XT Talverogain 21.03.2015
21.03.2015
ROCCA AL MARE
XT sport
Start:12:00:00
Loojang:00:00:00
Päikese tõus:00:00:00
XT Talverogain rattarada
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1167ROHH Vabajooks Lauri Malsroos M EST
Maario Silm M EST
2:58:17
256
0
256 ROHH:1.
2162ROHH a:ruut Urmas Sassian M EST
Espar Samblik M EST
2:59:41
214
0
214 ROHH:2.
3166ROHH Team 30+ Arno Bachaus M EST
Indrek Lillsoo M EST
2:57:30
202
0
202 ROHH:3.
4174RODH Twister Erki Erm M EST
Marge Erm W EST
Tiit Tähnas M EST
2:56:25
198
0
198 RODH:1.
5168ROHH Vanamõisa SK1 Hugo Klaos M EST
Heiki Talvik M EST
3:05:03
200
-6
194 ROHH:4.
6169ROHH VEB-fondi MTBO-tiim Alo Ansmann M EST
Janek Leer M EST
Jaak Raivo M EST
2:53:54
193
0
193 ROHH:5.
7172RODH Kadiver Kadi Niggulis W EST
Oliver Immato M EST
3:06:10
195
-7
188 RODH:2.
8163ROHH Aarain Janos Nikopensius M EST
Indrek Mahla M EST
3:12:58
175
-13
162 ROHH:6.
9170RODD START! Marje Venelaine W EST
Ethel Ansip W EST
Maren Uibo W EST
2:49:42
149
0
149 RODD:1.
10173RODH Põrgupõhja VII Rain Lillsoo M EST
Henry Küünemäe M EST
Anne-Mai Küünemäe W EST
3:02:35
151
-3
148 RODH:3.
11165ROHH Klemmide SÕBRAD Tarmo Saare M EST
Gert Saamann M EST
2:55:15
139
0
139 ROHH:7.
1244RODH Linkfarm Marina Peiker W EST
Harri Peiker M EST
Andres Valkna M EST
2:58:34
105
0
105 RODH:4.
13171RODH Confirmed Potato Henri Värton M EST
Helen Vellau W EST
2:40:10
81
0
81 RODH:5.
-164ROHH Kickbike Alpo Kuusisto M EST
3:09:15
236
-10
Tühist.
XT Talverogain
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1117DH40 Kadarbiku Kanged Heiti Hallikma M EST
Viivi-Anne Soots W EST
4:03:27
242
-4
238 DH:1. DH40:1.
224HH Team Büfa Kait Vahter M EST
Rait Pallo M EST
4:02:36
236
-3
233 HH:1.
317HH seiklusporr eliit Kaido Hallik M EST
Sander Mirme M EST
4:00:56
232
-1
231 HH:2.
49HH M-klubi Martin Vilismäe M EST
Mehis Muru M EST
4:03:06
235
-4
231 HH:3.
5175HH40 Aarain veteranid. Eduard Taivere M EST
Ain Fjodorov M EST
3:53:50
229
0
229 HH:4. HH40:1.
647DH MN40+ Meelis Mälter M EST
Margit Mälter W EST
Hannes Mälter M EST
3:51:28
218
0
218 DH:2.
722HH Tammed Erik Aibast M EST
Andreas Kraas M EST
3:41:42
213
0
213 HH:5.
811HH Pihkaniskat Juha Skinnari M FIN
Heikki Väänänen M FIN
3:55:50
211
0
211 HH:6.
934DH Fast and lost Anneken Lemberg W EST
Toomas Laur M EST
4:00:51
209
-1
208 DH:3.
105HH I am MT Taivo Timmusk M EST
Mati Mägi M EST
3:59:43
205
0
205 HH:7.
1179DD Sandberg Reisid Eleri Hirv W EST
Mariann Sulg W EST
Eveli Habakuk W EST
3:53:12
195
0
195 DD:1.
12133DD Kadunud 30 sekundiga Airi Alnek W EST
Karmen Alnek W EST
3:53:09
194
0
194 DD:2. PERE:1.
13120DH40 Lynx-Lynx Elin Ilves W EST
Tõnu Ilves M EST
3:57:49
188
0
188 DH:4. DH40:2.
1416HH Seakisa Ramon Reimets M EST
Miiko Vainer M EST
4:04:24
193
-5
188 HH:8.
15138HH Linde Jüri Linde M EST
Meelis Linde M EST
3:48:36
187
0
187 HH:9. PERE:2.
1690HH40 Lendorav Mati Preitof M EST
Maido Kaljur M EST
3:54:45
186
0
186 HH:10. HH40:2. VV55:1.
1712HH Põhja-Tartu Revo Lumpre M EST
Marek Mäoma M EST
Tõnu Arrak M EST
3:54:07
184
0
184 HH:11.
18129HH Atosed Marek Atonen M EST
Mario Atonen M EST
Ragnar Atonen M EST
3:59:34
184
0
184 HH:12. PERE:3.
1910HH Öö Priit Överus M EST
Sander Överus M EST
4:06:13
191
-7
184 HH:13.
2025HH TIM-Team Ivo Miller M EST
Mairo Kirss M EST
3:52:52
181
0
181 HH:14.
216HH Kadrina Priit Randman M EST
Cris Poll M EST
3:58:05
181
0
181 HH:15.
2218HH SK ProRunner Marko Teder M EST
Viljar Vallimäe M EST
3:58:28
181
0
181 HH:16.
2388HH40 CARPE DIEM! REIGO LEHTLA M EST
JAAK VÄÄRSI M EST
3:57:46
180
0
180 HH:17. HH40:3.
2419HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa M EST
Toomas Eilat M EST
3:55:58
179
0
179 HH:18.
2559DH Seiklusklubi Xdream Sigrid Ruul W EST
Tarmo Siimsaare M EST
Sten-Eric Uibo M EST
3:52:30
178
0
178 DH:5.
2661DH Team FF Meelis Merenäkk M EST
Kadri Limberg W EST
3:56:40
178
0
178 DH:6.
278HH Männikumägi Joonas Oja M EST
Asso Kesaväli M EST
3:40:36
177
0
177 HH:19.
28123DH40 Rakvere Baseilo-Husqvarna team Heidi Sild W EST
Aleksander Pritsik M EST
4:01:13
179
-2
177 DH:7. DH40:3.
2964DH Underwater Knitting Team Jano Järvelaid M EST
Margus Klementsov M EST
Kairi Tuulmägi W EST
3:59:03
176
0
176 DH:8.
30131DH HP-Sport team Heiki Pajuste M EST
Helis Pajuste W EST
4:04:54
181
-5
176 DH:9. PERE:4.
3113HH Puujalad Marek Zahkna M EST
Rain Muru M EST
3:45:46
175
0
175 HH:20.
3228HH WAFI Renee Kilk M EST
Kalle Kannel M EST
3:49:03
172
0
172 HH:21.
33113DH40 Aas-A-Roos Anneli Aas W EST
Maris Roosipuu M EST
Aivar Meindok M EST
3:51:24
171
0
171 DH:10. DH40:4.
3458DH Sääsehirm Tarvo Jõeste M EST
Helen Kirss W EST
3:48:12
169
0
169 DH:11.
3563DH Ulakad Siiri Rist W EST
Vahur Veeroja M EST
3:51:11
169
0
169 DH:12.
3657DH Roosi Silver Eensaar M EST
Kertu Eensaar W EST
3:55:27
169
0
169 DH:13.
3797HH40 Vanad Torisejad Margus Marrandi M EST
Hirvo Rannu M EST
3:56:18
169
0
169 HH:22. HH40:4.
3885HH40 Aasa 5 SK Eerik Tamm M EST
Ülo Viru M EST
4:00:37
170
-1
169 HH:23. HH40:5.
3992HH40 Moscow troopers Igor Mitroshenkov M RUS
Alexander Khalyapin M RUS
4:03:30
173
-4
169 HH:24. HH40:6.
40151DH Võsarändurid Taavi Talver M EST
Aari Talver W EST
Andres Talver M EST
3:51:07
167
0
167 DH:14. PERE:5.
414HH Fratelli Team Veiko Mataloja M EST
Raivo Prants M EST
3:53:22
167
0
167 HH:25.
42158HH KROG-2 Igor Komin M RUS
Aleksandr Kopelevich M RUS
4:03:09
168
-4
164 HH:26. VV55:2.
4323HH Tamme-Kangru Ove Kangur M EST
Silver Tamm M EST
4:04:21
169
-5
164 HH:27.
44136DH Kivimäe käijad Ain Nemvalts M EST
Liis Nemvalts W EST
4:09:17
174
-10
164 DH:15. PERE:6.
45127DH40 spordilinn Indrek Aarna M EST
Marje Viirmann W EST
3:50:33
163
0
163 DH:16. DH40:5.
4640DH KIIGEMÄE Merike Haugas W EST
Toomas Tammer M EST
3:41:22
162
0
162 DH:17.
47114DH40 Come together Sergey Cherkesov M RUS
Julija Davydova W RUS
4:00:39
163
-1
162 DH:18. DH40:6.
4820HH Stiililabor Marko Külaots M EST
Gaspar Sukk M EST
3:37:54
161
0
161 HH:28.
49157HH Jüri ja Arvi Jüri Rokko M EST
Arvi Käärd M EST
3:46:22
161
0
161 HH:29. VV55:3.
5095HH40 Punkt leitud Raul Sankovski M EST
Ivar Lai M EST
3:53:35
160
0
160 HH:30. HH40:7.
5114HH RSK Jõhvikas Karmo Kübarsepp M EST
Allan Roosimägi M EST
4:04:51
165
-5
160 HH:31.
5250DH Orud Maria Metsaorg W EST
Erkki Mäeorg M EST
3:47:54
158
0
158 DH:19.
53154HH Festina Lente Peep Eomois M EST
Sulev Kuiv M EST
3:58:57
157
0
157 HH:32. VV55:4.
54119DH40 Lost and beautiful Imbi Soome W EST
Alex Kokk M EST
3:53:46
156
0
156 DH:20. DH40:7.
5529HH WAFI II Marko Salumaa M EST
Ago Saluveer M EST
3:56:23
154
0
154 HH:33.
5621HH Superheroes In Training Kristjan Kongo M EST
Kuldar Kongo M EST
Sander Sildver M EST
3:41:33
153
0
153 HH:34.
577HH Kuhakerho Hannes Haapalahti M FIN
Jarkko Korkiakoski M FIN
3:43:42
153
0
153 HH:35.
5896HH40 Rae Rebijad Tõnu Tänav M EST
Veiko Pak M EST
3:45:59
153
0
153 HH:36. HH40:8.
5991HH40 MI-28 Martin Aunin M EST
Jaanus Viljamaa M
3:47:44
153
0
153 HH:37. HH40:9.
6086HH40 Ad Astra Kristjan Maade M EST
Lauri Olli M EST
3:53:46
153
0
153 HH:38. HH40:10.
6194HH40 Praali Allan Sülla M EST
Marti Ranne M EST
3:54:32
151
0
151 HH:39. HH40:11.
6278DD Paras Pähkel II Liina Silluste W EST
Karin Kallisma W EST
3:44:13
149
0
149 DD:3.
63126DH40 S.T. Siret Pärtel W EST
Toomas Aan M EST
3:46:14
149
0
149 DH:21. DH40:8.
6477DD Okaspäkad Mari Kaseväli W EST
Liisi Viljalo W EST
3:46:28
149
0
149 DD:4.
653HH Ema ja tütar Arne Ansper M EST
Sven Heiberg M EST
3:59:35
149
0
149 HH:40.
66128DH40 Virmalised Andrus Rämmann M EST
Anneli Rämmann W EST
3:52:19
147
0
147 DH:22. DH40:9.
67177DH SAARE MIX Tarmo Visnapuu M
Virgo Arge M
Stella Täht N
3:58:44
147
0
147 DH:23.
68121DH40 MägeR Rene Käsik M EST
Riika Ploompuu W EST
3:46:00
146
0
146 DH:24. DH40:10.
6954DH Paras Pähkel Sass Saat M EST
Katrin Kallisma-Saat W EST
3:43:38
145
0
145 DH:25.
7026HH Vennad metsas Aare Aan M EST
Teet Aan M EST
3:45:27
145
0
145 HH:41.
71135DH Kivi Märt Mustkivi M EST
Siiri Mustkivi W EST
3:52:51
145
0
145 DH:26. PERE:7.
7236DH iRuut Margus Lehtme M EST
Zaira Sorokina W EST
3:56:44
145
0
145 DH:27.
7389HH40 Kipper Heigo Ojaste M EST
Margus Jaanus M EST
3:43:05
143
0
143 HH:42. HH40:12.
7465DH Vale pööre Rauno Uusma M EST
Krista Palder W EST
Jane Rõuk W EST
3:52:22
140
0
140 DH:28.
75102DD40 JOKA Rita Ojala W EST
Kersti Ehala W EST
4:03:25
144
-4
140 DD:5. DD40:1.
7632DH Costa Bicicleta Dagmar Vlassov W EST
Jüri Vlassov M EST
3:41:39
139
0
139 DH:29.
77150HH Viru Tull Kain Väljaots M EST
Kevin Väljaots M EST
Renee Nahkur M
3:59:50
139
0
139 HH:43.
78146DD Sulem Ene Sulg W EST
Marelle Sulg W EST
3:56:51
135
0
135 DD:6. PERE:8.
791HH E.L.O. Erkki Tuul M EST
Johannes Juhkental M EST
4:01:02
137
-2
135 HH:44.
80178HH WAFI 3 Anton Kuznetsov
Jaan Uudelt
3:54:30
134
0
134 HH:45.
8187HH40 AO-11 Raivo Mitt M EST
Bert Lõuke M EST
4:00:51
135
-1
134 HH:46. HH40:13.
82148DH Upa tiim Erik Keerberg M EST
Geivi Lember W EST
3:24:15
133
0
133 DH:30. PERE:9.
8376DD Niff-Naff-Nuff Kärt Käärst W EST
Anneli Pello W EST
Ingrid Piht W EST
3:41:26
133
0
133 DD:7.
8460DH SkiSpirit Kristel Laurson W EST
Siim Saidla M EST
3:47:32
133
0
133 DH:31.
85143HH Orelid Helger Orel M EST
Randy Orel M EST
4:00:14
134
-1
133 HH:47. PERE:10.
8641DH Kruiisijad Kaisa Peiker W EST
Erkki Vähi M EST
3:48:46
132
0
132 DH:32.
8793HH40 Novaator RSK Villu Päärt M EST
Matis Märtson M EST
3:51:05
132
0
132 HH:48. HH40:14.
8899DD40 EhEh Ehtel Taevee W EST
Eha Lehtoja W EST
3:51:47
132
0
132 DD:8. DD40:2.
8946DH MLK Mai-Liis Õnnis W EST
Kalju Vaikjärv M EST
3:32:04
131
0
131 DH:33.
9035DH Imbi & Ärni Raivo Laanemets M EST
Kaili Laanemets W EST
3:47:39
131
0
131 DH:34.
9183DD Turboparmud Ülle Lobjakas W EST
Kristi Luigelaht W EST
Krista Kõiv W EST
3:49:06
131
0
131 DD:9.
92110DD40 SK Aasa 5N Triina-Britt Preden W EST
Tiina Kangilaski W EST
3:49:30
131
0
131 DD:10. DD40:3.
9375DD Mõraste tüdrukud Ele Sisas W EST
Lea Leppik W EST
3:50:20
131
0
131 DD:11.
9427HH Vhyyzikud Gerrit Kanarbik M EST
Viljar Tina M EST
3:58:02
130
0
130 HH:49.
95105DD40 Kulgejad Liis Lille W EST
Inger Jalakas W EST
3:41:14
129
0
129 DD:12. DD40:4.
9637DH Jalmar Vabarna DREAM TEAM Jalmar Vabarna M EST
Valdo Jahilo M EST
Rahel Allas W EST
3:44:51
129
0
129 DH:35.
97115DH40 Ilves Evelin Vaik W EST
Mairold Vaik M EST
3:45:10
129
0
129 DH:36. DH40:11.
9856DH Randkeer Margus Randmäe
Karl Keerberg
3:46:13
129
0
129 DH:37.
9939DH Kalmer Leidaga Priit Kasemets M EST
Ilona Põld W EST
3:47:27
129
0
129 DH:38.
100106DD40 Millimallikas Kadi Kuusk W EST
Anne-Ly Lään W EST
3:49:48
129
0
129 DD:13. DD40:5.
101145DH Soorebased Maarika Saks W EST
Ahto Pukk M EST
3:57:03
128
0
128 DH:39. PERE:11.
102116DH40 Juhuslik Triiv Paavo Helde M EST
Küllike Rehe W EST
3:41:50
127
0
127 DH:40. DH40:12.
10366DH Vunder Jörn Aadnevik M EST
Hedi Vaikjärv W EST
3:57:47
127
0
127 DH:41.
10468DD HP- Sport team plus Kadri Ustav W EST
Epp Paalberg W EST
3:39:41
126
0
126 DD:14.
105101DD40 Järveõis Marika Müür W EST
Mare Niitsoo W EST
4:00:11
127
-1
126 DD:15. DD40:6.
106137DH Klaabu Irina Kelder W EST
Piret Kask W EST
Mikk Kelder M EST
3:55:46
125
0
125 DH:42. PERE:12.
107132DH JK Hermes Monika Vehlmann W EST
Arndt Vehlmann M EST
Jaan Vehlmann M EST
3:59:02
125
0
125 DH:43. PERE:13.
10898HH40 VS Vallo Vardja M EST
Silvar Savolainen M EST
3:56:12
124
0
124 HH:50. HH40:15.
109130DD Haned ja Järved Merilin Anijärv W EST
Maive Anijärv W EST
3:44:06
123
0
123 DD:16. PERE:14.
11062DH Twister Piknik Team Marika Tarvis W EST
Sven Liivand M EST
3:44:19
123
0
123 DH:44.
111149DH Varjo Vallo Varjo M EST
Anni Varjo W EST
3:59:29
122
0
122 DH:45. PERE:15.
112112DD40 Virvatuled Anu Malts W EST
Virve Palu W EST
3:50:49
121
0
121 DD:17. DD40:7.
113107DD40 No Drift Ellen Lembra W EST
Ülle Raudsepp W EST
3:52:37
120
0
120 DD:18. DD40:8.
114159DD Roos ja Puu Ilme Roosi W EST
Siiri Poopuu W EST
3:54:52
120
0
120 DD:19. VV55:5.
11551DH O-S-T Olav Mets M EST
Gery Einberg W EST
Tiiu Treier W EST
3:50:17
118
0
118 DH:46.
11645DH Meredivisjon Pärtel Keskküla M EST
Erle Porroson W EST
Merje Meerits W EST
3:53:54
117
0
117 DH:47.
117103DD40 Kadakane kirsipuu Marika Kirsspuu W EST
Ülle Kadak W EST
3:54:29
114
0
114 DD:20. DD40:9.
11843DH Lillelapsed Marko Esna M EST
Keiti Kriibi W EST
Martti Miller M EST
3:48:20
113
0
113 DH:48.
119160DD TiiViK Virve Orav W EST
Tiiu Kaasik W EST
3:49:33
112
0
112 DD:21. VV55:6.
120142DH Ohh ja Ahh matkal Kristi Vainura W EST
Karl-Martin Vainura M EST
3:51:27
111
0
111 DH:49. PERE:16.
121141DD Nurmis Liis Nurmis W EST
Pille Nurmis W EST
3:58:45
108
0
108 DD:22. PERE:17.
12281DD TELH Tiia Laul W EST
Eve Hunt W EST
3:51:12
107
0
107 DD:23.
12373DD Leekiv apelsin Annika Aruste W EST
Kadri Saat W EST
3:48:51
104
0
104 DD:24.
124155DH HP Peeter Kain M EST
Heli Kain W EST
3:52:46
104
0
104 DH:50. VV55:7.
12584DD WAFI Naised Anne-Mai Angerjärv W EST
Triin Adamson W EST
3:54:38
104
0
104 DD:25.
126139DD Mägimatkajad Tiiu Mägi W EST
Malviki Mägi W EST
3:41:08
103
0
103 DD:26. PERE:18.
12769DD Jalutajad Triin Raudsepp W EST
Merle Kale W EST
Eneli Lilleväli W EST
3:56:14
103
0
103 DD:27.
12848DH NiKerdis Kersti Nisuma W EST
Madis Kuurmann M EST
3:59:16
103
0
103 DH:51.
129176DD SAARENAISED Kristiina Kägu M
Kadri Tuisk N
3:59:04
102
0
102 DD:28.
130161DD Visad Vanurid Evi Vahu W EST
Eha Arb W EST
3:57:05
101
0
101 DD:29. VV55:8.
131122DH40 Põder Ja Mäger Meeli Kerem W EST
Andres Aotäht M EST
3:54:27
99
0
99 DH:52. DH40:13.
132144DH Selged silmad Mari-Anne Aasaru W EST
Linda Aasaru W EST
Gunnar Kurusk M EST
3:57:01
99
0
99 DH:53. PERE:19.
13371DD Kokomutid Lea Laidra W EST
Kärt Loopalu W EST
Jaanika Pajuste W EST
3:39:54
97
0
97 DD:30.
13455DH PIT Pille Põder W EST
Tõnu Soodla M EST
3:58:49
97
0
97 DH:54.
135147DH Uitajad Koit Ojaliiv M EST
Anu Pallon W EST
4:01:48
99
-2
97 DH:55. PERE:20.
136152HH Zurf Siim Talumaa M EST
Toomas Talumaa M EST
3:46:18
94
0
94 HH:51. PERE:21.
13772DD Kompass kodus Airika Salumets W EST
Evelin Kivima W EST
Helen Aunbaum W EST
3:54:15
94
0
94 DD:31.
138104DD40 Kiire kilpkonn Maret Hallikma W EST
Marilin Mihkelson W EST
3:28:17
93
0
93 DD:32. DD40:10.
139140DD MaTriKe Triinu Leif W EST
Maive Leif W EST
3:28:51
93
0
93 DD:33. PERE:22.
140111DD40 Tiigi 419 Mae Kivistik W EST
Mari Roots W EST
3:47:24
93
0
93 DD:34. DD40:11.
14167DD Hälvatroonikud Pille Jostov W EST
Jaana Karja W EST
Ines Malmberg W EST
3:51:17
93
0
93 DD:35.
14231DH AMI Ilmar Kelder M EST
Mihkel Hein M EST
Irja Tamkivi W EST
4:01:00
95
-2
93 DH:56.
143125DH40 Roosnupud Moonika Roosnupp W EST
Priit Roosnupp M EST
3:48:57
92
0
92 DH:57. DH40:14.
144124DH40 Risti-rästi läbi metsa Piret Kreutzwald W EST
Raivo Kreutzwald M EST
3:38:08
88
0
88 DH:58. DH40:15.
14580DD Siilid Udus Kadri Kadakas W EST
Nele Kunder W EST
3:45:04
87
0
87 DD:36.
146100DD40 Eriti tähelepanelikud Mare Kitsnik W EST
Terje Villemi W EST
3:51:54
87
0
87 DD:37. DD40:12.
147109DD40 SISTERS Maret Viira W EST
Rita Siniväli W EST
3:32:50
84
0
84 DD:38. DD40:13.
148108DD40 Saarepiigad Vaige Aav W EST
Raili Nõgu W EST
3:56:48
84
0
84 DD:39. DD40:14.
14953DH Pänta Erik Ernits M EST
Kati Ernits W EST
3:44:33
82
0
82 DH:59.
15052DH Paarisrakend Terje Vooglaid W EST
Tarmo Vooglaid M EST
3:58:24
81
0
81 DH:60.
151179DD Printcenter NAISED Liina Ernits
Liisi Bormeister
3:50:29
80
0
80 DD:40.
15274DD LemGer Lembe Lutterus W EST
Gerda Arr W EST
4:15:52
95
-16
79 DD:41.
1532HH ELI Erki Püss M EST
Laur Kelder M EST
4:21:52
98
-22
76 HH:52.
15470DD Kino Liivi Volt W EST
Mari Valgma W EST
3:55:21
73
0
73 DD:42.
155156DD JEH Ene Loide W EST
Helve Luht W EST
Juta Virkepuu W EST
3:41:18
72
0
72 DD:43. VV55:9.
15638DH Kaljuveer Kertu Kaljuveer W EST
Tiit Kaljuveer M EST
3:22:08
67
0
67 DH:61.
15749DH Nimeta Kevelt Kai Jõers M EST
Arvi Jõers M EST
3:53:17
67
0
67 DH:62.
158153DH Alta via Vello Loorits M EST
Anne Kull W EST
4:14:35
82
-15
67 DH:63. VV55:10.
15942DH LAISAD JALUTAJAD Helyna Karhu W EST
Tauno Sulu M EST
4:11:30
51
-12
39 DH:64.
16033DH EHOS-PEHOS Piret Palts W EST
Dmitri Solntsev M EST
Lauri Kesküla M EST
4:11:34
51
-12
39 DH:65.
-82DD testgrupp Kristi Parro W EST
Katre Ratassepp W EST
Marina Poltavtseva W EST
3:04:30
30
0
KATK.
-15HH Scoutspataljon Janari Jaanso M EST
Valdo Hälvin M EST
Priit Lillemets M EST
4:11:59
165
-12
Tühist.
-118DH40 Kangrud 0:00:00

EiStart
-134DD Kimmi 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2012, www.tak-soft.com