XT-Suveseiklus 2011 21.08.2011
A
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
19MM Medisoft Adventure Team Martti Mikk
Kristjan Karabelnik
5:00:56
132
-1
131 MM:1.
217MM Team 30+ Arno Bachaus
Aivo Jõemets
Tarmo Lillsoo
4:55:10
130
0
130 MM:2.
318MM Team Nike Riivo Roose
Tiit Pekk
4:59:15
130
0
130 MM:3.
416MM Spordipartner Adventure Team Kait Vahter
Toomas Marrandi
4:57:25
126
0
126 MM:4.
514MM Skm! Alar Abram
Andreas Kraas
5:00:54
124
-1
123 MM:5.
611MM Metsapeatus Viljar Grauen
Oliver Immato
4:55:25
120
0
120 MM:6.
71MM AJ Jürjo Lokk
Aivar Jõgiaas
5:02:27
123
-3
120 MM:7.
844MM Aarain Ain Fjodorov M
Janoš Nikopensius M
Tanel Kalm M
5:02:44
123
-3
120 MM:8.
96MM Kadarbiku STARõe lõsniki Tõnu Tänav
Jaak Kõiva
4:50:14
118
0
118 MM:9.
1026MN Kadarbiku Kanged Rene Ottesson
Viiu Juurik
5:02:04
117
-3
114 MN:1.
1125MN Jörgen ja Jenny Ilmar Kink
Maret Vaher
4:59:56
112
0
112 MN:2.
1213MM Peremees on snaiper Kalle Metsoja
Kristjan-Taavi Vaiksalu
4:54:28
111
0
111 MM:10.
1361MM Mountain Loghome Andres Minn
4:50:36
109
0
109 MM:11.
142MM A-RUUT/SPORT4U Espar Samblik
Urmas Sassian
4:57:26
109
0
109 MM:12.
1550MN B-rada Mare Ulp
Edit Kannel
Tanel Kannel
4:57:35
109
0
109 MN:3.
1659MN Ülejõe punt Piret Urmet
Meelis Kütt
Sven Luks
5:00:27
109
-1
108 MN:4.
175MM Ilmäraeksimatud Sander Mirme
Ilmar Ansko
4:59:14
107
0
107 MM:13.
1812MM Männikumägi Kuno Rooba
Avo Siilak
4:48:30
106
0
106 MM:14.
1949MM Webmedia Alar Virumäe
Juhan Aasaru
Kauri Kägo
4:52:11
105
0
105 MM:15.
2015MM Soosambla suusalkubi Martti Parve
Raivo Erik
4:59:47
105
0
105 MM:16.
214MM Fratelli Team Raivo Prants
Vaiko Mataloja
4:51:20
103
0
103 MM:17.
2222MN City Motors Raul Aava
Ruth Vaher
4:54:23
103
0
103 MN:5.
238MM Koertepesu Anti Talves
Priit Utso
4:57:48
103
0
103 MM:18.
2445MM Cyber Arne Ansper
Sven Heiberg
Raul Mürk
4:57:36
102
0
102 MM:19.
253MM E&K Enn Kukk
Karmo Kübarsepp
5:00:15
100
-1
99 MM:20.
2657MN TeamRide Kertu Toompea
Peep Eomois
Aimar Meltsa
4:58:50
98
0
98 MN:6.
2728MN Lendorav Marje Viirmann
Mati Preitof
5:05:57
103
-6
97 MN:7.
2843MM Keset Loojangut Indrek Mahla
Raino Leopard
5:00:56
97
-1
96 MM:21.
2956MN Seiklejad Margit Avikson
Mihkel Tarve
Toomas Tarve
5:07:49
103
-8
95 MN:8.
3033NN Anna Minna Anneli Pello
Ingrid Vehlmann
4:54:19
94
0
94 NN:1.
3129MN Ludri Ruudus Toomas Laur
Anneken Lemberg
4:55:01
93
0
93 MN:9.
3254MN Pruunid meritähed Anu Poopuu
Liisi Viljalo
Priit Laos
4:59:24
93
0
93 MN:10.
3335NN Kiired Säravad Merike Mets
Evelyn Himma
4:47:41
92
0
92 NN:2.
3453MN Minemetsa Gerli Aimla
Kaido Reiman
Roman Mihhailov
4:56:06
92
0
92 MN:11.
3510MM Mehed ei nuta Tõnu Põld
Marko Aasa
4:49:13
89
0
89 MM:22.
367MM Klassivennad Hindrek Talvet
Ivo Vahtramäe
4:56:53
87
0
87 MM:23.
3732MN Uudistajad Ilmar Raap
Maili Antons
4:56:23
85
0
85 MN:12.
3824MN Juncta juvant Toomas Kuul
Helen Korju
4:58:07
85
0
85 MN:13.
3931MN Seiklejad Ü&R Ülle Pellja
Raivo Pellja
5:07:43
93
-8
85 MN:14.
4021MN Absolutely Fabulous Eleri Hirv
Neeme Loorits
5:03:22
88
-4
84 MN:15.
4148MM Talkie-Talkie Urmas Järg
Sven Maibaum
Jaanus Koov
4:59:21
83
0
83 MM:24.
4251MN Hai Hirvo Rannu
Ain Nemvalts
Riinu Nemvalts
5:12:23
96
-13
83 MN:16.
4340NN Tüdrukud omaette Triinu Rooni
Kati Rooni
4:53:16
81
0
81 NN:3.
4460NN Alati oodatud Ellen Tohvri
Imbi Soomets
Maris Lomp
4:56:32
80
0
80 NN:4.
4555MN Rõõsa Lembit Nokkur
Kadri Nokkur
Ants Nokkur
5:01:00
80
-2
78 MN:17.
4638NN Turboparmud Kadi Taalberg
Ülle Lobjakas
4:53:54
76
0
76 NN:5.
4720MN A&A Anu Malts
Arvo Raja
4:54:03
76
0
76 MN:18.
4823MN Hawaii Express Rene Käsik
Riika Ploompuu
4:40:14
73
0
73 MN:19.
4941NN Walkie-Walkie Monika Järg
Katrin Koov
5:01:24
75
-2
73 NN:6.
5052MN Kuldsed lokid, mustad sokid Khetlin Lõvend
Tiit Tiivoja
Daisy Tammoja
4:51:33
72
0
72 MN:20.
5130MN Metsanotsud Kärt Käärst
Rain Käärst
4:51:36
70
0
70 MN:21.
5242NN Äpud Kristin Samblik
Annabel Klein
Eliise Põldmaa
4:57:11
69
0
69 NN:7.
5358MN Walkie-Talkie Paul Lumi
Kei Kvarnstrom
Marika Maidla
5:01:09
71
-2
69 MN:22.
5437NN Tartu Vaimud Luise Puu
Sigrid Saluri
5:02:11
70
-3
67 NN:8.
5547MM Pane Tähele Anto Kaik
Kristjan Tael
Eno Saar
4:55:58
62
0
62 MM:25.
5627MN Kuupea Ailen Vessmann
Risto Laanoja
5:03:40
64
-6
58 MN:23.
5736NN Talkie-Walkie Kristiina Saks
Elo Liiv
5:09:03
64
-10
54 NN:9.
5834NN CyberKikkkõrvad Marju Ignatjeva
Imbi Nõgisto
4:48:55
36
0
36 NN:10.

XT-TEENUSED MultiSport Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2011, www.tak-soft.com