ICEBUG XT Talverogain 18.03.2017
18.03.2017
Randvere
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
ICEBUG XT TALVEROGAIN RATTAS
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1183ROHH Vabajooks Laurid Lauri Malsroos M EST
Lauri Peil M EST
2:57:06
242
0
242 ROHH:1.
2174ROHH Pargijooksud Vermo Siim M EST
Kaido Nurja M EST
3:00:06
218
-1
217 ROHH:2.
3184ROHH Uzavas Racing Erik Aibast M EST
Tiit Pekk M EST
3:11:13
227
-12
215 ROHH:3.
4179ROHH Värska Originaal Team Indrek Mahla M EST
Tanel Kalm M EST
3:09:11
216
-10
206 ROHH:4.
5180ROHH Omadega metsas Sergei Zeltov M EST
Stanislav Tarassov M EST
2:56:26
205
0
205 ROHH:5.
6167ROHH 12,7mm Mattis Alliksoo M EST
Rainer Kukk M EST
2:56:50
201
0
201 ROHH:6.
7176ROHH Müttajad Indrek Ott M EST
Margus Parts M EST
2:57:56
197
0
197 ROHH:7.
8166ROHH palmtek.ee Arbo Rae M EST
Karel Kruuser M EST
3:01:09
185
-2
183 ROHH:8.
9169ROHH Rae Rebijad Tõnu Tänav M EST
Veiko Pak M EST
2:55:09
181
0
181 ROHH:9.
10161RODH KP Priit Poopuu M EST
Kaili Trossmann W EST
2:57:00
180
0
180 RODH:1.
11158RODD XT Sport Las Chicas Ethel Ansip W EST
Mari Kaseväli W EST
Liisa Puusepp W EST
2:58:30
180
0
180 RODD:1.
12162RODH Twister Adventure Team Urmas Sassian M EST
Marge Erm W EST
Erki Erm M EST
2:58:39
179
0
179 RODH:2.
13182ROHH Porter Racing Olavi Mätik M EST
Tarmo Tarlap M EST
Lauri Lepalaan M EST
2:58:43
172
0
172 ROHH:10.
14171ROHH Pänamäe küla Riho Ever EST
Tarmo Visnapuu M EST
Kaarel Mikkin M EST
3:00:13
164
-1
163 ROHH:11.
15164RODH Saare Iiris Õunamaa W EST
Kalle Takel M EST
3:00:15
164
-1
163 RODH:3.
16175ROHH Metsatuka Dünamo Krister Aule M EST
Janar Mees M EST
2:57:04
161
0
161 ROHH:12.
17178ROHH VEB-fondi MTBO-tiim Jaak Raivo M EST
Alo Ansmann M EST
2:57:08
158
0
158 ROHH:13.
18181ROHH Vabajooks Maario Silm M EST
Vahur Valvas M EST
3:10:07
148
-11
137 ROHH:14.
19157RODD Fatbike&Fun Leila Malva W EST
Kadri Kangur W EST
Marianne Palusoo W EST
2:58:20
130
0
130 RODD:2.
20160RODD Team Chica Regina Kaal W EST
Katrin Oolmets W EST
3:02:08
130
-3
127 RODD:3.
21165RODH Toilakad Ivar Rooma M EST
Kadre Maalma W EST
2:56:44
124
0
124 RODH:4.
22170ROHH Jõelähtme Singel Paksud Margus Malva M EST
Marek Valdner M EST
Priit Laansalu M EST
2:58:55
116
0
116 ROHH:15.
23177ROHH ETKVL-KIT Kristian Esula M EST
Simmo Kullerkupp M EST
Tarmo Margat M EST
3:01:02
117
-2
115 ROHH:16.
24172ROHH Vuhiseja Indrek Sootla M EST
Henri Sootla M EST
3:00:54
115
-1
114 ROHH:17.
25168ROHH 3Action.ee Margus Tammoja M EST
Algo Puusepp M EST
2:56:56
96
0
96 ROHH:18.
26185ROHH SÖÖGITAKSO Igor Petrovitski Petrovitski M EST
Vladimir Sidorov M EST
2:41:34
91
0
91 ROHH:19.
27173ROHH SAQ SC Raigo Paas M EST
Raini Valgma M EST
3:06:56
95
-7
88 ROHH:20.
28159RODD Järve seiklejad Greta-Maria Pisarev W EST
Merle Kruusmägi
2:39:27
77
0
77 RODD:4.
-163RODD Oriflame Diamond Team Eveli Kljujev W EST
Eli Kruusen M EST
3:47:45
67
0
HILINES
ICEBUG XT TALVEROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1116HH Eyjafjallajökull Alar Abram M EST
Joosep Tammemäe M EST
4:00:45
263
-1
262 HH:1.
2108HH Salomon S-LAB Timmo Tammemäe M EST
Rait Pallo M EST
Leivo Sepp M EST
3:59:12
258
0
258 HH:2.
3106HH Seiklushunt Heiti Hallikma M EST
Arvi Anton M EST
3:59:52
255
0
255 HH:3.
4133HH40 Õnnevalem seeniorid Eduard Taivere M EST
Kaido Hallik M EST
3:58:15
247
0
247 HH:4. HH40:1.
591HH Õnnevalem Sander Mirme M EST
Ain Fjodorov M EST
4:00:19
248
-1
247 HH:5.
6100HH Puujalad Martin Vilismäe M EST
Mehis Muru M EST
3:58:03
232
0
232 HH:6.
739DH SUPREMA Kait Vahter M EST
Toomas Marrandi M EST
Viivi-Anne Soots W EST
3:57:59
228
0
228 DH:1.
8122HH40 Kuivan kesän oravat Juha Skinnari M FIN
Tomi Mäkelä M FIN
Armo Hiie M EST
4:15:36
242
-16
226 HH:7. HH40:2.
9118HH ADIDAS Adventure Kristjan Karabelnik M EST
Tarmo Siimsaare M EST
3:59:20
224
0
224 HH:8.
1084DH40 Fujitsu High Power Team Anneken Lemberg W EST
Priit Evardi M EST
4:03:06
225
-4
221 DH:2. DH40:1.
1195HH Põhja-Tartu Revo Lumpre M EST
Marek Mäoma M EST
3:58:23
220
0
220 HH:9.
12132HH40 Keset loojangut Heno Ivanov M EST
Raul Kangur M EST
3:59:28
215
0
215 HH:10. HH40:3.
13120DH Kape noored Neeme Loorits M EST
Lauri Lahtmäe M EST
Merill Mägi
3:58:55
214
0
214 DH:3.
1420DD40 Kape Jana Kink W EST
Merike Vanjuk W EST
3:58:02
211
0
211 DD:1. DD40:1.
15190HH40 Tare Jaanus Reha M EST
Tiit Tali M EST
3:58:32
210
0
210 HH:11. HH40:4. VV55:1.
16117HH Rebas-Tõttas Ando Rebassoo M EST
Olavi Ottas M EST
4:03:15
213
-4
209 HH:12.
1798HH STIHL Adventure Team Peep Teppo M EST
Mart Kelk M EST
3:53:53
205
0
205 HH:13.
18130HH40 KARVAJALAD Reigo Lehtla M EST
Alexander Khalyapin M EST
3:58:57
204
0
204 HH:14. HH40:5.
19107HH Mustikale Jürgen Arund M EST
Martin Rohtsalu M EST
3:59:43
204
0
204 HH:15.
2069DH Honey Power Jano Järvelaid M EST
Gert Müürsepp M EST
Britt Jaaska W EST
3:58:09
202
0
202 DH:4.
2175DH40 Paat Heidi Sild W EST
Margus Klementsov M EST
3:58:10
201
0
201 DH:5. DH40:2.
225DD Linnaorienteerumine.ee Eleri Hirv W EST
Piibe Tammemäe W EST
Mariann Sulg W EST
4:01:26
203
-2
201 DD:2.
23128HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann M EST
Tarmo Saare M EST
4:01:28
203
-2
201 HH:16. HH40:6.
24193HH40 Lendorav Mati Preitof M EST
Maido Kaljur M EST
3:56:32
196
0
196 HH:17. HH40:7. VV55:2.
2578DH40 Kollased Botased Meelis Mälter M EST
Hannes Mälter M EST
Margit Mälter W EST
3:56:46
196
0
196 DH:6. DH40:3.
26154HH ViaBet Asso Kesaväli M EST
Joonas Oja M EST
3:54:23
192
0
192 HH:18.
27121HH40 FRATELLI TEAM Veiko Mataloja M EST
Raivo Prants M EST
3:54:32
190
0
190 HH:19. HH40:8.
28109HH Tallinna Taliujumiskeskus MTÜ Raido Laidla M EST
Martin Murre M EST
3:58:28
189
0
189 HH:20.
29111HH CoxArt Leonid Malikov M EST
Erik Jõgi M EST
3:57:26
186
0
186 HH:21.
3057DH KITCLUB.ee Kertu Eensaar W EST
Silver Eensaar M EST
4:03:18
189
-4
185 DH:7.
3180DH40 Lynx-Lynx Tõnu Ilves M EST
Elin Ilves W EST
3:59:18
184
0
184 DH:8. DH40:4.
32129HH40 Vanad Torisejad Margus Marrandi M EST
Hirvo Rannu M EST
3:53:24
181
0
181 HH:22. HH40:9.
3361DH Midagi ilusat :) Siiri Mere W EST
Sven Liivand M EST
3:52:22
178
0
178 DH:9.
34105HH Otepää jooksutuur Marko Teder M EST
Margus Mäll M EST
3:55:20
176
0
176 HH:23.
3533DH40 Anna-Minna Danilo Piht M EST
Ingrid Piht W EST
3:55:38
176
0
176 DH:10. DH40:5.
3672DH40 Kiiret pole Alo Süvari M EST
Raili Nugin W EST
3:54:56
175
0
175 DH:11. DH40:6.
37125HH40 Ad Astra Martin Kaup M EST
Kristjan Maade M EST
Arthur Raichmann M EST
3:59:00
175
0
175 HH:24. HH40:10.
3858DH Lennuakadeemia Viiu Juurik W EST
Rene Käsik M EST
Roland Truus M EST
3:58:49
173
0
173 DH:12.
39195HH40 Orvandi @id Urmas Tammemäe M EST
Rein Rooni M EST
3:54:15
171
0
171 HH:25. HH40:11. VV55:3.
4055DH linnus&allas Sander Linnus M EST
Rahel Allas W EST
3:55:26
170
0
170 DH:13.
416DD Jäälilled Anu Poopuu W EST
Liisi Viljalo W EST
3:59:48
170
0
170 DD:3.
4289DH40 Okaskera Jüri Lember M EST
Kalle Tammjärv M EST
Liina Krüünvald W EST
4:00:59
171
-1
170 DH:14. DH40:7.
4386DH40 Leitud! Aivar Meindok M EST
Maris Roosipuu W EST
3:56:59
169
0
169 DH:15. DH40:8.
44119HH Tammed Tanel Tamm M EST
Ergo Tamm M EST
3:59:34
168
0
168 HH:26.
45126HH40 Tasapisi Ülo Viru M EST
Andres Kõver M EST
4:00:43
169
-1
168 HH:27. HH40:12.
4651DH Soosambla Suusaklubi Raivo Erik M EST
Kairi Tuulmägi W EST
3:55:35
167
0
167 DH:16.
4785DH40 Sääsehirm Tarvo Jõeste M EST
Merle Lilleoru W EST
3:55:11
164
0
164 DH:17. DH40:9.
4812DD Dankotaru Haika Marjaliisa Umb W EST
Krista Puks W EST
3:57:09
164
0
164 DD:4.
494DD Rabakanad Katrin Varik W EST
Maris Freudenthal W EST
3:56:40
163
0
163 DD:5.
5088DH40 S.T. Toomas Aan M EST
Siret Pärtel W EST
3:59:32
162
0
162 DH:18. DH40:10.
51112HH sponsorid Erki Arumeel M EST
Kristo Proosväli M EST
3:51:56
161
0
161 HH:28.
5259DH Kriibi Ele Sisas W EST
Lauri Leppik M EST
Lea Leppik W EST
3:55:33
161
0
161 DH:19.
5381DH40 Come together Sergey Cherkesov M EST
Iulija Davidova W EST
3:59:10
160
0
160 DH:20. DH40:11.
5424DD40 MaRi Marje Viirmann W EST
Riika Ploompuu W EST
4:00:32
161
-1
160 DD:6. DD40:2.
5587DH40 Anni&Inni Indrek Viikmaa M EST
Anne-Ly Viikmaa W EST
3:57:45
157
0
157 DH:21. DH40:12.
5696HH Kompass Artur Raudna M EST
Ove Leheste M EST
Siim Kuusk M EST
4:01:57
157
-2
155 HH:29.
5799HH Õuesõpe Vaido Salis M EST
Meelis Muhk M EST
3:56:11
154
0
154 HH:30.
58104HH AAN Aare Aan M EST
Teet Aan M EST
3:59:15
154
0
154 HH:31.
591DD40 Tõttajad Imbi Soome W EST
Triin Maller W EST
4:02:03
157
-3
154 DD:7. DD40:3.
60194HH40 Jüri ja Arvi Jüri Rokko M EST
Arvi Käärd M EST
3:50:58
153
0
153 HH:32. HH40:13. VV55:4.
6192HH aegluubid Rain Bõmberg M EST
Ragnar Leimann M EST
4:26:22
180
-27
153 HH:33.
6256DH Ei kõnni Roos Parmas W EST
Ronald Juurmaa M EST
3:52:54
148
0
148 DH:22.
63136DH W.i.N. Vladislav Pahhomenkov M EST
Anastasija Pahhomenkova W EST
3:54:00
147
0
147 DH:23. PEREKOND:1.
6421DD40 SM Mari Punab W EST
Sigrid Saluri W EST
3:53:21
146
0
146 DD:8. DD40:4.
6593HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa M EST
Toomas Eilat M EST
3:57:17
144
0
144 HH:34.
6674DH40 Laiendatud VP Ülo Reisner M EST
Karin Reisner W EST
Lauri Beilmann M EST
3:52:41
142
0
142 DH:24. DH40:13.
6767DH K&J Jorma Valge M EST
Kädy Jefanov W EST
3:57:01
142
0
142 DH:25.
6838DD40 HUNT Elina Lasseron W EST
Lea Tusis W EST
3:49:16
139
0
139 DD:9. DD40:5.
69147DH Kevadine karu Inga Karu W EST
Andreas Kepp M EST
3:52:56
139
0
139 DH:26. PEREKOND:2.
7097HH T & T Tõnu Ots M EST
Tarmo Kopli M EST
3:57:05
139
0
139 HH:35.
71134HH40 Funderbeam Gerd Laub M EST
Urmas Peiker M EST
3:59:12
139
0
139 HH:36. HH40:14.
72102HH M&M Mikk Kadak M EST
Meelis Kadak M EST
3:55:28
138
0
138 HH:37.
73196DD40 Kulgejad Eha Tolm W EST
Ene Sulg W EST
Ilme Roosi W EST
4:00:15
138
-1
137 DD:10. DD40:6. VV55:5.
7483DH40 Vagunidepoo Jaanus Viljamaa W EST
Arvo Raja M EST
Anu Malts W EST
4:02:04
140
-3
137 DH:27. DH40:14.
7546DH Sume Kaupo Maasing M EST
Eret Maasing W EST
3:54:46
136
0
136 DH:28.
76131HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste M EST
Jüri Kadaja M EST
4:02:39
138
-3
135 HH:38. HH40:15.
7727DD40 Tõelised Vandersellid Airi Alnek W EST
Epp Voitka W EST
3:54:39
133
0
133 DD:11. DD40:7.
7879DH40 emt-4g Aimar Liiver M EST
Anne Aaver W EST
4:01:37
135
-2
133 DH:29. DH40:15.
7976DH40 Oandu Woodpeckers Jaak Väärsi M EST
Helle Väärsi W EST
4:14:44
148
-15
133 DH:30. DH40:16.
807DD HP-Sport team Plus Helis Pajuste W EST
Juula Orav W EST
3:57:38
132
0
132 DD:12.
81110HH Õnne ja Lootuse koondis Indrek Sang M EST
Andres Sang M EST
Meelis Hint M EST
3:54:11
131
0
131 HH:39.
8232DD40 Järveõis Marika Müür W EST
Triina-Britt Preden W EST
Mare Niitsoo W EST
3:54:58
130
0
130 DD:13. DD40:8.
83142HH Libahundi jälg Aksel Jan Tamlak M EST
Veikko Tamlak M EST
3:56:01
130
0
130 HH:40. PEREKOND:3.
8465DH Siilihunt Tiia Toming W EST
Sander Schmidt M EST
3:47:33
128
0
128 DH:31.
8529DD40 Kraed Riina Salumäe W EST
Kaja Kangur W EST
3:53:15
128
0
128 DD:14. DD40:9.
8637DD40 Saba Heli Zvorovski W EST
Pille Tiis W EST
3:52:25
127
0
127 DD:15. DD40:10.
8741DH Tere talv Katrin Koov W EST
Raivo Attikas M EST
3:55:47
127
0
127 DH:32.
8819DD Keep moving Kristin Peebo M EST
Merle Kale W EST
3:53:11
126
0
126 DD:16.
89146HH R-komando Raivo Saame M EST
Rasmus Saame M EST
3:55:00
126
0
126 HH:41. PEREKOND:4.
9073DH40 Siili Tiim Toomas Talumaa M EST
Kätlin Talumaa W EST
3:56:40
126
0
126 DH:33. DH40:17.
9162DH Costa Bicicleta Jüri Vlassov M EST
Dagmar Vlassov W EST
3:53:35
125
0
125 DH:34.
923DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsin W EST
Mari-Liis Valgeväli W EST
3:54:20
125
0
125 DD:17.
9310DD M&M Maris Terno W EST
Mailis Terno W EST
3:52:18
124
0
124 DD:18.
94135DH Kolm Oravat Anneli Orav W EST
Alari Orav M EST
Virve Orav W EST
3:52:49
124
0
124 DH:35. PEREKOND:5.
95113HH Viimaseks ei jää! Hendrik Mikk M EST
Jan Mustjõgi M EST
3:58:35
124
0
124 HH:42.
96114HH Eesti Energia Spordiklubi Lauri Joosu M EST
Raul Roots M EST
4:06:49
130
-7
123 HH:43.
9711DD HP-Sport team Inferno Kadri Ustav W EST
Kristin Viikmaa W EST
3:49:22
122
0
122 DD:19.
9825DD40 Galactic Girls Elo Liiv W EST
Michelle James W EST
4:00:16
123
-1
122 DD:20. DD40:11.
9940DH Kati Koertekool Erik Ernits M EST
Kati Ernits W EST
3:48:10
121
0
121 DH:36.
10060DH Tuli takus Kristi Kelgo W EST
Kaspar Kelgo M EST
3:47:05
118
0
118 DH:37.
101188DD40 Kadakkirsspuu Ülle Kadak W EST
Marika Kirsspuu W EST
3:59:03
116
0
116 DD:21. DD40:12. VV55:6.
10254DH NoName Priit Laos M EST
Jane Rõuk W EST
3:58:27
115
0
115 DH:38.
10390HH Põrgupõhja V Rain Lillsoo M EST
Rain Kauge M EST
3:49:54
113
0
113 HH:44.
10426DD40 Girlpower Katrin Arendi W EST
Tiina Muts W EST
3:51:07
113
0
113 DD:22. DD40:13.
10530DD40 Jaanuarimutid Karin Laurik W EST
Anne Pirn W EST
3:52:06
113
0
113 DD:23. DD40:14.
10647DH sebmartoonorid Priit Kuuskla M EST
Hannely Aitman W EST
3:46:34
112
0
112 DH:39.
107124HH40 Vennad Wurlitzerid Kristjan Paavle M EST
Margus Vahi M EST
Kalev Lattik M EST
4:00:33
112
-1
111 HH:45. HH40:16.
10835DD40 2 tigu Meeli Kerem W EST
Anu Järv W EST
3:59:56
109
0
109 DD:24. DD40:15.
10936DD40 Turboparmud Kristi Luigelaht W EST
Kadi Taalberg W EST
3:41:44
107
0
107 DD:25. DD40:16.
110192DH40 Uitajad Ahto Karu M EST
Anu Pallon M EST
3:52:45
105
0
105 DH:40. DH40:18. VV55:7.
11144DH Präänikud Andres Õunmaa M EST
Hellin-Heilika Õunmaa W EST
3:55:21
103
0
103 DH:41.
11222DD40 XTSport IDA Daisy Kroon W EST
Kaja Jõemets W EST
3:42:00
102
0
102 DD:26. DD40:17.
113139DH HP-Sport team Heiki Pajuste M EST
Heleri Pajuste W EST
4:01:41
104
-2
102 DH:42. PEREKOND:6.
11414DD Seiklejad Birgit Ülesoo W EST
Liis Needrit W EST
4:04:38
106
-5
101 DD:27.
11571DH Skispirit 1 Siim Saidla M EST
Tuuli Rekkaro W EST
3:34:22
100
0
100 DH:43.
116144DH Laurid Elisabeth Lauri W EST
Ago Lauri M EST
3:51:42
100
0
100 DH:44. PEREKOND:7.
11766DH VeniVidi Ragnar Lepp M EST
Andra Adler W EST
3:56:25
100
0
100 DH:45.
118155DH Eileia Annika Ruven W EST
Kristofer Kerno M EST
Oliver Kerno M EST
3:53:25
98
0
98 DH:46. PEREKOND:8.
119127HH40 Rahva spordiklubi Novaator Villu Päärt M EST
Matis Märtson M EST
4:10:18
107
-11
96 HH:46. HH40:17.
12017DD Turistid Marlen Valgma W EST
Kristi Vaigro W EST
3:48:47
94
0
94 DD:28.
121186DD40 Visad Vanurid Evi Vahu W EST
Eha Arb W EST
3:59:06
94
0
94 DD:29. DD40:18. VV55:8.
122115HH secosport.ee Kevin Jurs M EST
Hassar Jurs M EST
3:27:13
93
0
93 HH:47.
12323DD40 Vigased pruudid Inga Kõue W EST
Tuuli Saarniit W EST
3:54:05
92
0
92 DD:30. DD40:19.
12442DH Peiker Marina Peiker W EST
Harri Peiker M EST
3:31:11
91
0
91 DH:47.
12543DH Paras Pähkel Jari Julge M EST
Sass Saat M EST
Karin Kallisma W EST
3:53:29
91
0
91 DH:48.
126156DH Väled pätid Tiiu Naagel W EST
Maret Naagel W EST
3:56:04
91
0
91 DH:49. PEREKOND:9.
12748DH Tatoo Maarja Naagel W EST
Vallo Laul M EST
3:56:21
91
0
91 DH:50.
12870DH Vunder Project B Jörn Aadnevik M NOR
Hedi Vaikjärv W EST
3:45:10
89
0
89 DH:51.
12945DH Tiits 200-ga Rauno Tiits M EST
Heddy Tiits W EST
4:02:50
92
-3
89 DH:52.
130101HH Funderbeamers Bjorn Lapakko M EST
Ardo Mardisoo M EST
David Musu M EST
3:46:33
88
0
88 HH:48.
1312DD Twelve Points Liis Nurmis W EST
Pille Nurmis W EST
3:53:49
88
0
88 DD:31.
13250DH Sisu Joel Rillo M EST
Ruth Jaansalu W EST
4:11:57
100
-12
88 DH:53.
1338DD Maitliis Kristina Vesilind W EST
Ethel Madalik W EST
Mari-Liis Kaljur W EST
3:41:04
86
0
86 DD:32.
13449DH Virvatulukesed Annabel Klein W EST
Margo Sall M EST
3:50:17
86
0
86 DH:54.
13553DH Öösorr ja porr Triin Edovald W EST
Hermo Ausmeel M EST
3:33:26
85
0
85 DH:55.
13652DH Viru 200-ga Marko Viru M EST
Sirli Viru W EST
4:06:11
91
-7
84 DH:56.
13777DH40 Rajaotsijad Vello Loorits M EST
Tiina Raja W EST
3:49:41
83
0
83 DH:57. DH40:19.
138103HH Lambad Ants Rohi M EST
Margus Korka M EST
3:56:09
83
0
83 HH:49.
13913DD Piraadid Pille Lõmps W EST
Maris Kobrusepp W EST
Janne Bender W EST
3:56:36
83
0
83 DD:33.
14068DH Konstruktiivsed lobisejad Erki Ubina M EST
Kadri Isakar W EST
3:58:57
82
0
82 DH:58.
141152DH Punamütsikesed Sander Saaring M EST
Anete Saaring W EST
Anneli Aas W EST
4:00:04
82
-1
81 DH:59. PEREKOND:10.
1429DD Femme Müttale Liisi Saar W EST
Annika Mets W EST
3:51:31
79
0
79 DD:34.
143143DH Isa ja tütar kaardistamas Karin Koppel W EST
Peep Koppel M EST
3:48:47
78
0
78 DH:60. PEREKOND:11.
14415DD Hülgekütid Kristiina Lind W EST
Imbi Hoop W EST
3:56:06
77
0
77 DD:35.
14518DD Roheline kaktus Kadri Kütimaa W Jah
Heidi Speck W Jah
Nelli Napp W Jah
3:52:03
75
0
75 DD:36.
146189DD40 Suvetuul Ülle Raudsepp W EST
Ilse Uus W EST
3:56:35
75
0
75 DD:37. DD40:20. VV55:9.
147187DH40 Domenikos ja Theotokopoulos Juhan Sedman M EST
Tiina Sedman W EST
3:35:38
70
0
70 DH:61. DH40:20. VV55:10.
14834DD40 Matkajad Malle Viilma W EST
Ivi Õunapuu W EST
3:36:38
69
0
69 DD:38. DD40:21.
149148DH MARU Kert Lindeberg M EST
Sanna Lindeberg W EST
Hanna Lindeberg W EST
3:51:05
68
0
68 DH:62. PEREKOND:12.
150145DH MCH & jäljekütid Age Valgepea W EST
Veiko Potisepp M EST
Torm Atter Trink M EST
3:42:29
64
0
64 DH:63. PEREKOND:13.
151153DH Jalutajad ja Stitch Maiko Lello M EST
Anet Lello W EST
Lisette Lello W EST
3:58:52
63
0
63 DH:64. PEREKOND:14.
15294HH Laagna Karud Karl-Martin Vainura M EST
Jürgen-Martin Assafrei M EST
2:49:31
61
0
61 HH:50.
153138DH Kompass Eva Laaring W EST
Valdis Puzanov M EST
3:56:29
61
0
61 DH:65. PEREKOND:15.
15428DD40 Eriti tähelepanelikud Terje Villemi W EST
Mare Kitsnik W EST
3:43:55
60
0
60 DD:39. DD40:22.
155140DD E-Liit Kris Jette Piht W EST
Eli Rand W EST
Heidi Prits W EST
3:48:05
58
0
58 DD:40. PEREKOND:16.
15631DD40 Karin ja Anne Karin Aasaleht W EST
Anne Rehberg W EST
3:56:31
57
0
57 DD:41. DD40:23.
157191HH40 Stirnu buks Raivo Meier M EST
Jaan Vehlmann M EST
4:02:18
58
-3
55 HH:51. HH40:18. VV55:11.
158151HH Vunder Markus Samuel Vaikjärv M EST
Jörgen Vaikjärv M EST
2:45:19
43
0
43 HH:52. PEREKOND:17.
159149DH Lapsed õue! Maarja Kens W EST
Eero Link M EST
Hendrik Link M EST
3:38:59
43
0
43 DH:66. PEREKOND:18.
160141DH Haldjakimp ja võlunool Timo Poopuu M EST
Lilian Poopuu W EST
Siiri Poopuu W EST
3:42:49
41
0
41 DH:67. PEREKOND:19.
16163DH Awesome Liis Lilleallik W EST
Alar Linnasmäe M EST
3:55:16
36
0
36 DH:68.
162150HH Willadsen Kai Willadsen W EST
Siur Willadsen M EST
2:10:56
15
0
15 HH:53. PEREKOND:20.
-16DD Varbad sirgu 0:00:00

EiStart
-64DH Ööliblikad 0:00:00

EiStart
-82DH40 Omas tempos 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com