaine
Tiina Kriisa
2:56:14
151
0
151 RODD:2.
18152ROHH Helar Helar Kriisa
2:54:33
144
0
144 ROHH:12.
19115RODH Pussertosser Peep Teppo
Eliisa Saksing
2:57:23
139
0
139 RODH:5.
2095ROHH Haanja rattaklubi Kristo Hütt
Villu Serv
2:57:40
134
0
134 ROHH:13.
2177ROHH Jalalabad Aldo Mett
2:56:18
133
0
133 ROHH:14.
22114ROHH Fratelli Team Raivo Prants
2:54:44
132
0
132 ROHH:15.
2387RODH K&M Maigi Mäela
Karel Markus Kähr
3:02:16
86
-3
83 RODH:6.
2482RODD XTSport Ida Daisy Kroon
Kaja Jõemets
2:48:49
78
0
78 RODD:3.
2597ROHH Käriste Paul Poopuu
Timo Poopuu
2:54:31
46
0
46 ROHH:16.
-89ROHH Omadega metsas 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
174HH40 Õnnevalem seeniorid Kaido Hallik
Eduard Taivere
4:00:00
212
0
212 HH:1. HH40:1.
265HH Õnnevalem Ain Fjodorov
Sandre Mirme
4:01:42
210
-2
208 HH:2.
360HH Kännimäbi Martin Simpson
Janek Kähr
3:26:59
202
0
202 HH:3.
466HH Viimase minuti tramm Mati Mägi
Madis Osjamets
3:42:11
202
0
202 HH:4.
541DH väsimatud Raio Piiroja
Anu Piiroja
3:45:25
202
0
202 DH:1.
669HH40 KARVAJALAD Alexander Tonis
Alexander Khalyapin
3:54:37
202
0
202 HH:5. HH40:2.
747DH40 Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
3:56:06
193
0
193 DH:2. DH40:1.
870HH40 KESET LOOJANGUT Mart Koppel
Raul Kangur
3:58:23
193
0
193 HH:6. HH40:3.
973HH40 Rae Rebijad Tõnu Tänav
Erik Keerberg
3:58:11
191
0
191 HH:7. HH40:4.
1055DH40 Lynx-Lynx Tõnu Ilves
Elin Ilves
3:45:46
189
0
189 DH:3. DH40:2.
1171HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann
Jürgen Põldma
3:55:06
189
0
189 HH:8. HH40:5.
1249DH40 Paat Heidi Sild
Margus Klementsov
3:58:54
189
0
189 DH:4. DH40:3.
135DD Turbo tammed Liisi Viljalo
Maris Terno
3:52:34
187
0
187 DD:1.
14155HH Gäng Aleksander Pritsik
Jaak Väärsi
3:55:37
187
0
187 HH:9. VV55HH:1.
1544DH40 Fujitsu- Less is more Anneken Lemberg
Priit Evardi
3:50:28
186
0
186 DH:5. DH40:4.
1661HH Sneaky Kamikaze Pilots Toomas Eilat
Ülar Aasa
3:58:44
186
0
186 HH:10.
1754DH40 Kombass Anu Poopuu
Meelis Merenäkk
3:50:10
185
0
185 DH:6. DH40:5.
1859HH Forest Maido Kaljur
Tiit Tali
3:58:09
185
0
185 HH:11. VV55HH:2.
1934DH Champignons Maria Cherkasskaya
Anton Pakkonen
3:53:46
184
0
184 DH:7.
2063HH40 DATAFOX Gert Müürsepp
Marko Külaots
3:22:40
181
0
181 HH:12. HH40:6.
2136DH Lendorav Mati Preitof
Marje Viirmann
3:58:39
180
0
180 DH:8. VV55DH:1.
22102DH Langer ja Laur Stella Langer Laur
Toomas Laur
Mattias Aurelius Pedak
3:51:35
178
0
178 DH:9. PEREKOND:1.
2364HH MI Team Ivo Miller
Mairo Kirss
3:39:40
177
0
177 HH:13.
2417DD40 Rändajad Evelyn Himma
Merike Mets
3:51:38
177
0
177 DD:2. DD40:1.
2557HH Double Trouble Koit Kolsar
Samuel Kolsar
3:39:07
176
0
176 HH:14. PEREKOND:2.
26158HH Mongolian Adventure Team Raiko Marrandi
Margus Marrandi
3:39:34
175
0
175 HH:15.
2722DD40 Loterii Helina Kolsar
Külli Leiger
3:46:48
173
0
173 DD:3. DD40:2.
2858HH Aan Aare Aan
Teet Aan
3:52:23
173
0
173 HH:16.
298DD  Muhu1 Kersti Jääger
Merili Palu
3:55:25
172
0
172 DD:4.
3030DH Vabalt Jaan Viirmann
Mai Viirmann
3:49:54
171
0
171 DH:10. PEREKOND:3.
3172HH40 Metsakolli sõbrad Jüri Kadaja
Indrek Viikmaa
3:55:20
171
0
171 HH:17. HH40:7.
3218DD40 Vandersellid Epp Voitka
Airi Alnek
3:53:21
170
0
170 DD:5. DD40:3.
3321DD40 M&M Made Vares
Mari Punab
3:58:15
169
0
169 DD:6. DD40:4.
3433DH Vöötorav Markus Puusepp
Rahel Allas
3:10:31
167
0
167 DH:11.
3568HH Jüri ja Arvi Jüri Rokko
Arvi Käärd
3:49:28
167
0
167 HH:18. VV55HH:3.
3678HH40 Libahunt Veikko Tamlak
Armo Hiie
3:55:08
167
0
167 HH:19. HH40:8.
374DD Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
4:00:48
166
-1
165 DD:7.
38151DH Rahvatantsijad Madli-Johanna Maidla
Kristiina Laht
Mirko Adari
Raul Adari
3:45:09
164
0
164 DH:12.
3946DH40  Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
3:54:50
164
0
164 DH:13. DH40:6.
4042DH Turistas Meelis Mark
Kristiina Mark
3:59:07
164
0
164 DH:14.
4113DD40 m.i.m.s. Merle Lilleoru
Imbi Soome
3:59:48
163
0
163 DD:8. DD40:5.
4256DH40 Karupojad Kristi Luigelaht
Tiit Karu
3:47:57
162
0
162 DH:15. DH40:7.
4367HH IMO Oleg Koshik
Hendrik Vija
3:51:21
160
0
160 HH:20.
4416DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
3:54:44
159
0
159 DD:9. DD40:6.
4551DH40 Twister Adventure Helen Jürjo
Sven Liivand
3:47:32
158
0
158 DH:16. DH40:8.
4623DD40 Kim-sen Kadri Kimsen
Kaire Kimsen
3:48:38
158
0
158 DD:10. DD40:7.
47153HH SAQ SC Raini Valgma
Tarmo Alasoo
4:00:37
158
-1
157 HH:21.
4880NOORED Seiklussellid Kurmet Kutti
Markus Kaljur
3:22:34
156
0
156 NOORED:1.
4945DH40  Inlook Color - meie värvime Margus Parts
Katrin Parts
3:46:51
156
0
156 DH:17. DH40:9.
50104HH Skispirit 1 Siim Saidla
Priit Potter
Harry Tuul
3:55:31
155
0
155 HH:22.
517DD Kaks musketäri Sofia Zdobnõh
Triin Johanson
3:49:32
154
0
154 DD:11.
5238DH Möbiuse sokid Helle Hallik
Taavi Dovnar
3:54:41
151
0
151 DH:18.
5325DH HP-Sport team Heleri Pajuste
Heiki Pajuste
3:52:58
150
0
150 DH:19. PEREKOND:4.
5450DD40 Reeda Tuules Kadi Taalberg
Reeda Tuula-Fjodorov
3:57:15
148
0
148 DD:12. DD40:8.
5528DH Millal koju jõuame? Alan Vask
Merlin Vask
4:11:32
160
-12
148 DH:20.
5662HH Tuks Sven Kadaste
Tõnis Ustav
3:52:14
145
0
145 HH:23.
5719DD40 Albert Terje Aloel
Diana Dukan
3:56:58
144
0
144 DD:13. DD40:9.
58106NOORED KEL-L Mihkel Tali
Kardo Kutti
Laura-Liis Kaljur
3:39:24
143
0
143 NOORED:2.
5910DD Saturn V Mari Allik
Karin Pai
3:50:04
143
0
143 DD:14.
60103DH Elu on lill Katre Lambot
Krista Suppi
Sixten Suppi
3:48:36
142
0
142 DH:21.
6115DD40 mine metsa Ülle Lobjakas
Anu Oras
3:52:31
142
0
142 DD:15. DD40:10.
62112DD 2 Oravat Anneli Orav
Virve Orav
3:53:47
141
0
141 DD:16. PEREKOND:5.
6340DH MM Mari Hubel
Markko Sinkkonen
3:43:00
138
0
138 DH:22.
6448DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
3:48:00
138
0
138 DH:23. DH40:10.
6520DD40 Puus ja põlv Esta Tamm
Tiina Kartau
3:50:24
137
0
137 DD:17. DD40:11.
666DD Karud saavad aru Triin Pohla
Kairit Kolsar
4:00:07
138
-1
137 DD:18.
6714DD40 Matkajad Katriin Alasoo
Helen Kalberg
Marleen Valgma
3:54:48
136
0
136 DD:19. DD40:12.
68100DH Lindebergid Sanna Lindeberg
Kert Lindeberg
Hanna Lindeberg
3:57:03
132
0
132 DH:24. PEREKOND:6.
69156DH Viimane Minut Piret Enrenpreis
Andres Enrenpreis
3:58:20
132
0
132 DH:25.
7052DH40 Krokodill Maire Kivimurd
Aleksander Parnabas
3:50:23
131
0
131 DH:26. DH40:11.
7126DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
3:38:53
129
0
129 DH:27.
7224DD AASSAA Annika Saaring
Anneli Aas
3:55:13
129
0
129 DD:20. PEREKOND:7.
739DD No Drift Ellen Lembra
Ülle Raudsepp
3:50:51
128
0
128 DD:21. VV55DD:1.
7443DH Keskkonnaagentuur + 1 Madis Raudsaar
Karmen Vetemäe
3:52:32
127
0
127 DH:28.
7537DH JUPS Riho Salumäe
Astrid Salumäe
3:59:00
124
0
124 DH:29.
7639DH Peiker Harri Peiker
Marina Peiker
3:55:02
121
0
121 DH:30.
7729DH Nuia Gümnaasium Tiina Sedman
Juhan Sedman
3:59:18
120
0
120 DH:31. VV55DH:2.
7898DD Restart Maie Tali
Elina Kutti
Mari-Liis Kaljur
3:53:10
117
0
117 DD:22.
7927DH Laurid Elisabeth Lauri
Ago Lauri
3:42:29
112
0
112 DH:32. PEREKOND:8.
801DD Kuusalu pereühing Kaie Ustav
Tagni Jõeleht
3:50:07
111
0
111 DD:23.
812DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsini
Mari-Liis Valgeväli
3:52:38
110
0
110 DD:24.
8211DD Hülgekütid Imbi Hoop
Kristiina Lind
3:40:39
99
0
99 DD:25.
8312DD Metsakõndijad Ivika Sootla
Evelin Sootla
3:21:12
93
0
93 DD:26.
8499DD Skispirit 2 Heidi Toome
Birgit Rootsi
Tuuli Rekkaro
3:54:17
81
0
81 DD:27.
8579NOORED Leek Ida Leen Katvel
Laura Liisa Laas
3:39:33
75
0
75 NOORED:3.
86110DH Haldjakimp ja võlunool Siiri Poopuu
Lilian Poopuu
Oliver Poopuu
3:47:25
65
0
65 DH:33. PEREKOND:9.
87107NOORED Smail Kädi Ülle
Emily Laurend
Emma Viilma
3:36:28
64
0
64 NOORED:4.
88119DH Comedy Club Eke Kurg
Herta Kurg
Reena Kurg
3:16:38
58
0
58 DH:34. PEREKOND:10.
8932DH Pärnakad lasti metsa Riho Kalda
Elise Kalda
2:47:22
52
0
52 DH:35. PEREKOND:11.
-117HH Uitajad Ahto Karu
3:32:19
128
0
VA
-154HH Vahelduvvool Kaivar Kõomägi
3:40:19
120
0
VA
-76HH40 Üksik uitaja Priit Talu
3:45:03
202
0
VA
-75HH40 SA.KE Kristian Esula
3:49:35
179
0
VA
-3DD Nobejalaga metsas 0:00:00

EiStart
-31DH MarMor 0:00:00

EiStart
-35DH Konstruktiivsed lobisejad 0:00:00

EiStart
-53DH40 Okaskera 0:00:00

EiStart
-101DH Rosinakuklid ja kohuke 0:00:00

EiStart
-111DH Mägrad 0:00:00

EiStart
-118DH Värska André Team 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com