XT Talverogain 17.03.2018
17.03.2018
Tallinn-Laagri
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT TALVEROGAIN RATAS
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1130ROHH Metsapeatus Viljar Grauen
Oliver Immato
3:03:10
225
-4
221 ROHH:1.
2134ROHH 12,7mm Mattis Alliksoo
2:58:22
212
0
212 ROHH:2.
3121ROHH Omadega metsas Stanislav Tarassov
Ilja Radjuhhin
3:05:55
213
-6
207 ROHH:3.
4119RODH 18000 km Lauri Malsroos
Liisi Rist
3:00:15
206
-1
205 RODH:1.
5132ROHH Uzavas Racing Erik Aibast
2:58:06
197
0
197 ROHH:4.
6131RODD Jänene Eleri Hirv
3:03:42
200
-4
196 RODD:1.
7129ROHH Twister Adventure Team Erki Erm
Urmas Sassian
2:57:43
190
0
190 ROHH:5.
8124ROHH Porter Racing Tarmo Tarlap
Lauri Lepalaan
2:58:45
183
0
183 ROHH:6.
9166ROHH The Good, The Bad and The Ugly Alvar Suisalu
Joonas Vaabel
Leho Saaremägi
2:58:06
182
0
182 ROHH:7.
10133ROHH Värska Originaal Indrek Mahla
Janosh Nikopensius
2:54:09
172
0
172 ROHH:8.
11169ROHH Enimal Vermo Siim
Indrek Reitsak
Kristian Esula
2:55:40
162
0
162 ROHH:9.
12122ROHH BGM jod Lepp
Indrek Müürsep
2:57:52
149
0
149 ROHH:10.
13120RODH Kümme Käbi Tõnis Erm
Tuuli Erm
2:54:15
146
0
146 RODH:2.
14125ROHH Metsatuka Dünamo Rain Midri
Janar Mees
2:57:46
146
0
146 ROHH:11.
15118RODH KP Kaili Trossmann
Priit Poopuu
3:01:02
138
-2
136 RODH:3.
16136ROHH Tauno Tauno Riibak
2:44:58
133
0
133 ROHH:12.
17126ROHH Metssigade Ordu Rainer Jõesaar
Martin Meisalu
3:08:32
132
-9
123 ROHH:13.
18128ROHH INVARATTURID Hardi Raiend
Riho Jõgi
2:43:34
117
0
117 ROHH:14.
19127ROHH KitmanThulema Tarmo Margat
Janar Janno
3:01:39
119
-2
117 ROHH:15.
20123ROHH ACE Action Plan B Karli Lambot
Lauri Beilmann
2:56:27
108
0
108 ROHH:16.
21117RODD XTSport IDA Daisy Kroon
Kaja Jõemets
2:37:52
76
0
76 RODD:2.
XT TALVEROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1110HH40 3x maailmameistrid Silver Eensaar
Rain Eensaar
3:42:54
249
0
249 HH:1. HH40:1.
287HH NOBE Martin Vilismäe
Mehis Muru
3:56:01
249
0
249 HH:2.
3106HH40 Õnnevalem Ain Fjodorov
Rait Pallo
3:57:26
249
0
249 HH:3. HH40:2.
4108HH40 Õnnevalem seeniorid Eduard Taivere
Kaido Hallik
4:02:08
247
-3
244 HH:4. HH40:3.
593HH Kergatsi Tarmo Siimsaare
Markus Puusepp
3:56:39
239
0
239 HH:5.
630DH aegluubid Ragnar Leimann
Britt Jaaska
3:56:53
224
0
224 DH:1.
794HH Datafox Marko Külaots
Ranno Erala
3:57:45
223
0
223 HH:6.
899HH40 KESET LOOJANGUT Heno Ivanov
Raul Kangur
3:57:29
220
0
220 HH:7. HH40:4.
998HH40 KARVAJALAD Reigo Lehtla
Alexander Khalyapin
3:58:32
219
0
219 HH:8. HH40:5.
1074HH Twister Adventure Sven Liivand
Tiit Tähnas
3:55:54
217
0
217 HH:9.
11162DH40 La Forza Toomas Laur
Anneken Lemberg
Priit Evardi
3:52:35
216
0
216 DH:2. DH40:1.
12165HH Rakvere Baseilo-Husqvarna team Aleksander Pritsik
Sander Pritsik
Marek Pritsik
3:58:55
216
0
216 HH:10.
1360DH40 AMPAP Anu Poopuu
Meelis Merenäkk
3:45:12
215
0
215 DH:3. DH40:2.
1485HH Mustikale Fred Viidul
Martin Rohtsalu
4:03:39
216
-4
212 HH:11.
1577HH SK100 Taliujujad Raido Laidla
Olavi Ottas
3:57:15
210
0
210 HH:12.
1681HH Põhja-Tartu Revo Lumpre
Marek Mäoma
3:35:36
209
0
209 HH:13.
1769HH STIHL Adventure Team Peep Teppo
Mart Kelk
3:52:55
209
0
209 HH:14.
1848DH Honey Power Jano Järvelaid
Andra Puusepp
3:43:36
207
0
207 DH:4.
1972HH Forest Tiit Tali
Maido Kaljur
3:52:24
205
0
205 HH:15. VV55HH:1.
2078HH AAN Aare Aan
Teet Aan
3:56:06
205
0
205 HH:16.
21148DH Funderbeam Tõnis Vaiksaar
Dagmar Vlassov
Gerd Laub
Urmas Peiker
3:59:20
205
0
205 DH:5.
22109HH40 Ad Astra Kristjan Maade
Arthur Raichmann
4:01:43
207
-2
205 HH:17. HH40:6.
2368DH40 Well Imbi Soome
Veiko Mataloja
3:54:48
204
0
204 DH:6. DH40:3.
2473HH SaaMann Gert Saamann
Johann Saamann
3:49:17
203
0
203 HH:18.
25156DH Soosambla Suusaklubi Kairi Tuulmägi
Raivo Erik
Martti Parve
3:53:38
201
0
201 DH:7.
2653DH40 Paat Margus Klementsov
Heidi Sild
3:56:41
201
0
201 DH:8. DH40:4.
27103HH40 Klemmide Sõbrad Tarmo Saare
Raivo Pelja
4:00:04
202
-1
201 HH:19. HH40:7.
28111HH40 Punkt leitud Raul Sankovski
Ivar Lai
3:54:39
200
0
200 HH:20. HH40:8.
29144DH Lennuakadeemia Viiu Juurik
Rene Käsik
Roland Truus
3:56:49
200
0
200 DH:9.
3044DH happyfeet Merili Palu
Riivo Kiljak
4:01:18
202
-2
200 DH:10.
3158DH40 Anna Minna! Ingrid Piht
Danilo Piht
3:45:10
198
0
198 DH:11. DH40:5.
3261DH40 Virmalised Andrus Rämmann
Anneli Rämmann
3:59:59
198
0
198 DH:12. DH40:6.
33159DH40 Come together Igor Komin
Julia Davõdova
Sergei Tsherkesov
3:46:04
197
0
197 DH:13. DH40:7.
34104HH40 Mongolian Adventure Team Hirvo Rannu
Margus Marrandi
3:54:43
197
0
197 HH:21. HH40:9.
3559DH40  S.T. Siret Pärtel
Toomas Aan
3:54:07
196
0
196 DH:14. DH40:8.
36112HH40 MI-42 Martin Aunin
Indrek Saarepera
3:54:32
196
0
196 HH:22. HH40:10.
37167HH Lonkav Ivo Ivo Miller
Jaanus Reha
Mairo Kirss
3:46:18
195
0
195 HH:23.
3892HH Lendorav Mati Preitof
Eduard Pukkonen
3:54:18
194
0
194 HH:24. VV55HH:2.
3976HH Jõhvika Mehed Allan Roosimägi
Karmo Kübarsepp
3:57:33
192
0
192 HH:25.
4056DH40 Lynx-Lynx tõnu Ilves
Elin Ilves
3:44:19
191
0
191 DH:15. DH40:9.
41102DH40 Libahunt Jana Kink
Veikko Tamlak
3:53:01
190
0
190 DH:16. DH40:10.
4284HH Kännimäbi Janek Kähr
Vallo Männiste
3:54:40
188
0
188 HH:26.
4350DH40  Inlook Color - meie värvime Katrin Kala
Margus Parts
3:47:32
187
0
187 DH:17. DH40:11.
4427DH Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
3:55:50
187
0
187 DH:18.
45149DH Kiiret pole Alo Süvari
Raili Nugin
Kaarel Julge
3:53:35
186
0
186 DH:19.
463DD memmed Maris Terno
Mailis Terno
3:54:11
185
0
185 DD:1.
4720DD40 Rändajad Evelyn Himma
Merike Mets
3:53:12
183
0
183 DD:2. DD40:1.
48161DH40 Okaskera Marika Tammjärv
Kalle Tammjärv
Liina Krünvald
Jüri Lember
3:56:42
183
0
183 DH:20. DH40:12.
4952DH40 Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
3:55:28
182
0
182 DH:21. DH40:13.
5057DH40 Sääsehirm Tarvo Jõeste
Merle Lilleoru
3:59:30
181
0
181 DH:22. DH40:14.
5170HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa
Toomas Eilat
3:51:40
177
0
177 HH:27.
5275HH R-komando Raivo Saame
Rasmus Saame
3:47:59
176
0
176 HH:28. PEREKOND:1.
5355DH40 Musterplaan Lasse Vaiksalu
Gerda Algre
3:56:28
175
0
175 DH:23. DH40:15.
547DD Femme Müttale Meelika Muiso
Karin Paloots
3:58:12
175
0
175 DD:3.
5565DH40 4L Lauri Leppik
Lea Leppik
3:53:37
174
0
174 DH:24. DH40:16.
5664DH40 Võsarändurid Aari Talver
Andres Talver
3:56:30
173
0
173 DH:25. DH40:17.
5743DH SRE Margus Lehtme
Zaira Sorokina
3:56:09
172
0
172 DH:26.
5879HH Torevanad Urmas Tammemäe
Allan Sülla
3:57:20
172
0
172 HH:29. VV55HH:3.
5966DH40 ToKa Tony Hellstedt
Katja Kyckling
3:51:05
171
0
171 DH:27. DH40:18.
6054DH40 Siili Tiim Kätlin Talumaa
Toomas Talumaa
3:52:18
171
0
171 DH:28. DH40:19.
6171HH IMO Oleg Koshik
Hendrik Vija
3:58:43
170
0
170 HH:30.
6222DD40 Vandersellid Airi Alnek
Epp Voitka
3:54:34
169
0
169 DD:4. DD40:2.
6321DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
3:52:14
168
0
168 DD:5. DD40:3.
648DD HP-Sport team Plus Helis Pajuste
Juula Orav
3:56:45
168
0
168 DD:6.
6583HH SK XDREAM Mikk Kadak
Meelis Kadak
3:54:09
167
0
167 HH:31.
6614DD Kuusalust Kalli-Marion Sass
Kärt Käärst
3:53:51
166
0
166 DD:7.
6782HH Rabahundid Marko Valter
Tarmo Villum
3:52:09
165
0
165 HH:32.
68101HH40 KIKSTU Erki Arumeel
Kristo Proosväli
3:53:16
165
0
165 HH:33. HH40:11.
69107HH40 Rae Rebijad Erik Keerberg
Tõnu Tänav
3:19:41
164
0
164 HH:34. HH40:12.
7042DH Vabalt Jaan Viirmann
Mai Viirmann
3:42:44
164
0
164 DH:29. PEREKOND:2.
7186HH40 T & T Tõnu Ots
Tarmo Kopli
3:46:32
164
0
164 HH:35. HH40:13.
7216DD Ruth ja Kersti Kersti Ehala
Ruth Gutmann
3:50:00
164
0
164 DD:8. VV55DD:1.
7389HH Eesti Energia Spordiklubi Tarmo All
Lauri Joosu
3:48:06
161
0
161 HH:36.
74164HH Õnne ja Lootuse koondis Indrek Sang
Andres Sang
Meelis Hint
3:56:16
161
0
161 HH:37.
7513DD Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
3:57:05
160
0
160 DD:9.
76105HH40 VHM Aleksandr Hlebnikov
Vladislav Pahhomenkov
3:43:53
159
0
159 HH:38. HH40:14.
7791HH No niin Mihkel Tammaru
Tambet Vodi
4:02:41
161
-3
158 HH:39.
7849DH  STanchiki Tatjana Požarnaja
Stanislav Tolmachev
3:45:40
156
0
156 DH:30.
7917DD40 Reeda Tuules Kadi Taalberg
Reeda Tuula
3:48:19
156
0
156 DD:10. DD40:4.
8041DH Ei jookse Roos Parmas
Ronald Juurmaa
3:58:40
156
0
156 DH:31.
8180HH Õuesõpe Vaido Salis
Meelis Muhk
3:56:57
155
0
155 HH:40.
8212DD Nobejalaga metsas Mare Niitsoo
Anu Malts
3:57:35
155
0
155 DD:11. VV55DD:2.
83153DH CaMa Carolin Vaiksalu
Marlen Valgma
Raini Valgma
Raigo Paas
Tarmo Alasoo
3:48:49
151
0
151 DH:32.
8423DD40 Girl Power Tiina Muts
Katrin Arendi
3:46:24
150
0
150 DD:12. DD40:5.
85141DD Apelsinid Liisa Rohila
Renate Kaasik
Rita Mesi
3:52:52
149
0
149 DD:13.
86168HH40 Vennad Wurlitzerid Kristjan Paavle
Kalev Lattik
Margus Vahi
3:59:01
149
0
149 HH:41. HH40:15.
87150DH Skispirit 1 Siim Saidla
Priit Potter
Tuuli Rekkaro
3:40:53
148
0
148 DH:33.
8825DD40 Cruella ja Chicka Mare Parve
Ethel Ansip
3:37:47
147
0
147 DD:14. DD40:6.
8963DH40 Rajaotsijad Vello Loorits
Tiina Raja
3:58:29
147
0
147 DH:34. DH40:20.
9037DH40 St-Peterburg Sergei Moiseev
Tatiana Moiseeva
3:59:33
145
0
145 DH:35. DH40:21.
91145DH Kolm Oravat Anneli Orav
Virve Orav
3:41:40
144
0
144 DH:36. PEREKOND:3.
9247DH Plirts ja plärts Merike Mumme
Uku Süvari
3:52:01
144
0
144 DH:37. PEREKOND:4.
9397HH Paras Pähkel Jari Julge
Sass Saat
3:52:16
144
0
144 HH:42.
94100HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
3:56:17
143
0
143 HH:43. HH40:16.
9515DD Kadakkirss Ülle Kadak
Marika Kirsspuu
4:00:43
143
-1
142 DD:15. VV55DD:3.
9667DH40 Käbi6 Pille Rooks
Markko Sinkkonen
3:51:02
140
0
140 DH:38. DH40:22.
9735DH HP-Sport team Heleri Pajuste
Heiki Pajuste
3:46:28
137
0
137 DH:39. PEREKOND:5.
98143DD40 Keep moving Kristine Peebo
Merle Kale
Ruth Pallo
3:44:28
135
0
135 DD:16. DD40:7.
9929DH Uitajad Ahto Karu
Anu Pallon
3:46:48
135
0
135 DH:40. VV55DH:1.
10051DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
3:39:00
134
0
134 DH:41. DH40:23.
1011DD Õed Tihedad Kristi Luigelaht
Kairi Luigelaht-Teder
3:47:47
134
0
134 DD:17.
102152DH Oriflame WellnessTeam Vadim Maksimov
Kairi Kaljurand
Aare Aleksejev
3:52:10
134
0
134 DH:42.
103170DH Oriflame 2 Meelis Kaljurand
Jevgenia Kaljurand
3:52:29
134
0
134 DH:43.
104155DH PEPE Priit Transtok
Ando Rebassoo
Pille Lõmps
3:59:48
134
0
134 DH:44.
105140DD Roosad joped Nelli Napp
Külli Toots
Heidi Speck
3:47:27
133
0
133 DD:18.
10645DH Tuli Takus Kaspar Kelgo
Kristi Kelgo
3:43:21
132
0
132 DH:45.
10728DH Laurid Elisabeth Lauri
Ago Lauri
3:43:26
132
0
132 DH:46. PEREKOND:6.
1089DD Jäälilled Jane Rõuk
Liisi Viljalo
3:58:07
131
0
131 DD:19.
109138DD Asimuut Siiri Part
Margit Paumets
Erle Taim-Andersson
3:46:21
130
0
130 DD:20.
11096HH Pöidlaküüdi teejuht padrikusse Aivar Kruup
Peep Kallas
3:55:52
130
0
130 HH:44.
111163HH Kolm Tala Heiko Mander
Riivo Pohl
2:29:04
126
0
126 HH:45.
112160DH40 Kolm präänikut Andres Õunmaa
Hellin-Heilika Õunmaa
3:44:06
124
0
124 DH:47. DH40:24.
113139DD Duncan.ee naised Piia Avaste
Maarja Ehala
Ave Nikker
Katre Kuusik
Marju Norvik
3:53:58
124
0
124 DD:21.
1145DD Twelve Points Liis Nurmis
Pille Nurmis
3:59:53
123
0
123 DD:22.
115116NOORED Laagri šaakalid Annika Saaring
Sander Saaring
3:51:51
121
0
121 NOORED:1.
116158DH Maru Sanna Lindeberg
Kert Lindeberg
Hanna Lindeberg
3:42:01
120
0
120 DH:48. PEREKOND:7.
11726DD40 Twister Female Maret Hallikma
Marge Erm
3:48:54
119
0
119 DD:23. DD40:8.
11819DD40 Jaanuarimutid Karin Laulik
Anne Pirn
3:48:10
117
0
117 DD:24. DD40:9.
1192DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsini
Mari-Liis Valgeväli
3:52:00
117
0
117 DD:25.
1206DD Visad vanurid Lembe Lutterus
Eha Arb
3:50:32
115
0
115 DD:26. VV55DD:4.
12195HH Team LSF Lauri Olli
Robin Olli
3:33:54
113
0
113 HH:46. PEREKOND:8.
12246DH Pinnsvin Hedi Vaikjärv
Jörn Aadnevik
3:50:13
113
0
113 DH:49.
123113NOORED Seiklussellid Mihkel Tali
Markus Kaljur
3:44:02
112
0
112 NOORED:2.
124137DD Maitliis Heisi Väljak
Maie Tali
Ethel Madalik
Mari-Liis Kaljur
3:47:24
110
0
110 DD:27.
125157DH  Isa, tütar ja M kaardistamas Marek Kutepov
Karin Koppel
Peep Koppel
3:59:20
110
0
110 DH:50. PEREKOND:9.
12610DD Rabas õhus Eliisa Saksing
Ester Škerin
3:46:38
109
0
109 DD:28.
12734DH KOMPASS Eva Laaring
Valdis Puzanov
3:50:29
107
0
107 DH:51. PEREKOND:10.
128171HH Velociraptor Sander Annus
Oliver Annus
2:46:04
106
0
106 HH:47. PEREKOND:11.
12938DD 12.7mm Matkajad Helen Alliksoo
Anna Liisa Köss
3:51:07
104
0
104 DD:29. PEREKOND:12.
130172NOORED XT Sport Kätlin Toom
Ardo Toom
4:00:40
102
-1
101 NOORED:3.
131142DD40 Parimad aastad Lea Tikenberg-Rulli
Hannele Asumets
Riina Konnapere
3:43:06
99
0
99 DD:30. DD40:10.
132146DH Sabinasüda ja võlunool Timo Poopuu
Siiri Poopuu
Paul Poopuu
3:54:30
96
0
96 DH:52. PEREKOND:13.
13324DD40 Matkasellid Ivi Õunapuu
Merike Laur
3:54:22
94
0
94 DD:31. DD40:11.
13488HH  JK Hermes Jaan Vehlmann
Arvo Soosalu
3:53:15
92
0
92 HH:48. VV55HH:4.
1354DD Vanad Viisud Malle Viilma
Ilse Uus
3:43:00
85
0
85 DD:32. VV55DD:5.
13631DH SK ESTO Nele Marrandi
Toomas Marrandi
1:48:27
84
0
84 DH:53.
13736DH Libarebased Jana Reikop
Mikk Valter Kindel
3:44:32
84
0
84 DH:54. PEREKOND:14.
138147DH Põdrad seltsilisega Kaido Põder
Airi-Anu Mugur
Anette Põder
3:49:28
83
0
83 DH:55. PEREKOND:15.
13933DH Öösorr ja porr Triin Edovald
Hermo Ausmeel
3:37:09
80
0
80 DH:56.
14090HH Matkajad Anton Roolaid
Neeme Kalda
3:46:55
75
0
75 HH:49.
14118DD40 Karin ja Anne Anne Rehberg
Karin Aasaleht
3:44:55
67
0
67 DD:33. DD40:12.
142151DH Konstruktiivsed lobisejad Siiri Suursoo
Erki Ubina
Kadri Isakar
3:08:58
56
0
56 DH:57. PEREKOND:16.
143154DH SK Aasa 5 Liisa Laura Viru
Kaisa Kadi Viru
Triina-Britt Preden
Ülo Viru
2:49:54
54
0
54 DH:58. PEREKOND:17.
-62DH40 LOST Ildze Straume
3:39:03
190
0
VA
-11DD Skispirit 2 0:00:00

EiStart
-32DH Karukoerad 0:00:00

EiStart
-39DH AASSAA 0:00:00

EiStart
-40DH Siilihunt 0:00:00

EiStart
-114NOORED HP sport team ananassisõbrad 0:00:00

EiStart
-115NOORED Noored Libahundid 0:00:00

EiStart
-135HH40 Saunja-Oandu Raiebrigaad 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com