XT Kevadrogain 11.05.2019
11.05.2019
Kolgakula
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
NRNimiKlubi Klass
1Kaks Musketäri DD
 Sofia Zdobnõh8134952
 Triin Johanson1395428
2Kuusalu pereühing DD
 Kaie Ustav1395430
 Tagni Jõeleht1395429
3Nobejalaga metsas DD VV55DD
 Marika Müür424642
 Mare Niitsoo7207112
4Otsi Otti DD
 Pille Vinne8638079
 Kristine Tamm8668773
5Restart DD
 Kristina Vesilind682248
 Mari-Liis Kaljur8167200
6Turbo tammed DD
 Liisi Viljalo7202400
 Maris Terno8655320
72 Oravat DD PEREKOND
 Anneli Orav681663
 Virve Orav1396780
8Muhu1 DD
 Kersti Jääger8661127
 Merili Palu8662658
9Matkajad DD40
 Kristi Vaigro2102149
 Katriin Alasoo1395431
10mine metsa DD40
 Ülle Lobjakas255788
 Anu Oras1395433
11Saba DD40
 Heli Zvorovski7204955
 Pille Tiis7204957
12Vandersellid DD40
 Epp Voitka1395607
 Airi Alnek8636595
13Puus ja põlv DD40
 Tiina Kartau1415245
 Esta Tamm8670421
14Rändajad DD40
 Evelyn Himma1402817
 Merike Mets1395434
15Hunt DD40
 Elina Lasseron8642294
 Lea Tusis8646187
16ALBERT DD40
 Terje Aloel8665513
 Diana Dukan1395435
17Kaspar DD40
 Edit Kannel889120
 Riika Ploompuu7208313
18Kim-Sen DD40
 Kadri Kimsen1395437
 Kaire Kimsen1395438
19M&M DD40
 Kärt Käärst682049
 Mari Punab7202379
20Oh i Ah idut b pohod DD40
 Maive Leif7205454
 Rita Ojala7211142
21AASSAA DH PEREKOND
 Sander Saaring7204665
 Anneli Aas8088024
22Family Power DH PEREKOND
 Johannes Mattias Toome8033938
 Tiina Muts9102227
23HP-Sport team DH PEREKOND
 Heleri Pajuste1602033
 Heiki Pajuste8100470
24Kristo ja Triinu DH
 Triinu Keevend305798
 Kristo Keevend7810330
25Laurid DH PEREKOND
 Elisabeth Lauri682397
 Ago Lauri682398
26Nuia Gümnaasium DH VV55DH
 Tiina Sedman1422908
 Juhan Sedman1601622
27Vabalt DH PEREKOND
 Jaan Viirmann8662120
 Mai Viirmann1395439
28Õed Tihedad DH
 Tiit Karu1009543
 Kristi Luigelaht9201695
29Idaekspress DH
 Tatjana Kadak1395440
 Siim Kadak7202381
30Ehala DH VV55DH
 Martin Ehala1006358
 Kersti Ehala7170001
31STanchiki DH
 Tatjana Požarnaja8458888
 Stanislav Tolmachev7202382
32Uitajad DH VV55DH
 Ahto Karu255869
 Anu Pallon2117428
33Lendorav DH VV55DH
 Mati Preitof8200052
 Marje Viirmann8662103
34Team Åkerman DH
 Anu Åkerman8012090
 Anders Åkerman8020373
35Pärnakad lasti metsa DH PEREKOND
 Riho Kalda7202383
 Elise Kalda7202384
36Inlook Color - meie värvime DH40
 Katrin Kala8655316
 Margus Parts9201522
37Kiire jalutuskäik DH40
 Kai Treier1414482
 Arvo Raja8646120
38Kiigemäe DH40
 Merike Haugas7000372
 Toomas Tammer7200983
39Omas tempos DH40
 Priit Roosnupp7209741
 Moonika Roosnupp7202385
40Paat DH40
 Heidi Sild8090273
 Margus Klementsov8200572
41Reeda Tuules DH40
 Alar Abram889111
 Reeda Tuula1122333
42Twister Adventure DH40
 Helen Jürjo8170278
 Sven Liivand8298000
43Chillout squad DH40
 Toomas Marrandi8041179
 Nele Marrandi9102098
44JUPS DH40
 Aive Mõttus7202386
 Riho Salumäe7202387
45Kombass DH40
 Anu Poopuu7208685
 Meelis Merenäkk9002014
46Präänikud DH40
 Andres Õunmaa8639395
 Hellin-Heilika Õunmaa8644532
47Kevad DH40
 Tiina Välb7202389
 Andi Eiser7202388
48K.R.I DH40
 Kärri Sõelsepp7202391
 Kristjan Pulma7202390
49 Double Trouble HH PEREKOND
 Koit Kolsar8636586
 Samuel Kolsar8636861
50Aan HH
 Aare Aan682038
 Teet Aan7204947
51Forest HH VV55HH
 Maido Kaljur8047332
 Aleksaner Pritsik8657198
52Kännimäbi HH
 Erko Jakobson8636865
 Janek Kähr8638097
53Millal koju jõuame? HH
 Tanel Merigan8000901
 Alan Vask8648700
54Sneaky Kamikaze Pilots HH
 Toomas Eilat1009548
 Ülar Aasa1390488
55Tuks HH
 Sven Kadaste7202392
 Tõnis Ustav7202393
56Rabahundid HH
 Marko Valter7208301
 Tarmo Villum7202394
57All Pain, No Gain HH
 Andrus Viilma8657234
 Tanel Vainura7202395
58Stardispurt HH
 Riivo Kiljak8655311
 Reiko Kiljak7202396
59Jüri ja Arvi HH VV55HH
 Jüri Rokko682491
 Arvi Käärd7202741
60Spordilinn HH VV55HH
 Eduard Pukkonen8664188
 Jaak Rohtsalu8665452
61Saturnlased HH
 Siim Peetrimägi7207463
 Kaarel Nestor7202397
62Pikad HH
 Tõnu Lillelaid8011246
 Jaanus Kallaste7202398
63Duncan HH PEREKOND
 Aksel Avaste305394
 Tarvo Avaste1006383
64Mustikale HH
 Jürgen Arund980553
 Fred Viidul8642017
65KARVAJALAD HH40
 Reigo Lehtla929406
 Alexander Khalyapin7204672
66KESET LOOJANGUT HH40
 Heno Ivanov7201848
 Raul Kangur7202747
67Klemmide sõbrad HH40
 Gert Saamann7204958
 Raivo Pellja8655314
68Metsakolli sõbrad HH40
 Peep Elmeste1394134
 Jüri Kadaja1602771
69Libahunt HH40
 Veikko Tamlak897416
 Mairolt Kakko929410
70Rajaotsijad HH40
 Vello Loorits1395403
 Tanel Raja7207450
71Kati Kovacsi nimeline vanadekodu HH40
 Villu Päärt2031705
 Matis Märtson9200590
72SAQ SC HH40
 Tarmo Alasoo7202399
 Raini Valgma899061
73MI-46 HH40
 Martin Aunin8258258
 Indrek Saarepera899062
74Punkt leitud HH40
 Raul Sankovski9102100
 Ivar Lai9102222
75Leek NOORED
 Ida Leen Katvel899064
 Laura Liisa Laas899065
76XT sport noored NOORED
 Mari-Liis Jukk8662657
 Kätlin Toom899066
77Poolsaare Vägevad NOORED
 Kuldar Paalberg899197
 Marten Mänd899194
78Kobe kodar RODD
 Tiina Kriisa8111172
 Marje Venelaine8645013
79XTSport Ida RODD
 Daisy Kroon1410833
 Kaja Jõemets1413753
80Just us and skiing RODD
 Laura Lään2088797
 Greta-Maria Pisarev8662095
81SAQ SC Naised RODD
 Marlen Valgma7205453
 Gerda Algre899198
82Linnaorienteerumine.ee RODD
 Piibe Tammemäe8636878
 Mari Linnus8648690
83KP RODH
 Kaili Trossmann8111584
 Priit Poopuu8180880
84Twister sega RODH
 Marge Erm8190374
 Urmas Sassian8636802
85Rae Rebijad ROHH
 Veiko Pak7202378
 Tõnu Tänav8670210
86BGM ROHH
 Ragnar Lepp8662091
 Indrek Müürsep7201932
87Abiratturid ROHH
 Kaupo Eerme7201938
 Tarmo Margat7204670
88The Good and The Ugly ROHH
 Alvar Suisalu8644928
 Joonas Vaabel8651980
89Porter Racing ROHH
 Tarmo Tarlap8009639
 Lauri Lepalaan8657329
90Twister Myracarud ROHH
 Heiti Hallikma8040370
 Erki Erm8250572
91VS ROHH
 Silvar Savolainen8265400
 Vallo Vardja7204669
92Rattamatk ROHH
 anno Kannel8010860
 Tanel Kannel8014214
93KOFIDIS ROHH
 Indrek Pitk7204673
 Johann Põldra7207049
95Hannele ROHH
 Tõnis Erm1008482
96Jänene RODD
 Eleri Hirv8484844
97Adrenalist RODD
 Regina Kaal7209900
98jalalabad ROHH
 Aldo Mett8151174
99Omadega metsas ROHH
 Stanislav Tarassov8644932
100Enimal ROHH
 Vermo Siim8622210
101SK100/Mapest ROHH
 Marek Karm8631404
102YXI ROHH
 Allan Sülla7207117
103SA.KE ROHH
 Kristian Esula8648942
104Rattaga ROHH
 Siim Turban1398303
105MM ROHH
 Mait Mändmets8150874
106Margus ROHH
 Margus Venelaine7208690
107RO ROHH
 Raul Olesk1000004
108Pargijooksud.ee ROHH
 Kaido Nurja8640114
109Fysioapteek ROHH
 Tõnu Kuusik1406468
110Väike Paks ROHH
 Lauri Malsroos8639391
111Billo ja Karu ROHH
 Tauno Trallmann9102221
112Enima 100kg + ROHH
 Viljar Vainola842666
113Kallemets ROHH
 Mati Kallemets1008440
114HMV Kuld ROHH
 Magnar Alev8240372
115HK ROHH
 Helar Kriisa1410831
116peatus ROHH
 Risto Laanoja8661135
117Metsa ROHH
 Oliver Immato8640102
118Leekiv Apelsin DD
 Kaie Kõrtsini7202711
 Anu Salujärv7208320
 Mari-Liis Valgeväli7207382
119Skispirit 2 DD
 Heidi Toome7200506
 Birgit Rootsi7207467
 Tuuli Rekkaro7207386
120 m.i.m.s. DD40
 Anneken Lemberg9102225
 Imbi Soome9102810
 Meelika Muiso7202742
121KEL-L DH
 Elina Kutti8009992
 Kardo Kutti8371637
 Laura-Liis Kaljur9005117
122Lindebergid DH PEREKOND
 Sanna Lindeberg1417268
 Kert Lindeberg9201796
 Hanna Lindeberg9201797
123Rosinakuklid ja kohuke DH PEREKOND
 Kaido Põder2120693
 Airi-Anu Mugur2120694
 Anette Põder7203341
124Kõrvad ja varred DH PEREKOND
 Renno Reitsnik9102076
 Kristel Tammel7206951
 Andreas Tähnas7206953
125Jamaika DH
 Jaanus Metsar7010174
 Kaidi Külaots7206958
 Mihkel Adler7206954
126Langer ja Laur DH PEREKOND
 Stella Langer1601998
 Toomas Laur7200978
 Mattias Aurelius Pedak7206959
127Paras Pähkel DH
 Jari Julge7206058
 Sass Saat7206064
 Karin Kallisma9102813
128väsimatud DH
 Raio Piiroja7203364
 Priit Talu8647290
 Anu Teppo7206963
129Väga toredad inimesed DH PEREKOND
 Katrin Sipelgas7206966
 Uku Sipelgas7206967
 Kätlin Sipelgas7206968
130Nõmme HH
 Tiit Kriiska7207579
 Joel Rillo7210030
 Toomas Aarna8668770
131Viimase minuti tramm HH
 Mati Mägi8001921
 Madis Osjamets8009351
 Sander Mirme8648710
132Vanaküla HH
 Jukka Halttunen1971668
 Janno Roopa7206969
 Hillar Saare7206970
133DATAFOX HH
 Gert Müürsepp8657324
 Marko Külaots7206973
 Tauno Riibak7206976
134Mongolian Adventure Team HH40
 Janno Rodendau7720204
 Hirvo Rannu8040272
 Margus Marrandi8151173
135Seiklussellid NOORED
 Mihkel Tali361406
 Kurmet Kutti8017115
 Markus Kaljur8206063
136Smail NOORED
 Kädi Ülle7206985
 Emily Laurend7206980
 Emma Viilma7206982
137Lennuakadeemia RODH
 Viiu Juurik7204677
 Rene Käsik8647291
 Roland Truus9102068
138SK Parksi RODH
 Toomas Kurg7206991
 Alo Allmägi7206989
 Anni Jõe7206990
139Vägevad RODH
 Jana Schmidt7206997
 Joosep Truu7206999
 Mati Meier7206992
140ACE Action Plan B ROHH
 Karli Lambot8000779
 Lauri Beilmann8001826
 Timo Suppi8657326
141Värska Originaal ROHH
 Janoš Nikopensius7205456
 Indrek Mahla8257777
 Raivo Prants72077381
142 Skispirit 1 DH
 Siim Saidla7722696
 Priit Potter8254567
 Marili Merindi7207041
 Harry Tuul7207042
143Haldjakimp ja võlunool DH PEREKOND
 Timo Poopuu1250609
 Siiri Poopuu2014920
 Lilian Poopuu9000010
 Oliver Poopuu7207046
144Mägrad DH PEREKOND
 Nele Pernits7209847
 Meelis Pernits7209849
 Luiselota Pernits7209851
 Lisete Pernits7209852
 Liisbet Pernits7209853

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com