Südasuverogain 01.08.2020
01.08.2020
Taevaskoja
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT SUVEROGAIN MEHED 4 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
173HH Improvised Heiti Hallikma
Tauno Riibak
4:00:30
215
-1
214 HH:1.
292HH40 Hoka Team Ain Fjodorov
Rait Pallo
3:57:52
212
0
212 HH:2. HH40:1.
378HH Mürsk XVI Siim Klais
Märt Roosaare
3:57:27
203
0
203 HH:3.
487HH Viimase minuti tramm Mati Mägi
Madis Osjamets
4:02:01
206
-3
203 HH:4.
575HH Kännimäbi Martin Simpson
Janek Kähr
3:56:54
189
0
189 HH:5.
691HH40 Forest Maido Kaljur
Tiit Tali
3:54:40
179
0
179 HH:6. HH40:2. VV55HH:1.
776HH Metsavennad Mikk Põdra
Margus Mäll
3:57:21
174
0
174 HH:7.
881HH Roadwolf Kristo Proosväli
Riivo Kiljak
3:55:15
172
0
172 HH:8.
980HH Põrgupõhja Ott Viirmann
Jaan Viirmann
3:45:08
171
0
171 HH:9.
1085HH40 The Bad and The Ugly Alvar Suisalu
Andres Bauvald
3:52:16
169
0
169 HH:10. HH40:3.
1193HH40 Karvajalad Alexander Khalyapin
Reigo Lehtla
4:00:31
168
-1
167 HH:11. HH40:4.
1286HH Töllerdised Turbo Siim Peetrimägi
Alan Vask
4:01:56
168
-2
166 HH:12.
1398HH40 Mongolian Adventure Team Margus Marrandi
Hirvo Rannu
4:00:18
164
-1
163 HH:13. HH40:5.
1499HH40 Reserv Kristian Esula
3:57:09
161
0
161 HH:14. HH40:6.
1594HH40 KESET LOOJANGUT Heno Ivanov
Raul Kangur
3:58:25
160
0
160 HH:15. HH40:7.
1696HH40 Libahunt Mairolt Kakko
Veikko Tamlak
3:55:21
146
0
146 HH:16. HH40:8.
1783HH Sneaky Kamikaze Pilots Ülar Aasa
Toomas Eilat
3:59:58
144
0
144 HH:17.
1877HH Metsamehed Taavi Ansper
Arne Ansper
3:57:47
140
0
140 HH:18.
1974HH Kiired Ketsid Kert Lindeberg
Magnus Lelumees
3:58:48
137
0
137 HH:19.
20100HH40 SAQ SC Tarmo Alasoo
Raini Valgma
3:57:06
135
0
135 HH:20. HH40:9.
2179HH Oht metsas Oleg Koshik
Toomas Roosma
Hendrik Vija
3:59:10
135
0
135 HH:21.
2282HH Skispirit Siim Saidla
Priit Potter
3:56:37
133
0
133 HH:22.
2389HH40 Arvi ja Jüri Arvi Käärd
Jüri Rokko
3:51:15
129
0
129 HH:23. HH40:10. VV55HH:2.
2472HH AAN Aare Aan
Teet Aan
3:48:14
116
0
116 HH:24.
25101HH40 Team 30 + Aivo Jõemets
Arno Bachaus
3:53:39
115
0
115 HH:25. HH40:11.
2688HH Siesta Kristjan Loorits
Vello Loorits
4:03:03
114
-4
110 HH:26.
2797HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
4:00:27
105
-1
104 HH:27. HH40:12.
-84HH Tallanid 0:00:00

EiStart
-90HH40 DATAFOX 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN NAISED 4 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
19DD Muhu1 Rahel Allas
Kersti Jääger
3:51:06
151
0
151 DD:1.
21DD 1/2 16E Hannula-Katrin Pandis
Piibe Tammemäe
3:52:36
150
0
150 DD:2.
32DD Famiilia Maria Metsaorg
Kitty Kubo
3:56:20
150
0
150 DD:3.
417DD40 Kim-sen Kaire Kimsen
Kadri kimsen
3:52:24
143
0
143 DD:4. DD40:1.
524DD40 Roadwolf women Laidy Lainoja
Imbi Soome
3:58:09
142
0
142 DD:5. DD40:2.
622DD40 Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
3:56:50
139
0
139 DD:6. DD40:3.
78DD Mine metsa Meelika Muiso
Karin Paloots
Aire Vaher
3:57:25
135
0
135 DD:7.
818DD40 Kulgurite Special Merle Lilleoru
Reeda Tuula-Fjodorov
3:53:22
134
0
134 DD:8. DD40:4.
920DD40 M&M Made Vares
Mari Punab
3:56:24
134
0
134 DD:9. DD40:5.
1012DD Pinginaabrid Liisi Viljalo
Jaana Aedmäe
3:46:30
129
0
129 DD:10.
1130DD40 Vandersellid Airi Alnek
Epp Voitka
3:49:19
129
0
129 DD:11. DD40:6.
1225DD40 Rändajad Merike Mets
Evelin Himma
3:49:44
129
0
129 DD:12. DD40:7.
1327DD40 Tammed & Karkki mukana Marlen Valgma
Lilyon Vaiksalu
3:44:42
126
0
126 DD:13. DD40:8.
144DD Kaks musketäri Sofia Zdobnõh
Triin Johanson
3:53:04
126
0
126 DD:14.
1526DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
3:50:56
122
0
122 DD:15. DD40:9.
1615DD40 Ave ja Mare Mare Niitsoo
Ave Janu
3:51:09
119
0
119 DD:16. DD40:10. VV55DD:1.
1714DD Öölendlased Meeli Mets
Karin Pai
3:38:36
117
0
117 DD:17.
185DD Kraed Piret Värnomasing
Riina Salumäe
3:45:42
109
0
109 DD:18.
1911DD Piirilt Airika Lainoja
Aili Kangro
3:38:45
108
0
108 DD:19.
2013DD Restart Maie Tali
Mari-Lis Kaljur
3:48:21
108
0
108 DD:20.
2121DD40 NO DRIFT Ülle Raudsepp
Ingrid Ranna
3:51:51
103
0
103 DD:21. DD40:11. VV55DD:2.
2229DD40 Vabalt Mai Viirmann
Riina Laande
3:59:34
101
0
101 DD:22. DD40:12.
2319DD40 Libasportlased Eha Arb
Anneli Aas
3:45:14
90
0
90 DD:23. DD40:13.
2428DD40 Tiku ja Taku Kärt Käärst
Karin Keernik
3:51:37
90
0
90 DD:24. DD40:14.
2510DD Mõrraklubi Katriin Alasoo
Helen Kalberg
3:46:05
84
0
84 DD:25.
266DD Kuusalu Pereühing Kaie Ustav
Tagni Jõeleht
Anne Viilma
3:47:03
73
0
73 DD:26.
277DD Metsakõndijad Ivika Sootla
Evelin Sootla
3:13:59
61
0
61 DD:27.
2839DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsini
Mari-Liis Valgeväli
3:59:20
59
0
59 DD:28.
2916DD40 Karin ja Anne Anne Rehberg
Karin Aasaleht
3:50:29
54
0
54 DD:29. DD40:15. VV55DD:3.
30152DD Skispirit 2 Heidi Toome
Birgit Rootsi
3:40:06
45
0
45 DD:30.
-3DD H&E 0:00:00

EiStart
-23DD40 PEKO-30 Naised 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN NOORTEKLASS 3 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1102NOORED Cortex-Team Markus Kaljur
Tõnis Ustav
2:56:34
113
0
113 NOORED:1.
2103NOORED Harju OK noored Laura-Liis Kaljur
Kardo Kutti
2:52:55
91
0
91 NOORED:2.
3106NOORED Kuningamäe Laura-Liisa Laanemäe
Kätlin Toom
3:09:05
52
-10
42 NOORED:3.
4107NOORED Kolga kool 1 Emily Laurend
Emma Viilma
2:57:34
32
0
32 NOORED:4.
5104NOORED Harju OK noored õed Liis-Marie Kaljur
Maria Kaljur
Indra Johanson
2:49:48
22
0
22 NOORED:5.
6109NOORED Kolga kool 4 Ida Leen Katvel
Laura Liisa Laas
2:56:09
20
0
20 NOORED:6.
7108NOORED Kolga kool 2 Georg Viilma
Marta Viilma
2:45:36
13
0
13 NOORED:7.
-105NOORED Hok noored 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN PEREKLASS 3 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1115PEREKOND Loodusnautlejad Stella Langer-Laur
Toomas Laur
Sofia Amelii Langer
Mattias Aurelius Pedak
2:54:16
108
0
108 PEREKOND:1.
2117PEREKOND Matkasellid Saimon Tammiste
Rein Kriks
2:51:54
95
0
95 PEREKOND:2.
3110PEREKOND 2 Oravat Anneli Orav
Virve Orav
2:52:29
78
0
78 PEREKOND:3.
4112PEREKOND HP-Sport Team Heleri Pajuste
Heiki Pajuste
2:57:28
75
0
75 PEREKOND:4.
5121PEREKOND Rähnid põõsas Björn Martin Lindeberg
Hanna Lindeberg
2:41:32
60
0
60 PEREKOND:5.
6122PEREKOND Twinpigs Oskar Aava
Olga Komissarova
Rain Aava
2:51:12
51
0
51 PEREKOND:6.
7111PEREKOND Haldjakimp ja võlunool Siiri Poopuu
Oliver Poopuu
2:52:45
49
0
49 PEREKOND:7.
8113PEREKOND Kalkulaatorikleepsud Kaido Põder
Airi-Anu Mugur
Anette Põder
2:59:50
48
0
48 PEREKOND:8.
9150PEREKOND Kurepere Herta Kurg
Reena Kurg
Kätlin Kallemaa
Merlyn Mosin
Eke Kurg
2:29:20
36
0
36 PEREKOND:9.
10120PEREKOND Probleem, Paanika ja Pidur Mirtel Paesüld
Miriam Paesüld
Krista Terno
2:43:20
35
0
35 PEREKOND:10.
11118PEREKOND Mägrad Nele Pernits
Meelis Pernits
Lisete Pernits
Liisbet Pernits
2:54:59
30
0
30 PEREKOND:11.
-114PEREKOND Kuttid 0:00:00

EiStart
-116PEREKOND MarMor 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN RATTARADA 3 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1142ROHH Pargijooksud II. Ee Kaido Nurja
3:10:53
189
-11
178 ROHH:1.
2135ROHH Enimal Indrek Reitsak
3:03:13
180
-4
176 ROHH:2.
3130RODH SK Nõva Ethel Eensaar
Rain Eensaar
3:11:56
187
-12
175 RODH:1.
4132ROHH ACE Action Plan B Lauri Beilmann
Timo Suppi
3:00:46
172
-1
171 ROHH:3.
5149ROHH Värska Originaal Indrek Mahla
Tanel Kalm
Janoš Nikopensius
3:04:21
169
-5
164 ROHH:4.
6133ROHH BGM Ragnar Lepp
Indrek Müürsep
2:52:17
162
0
162 ROHH:5.
7144ROHH Rae Rebijad Veiko Pak
Tõnis Haldna
2:58:25
151
0
151 ROHH:6.
8146ROHH TiidudTõnnidNaksiTrallid Tiit Tiivoja
Tõnu Tänav
3:03:36
155
-4
151 ROHH:7.
9126RODH Seiklus-Rihod Raivo Pöhönen
Karolin Illus
Hendrik Mikk
2:59:22
146
0
146 RODH:2.
10140ROHH Metsatuka Dünamo Janar Mees
2:56:10
142
0
142 ROHH:8.
11134ROHH Double Trouble Koit Kolsar
2:56:47
142
0
142 ROHH:9.
12147ROHH Töllerdised Team Meri Tanel Merigan
2:59:28
141
0
141 ROHH:10.
13145ROHH RO Raul Olesk
2:56:43
136
0
136 ROHH:11.
14139ROHH Metsamehed Riho Männi
2:57:09
136
0
136 ROHH:12.
15136ROHH Fratelli Team Raivo Prants
2:57:34
136
0
136 ROHH:13.
16148ROHH VS Vladimir Sidorov
3:01:27
138
-2
136 ROHH:14.
17151ROHH Fenomen Veiko Kook
2:56:28
131
0
131 ROHH:15.
18128RODH Tuuletallajad Marika Mander
Heiko Mander
3:01:11
130
-2
128 RODH:3.
19138ROHH Kohalik Silver Rebenits
2:43:36
111
0
111 ROHH:16.
20123RODD AM Aive Mõttus
2:51:47
95
0
95 RODD:1.
21124RODD TriinTiim Triin Salomets
Kedy Liivakivi
2:51:33
77
0
77 RODD:2.
22127RODH Turistid Margus Varik
Hanno Eerme
Mirjam Muhk
Ingrid Arroküll
3:08:12
75
-9
66 RODH:4.
23141RODD Ullike Rita Ojala
3:07:07
73
-8
65 RODD:3.
24129RODH Kaks pedaali Riho Salumäe
Katrin Salumäe
3:12:29
74
-13
61 RODH:5.
25119ROHH Müttajad Alex Kokk
Glen Eric Kokk
2:53:08
39
0
39 ROHH:17.
-125RODH KP 0:00:00

EiStart
-131ROHH a.m.poogen 0:00:00

EiStart
-137ROHH Hakuna Matata 0:00:00

EiStart
-143ROHH Pargijooksud.ee 0:00:00

EiStart
XT SUVEROGAIN SEGAD 4 TUNDI
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
148DH40 Fujitsu- Less is more Toomas Marrandi
Anneken Lemberg
Priit Evardi
4:01:28
189
-2
187 DH:1. DH40:1.
231DH anu jooksutrennid-väsimatud Raio Piiroja
Anu Piiroja
4:06:48
178
-7
171 DH:2.
357DH40 Kombass Anu Poopuu
Sven Liivand
3:55:23
167
0
167 DH:3. DH40:2.
461DH40 Lynx-Lynx Tõnu Ilves
Elin Ilves
3:58:11
164
0
164 DH:4. DH40:3. VV55DH:1.
542DH Noored ja ilusad Neeme Loorits
Sirli Zupping
3:58:55
164
0
164 DH:5.
664DH40 Paat Heidi Sild
Margus Klementsov
4:05:07
168
-6
162 DH:6. DH40:4.
753DH40 Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
4:00:24
157
-1
156 DH:7. DH40:5.
845DH PT vs MT Ragnar Leimann
Maris Terno
3:57:00
153
0
153 DH:8.
959DH40 Lendorav Marje Viirmann
Mati Preitof
3:55:49
149
0
149 DH:9. DH40:6. VV55DH:2.
1046DH40 Compressport Aivo Kaljumäe
Andra Puusepp
3:51:03
146
0
146 DH:10. DH40:7.
1136DH KiigeLauluKolmik Külli Kruusla
Ragnar Kruusla
Ats Albre
3:54:50
146
0
146 DH:11.
1295DH40 Klemmide sõbrad Ester Marjapuu
Tarmo Saare
3:52:26
141
0
141 DH:12. DH40:8. VV55DH:3.
1367DH40 Tosin Ilmar Raap
Riika Ploompuu
3:54:55
141
0
141 DH:13. DH40:9.
1468DH TEAM TILDA Einar Luup
Silvia Luup
3:46:04
136
0
136 DH:14.
1562DH40 Okaskera Kalle Tammjärv
Marika Tammjärv
3:49:09
132
0
132 DH:15. DH40:10.
1649DH40 Inlook Color - meie värvime Margus Parts
Katrin Parts
3:45:02
124
0
124 DH:16. DH40:11.
1752DH40 Karupojad Kristi Luigelaht
Tiit Karu
3:45:18
120
0
120 DH:17. DH40:12.
1869DH40 Twelve Points Alar Jõeste
Pille Nurmis
3:52:27
120
0
120 DH:18. DH40:13.
1955DH40 Kiiret Pole Raili Nugin
Alo Süvari
3:49:21
119
0
119 DH:19. DH40:14.
2032DH Hea Tahe Joel Rillo
Piret Uurimäe
3:51:46
119
0
119 DH:20.
2154DH40 Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
3:53:41
116
0
116 DH:21. DH40:15.
2244DH Paras Pähkel Jari Julge
Karin Kallisma
3:54:20
114
0
114 DH:22.
2341DH Metsakunnid Tanel Uudeberg
Kristi Uudeberg
3:45:52
111
0
111 DH:23.
2447DH40  Festina Lente Erle Kildjer
Tiia Lumet
Peep Eomois
Sulev Kuiv
3:59:55
110
0
110 DH:24. DH40:16.
2560DH40 Lennuakadeemia Viiu Käsik
Rene Käsik
3:47:38
107
0
107 DH:25. DH40:17.
2640DH Mannaro Joonas Hendre
Kristiina Hendre
3:58:38
107
0
107 DH:26.
2758DH40 Krokodill Maire Kivimurd
Aleksander Parnabas
3:32:09
104
0
104 DH:27. DH40:18.
2863DH40 Omas tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
3:47:17
100
0
100 DH:28. DH40:19.
2943DH Nunnu Priit Roosipuu
Moonika Oll
3:59:05
99
0
99 DH:29.
3071DH40 WILLY Diana Dukan
Rauno Kurg
4:01:11
101
-2
99 DH:30. DH40:20.
3151DH40 K.R.I Kärri Sõelsepp
Kristjan Pulma
3:44:26
96
0
96 DH:31. DH40:21.
3256DH40 Kirvevars oli sitkest kasest Anu Käver
Andres Käver
3:45:49
93
0
93 DH:32. DH40:22.
3370DH40 Uitajad Ahto Karu
Anu Pallon
3:50:24
89
0
89 DH:33. DH40:23. VV55DH:4.
3435DH Karud saaavad aru Taimo Kolsar
Kairit Kolsar
4:07:47
96
-8
88 DH:34.
3565DH40 Pika Tiim Krista Raid
Tanel Veeleid
3:55:46
85
0
85 DH:35. DH40:24.
3638DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
3:44:46
84
0
84 DH:36.
3733DH HP Sport Team Ananass Helena Zvorovski
Henn Zvorovski
3:59:41
81
0
81 DH:37.
3866DH40 Project B Vunder Hedi Vaikjärv
Jörn Aadnevik
3:48:35
66
0
66 DH:38. DH40:25.
-37DH Konstruktiivsed lobisejad 0:00:00

EiStart
-50DH40 JOKA Möldrid Mäel 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com