XT Talverogain 16.03.2019
16.03.2019
Tallinn-Randvere
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT TALVEROGAIN RATAS
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1131ROHH Omadega metsas Stanislav Tarassov
3:01:43
211
-2
209 ROHH:1.
2133ROHH Enimal Indrek Reitsak
2:52:34
189
0
189 ROHH:2.
3138ROHH Margus Margus Venelaine
3:00:17
190
-1
189 ROHH:3.
4134ROHH Porter Racing Tarmo Tarlap
Lauri Lepalaan
3:02:00
181
-3
178 ROHH:4.
5174ROHH Värska Originaal Tanel Kalm
Janoš Nikopensius
Indrek Mahla
3:02:39
181
-3
178 ROHH:5.
6135ROHH jalalabad Aldo Mett
2:55:45
172
0
172 ROHH:6.
7136ROHH The Good and The Ugly Alvar Suisalu
Joonas Vaabel
2:57:16
171
0
171 ROHH:7.
8127RODH Twister sega Marge Erm
Urmas Sassian
3:03:19
175
-4
171 RODH:1.
9173RODH Lennuakadeemia Viiu Juurik
Rene Käsik
Roland Truus
2:57:34
166
0
166 RODH:2.
10175ROHH Viimsi Sport Taavi Valgmäe
Tarmo Visnapuu
3:00:20
164
-1
163 ROHH:8.
11125RODH KP Kaili Trossmann
Priit Poopuu
2:58:02
152
0
152 RODH:3.
12130ROHH 12,7 mm Mattis Alliksoo
2:57:36
151
0
151 ROHH:9.
13126RODH PUNASED Rene Punane
Marian Punane
2:57:04
140
0
140 RODH:4.
14132ROHH Muksitrallid Janar Küla
Taavi Kõrvits
2:57:10
122
0
122 ROHH:10.
15123RODD XTSport Ida Daisy Kroon
Kaja Jõemets
2:54:47
108
0
108 RODD:1.
16124RODD Kobe kodar Marje Venelaine
Tiina Kriisa
3:03:55
111
-4
107 RODD:2.
17178ROHH Vabajooks Jõhvi Hardi Raiend
2:27:59
106
0
106 ROHH:11.
XT TALVEROGAIN
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1113HH40 Kolmekordsed maailmameistrid Silver Eensaar
Rain Eensaar
3:57:44
233
0
233 HH:1. HH40:1.
299HH Salomon SLAB Timmo Tammemäe
Leivo Sepp
3:58:05
227
0
227 HH:2.
3105HH40 Pühadepüss Ain Fjodorov
Rait Pallo
3:57:52
223
0
223 HH:3. HH40:2.
4101HH Valejalad Mehis Muru
Sander Mirme
3:59:06
223
0
223 HH:4.
591HH Põhja-Tartu Marek Mäoma
Revo Lumpre
3:57:42
219
0
219 HH:5.
689HH Kännimäbi Martin Simpson
Janek Kähr
4:02:32
220
-3
217 HH:6.
7157DH Seiklushunt Arvi Anton
Joosep Tammemäe
Sirlet Viilas
3:55:14
211
0
211 DH:1.
895HH Kalasaba Taavi Kala
Lauri Malsroos
3:58:41
209
0
209 HH:7.
911DD Jänene Eleri Hirv
Laura Joonas
3:58:36
206
0
206 DD:1.
1060DH Team STIHL Margret Zimmermann
Mart Kelk
3:55:28
203
0
203 DH:2.
1172DH40 Fujitsu- Less is More Anneken Lemberg
Priit Evardi
3:57:07
196
0
196 DH:3. DH40:1.
12106HH40 Klemmide sõbrad Gert Saamann
Tarmo Saare
4:00:22
196
-1
195 HH:8. HH40:3.
13109HH40 KARVAJALAD Reigo Lehtla
Alexander Khalyapin
4:01:41
191
-2
189 HH:9. HH40:4.
1483HH Forest Maido Kaljur
Tiit Tali
3:58:32
187
0
187 HH:10. VV55HH:1.
1597HH DATAFOX Marko Külaots
Tauno Riibak
3:54:24
184
0
184 HH:11.
1688HH Spordilinn Eduard Pukkonen
Tõnu Ilves
3:58:14
184
0
184 HH:12. VV55HH:2.
177DD Turbo tammed Liisi Viljalo
Maris Terno
3:57:43
183
0
183 DD:2.
1876DH40 Kombass Anu Poopuu
Meelis Merenäkk
3:56:36
182
0
182 DH:4. DH40:2.
1930DD40 Fortuuna Jana Kink
Elin Ilves
3:58:28
181
0
181 DD:3. DD40:1.
20104HH40 KESET LOOJANGUT Heno Ivanov
Raul Kangur
3:59:31
176
0
176 HH:13. HH40:5.
2181DH40 Stereo Tanel Kannel
Edit Kannel
3:55:19
175
0
175 DH:5. DH40:3.
22108HH40 Rae Rebijad Tõnu Tänav
Erik Keerberg
3:55:26
172
0
172 HH:14. HH40:6.
2384HH Sneaky Kamikaze Pilots Rain Bõmberg
Ülar Aasa
3:52:25
169
0
169 HH:15.
24169HH Tigu2 Lauri Pihlak
Rain Seepõld
3:55:49
169
0
169 HH:16.
2563DH40 Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
3:59:40
169
0
169 DH:6. DH40:4.
2652DH teeme Kairist hundi Andres Bauvald
Kairi Hunt
3:56:24
168
0
168 DH:7.
2770DH40 Twister Adventure Helen Jürjo
Sven Liivand
3:55:28
165
0
165 DH:8. DH40:5.
2865DH40 Paat Heidi Sild
Margus Klementsov
4:00:49
166
-1
165 DH:9. DH40:6.
29177HH40 Mongolian Adventure Team Hirvo Rannu
Margus Marrandi
3:53:44
164
0
164 HH:17. HH40:7.
30118HH40 Ad Astra Kristjan Maade
Arthur Raichmann
3:58:48
164
0
164 HH:18. HH40:8.
3126DD40  m.i.m.s. Imbi Soome
Meelika Muiso
3:57:03
163
0
163 DD:4. DD40:2.
3256DH Lendorav Mati Preitof
Marje Viirmann
3:58:59
163
0
163 DH:10. VV55DH:1.
33139HH Mustikale Jürgen Arund
Margus Ots
3:59:39
161
0
161 HH:19.
3442DH Vabalt Jaan Viirmann
Mai Viirmann
3:53:59
160
0
160 DH:11. PEREKOND:1.
35128HH Codeborne Kirill Klenski
Erik Jõgi
3:55:08
160
0
160 HH:20.
36117HH40 Ultrahoolikud Olle Rõuk
Toomas Unt
3:51:41
156
0
156 HH:21. HH40:9.
3746DH Chillout squad Toomas Marrandi
Nele Marrandi
3:55:46
153
0
153 DH:12.
3849DH Oandu Woodpeckers Jaak Väärsi
Helle Väärsi
3:55:53
153
0
153 DH:13. VV55DH:2.
3986HH Aan Aare Aan
Teet Aan
3:58:20
151
0
151 HH:22.
40114HH40 Punkt leitud Raul Sankovski
Ivar Lai
3:59:07
151
0
151 HH:23. HH40:10.
4166DH40 S.T. Siret Pärtel
Toomas Aan
3:59:14
151
0
151 DH:14. DH40:7.
4225DD40 M&M Made Vares
Mari Punab
3:55:35
150
0
150 DD:5. DD40:3.
4375DH40 Kiiret Pole Raili Nugin
Alo Süvari
3:57:34
150
0
150 DH:15. DH40:8.
4478DH40  1 hunt 1 rebane Indrek Reino
Agnes Salundi
3:53:05
149
0
149 DH:16. DH40:9.
4561DH40  Inlook Color - meie värvime Katrin Kala
Margus Parts
3:54:39
148
0
148 DH:17. DH40:10.
46119HH40 VHM Aleksandr Hlebnikov
Vladislav Pahhomenkov
3:55:01
148
0
148 HH:24. HH40:11.
47153DH Kukemuna Maris Pilvet
Jaanus Moorits
Heiko Eesalu
4:05:20
154
-6
148 DH:18.
48143DD Ehtel, Riika & G-J Ehtel Taevere
Grethe-Johanna Ploompuu
Riika Ploompuu
3:54:49
147
0
147 DD:6.
4923DD40 Vandersellid Epp Voitka
Airi Alnek
3:55:33
147
0
147 DD:7. DD40:4.
50165DH40 AM4L Ander Metsmaa
Lauri Leppik
Lea Leppik
3:55:56
147
0
147 DH:19. DH40:11.
51116HH40 MI-46 Martin Aunin
Indrek Saarepera
3:55:41
146
0
146 HH:25. HH40:12.
52110HH40 Jõuluks koju Priit Lopsik
Siim Lannes
3:54:30
145
0
145 HH:26. HH40:13.
53168HH Running Faggots Märten Mõttus
Allar Ninn
Aiko Aigro
3:57:20
145
0
145 HH:27.
5482HH  Stardispurt Riivo Kiljak
Reiko Kiljak
4:10:41
156
-11
145 HH:28.
5547DH Idaekspress Tatjana Kadak
Siim Kadak
3:49:32
140
0
140 DH:20.
56155DH Langer ja Laur Stella Langer
Toomas Laur
Mattias Aurelius Pedak
3:54:09
139
0
139 DH:21. PEREKOND:2.
5718DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
4:00:34
140
-1
139 DD:8. DD40:5.
58167HH Vanaküla Jukka Halttunen
Janno Roopa
Hillar Saare
3:54:42
138
0
138 HH:29.
59164DH40 Okaskera Marika Tammjärv
Kalle Tammjärv
Jüri Lember
Liina Krünvald
3:56:35
138
0
138 DH:22. DH40:12.
60147DD40 Keep Moving Kristin Peebo
Merle Kale
Merike Mumme
Ruth Pallo
3:57:32
138
0
138 DD:9. DD40:6.
6192HH Millal koju jõuame? Tanel Merigan
Alan Vask
3:56:00
137
0
137 HH:30.
62103HH40 Pihlaka Punt Ivar Liivamägi
Toomas Talumaa
3:59:21
136
0
136 HH:31. HH40:14.
6338DH Õed Tihedad Tiit Karu
Kristi Luigelaht
3:51:17
135
0
135 DH:23.
6429DD40 Peko naised Epp Käpa
Mare Parve
3:52:46
134
0
134 DD:10. DD40:7.
6562DH40  Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
4:00:05
135
-1
134 DH:24. DH40:13.
66158DH Team Seefeld Rain Leesi
Kaisa Vähi
Erkki Vähi
3:57:01
133
0
133 DH:25.
67171NOORED Seiklussellid Kurmet Kutti
Markus Kaljur
3:48:49
132
0
132 NOORED:1.
6813DD Kraed Anu Salujärv
Riina Salumäe
3:53:23
130
0
130 DD:11.
69111HH40  SA.KE Kristian Esula
Tarmo Margat
3:57:04
130
0
130 HH:32. HH40:15.
7032DD40 Kim-Sen Kadri Kimsen
Kaire Kimsen
4:05:54
136
-6
130 DD:12. DD40:8.
71166HH  Skispirit 1 Priit Potter
Harry Tuul
3:58:54
129
0
129 HH:33.
7241DH HP-Sport team Heleri Pajuste
Heiki Pajuste
3:57:11
127
0
127 DH:26. PEREKOND:3.
7369DH40 Twelve Points Pille Nurmis
Alar Jõeste
4:04:16
132
-5
127 DH:27. DH40:14.
7431DD40 Lumi Ethel Ansip
Evelin Ansip-Kukk
3:39:29
126
0
126 DD:13. DD40:9.
7574DH40 HEA TAHE Aimar Liiver
Külli Sarna
3:57:51
126
0
126 DH:28. DH40:15.
7655DH NoName Rainer Jõesaar
Jane Rõuk
3:54:02
125
0
125 DH:29.
7739DH St.-Petersburg-SV Aleksandr Kopelevich
Elena Krylova
3:54:38
125
0
125 DH:30. VV55DH:3.
7858DH Rogaini Rihod Hendrik Mikk
Karolin Illus
3:53:40
124
0
124 DH:31.
7971DH40 Präänikud Andres Õunmaa
Hellin-Heilika Õunmaa
3:55:23
124
0
124 DH:32. DH40:16.
806DD Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
3:56:09
123
0
123 DD:14.
81151DH 2 Oravat Anneli Orav
Alari Orav
Virve Orav
3:56:49
123
0
123 DH:33. PEREKOND:4.
8233DD40 Mustpea ja Valgepea Age Valgepea
Kaja Ligi
3:49:53
122
0
122 DD:15. DD40:10.
83149DH KEL-L Elina Kutti
Kardo Kutti
Laura-Liis Kaljur
3:52:36
122
0
122 DH:34. PEREKOND:5.
84146DD40 Girl Power Katrin Arendi
Tiina Muts
Kristin Arm
3:54:06
122
0
122 DD:16. DD40:11.
8550DH Ekslevad Lipud Taimo Lipp
Geily Lipp
3:57:02
122
0
122 DH:35.
8657DH Ehala Kersti Ehala
Martin Ehala
3:59:36
122
0
122 DH:36. VV55DH:4.
8719DD40 Puus ja põlv Tiina Kartau
Esta Tamm
3:50:07
121
0
121 DD:17. DD40:12.
88144DD CyberRebased Arne Ansper
Riin Saarmäe
Anet Ansperi
3:56:53
121
0
121 DD:18.
89100HH Jüri ja Arvi Jüri Rokko
Arvi Käärd
3:49:49
120
0
120 HH:34. VV55HH:3.
904DD Restart Maie Tali
Mari-Liis Kaljur
3:52:17
119
0
119 DD:19.
91102HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
4:02:01
120
-3
117 HH:35. HH40:16.
92170HH40 Vennad Wurlitzerid Kristjan Paavle
Margus Vahi
Peeter Kaasik
3:56:47
116
0
116 HH:36. HH40:17.
9359DH SRD dream team Anastasija Pahhomenkova
Vjatseslav Safonov
3:57:56
116
0
116 DH:37.
9420DD40 mine metsa Ülle Lobjakas
Anu Oras
3:49:57
115
0
115 DD:20. DD40:13.
9522DD40 Matkajad Kristi Vaigro
Marge Sargma
3:54:44
115
0
115 DD:21. DD40:14.
9644DH AASSAA Anette Saaring
Anneli Aas
3:58:56
114
0
114 DH:38. PEREKOND:6.
9764DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
3:45:40
112
0
112 DH:39. DH40:17.
985DD Nobejalaga metsas Marika Müür
Mare Niitsoo
3:58:08
112
0
112 DD:22. VV55DD:1.
9967DH40 Käbi6 Pille Rooks
Markko Sinkkonen
3:56:55
108
0
108 DH:40. DH40:18.
1001DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsini
Mari-Liis Valgeväli
3:57:47
108
0
108 DD:23.
1018DD Saare Naised Geivi Lember
Valge Aav
3:52:37
107
0
107 DD:24.
102107HH40 All Pain, No Gain Andrus Viilma
Reijo Remmelgas
3:38:14
106
0
106 HH:37. HH40:18.
10310DD No Drift Ellen Lembra
Ingrid Ranna
3:59:04
106
0
106 DD:25. VV55DD:2.
10473DH40 Libahunt MIX Veikko Tamlak
Tiiu Mägi
4:06:45
112
-7
105 DH:41. DH40:19.
105163DH Paras Pähkel Jari Julge
Sass Saat
Karin Kallisma
3:53:57
104
0
104 DH:42.
106156DH Jamaika Kaidi Külaots
Mihkel Adler
Jaanus Metsar
Maili Nestor
3:56:08
103
0
103 DH:43.
107148DH Lindebergid Sanna Lindeberg
Kert Lindeberg
Hanna Lindeberg
3:57:54
103
0
103 DH:44. PEREKOND:7.
10824DD40 Sandid Irina Kelder
Piret Kask
3:52:22
102
0
102 DD:26. DD40:15.
10987HH  Double Trouble Koit Kolsar
Samuel Kolsar
3:41:35
101
0
101 HH:38. PEREKOND:8.
110160DH Jahimehed Mari-Liis Jääger
Elisabet Jääger
Madis Jääger
3:54:51
101
0
101 DH:45. PEREKOND:9.
11128DD40 Maari ja Vaike Vaike Murumets
Maari Idnurm
3:48:58
99
0
99 DD:27. DD40:16.
11234DH Laurid Elisabeth Lauri
Ago Lauri
3:38:48
97
0
97 DH:46. PEREKOND:10.
11354DH A-Team Tarmo Alasoo
Katriin Alasoo
3:52:04
94
0
94 DH:47.
11440DH Nuia Gümnaasium Tiina Sedman
Juhan Sedman
3:50:18
93
0
93 DH:48. VV55DH:5.
115176DH40 Slow Motion Dmitri Shved
Jaana Shved
3:54:52
93
0
93 DH:49. DH40:20.
11685HH kartupelu Mark Grigorjev
Mārtiņš Kacens
3:49:45
92
0
92 HH:39.
11716DD Must ja Valge Annika Veisson
Liis Kaju
4:15:08
108
-16
92 DD:28.
118145DD40 Parimad aastad Lea Tikenberg-Rulli
Hannele Asumets
Riina Konnapere
3:53:52
91
0
91 DD:29. DD40:17.
11993HH TOKA Ahto Karu
Kalju Toomas
3:40:39
90
0
90 HH:40. VV55HH:4.
12045DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
3:43:53
90
0
90 DH:50.
121159DH Soosambla SK Martti Parve
Kairi Tuulmägi
Maret Hallikma
3:57:07
90
0
90 DH:51.
12279DH40 Ruhnu rogain Luise-Maria Jõers
Peeter Pihlak
Karl August Kapsta
3:57:25
90
0
90 DH:52. DH40:21.
12368DH40 Krokodill Maire Kivimurd
Aleksander Parnabas
3:28:22
89
0
89 DH:53. DH40:22.
12443DH Supertädi Anneli Pello
Siim Pello
3:39:51
89
0
89 DH:54. PEREKOND:11.
12512DD Kuusalu pereühing Kaie Ustav
Tagni Jõeleht
3:49:41
89
0
89 DD:30.
12698HH JK Hermes Arvo Soosalu
Jaan Vehlmann
3:53:31
89
0
89 HH:41. VV55HH:5.
12717DD40 Matkasellid Ivi Õunapuu
Merike Laur
3:58:16
88
0
88 DD:31. DD40:18.
12880DH40 Vunder: Project B Hedi Vaikjärv
Jörn Aadnevik
3:57:38
87
0
87 DH:55. DH40:23.
12951DH Konstruktiivsed lobisejad Erki Ubina
Kadri Isakar
3:46:31
82
0
82 DH:56.
130179DH SRB Sofia Sormunen
Raivo Sormunen
Bert Sormunen
3:53:37
82
0
82 DH:57. PEREKOND:12.
13136DH Nele ja Eno Tanel Toots
Triin Edovald
3:44:33
81
0
81 DH:58.
1322DD Kaks Musketäri Sofia Zdobnõh
Kairit Rosenberg
4:05:57
87
-6
81 DD:32.
133161DH SK Aasa 5 Liisa Laura Viru
Triina-Britt Preden
Kaisa Kadi Viru
Ülo Viru
3:53:05
74
0
74 DH:59. PEREKOND:13.
13490HH Valusad jalad Priit Rajamägi
Siim Loik
3:44:10
70
0
70 HH:42.
13527DD40 MALE Lea Avango
Maire Nõmmik
3:47:22
70
0
70 DD:33. DD40:19.
1369DD Kuus Alust Kalli-Marion Sass
Kärt Käärst
3:49:16
70
0
70 DD:34.
137122NOORED Aricorn Nelle Paavle
Mona Daniela Kaarelson
3:52:33
68
0
68 NOORED:2.
13877DD40 Peata Kanad Elo Liiv
Michelle James
3:46:48
67
0
67 DD:35. DD40:20.
13937DH Soorebased Jana Reikop
Mikk Valter Kindel
4:00:18
67
-1
66 DH:60. PEREKOND:14.
140162DH Väga toredad inimesed Marko Aasa
Uku Sipelgas
Katrin Sipelgas
3:53:10
63
0
63 DH:61. PEREKOND:15.
141140DD Navigatsioonihäire Triin Jaagus
Triin Viilvere
Riin Kruusimägi
Tuuli Teppo
Maarja Männiste
4:15:00
79
-16
63 DD:36.
142129HH40 ACE Action Plan B Karli Lambot
Lauri Beilmann
2:12:40
61
0
61 HH:43. HH40:19.
143154DH PEPE Priit Transtok
Ando Rebassoo
Pille Lõmps
3:57:17
57
0
57 DH:62.
144121NOORED XT sport noored Renno Merenäkk
Kätlin Toom
3:06:30
54
0
54 NOORED:3.
14596HH Tuks Sven Kadaste
Tõnis Ustav
3:21:54
54
0
54 HH:44.
1463DD Karin ja Anne Anne Rehberg
Karin Aasaleht
3:35:37
54
0
54 DD:37. VV55DD:3.
147120NOORED Leek Ida Leen Katvel
Laura Liisa Laas
3:52:18
52
0
52 NOORED:4.
14815DD Tiigrid Pille Terestal
Siiri Palmiste
3:07:29
48
0
48 DD:38.
14948DH Vinged Kelgud Caddy Kelk
Eno Kelk
3:37:39
47
0
47 DH:63.
15053DH Mustikale I Morten Mõttus
Siiri Mere
2:39:32
45
0
45 DH:64. PEREKOND:16.
151150DH Mägrad Nele Pernits
Meelis Pernits
Luiselota Pernits
Lisete Pernits
Liisbet Pernits
4:03:05
42
-4
38 DH:65. PEREKOND:17.
152112HH40 Rajaotsijad Vello Loorits
Tiina Raja
3:18:50
33
0
33 HH:45. HH40:20.
153152DH Haldjakimp ja võlunool Timo Poopuu
Siiri Poopuu
Lilian Poopuu
Oliver Poopuu
3:37:09
31
0
31 DH:66. PEREKOND:18.
154172NOORED Smail Kädi Ülle
Emily Laurend
Emma Viilma
3:11:57
24
0
24 NOORED:5.
155142DD Virukad Heidy Roosimägi
Renate Kaasik
Liisa Rohila
3:59:02
20
0
20 DD:39.
-137HH40 Twister Myracarud heiti hallikma
erki erm
3:52:29
182
0
Tühist.
-94HH JK Piraaja vs JK Saue Jano Järvelaid
Ragnar Leimann
3:58:14
189
0
Tühist.
-21DH40 Reeda Tuules Alar Abram
Reeda Tuula
3:59:50
230
0
Tühist.
-14DD ÜRT 0:00:00

EiStart
-35DH STanchiki 0:00:00

EiStart
-115HH40 T&T 0:00:00

EiStart
-141DD Skispirit 2 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com