XT Suverogain 27.06.2020
27.06.2020
Kolga-Aabla
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT SUVEROGAIN MEHED 4 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
198HH NOBE Martin Vilismäe
Mehis Muru
3:55:01
238
0
238 HH:1.
295HH  Ilmäraeksimatud Riivo Roose
Sander Mirme
3:55:28
234
0
234 HH:2.
397HH Mürsk XV Märt Roosaare
Siim Klais
3:55:41
211
0
211 HH:3.
486HH Roadwolf Kristo Proosväli
Riivo Kiljak
3:46:54
200
0
200 HH:4.
584HH Viimase minuti tramm Mati Mägi
Kain Väljaots
4:00:34
200
-1
199 HH:5.
6104HH Metsapeatus Oliver Immato
Viljar Grauen
4:01:01
198
-2
196 HH:6.
7116HH40 KARVAJALAD Alexander Khalyapin
Reigo Lehtla
4:21:19
217
-22
195 HH:7. HH40:1.
842HH40 Noored ja ilusad Neeme Loorits
Lauri Lahtmäe
3:57:29
192
0
192 HH:8. HH40:2.
990HH Improvised Heiti Hallikma
Tauno Riibak
3:50:59
188
0
188 HH:9.
10101HH40 Forest Maido Kaljur
Tiit Tali
4:06:53
195
-7
188 HH:10. HH40:3. VV55HH:1.
1183HH Töllerdised Turbo Siim Peetrimägi
Alan Vask
3:56:54
184
0
184 HH:11.
12106HH40 KESET LOOJANGUT Heno Ivanov
Raul Kangur
3:53:26
178
0
178 HH:12. HH40:4.
13113HH40 MI-54 Indrek Saarepera
Martin Aunin
3:57:26
178
0
178 HH:13. HH40:5.
1487HH Kännimäbi Martin Simpson
Janek Kähr
3:47:48
176
0
176 HH:14.
15111HH40 Rebasejahtijad Kalle Kuusik
Andres Viira
3:55:49
175
0
175 HH:15. HH40:6.
1685HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa
Toomas Eilat
4:06:12
181
-7
174 HH:16.
17103HH40 Rae Rebijad Tõnis Haldna
Erik Keerberg
3:55:59
172
0
172 HH:17. HH40:7. VV55HH:2.
1888HH Põrgupõhja Rain Lillsoo
Jaan Viirmann
3:43:03
171
0
171 HH:18.
19112HH40 Jõuluks koju Siim Lannes
Priit Lopsik
4:00:25
168
-1
167 HH:19. HH40:8.
20110HH40 Proge Tarmo Maiste
Margus Maiste
4:06:05
174
-7
167 HH:20. HH40:9.
21108HH40 Mongolian Adventure Team Margus Marrandi
Hirvo Rannu
Janno Roodentav
3:52:59
165
0
165 HH:21. HH40:10.
22109HH40 Reserv Kristian Esula
3:53:30
160
0
160 HH:22. HH40:11.
2389HH Double Trouble Koit Kolsar
Samuel Kolsar
3:36:21
159
0
159 HH:23.
24115HH40 Team 30+ Indrek Lillsoo
Arno Bachaus
3:59:51
159
0
159 HH:24. HH40:12.
2599HH Vedela Reie Vellod Allar Ninn
Aiko Aigro
3:59:16
155
0
155 HH:25.
2692HH Mõnusalt Finiši Poole Astudes Airon Fingling
Mikk Prantsen
3:57:23
150
0
150 HH:26.
27107HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann
Tarmo Saare
4:13:33
150
-14
136 HH:27. HH40:13.
2882HH Skispirit Siim Saidla
Priit Potter
4:12:21
147
-13
134 HH:28.
29102HH40 Arvi ja Jüri Arvi Käärd
Jüri Rokko
3:52:28
129
0
129 HH:29. HH40:14. VV55HH:3.
3093HH Vanaküla Jukka Halttunen
Janno Roopa
Hillar Saare
3:58:46
127
0
127 HH:30.
31105HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
4:05:00
133
-6
127 HH:31. HH40:15.
32114HH40 IM Tallinn Margus Maidla
Ivo Stolfot
3:58:19
122
0
122 HH:32. HH40:16.
33100HH Gorillad Aimar Liiver
Joel Rillo
3:58:24
109
0
109 HH:33.
3494HH Tallanid Allan Kaunis
Tanel Trull
3:43:04
94
0
94 HH:34.
-96HH Hoka Team Lauri Malsroos
Rait Pallo
3:57:27
212
0
Tühist.
-91HH AAN 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN NAISED 4 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
110DD Muhu1 Kersti Jääger
Merili Palu
3:55:49
172
0
172 DD:1.
222DD40 Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
3:45:39
160
0
160 DD:2. DD40:1.
325DD40 Rändajad Merike Mets
Evelin Himma
4:03:41
162
-4
158 DD:3. DD40:2.
45DD Mine metsa Meelika Muiso
Karin Paloots
Aire Vaher
3:50:16
157
0
157 DD:4.
515DD  HP-Sport team plus Juula Orav
Helis Pajuste
4:05:04
162
-6
156 DD:5.
618DD Andromeeda Birgit Pokk
Helina Kolsar
4:05:13
162
-6
156 DD:6.
739DD40 Kim-sen Kadri Kimsen
Kaire Kimsen
3:45:48
155
0
155 DD:7. DD40:3.
821DD40 Roadwolf women Laidy Lainoja
Imbi Soome
4:09:51
164
-10
154 DD:8. DD40:4.
913DD Famiilia Maria Metsaorg
Kitty Kubo
3:51:48
153
0
153 DD:9.
1032DD40 Legend Siiri Vallner
Maari Idnurm
4:05:08
157
-6
151 DD:10. DD40:5.
1123DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
3:54:54
150
0
150 DD:11. DD40:6.
1231DD40 KuusAlust Kärt Käärst
Made Vares
Triin Lõhmus
3:59:57
149
0
149 DD:12. DD40:7.
1333DD40 Vandersellid Epp Voitka
Airi Alnek
3:44:21
148
0
148 DD:13. DD40:8.
1435DD40 Willy Terje Aloel
Diana Dukan
3:45:31
144
0
144 DD:14. DD40:9.
156DD H&E Siiri Talts
Maria Eller
Eliise Kesküla
4:03:50
148
-4
144 DD:15.
1629DD40 Oh i Ah idut v pohod Ester Marjapuu
Maive Leif
3:49:57
142
0
142 DD:16. DD40:10.
1712DD Põrgulised Brita Ploompuu
Karmen-Eveli Kauge
3:43:48
137
0
137 DD:17.
1820DD40 PEKO-30 Naised Mare Parve
Epp Käpa
3:50:32
134
0
134 DD:18. DD40:11.
1937DD40 Kraed Riina Salumäe
Kaja Kangur
4:13:52
147
-14
133 DD:19. DD40:12.
2016DD M&M Kristina Vesilind
Margit Rõõm
Maire Pärn
3:46:38
130
0
130 DD:20.
219DD Rajaleidjad Kati Helmja
Liis Lamson
3:51:30
130
0
130 DD:21.
2234DD40 Hea Tahe Kersti Rahnel
Piret Uurimäe
3:47:31
128
0
128 DD:22. DD40:13.
2330DD40 Hunt Elina Lasseron
Rita Ojala
3:46:29
120
0
120 DD:23. DD40:14.
2441DD40 Wild Catz Maret Viira
Rita Siniväli
4:02:22
123
-3
120 DD:24. DD40:15.
2527DD40 Girl Power Kristin Arm
Tiina Muts
Katrin Arendi
3:53:57
116
0
116 DD:25. DD40:16.
2643DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsini
Mari-Liis Valgeväli
3:56:10
115
0
115 DD:26.
278DD Kaks musketäri Sofia Zdobnõh
Triin Johanson
4:07:54
123
-8
115 DD:27.
2836DD40 Puus ja põlv Esta Tamm
Tiina Kartau
3:41:02
113
0
113 DD:28. DD40:17.
2924DD40 Vabalt Mai Viirmann
Riina Laande
3:59:42
112
0
112 DD:29. DD40:18.
3028DD40 Käime Koos Imbi Loomets
Ivi Õunapuu
3:56:51
108
0
108 DD:30. DD40:19.
311DD40 Ave ja Mare Mare Niitsoo
Ave Janu
4:29:00
130
-30
100 DD:31. DD40:20. VV55DD:1.
324DD Restart Maie Tali
Mari-Lis Kaljur
3:35:13
99
0
99 DD:32.
3311DD SRE Zaira Sorokina
Katrin Värtnõu
4:24:43
122
-25
97 DD:33.
343DD40 NO DRIFT Ülle Raudsepp
Ingrid Ranna
4:13:09
103
-14
89 DD:34. DD40:21. VV55DD:2.
3514DD BestTeamEver Heret Annus
Terttu Kadarpik
Maike Kull
3:37:37
86
0
86 DD:35.
367DD Kuusalu Pereühing Kaie Ustav
Tagni Jõeleht
Anne Viilma
3:56:27
85
0
85 DD:36.
372DD40 Libasportlased Heidi Sild
Anu Malts
4:22:06
102
-23
79 DD:37. DD40:22. VV55DD:3.
3819DD Tiigrikiisud Ella Sved
Tais Vakrõõm
4:28:12
107
-29
78 DD:38.
3917DD XTSport Ida Daisy Kroon
Kaja Jõemets
3:39:10
76
0
76 DD:39.
4040DD40 Team Pilates Reet Martinson
Kristi Vaigro
4:28:05
97
-29
68 DD:40. DD40:23.
-26DD40 Vandersellid2 0:00:00

EiStart
-38DD40 Seiklejad 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN NOORTEKLASS 3 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1120NOORED Harju OK noored Laura-Liis Kaljur
Kardo Kutti
2:59:37
116
0
116 NOORED:1.
2117NOORED Cortex-Team Markus Kaljur
Tõnis Ustav
2:58:21
106
0
106 NOORED:2.
3123NOORED Hok noored Marta Maripuu
Kätlin Mast
Helisa Tartu
2:59:19
69
0
69 NOORED:3.
4124NOORED Kuningamäe Suusaklubi Kätlin Toom
Laura-Liisa Laanemäe
Mar-Liis Jukk
3:15:08
63
-16
47 NOORED:4.
5121NOORED Kolga kool 3 Georg Viilma
Marta Viilma
2:57:44
44
0
44 NOORED:5.
6122NOORED Kolga kool 4 Ida Leen Katvel
Laura Liisa Laas
2:45:22
31
0
31 NOORED:6.
7118NOORED Kolga kool 1 Emily Laurens
Emma Viilma
2:29:41
17
0
17 NOORED:7.
8125NOORED Harju OK noored õed Maria Kaljur
Liis-Marie Kaljur
2:12:55
16
0
16 NOORED:8.
-119NOORED Kolga kool 2 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN PEREKLASS 3 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1131PEREKOND Loodusnautlejad Stella Langer-Laur
Toomas Laur
Sofia Amelii Langer
Mattias Aurelius Pedak
2:55:45
126
0
126 PEREKOND:1.
2127PEREKOND Kuttid Elina Kutti
Kurmet Kutti
2:57:28
126
0
126 PEREKOND:2.
3146PEREKOND perekond Udam Maanus Udam
Ilmar Udam
3:03:38
130
-4
126 PEREKOND:3.
4140PEREKOND Matkasellid Saimon Tammiste
Rein Kriks
3:04:06
101
-5
96 PEREKOND:4.
5141PEREKOND 2 Oravat Anneli Orav
Virve Orav
3:06:47
96
-7
89 PEREKOND:5.
6126PEREKOND AASSAA Anete Saaring
Anneli Aas
3:12:05
90
-13
77 PEREKOND:6.
7135PEREKOND HP-Sport Team Heleri Pajuste
Heiki Pajuste
3:05:50
78
-6
72 PEREKOND:7.
8143PEREKOND W.I.N.S Vladislav Pakhomenkov
Sofia Pahhomenkova
3:18:45
85
-19
66 PEREKOND:8.
9133PEREKOND Rähnid põõsas Björn Martin Lindeberg
Hanna Lindeberg
2:58:17
55
0
55 PEREKOND:9.
10128PEREKOND Kalkulaatorikleepsud Kaido Põder
Airi-Anu Mugur
Anette Põder
3:03:21
57
-4
53 PEREKOND:10.
11145PEREKOND Twinpigs Oskar Aava
Rain Aava
3:13:19
62
-14
48 PEREKOND:11.
12132PEREKOND Haldjakimp ja võlunool Siiri Poopuu
Lilian Poopuu
Oliver Poopuu
2:53:51
45
0
45 PEREKOND:12.
13183PEREKOND Villu ja Laura Villu Koskora
Laura Koskora
3:03:43
47
-4
43 PEREKOND:13.
14137PEREKOND Probleem, Paanika ja Pidur Mirtel Paesüld
Miriam Paesüld
Krista Terno
2:55:15
39
0
39 PEREKOND:14.
15139PEREKOND  Avaste Piia Avaste
Aksel Avaste
2:39:29
37
0
37 PEREKOND:15.
16144PEREKOND KAOS Argo Sikk
Steven Sikk
Merle Salmistu
3:02:26
40
-3
37 PEREKOND:16.
17129PEREKOND Mägrad Nele Pernits
Meelis Pernits
Luiselota Pernits
Lisete Pernits
Liisbet Pernits
3:28:41
51
-29
22 PEREKOND:17.
-130PEREKOND Mudakoon 0:00:00

EiStart
-134PEREKOND MarMor 0:00:00

EiStart
-138PEREKOND OH ja AH matkal 0:00:00

EiStart
-142PEREKOND Potsataja 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN RATTARADA 3 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1175ROHH Velo Ahti Saluvee
3:11:21
207
-12
195 ROHH:1.
2156RODH SK Nõva Ethel Eensaar
Rain Eensaar
3:04:08
195
-5
190 RODH:1.
3180ROHH Pargijooksud II. ee Kaido Nurja
3:23:23
213
-24
189 ROHH:2.
4171ROHH Viljandi Tööjõureservid Alar Viitmaa
3:00:10
189
-1
188 ROHH:3.
5159ROHH Enimal Indrek Reitsak
3:00:18
182
-1
181 ROHH:4.
6182ROHH kuupea Risto Laanoja
3:08:44
186
-9
177 ROHH:5.
7170ROHH Staier Raul Viitmaa
3:00:55
168
-1
167 ROHH:6.
8165ROHH Värska Originaal Indrek Mahla
Mihkel Mahla
Janoš Nikopensius
3:07:50
172
-8
164 ROHH:7.
9153RODH Perepuhkus Doris Kudre
Raul Kudre
Ingrit Kala
2:59:05
162
0
162 RODH:2.
10179ROHH Pargijooksud.ee Vermo Siim
3:01:44
164
-2
162 ROHH:8.
11164ROHH BGM Ragnar Lepp
Indrek Müürsep
3:01:23
161
-2
159 ROHH:9.
12173ROHH TiidudTõnnidNaksiTrallid Tiit Tiivoja
Tõnu Tänav
3:05:43
162
-6
156 ROHH:10.
13163ROHH ACE Action Plan B Lauri Beilmann
Timo Suppi
3:07:52
160
-8
152 ROHH:11.
14172ROHH Metsatuka Dünamo Janar Mees
3:01:41
152
-2
150 ROHH:12.
15160ROHH Fratelli Team Raivo Prants
2:58:38
149
0
149 ROHH:13.
16185ROHH Areal Veteranid Jüri Pärnik
Taavi Tell
3:00:25
145
-1
144 ROHH:14.
17166ROHH Best Of KDP98 Tarmo Margat
Janar Janno
2:58:26
141
0
141 ROHH:15.
18152RODH M&M\\\'s Margus Venelaine
Marje Venelaine
3:03:09
142
-4
138 RODH:3.
19149RODH KP Kaili Trossmann
Priit Poopuu
2:58:50
137
0
137 RODH:4.
20176ROHH CHAMPOT Kert Lindeberg
2:57:18
136
0
136 ROHH:16.
21174ROHH Töllerdised Team Meri Tanel Merigan
2:49:50
135
0
135 ROHH:17.
22177ROHH Kangrud Herkki Suurman
Tarmo Pintson
3:02:25
133
-3
130 ROHH:18.
23169ROHH Metsamehed Riho Männi
2:56:41
128
0
128 ROHH:19.
24150RODH Seiklus-Rihod Raivo Pöhönen
Karolin Illus
Hendrik Mikk
3:09:17
138
-10
128 RODH:5.
25184ROHH Ratturid Urmas Sassian
Laur Lilleoja
3:17:12
146
-18
128 ROHH:20.
26167ROHH VS Vladimir Sidorov
2:59:56
121
0
121 ROHH:21.
27181ROHH SS Silvar Savolainen
2:49:52
114
0
114 ROHH:22.
28155RODH Jamaika Mihkel Adler
Kaidi Külaots
3:01:17
109
-2
107 RODH:6.
29157RODH SUPREMA Georg Kainel
Taavi Kainel
2:57:31
105
0
105 RODH:7.
30154RODH Kapsapea Lisli Pak
Veiko Pak
3:29:54
129
-30
99 RODH:8.
31151RODH M&M Margus Varik
Mirjam Muhk
Hanno Eerme
Ingrid Arroküll
2:57:46
98
0
98 RODH:9.
32186RODH Koljumurru Jana Schmidt
Joosep Truu
2:58:19
98
0
98 RODH:10.
33148RODD AM Aive Mõttus
2:53:02
95
0
95 RODD:1.
34168ROHH Töllerdised Slow Motion Guido Pääsuke
Margus Kontus
2:57:33
95
0
95 ROHH:23.
35158RODH Marine 2-ta Maris Silins
Inese Kantore
2:59:00
83
0
83 RODH:11.
36161ROHH Nõelasilmlane Hardi Raiend
2:50:50
74
0
74 ROHH:24.
37136ROHH Müttajad Alex Kokk
Glen Eric Kokk
3:01:12
76
-2
74 ROHH:25.
38147RODD mtborientmeming Greta-Maria Pisarev
2:29:58
68
0
68 RODD:2.
39178ROHH Käriste Paul Poopuu
Timo Poopuu
3:01:36
70
-2
68 ROHH:26.
4050RODH  JUPS Riho Salumäe
Katrin Salumäe
3:02:15
52
-3
49 RODH:12.
-162ROHH a.m.poogen 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN SEGAD 4 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
170DH40 Paat Margus Klementsov
Kirti Rebane
4:00:11
206
-1
205 DH:1. DH40:1.
249DH anu jooksutrennid-väsimatud Raio Piiroja
Anu Piiroja
3:53:27
203
0
203 DH:2.
351DH PT vs MT Jano Järvelaid
Ragnar Leimann
Maris Terno
3:52:51
202
0
202 DH:3.
462DH Tartu Tirija Peeter Pihl
Daisi Saetalu
3:55:16
186
0
186 DH:4.
579DH40 Kombass Anu Poopuu
Sven Liivand
3:54:27
183
0
183 DH:5. DH40:2.
647DH40 Lendorav Marje Viirmann
Mati Preitof
4:04:16
183
-5
178 DH:6. DH40:3. VV55DH:1.
774DH40 Fujitsu- Less is more Anneken Lemberg
Priit Evardi
3:57:59
176
0
176 DH:7. DH40:4.
866DH40 Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
3:49:34
168
0
168 DH:8. DH40:5.
972DH40 Okaskera Kalle Tammjärv
Marika Tammjärv
3:55:51
160
0
160 DH:9. DH40:6.
1068DH40 Inlook Color - meie värvime Margus Parts
Katrin Parts
3:52:53
157
0
157 DH:10. DH40:7.
1178DH40 Kit Club Kertu Eensaar
Silver Eensaar
3:55:46
157
0
157 DH:11. DH40:8.
1245DH40 Lynx-Lynx Tõnu Ilves
Elin Ilves
4:05:28
163
-6
157 DH:12. DH40:9. VV55DH:2.
1364DH40 Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
4:01:43
158
-2
156 DH:13. DH40:10.
1446DH40 Võsarändurid Andres Talver
Aari Talver
4:12:54
166
-13
153 DH:14. DH40:11. VV55DH:3.
1575DH40 Kes Otsib, See Leiab! Aivar Meindok
Maris Roosipuu
3:51:18
147
0
147 DH:15. DH40:12.
1673DH40 Tosin Ilmar Raap
Riika Ploompuu
3:52:19
144
0
144 DH:16. DH40:13.
1780DH40 Sääsehirm Merle Lilleoru
Tarvo Jõeste
3:43:08
143
0
143 DH:17. DH40:14.
1860DH 12,7 mm Helen Alliksoo
Mattis Alliksoo
3:55:20
138
0
138 DH:18.
1957DH Endised tulevikulootused Evelin Mäestu
Jarek Mäestu
4:05:37
144
-6
138 DH:19.
2053DH SRD dream team Vjatseslav Safonov
Anastasija Pahhomenkova
3:56:46
135
0
135 DH:20.
2177DH40 Kirvevars oli sitkest kasest Anu Käver
Andres Käver
3:55:48
129
0
129 DH:21. DH40:15.
2259DH Mannaro Kristiina Hendre
Joonas Hendre
3:54:10
127
0
127 DH:22.
2355DH Hp sport team inferno Kadri Ustav
Taavi Ustav
Andres Ormus
3:58:17
126
0
126 DH:23.
2465DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
3:40:54
125
0
125 DH:24. DH40:16.
2576DH40 Kiiret Pole Raili Nugin
Alo Süvari
3:46:32
124
0
124 DH:25. DH40:17.
2661DH HP Sport Team Ananass Helena Zvorovski
Henn Zvorovski
4:03:58
128
-4
124 DH:26.
2748DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
3:57:53
121
0
121 DH:27.
2863DH Nunnu Priit Roosipuu
Monika Oll
3:57:35
111
0
111 DH:28.
2954DH SUVITAJAD Taivo Tali
Tiina-Maria Tali
4:12:01
123
-13
110 DH:29.
3058DH  Purikotkad Terje Vanahans
Ilmar Legenkov
Sven Kadaste
3:46:57
108
0
108 DH:30.
3167DH40 Krokodill Maire Kivimurd
Aleksander Parnabas
3:36:46
106
0
106 DH:31. DH40:18.
3252DH Naksitrallid Annabel Klein
Tanel Vilson
Madis Songi
4:03:51
105
-4
101 DH:32.
3369DH40 Lennuakadeemia Viiu Käsik
Rene Käsik
3:39:20
88
0
88 DH:33. DH40:19.
3444DH40 Uitajad Ahto Karu
Anu Pallon
3:47:43
76
0
76 DH:34. DH40:20. VV55DH:4.
-56DH Kohalikud 0:00:00

EiStart
-71DH40 Karupojad 0:00:00

EiStart
-81DH40 Twelve Points 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com